طبق آداب رسوم و فرهنگ ایرانیان لباس عقد محضری، لباس نامزدی و لباس عروسی بسیار متفاوت است. لباس عروسی عمدتاً سفید رنگ بوده و معمولاً هیچ عروس خانمی به غیر از رنگ سفید برای مراسم عروسی لباس انتخاب نمی‌کند. اما برای لباس عقد جهت عقد محضری می‌توانیم هر رنگی را که دوست داریم انتخاب کرده و برای مراسم عقد بپوشیم.

هیچ کس نمی‌تواند منکر تأثیر رنگ‌بندی و طرح لباس بر زیبایی و استایل شیک شود، شما در یکی از مهم‌ترین شب‌های زندگی‌تان می‌بایست بهترین لباس‌ها را تن کنید تا همان‌قدر که باید در مراسم عقد محضری خود بدرخشید.

در این مقاله سعی بر این شده است که 36 لباس عقد شیک، جدید و زیبا که جهت عقد در محضر مناسب باشد با سبک‌های مختلف مناسب با انواع سلیقه به شکل‌های پوشیده و مانتو عقد محضری خدمت شما معرفی شود تا شما با خیلی راحت و آسوده مانتو عقد محضری یا لباس عقد خود را انتخاب کنید.

35 لباس عقد شیک، جدید و زیبا که جهت عقد در محضر

کت و شلوار با رنگ‌های نود مانند تناژهای مختلف رنگ‌ کرم، استخوانی و نباتی گزینه‌های مناسبی برای لباس عقد محضری هستند. بهتر است ترجیحاً از کت و شلوار هم رنگ برای مراسم عقد محضری استفاده کنید. این مدل ساده و درعین‌حال زیبا گزینه بسیار مناسبی برای عروس خانم‌هایی است که در آستانه ازدواج قرار دارند.

یقه‌های آرشال به همراه یک دکمه و جیب‌های فیلتابی جلوه زیبایی به کت بخشیده است که در کنار شلوار قد 90 بسیار رسمی و شیک به‌نظر می‌رسد. بهتر است این کت‌وشلوار کرم را با شومیز و کفش سفیدرنگ ست کنید.

کت و شلوار برای عقد محضری

این مدل نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای مراسم عقد محضری باشد زیرا در عین زیبایی، پوشیده و شیک نیز می‌باشد. کت مدل لنگی با یقه انگلیسی به همراه شلوار از بالا گشاد ست بی‌نظیری ایجاد کرده است. ازآنجایی‌که این مدل جلوبسته است، نیازی نیست که نگران ست کردن شومیز مناسب باشید. این مدل کت و شلوار را به دلیل گشاد بودن مدل شلوار، بهتر است به‌همراه یک کفش پاشنه‌بلند بپوشید تا شما را کشیده‌تر و جذاب‌تر نشان دهد.

مانتو کتی مناسب عقد در محضر

مانتوهای کتی نیز درکنار شلوارهای قد 90 بسیار ترکیب زیبا و خیره‌کننده‌ای برای عقد در محضرخانه ایجاد می‌کنند. به این مدل مانتو با یقه انگلیسی تقریباً پهن و آستین‌های تا شده دقت کنید. می‌توانید دکمه‌های مانتو را ببندید یا آن را با یک شومیز یا تاپ مجلسی به رنگ نود ست کنید و دکمه‌هایش را باز بگذارید.

مانتوی مناسب عقد در محضرخانه

به این ترکیب زیبا دقت کنید. اگر هنوز در انتخاب لباس برای مراسم عقد خود در شک و تردید هستید، این مدل می‌تواند خیالتان را آسوده کند. ست تاپ و شلوار به همراه مانتو یک ترکیب بی‌نظیر است. مدل یقه این تاپ بسیار منحصر بوده و در قسمت جلویی با دکمه بسته می‌شود. برای تکمیل این استایل، یک مانتو با لبه‌های هلالی و یقه‌ انگلیسی کافی است. مدل شلوار نیز بهتر است راسته و کمی جذب باشد و با پوشیدن یک کفش سفیدرنگ نیز یک استایل عروس منوکروم بی‌نظیری خواهید داشت.

مانتو و شلوار مناسب برای عقد در محضر

کت و شلوار استخوانی رنگ ست شده با تاپ ساده می‌تواند یک استایل رسمی و مجلل برای مراسم عقدتان باشد. شلوار این ست در قسمت دمپا گشادتر بوده و جلوه خاصی به کل ست بخشیده است.

کت و شلوار عروس برای عقد محضری

دامن تور اورال به همراه تور بلند، اولین مدلی درواقع میان طراحان این نوع لباس مراسم عقد محضری و عروسی در عین سادگی که دارد یکی از شیک‌ترین مدل‌ها به حساب می‌آید.

لباس عقد محضری
لباس عقد محضر

پیراهن فون بلندِ یقه فرانسوی با آستین آویخته کارشده به همراه سنگ و توربان درواقع طراحی است که نگاه هر بیننده‌ای را به خود جذب کرده و باعث می‌شود که عروس خانم قطعاً این مدل را تا آخر انتخاب خود گوش ذهن خود مدنظر قرار دهد.

لباس عقد محضری با حجاب

 

یکی دیگر از مدل‌های که میان طراحان لباس همیشه یکی از پیشنهادهایشان برای عروس خانم‌ها بوده است مدل لباس اورال دامن کارشده با گیپور می‌باشد. زیرا می‌تواند به راحت‌ترین شکل ممکنی به دلیل ظرافت کار روی بدن عروس خانم نشسته و زیبایی را دوچندان کند.

لباس عقد محضری جدید

 

پیراهن تَرک یقه دلبری با آستین کلوش، کارشده با دان تل یکی از زیباترین لباس عقد محضری‌های ممکن را به عروس خانم هدیه می‌دهد و باعث این می‌شود که عروس خانم داخل این پیراهن زیباتر از همیشه به نظر برسد

لباس عقد محضری زیبا

اگر می‌خواهید یکی از زیباترین نوع لباس عقد محضری ممکن را در مراسم عقد بپوشید ما به شما ترکیب پیراهن مدل ماهی با شنل متصل از جنس حریر را معرفی می‌کنیم که بدون شک یکی از شیک‌ترین لباس عقد محضری‌های ممکن است.

لباس عقد محضری مدل ماهی

ترکیب دامن و توربان همیشه یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های ممکن در بازار بوده‌اند. ترکیب اورال دامن از جنس حریر و توربان می‌تواند یک نمونه بارز زیبایی این ترکیب است.

لباس عقد محضری با کلاه

ست سه‌تکه کت کارشده و سرآستین زنگوله‌ای به همراه تاپ و شلوار می‌تواند انتخاب عروس خانم‌هایی باشد که بسیار سخت پسند بوده و صرفاً سنگین بودن و درعین‌حال شیک بودن لباس را مدنظر قرار می‌دهند.

لباس عقد محضری پوشیده

بلوز دامن کارشده با گیپور به همراه شلوار و کلاه یکی از بهترین مدل‌های لباس عقد محضری باحجاب می‌باشد و این مدل برای عروس خانم‌هایی مناسب است که در کنار شیک بودن کار و جذاب بودن نیز اهمیت به سزایی دارد.

لباس عقد محضری با حجاب

پیراهن ماکسی یقه فرانسوی و آستین آویخته کارشده با سنگ به همراه توربان یکی شیک‌ترین ترکیبات موجود در بازار است که اکثر عروس خانم‌ها پس از انتخاب آن به‌هیچ‌عنوان از انتخابی که کرده‌اند پشیمان نشده‌اند.

لباس عقد محضری با کلاه

مانتو کُتی یقه فرانسوی کارشده با سنگ سرآستین کلوش با تاپ و شلوار و توربان یکی از برترین و معدود مدل مانتوهایی است که می‌تواند برای مراسم عقد مناسب باشد و بیشتر باب سلیقه عروس خانم‌های جوان است.

مانتو کتی آستین آویخته دان تل و شلوار و توربان، فرمول تیپ و استایل لباس شما در مراسم عقد می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب این ترکیب یک تیپ جذاب را برای خود در مراسم عقد بسازید.

مانتو عقد محضری با کلاه

کت یقه‌انگلیسی تافته طلایی با سرآستین کلوش با شلوار و تاپ به همراه توربان می‌تواند استایلی خاص را به شما هدیه دهد و شما نه‌تنها در مراسم عقد می‌توانید این ترکیب را بپوشید بلکه در مراسم‌های دیگر نیز می‌توانید با پوشیدن این ترکیب استایلی متفاوت داشته باشید.

لباس عقد محضری

ست سه تیکه تاپ و شلوار و کت با سر آستین کلوش سه لایه با ترکیب ارگانزا بسیار شیک برای مراسم عقد محضری استلباس عقد محضری

مدل بالا اورال دامن با دنباله مناسب ، یقه فرنچی و کمر دار ، بالاتنه کارشده با گیپورک است که فوق العاده است برای این روزخاص شما و جلوه زیبایی به شما می دهدلباس عقد محضری

این لباس عقد محضری با استفاده از اورال ساده و بسیار شیک با آستینهای کلوش و شلوار دمپا گشاد تهیه شده که عالی استلباس عقد محضری

کت وشلوار کارشده با سنگ یاسی رنگ به همراه تل کارشده متناسب با لباس بسیار ساده و شیک و دخترانه مناسب عروس خانمهای جوان در مراسم عقد محضری که میخواهند عالی به نظر برسند

لباس عقد

یک مدل خاص و زیبا برای آنها که لباس عقدی پوشیده می خواهند. این مدل با آستین بلند که هم از جلو و هم از پشت با توری زیبا پوشیده شده است. دامنه این لباس باعث جذابیت آن شده است.

مزون لباس عروس

قد و نوع اندام شما از مواردی است که سفارش و خرید لباس عقد محضری باید توجه داشته باشید.

لباس عقد

یک مدل کت و شلوار مناسب عقد در محضر. سبک آستین ها و تور دانتل آن بسیار زیبا و خاص هستند.

لباس عقد محضری

لباس ساتن و ترکیب آن با دانتل، مدل های متنوع و زیبایی را خلق می کند . مدلی زیبا برای خانم هایی که لباس عقد پوشیده برای عقد محضر خود می پسندند.

لباس عقد محضری با حجاب و پوشیده

شعر نوشته ها روی لباس در هنگام عقد و هنگام عقد آریایی، مورد توجه بعضی از عروس خانم ها قرار گرفته است.

لباس و مانتو عقد محضری

یک مدل متفاوت که روی آن شنل کوتاه از دانتل می توان پوشید.

لباس عقد محضری با حجاب و پوشیده

لباس ساتن و خوش دوخت مناسب عروس خانم ها در سالن عقد و مراسم در محضر ازدواج

لباس عقد محضری

انتخاب لباس رنگی هم می تواند جذاب باشد. اینکار باعث میشه که هنگام مراسم عروسی که با لباس عروس در مراسم حاضر هستید متفاوت باشید.

لباس عقد محضری

تورهای بلند که از پشت یا دست ها آویزان است جذابیت خاصی به لباس عقد شما می دهد.

لباس عقد محضری

لباس دانتل شیک و لوکس مناسب عقد محضری

لباس عقد محضری با طراحی خورشیدی

لباس عقد محضری با طراحی خورشیدی

لباس مناسب عقد در محضر با طراحی ساده و آستین پف دار

لباس مناسب عقد در محضر با طراحی ساده و آستین پف دار

لباسی شیک برای محضر با طراحی گیپور

لباسی شیک برای محضر با طراحی گیپور

مانتو مناسب برای عقد محضری عروس با کلاه حجاب با دیزاینی جذاب

مانتو مناسب برای عقد محضری عروس با کلاه حجاب با دیزاینی جذاب

لباس عقد پوشیده

شاید برای شما هم سوال باشد ...

لباس عقد محضری شیک از کجا بخریم؟

برای خرید لباس عقد محضری شما انتخاب های زیادی از فروشگاه ها و پاساژ ها دارید مثلا در تهران مراکز خریدهای بسیاری هستند که در سال 1400 شما می توانید لباس عقد محضری خود را از آنجا خریداری کنید. از کوچه برلین و پاساژ شانزلیزه گرفته تا پاساژ تیراژه و میلاد نور

چگونه لباس عقد ساده و شیک انتخاب کنیم؟

در مراسم های عقد ایرانی معمولا لباس عقد به صورت پوشیده دوخته و طراحی می شود و برای انتخاب آن شما باید به موارد زیادی مثل مدل لباسهایی که ترند 2022 است، رنگ لباس و ... دقت کنید تمامی این مراحل نیاز به وقت گذاشتن دارد.

امیدواریم از این مقاله نهایت لذت و استفاده را برده باشید. با آرزوی شادی و سلامتی /تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
سالن عقد یاس

خانه عقد یاس

انتهای اقدسیه - بزرگراه ارتش - دوربرگردان به سمت سوهانک - کوی یاس - کوچه چهارم شرقی - پلاک ۱۹
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه پذیرایی شیان
10% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

انتهاي اتوبان پرديس نرسيده قبل ازعوارضي( خروجي به سمت جاده قديم) - بعد از پارك فناوري - كرشت انتهاي بلوارالبرز - خيابان شهيد ديانت پور (روبروي اوقاف ) - كوچه مريم - كوچه نسترن - انتهاي كوچه زنبق
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :