ایده‌هایی برای لباس خواهر عروس

خواهر عروس، از جهت اینکه در بسیاری از لحظات مراسم عروسی در کنار عروس حضور دارد، نوع پوشش و لباس اون اهمیت خاصی را دارد. از این جهت سبک و استایل مناسب برای یک لباس خوب و شیک در مراسم عروسی برای خواهر بسیار مهم است.

اکنون‌که جزئیات مراسم عروسی خواهر شما تأیید و نهایی شده است، وقت آن است که به فکر پوشش خود باشید. و اگر در حال خواندن این مطلب هستید، فرض می‌کنیم که نیاز به مشاوره در مورد لباس‌هایی که برای عروسی خواهر و یا برادرتان باید بپوشید، دارید. شما گزینه‌های زیادی در مورد لباس پوشیدن در عروسی خواهر دارید؛ پس وقت را تلف نکنیم و بریم به سراغ ایده‌هایی برای لباس خواهر عروس و داماد

ایده‌هایی برای لباس خواهر عروس و داماد

ایده‌هایی برای لباس خواهر عروس

ایده‌هایی برای لباس خواهر عروس و داماد

چگونه به عنوان خواهر عروس لباس بپوشیم؟

آداب لباس عروسی می‌تواند یک کار سخت باشد. حتی یک کار به ظاهر ساده مانند انتخاب لباس خواهر عروس می‌تواند موقعیت‌های متوالی را با نتایج غیرقابل‌پیش‌بینی شروع کند. برای جلوگیری از شرمساری و سایر موقعیت‌های نامطلوب، دستورالعمل‌های کلی در مورد آداب لباس خواهر داماد و عروس را آماده کردیم که می‌تواند در بیشتر موارد حتی برای دخترخاله‌ها، دختردایی‌ها، دخترعمه‌ها و دخترعموها نیز اعمال شود.

همچنین ببینید: آهنگ رقص عروس با حواهرش

چگونه به عنوان خواهر داماد یا عروس لباس بپوشیم؟

آداب لباس پوشیدن خواهر عروس

عروسی خواهر یا برادرتان روز شما نیست، بلکه روز مخصوص عروس است. بنابراین برجسته شدن در لباستان این تصور را ایجاد می‌کند که “همه‌چیز در مورد من است”. ابراز وجود اشکالی ندارد، اما در یک عروسی، مراقب باشید و تا حدودی مینیمالیست باشید. اگر می‌خواهید ظاهر خود را زیبا کنید، از رژ لب‌های روشن یا لوازم جانبی استفاده کنید که ظاهر می‌شود، اما بدون توجه زیاد.

آداب لباس پوشیدن خواهر عروس و داماد

مواردی را شنیده شده که خواهران لباس‌هایی را برخلاف درخواست‌های خاص عروس می‌پوشند و در نتیجه باعث می‌شوند عروس در روز بزرگ خود بسیار ناراضی باشد. این یک نه بزرگ است!

ازآنجایی‌که این روز خاص عروس است و او زمان زیادی را صرف برنامه‌ریزی کرده است، بهترین کار این است که از عروس بپرسید که او دوست دارد شما چه لباسی بپوشید.

مواردی را شنیده شده که خواهران لباس‌هایی را برخلاف درخواست‌های خاص عروس می‌پوشند و در نتیجه باعث می‌شوند عروس در روز بزرگ خود بسیار ناراضی باشد. این یک نه بزرگ است!

چه مدل لباسی برای خواهر عروس در تالار مناسب است؟

خوب، اکنون‌که در مورد آداب لباس عروسی به‌روز هستید، وقت آن است که تصمیم بگیرید چه بپوشید.

می‌توانید لباس خود را با تم کلی عروسی همخوانی بدهید و با عروس هماهنگ باشید یا خیر به‌هرحال بعد از گفتگو با عروس می‌توانید آن را مشخص کنید

خواهر عروس و داماد باید چه بپوشد؟

همچنین باید محدودیت‌هایی را که در مکانی که عروسی برگزار می‌شود در نظر بگیرید. برخی از لباس‌ها، مانند لباس‌های آستین‌دار و دامن‌های کوتاه برای مکان‌های خاصی مناسب نیستند و برخی دیگر به دلایل دیگر، مانند پوشاندن کامل در مکان‌های بسیار گرم، مناسب نیستند. بهتر است همه اینها را در اسرع وقت بررسی کنید و سپس مطابق با آن عمل کنید.

لباس‌های آستین‌دار و دامن‌های کوتاه

لباس خواهر عروس رسمی

اگر عروس مایل به استایل رسمی است، یک لباس مجلسی بلند با طرحی خاموش یا کاملا مشکی بپوشید. این یک گزینه مطمئن است، اما به اندازه کافی رسمی است که با استایل لباس عروس مطابقت داشته باشد.

لباس مجلسی بلند

لباس نیمه رسمی خواهر عروس

برای عروسی نیمه رسمی، لباسی راحت اما شیک بپوشید. می توانید یک پاشنه بلند زیبا را با ظاهری بلند یا کوتاه یا یک لباس تک شانه برای رویکردی نه چندان رسمی ست کنید.

در همین رابطه ببینید : لباس عقد محضری

لباس تک شانه

لباس با سبک کژوال

انتخاب لباس غیررسمی یا کژوال بسیار سرگرم کننده است. می توانید لباسی کاملاً آرام مانند لباس ماکسی ساحلی مورد علاقه خود بپوشید یا با رنگ ها و طرح ها بازی کنید.

لباس ماکسی ساحلی

چرا باید به لباس خود به عنوان خواهر عروس اهمیت دهید؟

هر مهمان در عروسی بخشی از مراسم است، که حداقل برای زوجی که ازدواج می‌کنند بسیار مهم است. این رویداد به احتمال زیاد ثبت خواهد شد و منطقی است که فرض کنیم اگر بخواهید یا نخواهید چند عکس و ویدیو از شما گرفته می‌شود. اگر خواهر داماد یا عروس هستید، قطعاً می‌توانید روی عکس‌های زیادی حساب کنید. در حالی که هر عروسی داستان منحصر به فردی دارد، سه قانون کلی همیشه اعمال می‌شود:

لباس دختران مجلسی شیک

  1. مطابق با سطح رسمی لباس بپوشید. شما نمی‌توانید شلوارک جین و دمپایی را بپوشید. از سوی دیگر، پوشیدن بیش از حد برای یک عروسی غیررسمی مناسب نیست، زیرا قطعاً با توجه به نقش واقعی خود بیش از آنچه که شایسته است، مورد توجه قرار خواهید گرفت. و قطعاً نمی‌خواهید عروس را تحت‌الشعاع قرار دهید. برای بسیاری از عروس‌ها رنگ لباس شما بسیار مهم است، اما برخی از آنها تا زمانی که سفید نپوشید اهمیتی نمی‌دهند. از طرفی باید به یاد داشته باشیم که بسیاری از عروس خانم‌ها دوست ندارند در مراسم عروسی خود هم لباس مشکی ببینند. این به شما بستگی دارد که بدانید در شرایط خاص چه چیزی باید کار کند و مطابق با آن عمل کنید.
  2. در نهایت این شما هستید که این لباس را می پوشید. اگر عروس از شما می‌خواهد که چیزی بیش از حد رنگارنگ، پف‌دار، بلند، کوتاه یا هر چیز دیگری که در آن احساس خوبی ندارید بپوشید، باید از خود دفاع کنید. نگرانی های خود را توضیح دهید و سازش پیدا کنید. با نگرش مناسب دستیابی به این امر نباید خیلی سخت باشد.

لباس شیک دخترانه خواهر عروس

امیدواریم به شما در انتخاب لباس مناسب کمک کرده باشیم، چیزی که با این مراسم هماهنگ باشد و چیزی که در آن بهترین احساس را خواهید داشت؛ پیدا کنید. در ادامه با هم چند مدل لباس مجلسی برای لباس خواهر عروس و داماد می‌بینیم.

همچنین ببینید : لباس دخترانه برای تالار

لباس خواهر عروس بلند و شیک

لباس مجلسی کوتاه خواهر عروس

لباس مجلسی کوتاه خواهر عروس, لباس کوتاه خواهر عروس

لباس کوتاه خواهر عروس

لباس کوتاه خواهر عروس مجلسی تالار عروسی

لباس دامن کوتاه پفی خواهر عروس

لباس خواهر داماد

لباس خواهر داماد

لباس خواهر عروس مناسب مراسم عروسی تالار باغ عروسی

لباس مجلسی بلند و دنباله دار برای خواهر عروس و اقوام درجه یک عروس

لباس خواهر عروس رنگی و آستین بلند

مدل جدید لباس خواهر عروس

لباس مجلسی شیک خواهر عروس و داماد

مدل لباس خواهر عروس در باغ تالار عروسی

لباس خواهر عروس جدید و شیک


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۱ دیدگاه