آناشید حسینی طراح لباس پر حاشیه فضای مجازی، این بار با لباس عروس لاکچری تیتر اول رسانه‌ها شد.

آناشید حسینی متولد 4 بهمن 1370 در اهواز می‌باشد، با اینکه رشته تحصیلی آناشید حسینی معماری است اما با این حال به خاطر علاقه‌ی خود پا به عرصه‌ی طراحی لباس گذاشت.

لباس عروس لاکچری/هنر دست آناشید حسینی

در روز دوشنبه 27 تیر 1401 مصادف با عید غدیر خم، خبر ازدواج مجدد آناشید حسینی با دکتر امین رضا چلبیانلو بر سر زبان‌ها افتاد که این مراسم عروسی حاشیه‌های زیادی را به دنبال داشت.

آناشید حسینی که با طراحی‌های لباس خاص و منحصر به فرد خود حسابی در فضای مجازی معروف شده بود، این بار با طراحی لباس عروسی گران قیمت و لاکچری در مراسم عروسی خود باعث شد در رؤیایی‌ترین شب زندگی‌اش حسابی بدرخشد و توجه رسانه‌ها را به خود جلب کند.

ازدواج رسمی آناشید حسینی

لباس عروس آستین بلند و پوشیده طراح مشهور فضای مجازی توجه همگان را به سمت خود برد.

همچنین ببینید: عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی و خارجی

لباس غروس لاکچری میلیاردی آناشید حسینی

در نگاه اول، تنها نکته‌ای که تا حد زیادی توجه هرکسی را به خود جلب می‌کند آستین بلند و نسبتاً ساده‌ی لباس عروس آناشید حسینی می‌باشد.

همان‌طور که می‌دانید آناشید حسینی اغلب اوقات طرفدار ترندهای روز دنیاست و همیشه تلاش می‌‎کند تا جایی که امکان دارد خود را با ترند‌های روز دنیا هماهنگ کند.

در کنار آستین بلند و ساده‌ی این لباس عروس میلیاردی، تور بلند و دامن بلندی که بر روی زمین کشیده می‌شود به زیبایی این لباس عروس تا حد زیادی کمک کرده است.

نکته‌ی جالب در طراحی این لباس عروس لاکچری این است که با وجود طراح‌هایی که بر روی دامن و سینه لباس دیده می‌شود و توری که بالای سینه قرار گرفته تقریباً می‌توان گفت که طراحی تا مرز شلوغی رفته اما کنترل شده همان جا مانده است.

چرا که اگر طراحی این لباس عروس گران قیمت کمی شلوغ‌تر و پرنقش و نگار تر بود، کمی از زیبایی و سادگی خارج می‌شد، هرچند که این لباس در عین حال که سادگی را تا حدودی رعایت کرده، همچنین لاکچری به نظر می‌رسد.لباس عروس آناشید حسینی

بیوگرافی آناشید حسینی

آناشید حسینی مدل و طراح و مالک برند لباس هیبا در 4 بهمن 1370 در شهر اهواز متولد شد.

در خانواده 5 نفره به دنیا آمده و یک برادر و یک خواهر دارد، آناشید حسینی به تازگی در کنار لاین کژوال، شورورم عروس خود را افتتاح کرده که به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر به فرد و البته گران قیمت به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

برند ثبت شده توسط ایشان هیبا می‌باشد که هم اکنون در دپارتمان استور یوتوپیا واقع در خیابان فرشته است، او در زمینه تولید و فروش لباس‌های کژوال و لباس عروس در حال فعالیت می‌باشد.

از جدایی با پسر سفیر دانمارک تا ازدواج با دندان‌پزشک معروف

در سال 98 خبر ازدواج رسمی آناشید حسینی با امیر محسن مرادیان پسر مرتضی مرادیان سفیر دانمارک تیتر اول رسانه‌ها شد.

در مهر ماه ۱۳۹۹ امیر محسن مرادیان با انتشار عکسی از مراسم عقدش با آناشید حسینی و متنی طولانی خبر طلاق و جدایی‌اش را رسانه‌ای کرد و از مهدی صدر الساداتی (روحانی که این عروسی پر سر و صدا را رسانه ای کرده بود ) گله کرد.

بعد از گذشت 2 سال در تاریخ 27 تیر 1401 آناشید حسینی در صفحه اینستاگرام  خبر ازدواج رسمی خود با دکتر امین رضا چلبیانلو را اعلام کرد.

ازدواج رسمی آناشید حسینی


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار دارایی
20% تخفیف

مجموعه تالارهای پذیرایی دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

تهران, نیاوران، خ جماران، خ حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :