طبق آداب رسوم و فرهنگ ایرانیان لباس عقد محضری، لباس نامزدی و لباس عروسی بسیار متفاوت است. لباس عروسی عمدتاً سفید رنگ بوده و معمولاً هیچ عروس خانمی به غیر از رنگ سفید برای مراسم عروسی لباس انتخاب نمی‌کند. اما برای لباس عقد جهت عقد محضری می‌توانیم هر رنگی را که دوست داریم انتخاب کرده و برای مراسم عقد بپوشیم.

در این مقاله سعی بر این شده است که ۲۵ لباس عقد شیک، جدید و زیبا که جهت عقد در محضر مناسب باشد با سبک‌های مختلف مناسب با انواع سلیقه به شکل‌های پوشیده و مانتو عقد محضری خدمت شما معرفی شود تا شما با خیلی راحت و آسوده مانتو عقد محضری یا لباس عقد خود را انتخاب کنید.

دامن تور اورال به همراه تور بلند، اولین مدلی درواقع میان طراحان این نوع لباس مراسم عقد محضری و عروسی در عین سادگی که دارد یکی از شیک‌ترین مدل‌ها به حساب می‌آید.

لباس عقد محضری
لباس عقد محضر

پیراهن فون بلندِ یقه فرانسوی با آستین آویخته کارشده به همراه سنگ و توربان درواقع طراحی است که نگاه هر بیننده‌ای را به خود جذب کرده و باعث می‌شود که عروس خانم قطعاً این مدل را تا آخر انتخاب خود گوش ذهن خود مدنظر قرار دهد.

لباس عقد محضری با حجاب

 

یکی دیگر از مدل‌های که میان طراحان لباس همیشه یکی از پیشنهادهایشان برای عروس خانم‌ها بوده است مدل لباس اورال دامن کارشده با گیپور می‌باشد. زیرا می‌تواند به راحت‌ترین شکل ممکنی به دلیل ظرافت کار روی بدن عروس خانم نشسته و زیبایی را دوچندان کند.

لباس عقد محضری جدید

 

پیراهن تَرک یقه دلبری با آستین کلوش، کارشده با دان تل یکی از زیباترین لباس عقد محضری‌های ممکن را به عروس خانم هدیه می‌دهد و باعث این می‌شود که عروس خانم داخل این پیراهن زیباتر از همیشه به نظر برسد

لباس عقد محضری زیبا

اگر می‌خواهید یکی از زیباترین نوع لباس عقد محضری ممکن را در مراسم عقد بپوشید ما به شما ترکیب پیراهن مدل ماهی با شنل متصل از جنس حریر را معرفی می‌کنیم که بدون شک یکی از شیک‌ترین لباس عقد محضری‌های ممکن است.

لباس عقد محضری مدل ماهی

ترکیب دامن و توربان همیشه یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های ممکن در بازار بوده‌اند. ترکیب اورال دامن از جنس حریر و توربان می‌تواند یک نمونه بارز زیبایی این ترکیب است.

لباس عقد محضری با کلاه

ست سه‌تکه کت کارشده و سرآستین زنگوله‌ای به همراه تاپ و شلوار می‌تواند انتخاب عروس خانم‌هایی باشد که بسیار سخت پسند بوده و صرفاً سنگین بودن و درعین‌حال شیک بودن لباس را مدنظر قرار می‌دهند.

لباس عقد محضری پوشیده

بلوز دامن کارشده با گیپور به همراه شلوار و کلاه یکی از بهترین مدل‌های لباس عقد محضری باحجاب می‌باشد و این مدل برای عروس خانم‌هایی مناسب است که در کنار شیک بودن کار و جذاب بودن نیز اهمیت به سزایی دارد.

لباس عقد محضری با حجاب

پیراهن ماکسی یقه فرانسوی و آستین آویخته کارشده با سنگ به همراه توربان یکی شیک‌ترین ترکیبات موجود در بازار است که اکثر عروس خانم‌ها پس از انتخاب آن به‌هیچ‌عنوان از انتخابی که کرده‌اند پشیمان نشده‌اند.

لباس عقد محضری با کلاه

مانتو کُتی یقه فرانسوی کارشده با سنگ سرآستین کلوش با تاپ و شلوار و توربان یکی از برترین و معدود مدل مانتوهایی است که می‌تواند برای مراسم عقد مناسب باشد و بیشتر باب سلیقه عروس خانم‌های جوان است.

مانتو کتی آستین آویخته دان تل و شلوار و توربان، فرمول تیپ و استایل لباس شما در مراسم عقد می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب این ترکیب یک تیپ جذاب را برای خود در مراسم عقد بسازید.

مانتو عقد محضری با کلاه

کت یقه‌انگلیسی تافته طلایی با سرآستین کلوش با شلوار و تاپ به همراه توربان می‌تواند استایلی خاص را به شما هدیه دهد و شما نه‌تنها در مراسم عقد می‌توانید این ترکیب را بپوشید بلکه در مراسم‌های دیگر نیز می‌توانید با پوشیدن این ترکیب استایلی متفاوت داشته باشید.

کت یقه انگلیسی تافته طلایی

ست سه‌تکه تاپ و شلوار و کت مدل شنل، آستین حریر طرح دار به همراه توربان یکی از زیباترین لباس‌های مراسم عقد به شمار می‌رود. این کار به دلیل ظرافت زیادی که در آن به‌کاررفته یکی از محبوب‌ترین لباس‌های مراسم عقد محضری است.

مانتو عقد محضری

ست سه‌تکه تاپ و شلوار و کت با سرآستین کلوش از دان تل می‌تواند استایلی خاص را برای شما به همراه داشته باشد و به همین علت است که این لباس محبوب‌ترین مدل لباس عقد در محضر میان تمامی مشتریان می‌باشد

ست سه تکه تاپ و شلوار


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار مهران عقد فضای باز
10% روی کل قرارداد

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام زسک
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)، خیابان اسداللهی، خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پریسا بلوار پروین
10% تخفیف

تالار پذیرایی پریسا

تهرانپارس، بلوار شاهد (پروین)، نبش خیابان ۲۱۲(شهید عمارستانی)
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :