مراسم جوایز گرمی ۲۰۲۳

مراسم جوایز گرمی ۲۰۲۳ Grammy Award یکی از قدیمی‌ترین رویدادها در صنعت موسیقی می‌باشد، که این مراسم باشکوه و مهم هر ساله در بخش‌های مختلف به بهترین آن‌ها جوایز گرمی تعلق می‌گیرد.

این بخش‌ها عبارت از بهترین آلبوم سال، بهترین موسیقی در ژانر اجتماعی و … می‌باشد؛ این جایزه معتبرترین جایزه در بین هنرمندانی که در رشته موسیقی فعالیت می‌کنند می‌باشد که از این رو این مراسم برای علاقه مندان به موسیقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

مراسم جایزه گرمی ۲۰۲۳ Grammy Award روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت تهران آغاز شد.

مراسم جوایز گرمی

یکی از رسومات برگزاری مراسم گرمی این است که شب قبل از برگزاری مراسم جایزه گرمی، یک دورهمی صورت می‌گیرد که عموم آن را با عنوان Clive party می‌شناسند؛ در این دورهمی باشکوه میزبانان مراسم حضور پیدا می‌کنند و تعدادی از خوانندگان مشهور جهان در این دورهمی اجرای زنده خواهند داشت.

قبل از اعلام نامزدهای جایزه گرمی Grammy Award جالب است به این نکته اشاره کنیم که در این مراسم “بیانسه” با کسب ۹ نامزدی توجه همگان را به خود جلب کرده است، “بیانسه” در مجموع تاکنون ۸۸ بار نامزد این جایزه در عرصه موسیقی شده و در کنار “جی زی” به صورت مشترک از این حیث رکورد دار هستند.

در همین رابطه ببینید: استایل‌ سلبریتی‌ها و بازیگران در جشنواره ونیز 2022

این خواننده و ترانه سرای آمریکایی تا کنون ۲۸ بار برنده جایزه گرمی شده است که در این مراسم با کسب چند جایزه می‌تواند از ۳۱ جایزه کسب شده توسط “جورج سولتی” عبور خواهد کند؛ گفتنی است که شب گذشته “بیانسه” با کسب ۴ جایزه گرمی در سال 2023 از مرز “جورج سولتی” گذشت و با کسب ۳۲ جایزه رکورد بیشترین دریافت جایزه را در تاریخ گرمی شکست.

آپدیت 1401/11/17

برندگان جوایز گرمی ۲۰۲۳ اعلام شد

شهر لس آنجلس آمریکا مانند هر سال میزبان مراسم گرمی ۲۰۲۳ بود؛ برندگان شصت و پنجمین جایزه بزرگ گرمی به شرح زیر می‌باشد:

شروین حاجی پور هنرمند اهل بابلسر کشور ایران برنده جایزه بهترین آهنگ برای تغییر اجتماعی در این مراسم شد، این جایزه با عنوان آهنگ “برای” به این هنرمند تعلق پیدا کرد؛ گفتنی است که پیش از شروین حاجی پور هنرمندانی همچون کیهان کلهر، حمید سعیدی، محمدرضا شجریان، حسین علیزاده با ارائه آثاری بی‌نقص برنده این جایزه بزرگ و مهم در صنعت موسیقی شده بودند.

شروین حاجی پور

 • در بخش بهترین هنرمند جدید  “سامارا جوی” موفقیت به کسب این جایزه شد.
 • جایزه بهترین آلبوم سال هم به آلبوم “خانه هری” با هنرمندی “هری استایلز” تعلق پیدا کرد.
 • در بخش بهترین اجرای پاپ هم “ادل” برای ترانه « Easy on Me»‌ موفقیت به کسب جایزه گرمی 2023 شد.
 • “کندریک لامار” هم در بخش‌های بهترین اجرای رپ،‌ بهترین ترانه رپ و بهترین آلبوم رپ برنده جوایز گرمی شد و در این مراسم شگفتی ساز شد.
 • همچنین “لیزو” جایزه بهترین رکورد سال را برای “About Damn Time”، “بانی ریت” جایزه بهترین ترانه سرا برای “Just Like That” موفقیت به کسب جایزه شدند.

استایل سلبریتی ها در مراسم جایزه گرمی ۲۰۲۳

مانند هر سال سلبریتی های معروف با استایل‌های خاص و زیبای خود در این مراسم حاضر شدند.

مراسم جوایز گرمی 2023

دوئین جانسون و ادل

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در مراسم گرمی ۲۰۲۳

جایزه گرمی ۲۰۲۳

مگان فاکس و مشین گان کلی

تاکنون نامزدها جوایز گرمی 2023 Grammy Award عبارتند از:

 • بیانسه
 • کندریک لومار
 • دی جی خالد
 • فیوچر
 • اَدل
 • هری استایلز
 • دِ دریم
 • رندی مریل
 • مری جی بلایژ
 • لیزو
 • کولد پلی
 • برندی کارلایل
 • آبا

می‌باشند؛ همان طور که پیش تر اشاره کردیم مراسم جوایز گرمی ۲۰۲۳ در ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود؛ با ما نامزدهای مراسم جوایز گرمی 2023 را دنبال کنید.

شاید برای شما هم سوال باشد ...

تاریخ مراسم گرمی ۲۰۲۳ (Grammy Award) چه زمانی است؟

مراسم جایزه گرمی ۲۰۲۳ Grammy Award روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت تهران آغاز شد.

چه کسانی برنده جوایز گرمی 2023 شدند؟

در این مراسم باشکوه افرادی همچون شروین حاجی پور، سامارا جوی، هری استایلز، بیانسه، ادل، کندریک لامار و...موفق به کسب جایزه گرمی 2023 شدند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی تشریفاتی مینورام در پاسداران

مجموعه تشریفاتی مینورام

میدان هروی - خیابان استاد حسن بنا - بعد از میدان شریفی - نبش خیابان فرزاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۱۳ دیدگاه