برگزاری مراسم عقد در باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم عقد در باغ تالار ها و فضاهای باز با توجه به عدم تمایل مردم به برگزاری مراسم های گوناگون در فضاهای سرپوشبده با توجه به شیوع بیماریها، بهترین گزینه مد نظر عروس و داماد ها در دوران کنونی است. وجود میهمانان کم و انتخاب باغ تالار های کوچک این اختیار را به شما می دهد که علاوه بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و اجتناب از دیده بوسی های رایج در مراسم های خانوادگی بتوانید پذیرایی مفصلی نیز از مهمانان داشته باشید و همچنین برای مراسم عقد و یا نامزدی خود شب خاطره انگیزی را ایجاد کنید.

شرایط پیش آمده کنونی در اثر ویروس کرونا مردم را به سمت مراسم عقد کوچک و مختصر با ظرفیت کم برده است و بیشتر مردم تمایل دارند تا مراسم خود را در یک تعداد کم برگزار نمایند.

عقد مجلل

 

برای برگزاری مراسم عقد در تالار های کوچک و متوسط و باغ تالار های اطراف شهر نیاز دارید تا شناخت کاملی از نوع مراسمی که مد نظر دارید داشته باشید. آیا می خواهید جشن عقد خود را در باغ بگیرید؟ شاید روف گاردن هم انخاب خوبی باشد. به هر حال انتخاب فضاهای باز به مراتب تاثیر بیشتری در عدم آلودگی های بعدی دارد.

تا می توانید همه چیز را برنامه ریزی کنید

نباید موضوعی وجود داشته باشد که از برنامه ریزی شما جا مانده باشد. اگر مهمان سیگاری دارید باید اسموک روم را در نظر بگیرید. اگر فامیل شما اهل دل هستند می توانید سفره خانه برایشان انتخاب کنید . و اگر به تشریفات و خاص بودن علاقه دارید پس همین را انتخاب کنید.

برای برنامه ریزی مراسم عقد کوجک همچنین می توانید از دوستان و آشنایان نظر خواهی کنید. مشورت کنید که اگر بخواهید مراسم عقدتان را در باغ بگیرید چه تعداد مهمان را دعوت کنید ؟ آیا آنها دعوت شما را در شرایط کنونی می پذیرند؟ یا با تالار خالی مواجه می شوید؟ بهترین کار انتخاب تالار کوچک یا باغ تالار کوچک است که تعداد کم مهمانان زیاد به چشم نیاید. در چنین شرایطی باید مهمانان را گلچین کنید. معمولا فامیل نزدیک برای هم کم نمی گذارند!

 

عقد مجلل

چرا سالن یا باغ کوچک برای مراسم عقد مناسب تر است ؟

  • تعداد کم مهمانان
  • اعمال کنترل بهتر از نظر بهداشتی
  • رعایت پروتکل های بهداشتی
  • سرویس دهی بهتر به مهمان
  • مقرون به صرفه بودن

مراسم عروسی در باغ بی سرو ته اصلا جالب نیست ! بهتر است باغ دارای فضاهای اختصاصی و فضاسازی شده باشد و همچنین پرسنل حرفه ای که بتوانند بهداشت را به نحو احسن رعایت کنند.

برای برگزاری مراسم های عقد ساده در باغ های زیبا برنامه ریزی کنید. این میتواند بهترین دجربه در اطرافیان شما باشد. تصور کنید اتاق عقد شما در داخل آلاچیق زیبایی که به بهترین شکل ممکن چیده شده شده و سفره عقدی رویایی با تور های سفید آن را احاطه کرده . این آلاچیق زیبا را در وسط برکه ای زیبا و آن برکه را در وسط باغی شگفت انگیز تصور کنید.

البته این موارد خیلی هم ساده نیستند و برای داشتن آنها باید مقداری بیشتر هزینه کنید. اما خب ضرب المثل خیلی خوبی رو قدیمی ها می گفتن : هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری!

عکس برداری مراسم عقد

سفره عقد برای عکس برداری یکی از موارد مهم تلقی می شود. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که از نمای ساختمان محل مراسم عقد شما کسی چیزی در خاطرش نمی ماند! اما تصاویر سفره عقد شما در پیج اینستاگرام تمام نزدیکانتان به چشم می خورد! پس سعی کنید برای انتخاب باغ یا تالار و یا دفتر خانه محل عقدتان حتما به سفره عقد و جزئیاتش توجه فراوان داشته باشید.

برای عکس برداری هم می توانید قانون بگذارید .به مهمانان بگویید تمام عکس ها را با دوربینی که خودتان هماهنگ کردید بگیرید و بعدا برایشان ارسال کنید.

عقد در باغ

همچنین حتما در موقع خواندن خطبه عقد فیلم بگیرید. این صحنه های بسیار جالب دیگر تکرار نمی شوند.

همانطور که در بالا اشاره شد باغ می تواند از نظر رعایت اصول بهداشتی بسیار مناسب تر باشد. در مورد عکاسی هم به همین گونه است.

 

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا
10%

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
10% تخفیف

باغ تالار پدیده

تهران، جاجرود، کمرد، تختی۴، پلاک ۲۰
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
پکیج تخفیفات

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی ماهان
20% تخفیف

تالار پذیرایی ماهان

تهران-بلوار اشرفی اصفهانی - بالاتر از پل حکیم- سه راه باغ فیض - خ ناطق نوری- تقاطع ابراهیم نوری - پلاک ۹
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :