گاهی ممکن است انتخاب یک لباس مجلسی شیک برای حضور در تالار عروسی یا باغ تالار به عنوان یک مهمان کمی پیچیده به نظر برسد. از این رو بهتر است هنگام انتخاب لباس مجلسی مناسب تالار عروسی به نکات مختلفی توجه کنید. مهمترین آنها مدل لباس، فصل و محل برگزاری مراسم است. این نکات تأثیر زیادی در ظاهر نهایی شما خواهند داشت.

شاید گاهی ندانید که لباس مجلسی شما به اندازه کافی مناسب است یا خیر. به عنوان مثال ممکن است از انتخاب یک لباس مجلسی مشکی یا کاملاً سفید برای شرکت در مراسم عروسی در تالار یا باغ تالار مطمئن نباشید. در چنین شرایطی بهتر است با یک دوست یا اعضای خانواده مشورت کنید. اگر از اقوام نزدیک عروس هستید،حتی می توانید نظر او را نیز در این‌باره بخواهید.

پیراهن مجلسی دخترانه

توضیحی مختصر در مورد لباس مجلسی:

لباس مجلسی مناسب عروسی

لباس مجلسی نوعی از لباس‌های زنانه هست که خانم‌ها جهت شرکت در مراسم‌های مهم مانند جشن عروسی آن را به تن می‌کنند و مسلماً انتظار می رود فراتر از لباس‌های عادی روزمره باشد.

ویژگی بارز یک لباس مجلسی زیبا، بالاتنه جذب و یک دامن باشکوه است. این لباس معمولاً از پارچه‌های گران قیمت با یک بافت ظریف دوخته می‌شود، زیرا این مدل لباس برای مناسبت‌های خاص در نظر گرفته شده است. در مقایسه با سایر لباس‌ها، یک لباس مجلسی می‌تواند بسیار گران باشد.

معمولاً انتظار می‌رود که خانم‌ها و دختران در مراسم‌ها یا ایونت‌های رسمی، لباس مجلسی بپوشند.

لباس مجلسی‌ مناسب برای مهمان جهت حضور در تالار عروسی چه ویژگی‌هایی دارد؟ 10 نکته در مورد انتخاب لباس مجلسی دخترانه و شیک در سال 1401

تنوع زیادی در لباس‌های شب و مجلسی وجود دارد که می‌تواند انتخاب را برای اکثر خانم‌ها دشوار کند. اما زمانی که لباس مناسب خود را پیدا کنید، نه‌تنها دشواری پیدا کردن لباس مناسب را از یاد خواهید برد بلکه از پوشیدن آن و احساس جذابیت در آن لذت خواهید برد.

لباس مجلسی شیک

1. پیش از انتخاب یک لباس مجلسی جهت حضور در یک مراسم عروسی، ابتدا فرم بدن خود را ارزیابی کنید:

شناخت و درک درست از فرم بدنتان، عامل اصلی در پیدا کردن یک لباس مجلسی مناسب است. برای داشتن یک انتخاب بهتر، همیشه باید لباس شبی را انتخاب کنید که بهترین ویژگی‌های بدنیتان را به نمایش بگذارد و در عین حال جنبه‌های نامطلوب فرم بدنتان را پنهان یا استتار کند. برای پیدا کردن لباس مجلسی متناسب با فرم بدن خود، ابتدا باید فرم بدن خود را بشناسید. به طور خلاصه می توان گفت که اکثر خانم‌ها از لحاظ فرم و شکل بدنی در یکی از دسته‌های زیر قرار می‌گیرند:

  • اندام سیبی شکل: فرم بدنی که شانه‌ها و بالاتنه پهن تر از پایین تنه و پاها است.
  • اندام گلابی شکل: فرم بدنی که نیمه پایینی بدن از نیم تنه بالا بزرگ‌تر است.
  • اندام ساعت شنی: فرمی که بالا و پایین تنه از نظر تناسب مشابه هستند و با یک کمر کاملاً باریک از هم جدا می‌شوند.
  • اندام مستطیلی شکل: فرمی که انحنای کمی وجود دارد یا اصلاً قابل توجه نیست و فرم کلی بدن در کل باریک است.
  • اندام ریز و کوچک: فرم بدنی با قدی کوتاه است و بالا و پایین تنه نسبتاً پر.

لباس مجلسی عروسی

بسته به اینکه در کدام دسته قرار می گیرید، می توانید لباس مجلسی خود را بر این اساس انتخاب کنید. با انتخاب مدل لباسی که فرم بدن شما را بهتر جلوه می‌دهد، اعتماد به نفس بیشتری خواهید یافت و جذاب‌تر به نظر خواهید رسید. برخی از مدل‌های لباس مجلسی مانند لباس‌هایی با دامن‌های A و یقه‌های V، برای اکثر فرم‌های بدنی مناسب هستند.

2. انتخاب لباس مجلسی متناسب با فصل:

لباس مجلسی جدید

آیا می‌خواهید هنگام شرکت در عروسی یا مراسم عقد در اتاق عقد بهترین احساس را داشته باشید؟ پس نه لرزیدن در زمستان و نه احساس چسبندگی در تابستان نمی‌تواند احساس راحتی را برایتان به همراه داشته باشد.

انتخاب لباس مجلسی متناسب با فصل، یک نکته مهم و کلیدی است. بنابراین پوشیدن یک لباس کوتاه در یک عروسی زمستانی باعث می‌شود که شما سرمای زیادی حس کنید و نتوانید از آن روز لذت ببرید.

برای حضور در یک عروسی‌ تابستانی، لباس مجلسی از جنس یک پارچه سبک و نازک مناسب‌تر به نظر می‌رسد. ابریشم یا حریر از جمله پارچه‌های خنک و تابستانی هستند.

از طرفی دیگر پارچه مخمل یک انتخاب شیک برای یک عروسی زمستانی است. زیرا استایل شما در یک لباس از جنس مخمل لوکس و شکیل‌تر خواهد بود.

3. هرگز در مراسم عروسی لباس مجلسی کاملاً مشکی نپوشید:

لباس مجلسی مجلل

رنگ مشکی معمولاً نماد حضور در مراسم عزاداری است. بنابراین پوشیدن لباس کاملاً مشکی نمی‌تواند انتخاب مناسبی برای حضور در مراسم عروسی باشد. اگرچه این مورد به سلیقه هر شخص بستگی دارد. اگر تصمیم داریدد برای حضور در یک مراسم عروسی لباس مجلسی مشکی بپوشید، توصیه می‌شود که در کنار آن از رنگ های دیگر نیز استفاده کنید. مثلاً می‌توانید در لباستان از خرج کار روشن یا اکسسوری‌های رنگی استفاده کنید.

زمانی که به یک عروسی در فصل زمستان دعوت شده‌اید، پوشیدن لباس مشکی یا سیاه می‌تواند قابل قبول‌تر باشد. طرح‌های گل‌دار و شکوفه‌های رنگارنگ روی یک لباس مجلسی مشکی به خنثی کردن رنگ تیره آن کمک می‌کند. ست کردن لباس مشکی ا با یک جفت کفش پاشنه قرمز یا صورتی می‌تواند زیبایی لباس را دوچندان کند.

4. از پوشیدن لباس مجلسی سفیدرنگ در مراسم عروسی بپرهیزید:

پیراهن مجلسی زنانه

همانطور که انتظار می‌رود لباس عروس معمولاً سفید است. بنابراین بهتر است مهمانان باز پوشیدن لباس مجلسی سفید خودداری کنند تا در این شب بخصوص توجه‌ها به سمت عروس معطوف باشد نه سایر حاضرین در مراسم.

اگر به پوشیدن یک لباس مجلسی دخترانه سفیدرنگ در مراسم عروسی دوست یا فامیل خود فکر می‌کنید بهتر است لباسی را انتخاب کنید که در آن در کنار رنگ سفید از سایر رنگ‌ها هم استفاده شده باشد.

البته می‌توانید لباس دخترانه سفید خودتان را با اکسسوری های مشکی ست کنید.

به طور کلی بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با پوست شما بیشترین مطابقت دارند. رنگ ها نقش مهمی در زیبایی کلی ظاهر شما دارند. بنابراین هنگام خرید این نکات را به خاطر بسپارید تا حتی اگر لباسی با رنگ زیبا دیدید در انتخابتان دچار اشتباه نشوید.

5. هرگز در مراسم عروسی لباس جین نپوشید:

پیراهن مناسب مراسم عروسی

مراسم عروسی یک مناسبت‌ خاص است. بنابراین پوشیدن لباس جین که نوعی سبک روزمره و اسپرت است در چنین مراسمی اصلاً مناسب نیست.

6. بهتر است لباس مجلسیتان دخترانه باشد و خیلی زرق و برق دار نباشد:

پیراهن دخترانه

با پوشیدن یک لباس بیش از حد روشن یا زرق و برق دار ممکن است توجه همه را به خود جلب کنید و با اینکار نگاه‌ها به جای عروس به سمت شما معطوف شود و این اصلاً کار پسندیده ای نیست. قطعاً در روز عروسی خودتان نیز انتظار ندارید کسی زیباتر از شما به نظر برسد. پولکی‌ها واقعاً چشم‌ها را به سمت خود جلب می‌کنند و انتخاب مناسبی نیستند. بنابراین بهتر است از یک لباس مجلسی دخترا و ساده با رنگ‌های خنثی یا پاستلی استفاده کنید.

اگر لباس شما روشن و طرح‌دار است، آن را با اکسسوری‌های کم‌رنگ و خنثی ترکیب کنید. اگر از طرفداران اکسسوری‌های بزرگ و چشمگیر هستید، ترکیب آنها با لباس‌ی ساده و دخترانه زیباتر خواهد بود.

پارچه توری یکی دیگر از پارچه های مناسب برای عروسی است که به لباس شما یک جلوه رمانتیک می‌دهد.

7. در انتخاب لباس مجلسی به یک بودجه پایبند باشید:

لباس مجلسی شیک

قبل از رفتن به خرید، ضروری است که ابتدا حداکثر مبلغی را که می توانید برای لباس مجلسی یا شب خود هزینه کنید، محاسبه کنید. این به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید و لباسی مناسب با بودجه خود پیدا کنید. قیمت لباس‌های محلسی اغلب بر اساس جنس پارچه، طرح و مدل لباس، اکسسوری و تزئینات به مار رفته در دوخت و محبوبین و معروفیت برند آن تعیین می شود. اغلب لباس‌های شب و مجلسی گران هستند و درصورتی که متناسب با سلیقه شما طراحی شده‌اند ارزش هزینه کردن را دارند.

اگر لباسی با رنگ خنثی و طراحی ساده انتخاب کنید، می توانید از مزایای متعددی بهره مند شوید. مثلاً مطمئن خواهید شد که این لباس هرگز از مد افتاده نمی‌شود و می‌توانید در مراسم‌های متعددی در زمان‌های مختلف آن را به تن کنید.

8. بهتر است لباس های مجلسیتان را از برندها و مزون‌های معتبر خریداری کنید:

لباس مجلسی

اگرچه می‌توانید لباس‌های مجلسی ارزان قیمت نیز پیدا کنید و در هزینه تان صرفه‌جویی کنید اما ممکن است با این کار کیفیت طراحی پایین‌تر باشد. لباس های شب طراحی شده توسط افراد حرفه ای و با تجربه معمولاً از نظر ظاهر و کیفیت دوخت و طراحی متمایز هستند. در دوخت این لباس‌ها معمولاً از بهترین پارچه و اکسسوری‌ها استفاده شده است. اگر قیمت لباس موضوع قابل توجهی است، می‌توانید از  تخفیفات فضلی و مناسبتی مزون‌ها استفاده کنید.

9. در حین انتخاب لباس مجلسی، نزدیکترین لباس به سایز واقعی خود را انتخاب کنید:

پیراهن زنانه مجلسی

چیزی به نام سایز استاندارد برای خانم‌ها وجود ندارد، بنابراین پیداکردن لباس مجلسی آماده و از پیش دوخته شده که کاملاً متناسب با سایز شما دوخته شده باشد، کار بسیار دشواری است.

بهترین روش این است که ابتدا لباس انتخابی خود را خریداری کرده و سپس با اعمال تغییرات جزئی آن را متناسب با سایز خود در آورید. انجام این کار نسبتاً آسان است و تنها هزینه‌ جزئی برای اعمال تغییرات را متحمل خواهید شد. هتر است از ابتدا لباسی را انتخاب کنید که از نظر اندازه به سایز واقعی شما نزدیکتر باشد. این بدان معنی است که شما نباید لباس هایی را انتخاب کنید که سایز خیلی بزرگ یا خیلی کوچک دارند. هرگز این اشتباه را مرتکب نشوید که یک لباس مجلسی کوچکتر از سایز واقعی خود انتخاب کنید و  سپس به فکر کاهش وزن چندین کیلویی تا زمان فرارسیدن مراسم باشید. زیرا در صورت عدم رسیدن به وزن ایده آل، شانس پوشیدن لباسی را که با دقت برای آن مناسبت انتخاب کرده اید را از دست خواهید داد.

10. در انتخاب لباس مجلسی همیشه پیرو مد و ترندترین‌ها نباشید:

پیراهن دخترانه مجلسی

ترندها با سرعت می آیند و با سرعتی نیز می روند. بهتر است لباس‌هایی بخرید که همیشه مد هستند و خیلی ترند نیستند. مگر اینکه از مد افتادن لباس در سال‌های آینده برایتان اهمیت چندانی نداشته باشد. از طرف دیگر، طرح‌ها، استایل‌ها و تزیینات خاص می‌توانند به سرعت جذابیت خود را از دست بدهند. در ادامه برخی از انتخاب های مطمئنی که همیشه مد هستند، معرفی شده‌اند:

  • یقه های سوییت هارت
  • یقه‌های V شکل به دلیل استایل جذابشان همیشه محبوب بوده و خواهند بود.
  • آستین های پفی رمانتیک، عجیب و غریب، یک انتخاب همه کاره برای بسیاری از استایل‌ها هستند.
  • لباس‌های A-line برای همه خانم‌ها جذاب هستند، زیرا گزینه‌ای مطمئن هستند که در تمام فرم‌های بدنی زیبا به نظر می‌رسند.
  • رنگ‌هایی مانند مشکی، سفید، سرمه ای و طلایی همیشه مد هستند.

نکاتی در مورد اکسسوری‌های مناسب برای ست کردن با یک لباس مجلسی در سال 1401:

در حالی که انتخاب یک لباس زیبا می‌تواند ظاهر شما را خیره کننده کند، انتخاب اکسسوری مناسب نیز برای تکمیل ظاهرتان ضروری است. دستکش، شنل، تل یا سنجاق سر و جواهرات همگی جز اکسسوری‌ها می‌باشد. انتخاب جواهرات باید متناسب با موقعیت و نوع مراسمی باشد که در آن حضور دارید. علاوه بر این، تاج یا تزئینات دیگر نیز ممکن است در برخی موارد به‌عنوان اکسسوری برای استایل شما استفاده شود.

کفش ها نیز بخش مهمی از یک استایل مجلسی هستند. کفش‌هایی که یک خانم یا دختر می‌پوشد، استایل و ظاهر نهایی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بهتر است قد لباستان را متناسب با طول پاشنه کفش تنظیم کنید. لباس‌های مجلسی تقریباً همیشه با نوعی کفش، چه کفش‌های پاشنه بلند رسمی و چه کفش‌هایی با پاشنه کوتاه، ست می‌شوند.

به عنوان یک قاعده کلی، اگر لباس شب شما جزئیات و تزئینات مفصلی دارد، از حداقل اکسسوری ها استفاده کنید. از طرف دیگر، اگر لباس شما نسبتاً ساده است، می‌توانید آن را با اکسسوری‌های جسورانه تکمیل کنید. به غیر از کفش، گوشواره، گردنبند و دستبند، لوازم جانبی مو، روسری و کمربند را نیز در نظر بگیرید تا ظاهری کاملا متفاوت ایجاد کنید.

در ادامه 35 مدل لباس مجلسی دخترانه مناسب جهت حضور در تالار عروسی به عنوان مهمان آورده شده است:

لباس مجلسی یقه گرد

لباس مجلسی یقه گرد با یک آستین و دامن مدل ماهی دنباله‌دار از جنس گیپور با آستری از رنگ بدن و دنباله جداگانه از جنس ساتن بسیار شیک و فوق العاده جذاب .

در همین رابطه ببینید : لباس عقد

پیراهن یقه گرد با آستین سه ربع

پیراهن یقه گرد با آستین سه ربع و دامن مدل ماهی با دنباله کوتاه از جنس تور کارشده، یک مدل پر طرفدار و زیبا و پوشیده

لباس مجلسی

این مدل لباس مجلسی راسته از بالا به پایین راست می ایستد، بالاتنه و پایین تنه آن یکپارچه است . در کمر می تواند تنگ و چین خورده یا گشاد و ساده باشد. افرادی که دارای شکم هستند بهتر است از این مدل استفاده کنند ولی باید دقت شود که جنس لباس ساتن یا ابریشم نباشد.

 پیراهن ماکسی مدل ماهی

پیراهن ماکسی مدل ماهی با یقه گرد باز و یک آستین گیپور که استفاده از دو جنس پارچه گیپور و پارچه ساده طرحی متفاوت را پدید آورده است.

پیراهن مجلسی فون

این مدل فون از کمر به پایین به تدریج گشاد می شود و گاهی دارای چین نیز هست. در بالاتنه می توان از مدل‌های مختلفی استفاده کرد، مانند لباس عروس. این مدل برای خانم‌هایی که قد کوتاه‌تری دارند و یا پایین تنه لاغر دارند، مناسب‌تر است.

پیراهن مجلسی مدل ماهی

پیراهن مدل ماهی از محبوب‌ترین مدل‌های لباس مجلسی است. در این مدل از بالاتنه تا زانو، فیت و جذب بدن است. از قسمت زانو و در برخی موارد از قسمت باسن، دامن لباس گشاد می شود. مدل ماهی برای اندام‌های متناسب، انتخاب بسیار خوبی است و اندام را کشیده‌تر و زیباتر نشان می‌دهد.

پیراهن مجلسی دخترانه

مدل ترومپی، شبیه مدل ماهی است با این تفاوت که دامن آن از قسمت وسط ران دارای یک چاک بلند است . د این مدل لباس زیبا و خاص به اکثر اندام‌ها می‌آید و ایرادات اندامی را می پوشاند.

 

لباس مجلسی شیک

پیراهن تنگ و کوتاه گیپور، یقه قایقی با آستین های سه ربع به همراه یک دامن بلند از پارچه ساده همرنگ

پیراهن مجلسی دکلته

پیراهن مجلسی دکلته

پیراهن دکلته از مدل‌های زیبا و پرطرفدار لباس مجلسی است و انواع متفاوتی دارد: دکلته صاف و دکلته ابرویی.

برای افرادی که شانه‌های متناسب و بازوهای زیبا و کشیده دارند ولی سایز سینه کوچک دارند، دکلته ابرویی مناسب‌تر است زیرا سینه را برجسته‌تر کرده و بدن را خوش فرم‌تر  می‌کند.

پیراهن مجلسی گیپور

پیراهن بسیار زیبا کارشده با گیپور و مدل یک طرفه (رومی) و دامن دنباله‌دار جلوه بسیار زیبایی دارد.

پیراهن ماکسی مدل ماهی

پیراهن ماکسی مدل ماهی و بالاتنه گیپور یقه هالتری یک طراحی ساده و شیک

پیراهن ماکسی یقه گرد

پیراهن ماکسی یقه گرد ترکیبی از مدل ماهی و شانل که چینهای حلزونی و کار دستِ کنار لباس جلوه متفاوتی را خلق کرده است. در پشت لباس هم تا کمر، گیپور بکار رفته است و زیبایی لباس را دو چندان کرده است.

لباس مدل ماهی با کمی دنباله

لباس مدل ماهی با کمی دنباله، بالاتنه لباس از جنس گیپور با یقه دلبری و آستین های افتاده، یک‌ مدل دخترانه و جذاب

پیراهن حریرماکسی وکلوش

پیراهن حریر ماکسی و کلوش، یقه هفت (V) باز و آستین‌های پفی بلند، زیبا و مناسب برای افرادی که لباسهای پوشیده اما دخترانه مورد پسندشان است.

پیراهن بلند و تنگ با یقه ایستاده

پیراهن دخترانه بلند و تنگ با یقه ایستاده و آستین حلقه ای از جنس مخمل که زیبایی خاصی به لباس بخشیده است.

پیراهن ماکسی با دامن کلوش

پیراهن مجلسی ماکسی با دامن کلوش که از کمر به دامن اصلی متصل شده، با یقه دلبری و آستین‌های پفی کوتاه، یک طراحی زیبا و بدون نقص

پیراهن ماکسی کلوش

پیراهن ماکسی کلوش با یقه هفت باز در جلو و پشت لباس همراه با آستین های کاپی کوتاه که روی آستین با سنگ کار شده است.

پیراهن مدل رومی

پیراهن دخترانه و شیک مدل رومی و دامن ترومپی از حریر طرح پلنگی، یک‌ انتخاب جسورانه برای خانم‌های جوان

پیراهن ماکسی و تنگ با دنباله کوتاه

پیراهن ماکسی و تنگ با دنباله کوتاه و یقه هالتری که با بهره گیری از ترکیب دو جنس پارچه گیپور و ساده در عین سادگی، طرحی زیبا و شیک و همه پسند ایجاد کرده است.

پیراهن تنگ و کوتاه

پیراهن تنگ و کوتاه

پیراهن تنگ و کوتاه، یقه خشتی با آستین های حلزونی در دو طبقه به همراه استفاده از گیپور در پشت لباس، زیبایی خاصی به لباس داده است.

پیراهن یقه هالتری با دامن

پیراهن دخترانه یقه هالتری با دامن تمام کلوش پلیسه کوتاه یک طراحی بسیار شیک مخصوص دختر خانم‌های شیک پوش جوان

پیراهن عروسکی با یقه قایقی

پیراهن عروسکی با یقه قایقی و آستین های پفی کوتاه یک طراحی ساده و کاملاً دخترانه

پیراهن تنگ و کوتاه با پارچه کار شده

پیراهن تنگ و کوتاه با پارچه کار شده عالی و استفاده از پر در پایین لباس یک انتخاب جسورانه برای خانم‌های خاص

پیراهن عروسکی

پیراهن عروسکی دخترانه با پارچه کارشده و آستین های بلند و طراحی خاص در یقه، طراحی شیک و متفاوت

 پیراهن یقه فرنچی

پیراهن یقه فرنچی، آستین حلقه ای و دامن کلوش کوتاه با پارچه گلدار

پیراهن کوتاه با دامن ترک

پیراهن کوتاه با دامن ترک که استفاده از دو رنگ ‌متفاوت در لابه لای ترک‌های دامن جلوه‌ای زیبا و ویژه به آن داده است.

پیراهن یقه هالتری

پیراهن یقه هالتری با دامن کلوش کوتاه از پارچه گلدار و ترکیب رنگ‌های قرمز و سورمه‌ای یک طراحی واقعا ایده آل برای دختران نوجوان است.

پیراهن تنگ و کوتاه با یقه ایستاده

پیراهن تنگ و کوتاه با یقه ایستاده و یک آستین بلند و برش‌های فانتزی از پارچه کار شده به همراه دنباله‌ای زیبا از جنس تور

اورال مدل چپ و راست

اورال مدل چپ و راستی با شلواری از جنس حریر

اورال یقه دلبری

اورال یقه دلبری با آستین های پفی کوتاه

اورال یقه هفت

اورال یقه هفت (V) با سر آستین‌های کلوش زنگوله‌ای دمپا گشاد

 

اورال یقه گرد

اورال یقه گرد با آستین‌های کلوش و پلیسه بسیار شیک و ایده آل

 

اورال مدل چپ و راستی

اورال مدل چپ و راستی با ترکیب دو رنگ در بالاتنه و بکارگیری یک دامن در نیمی از کمر

شاید برای شما هم سوال باشد ...

چه مدل لباسی برای حضور در یک مراسم عروسی به عنوان مهمان قابل قبول است؟

اگر یک عروسی مهم در پیش دارید و نمی‌دانید جه لباس مجلسی به تن کنید، لباس ماکسی می تواند یک گزینه جذاب و دخترانه برای مراسم عروسی باشد. پیراهنی که خیلی کوتاه نباشد و زیر زانو قرار بگیرد.

چه نوع لباس‌های مجلسی را در مراسم عروسی نپوشیم؟

هر نوع لباسی که بیش از عروس توجه‌ها را به سمت شما جلب می‌کند یا لباسی که خیلی کوتاه و ناراحت کننده است، مناسب نخواهد بود. قطعاً نمیخواهید تمام روز خود را درگیر مرتب کردن و یا ور رفتن با لباستان باشید. بنابراین از پوشیدن لباس‌های جذب یا شلوغ و دنباله‌دار بپرهیزید.

چه رنگ‌هایی را در مراسم عروسی نپوشیم؟

پاسخ کاملاً واضح است. پوشیدن رنگ سفید در مراسم عروسی کاری اشتباه و در واقع توهین به عروس است زیرا عروس را از کانون توجه خارج می‌کند. از طرفی دیگر، رنگ سیاه یا مشکی نیز ممکن است انتخاب چندان مناسبی نباشد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار تفرشی
10% تخفیف

باغ تالار تفرشی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو - کوچه اسنا یدک - باغ تالار تفرشی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی کشتی ارم
15% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۱ دیدگاه