بسیاری از آقایانی که در آستانه ی جشن عروسی خود قرار دارند حداقل یکبار به پوشیدن کت و شلوار دامادی به رنگ سفید فکر می کنند. اما همیشه تعداد کمی از آنها رنگ سفید را برای کت و شلوار خود انتخاب می نمایند و اکثرا به سراغ رنگ مشکی یا رنگ های تیره تر می روند. با این حال که بیشتر توجه ها در مراسم عروسی به لباس عروس جلب می شود، یافتن کت و شلوار مناسب برای داماد نیز یکی از بخش های مهم هر مراسمی به شمار می رود. با انتخاب کت و شلوار سفید برای داماد بخشی از رویای شما برای برگزاری یک جشن عروسی منحصر به فرد محقق خواهد شد.

کت و شلوار سفید برای داماد

البته نکته ی مهمتری که باید قبل از رنگ به آن فکر کنید این است که کت و شلوار کاملا قالب تن شما باشد. کت و شلواری که برای شما بزرگ است جلوه و زیبایی مورد نظر را نخواهد داشت، حتی اگر گران ترین کت و شلوار دامادی موجود در بازار را برای خود بخرید. اکسسوری های مختلفی که با کت و شلوار دامادی همراه می شوند، مانند جلیقه، کمربند و مدل جیب ها از جمله مواری است که به زیبایی کت و شلوار دامادی می افزایند.

به طور کلی بهتر است وقت انتخاب کت و شلوار سفید برای داماد مواردی را که در ادامه ذکر می کنیم مد نظر قرار دهید:

  • بهتر است درباره ی سایز کت و شلوار مناسب برای اندام خود از قبل با یک خیاط مشورت کنید و از او بخواهید اندازه دقیق کت و شلوار را مشخص کند.
  • زمان انتخاب کت و شلوار، سلیقه شخصی خود را مقدم بر نظر سایرین بدانید. باید در شب عروسی کت و شلواری را به تن کنید که بخشی از استایل و شخصیت شما را به نمایش می گذارد.
  • توجه کافی به قیمت ها داشته باشید و کت و شلواری را خریداری کنید که با بودجه ی شما همخوانی دارد.
  • در صورت نیاز می توانید به اجاره ی کت و شلوار نیز فکر کنید. اما معمولا قیمت اجاره ی کت و شلوار دامادی و خرید آن چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند.

مدل های کت و شلوار سفید برای داماد

کت و شلوار دامادی

مهم نیست شما به دنبال کت و شلوار دامادی دوخته شده با پارچه لنین می گردید که در جشن عروسی خودمانی و تابستانه ی خود بپوشید، و یا قصد خرید کت و شلواری گران قیمت برای مجلس عروسی رسمی دارید. در این مطلب سعی کرده ایم تا بهترین مدل های کت و شلوار دامادی به رنگ سفید را برای شما جمع آوری کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

کت و شلوار عاجی برای داماد

کت و شلوار سفید دامادی

پارچه ی این کت و شلوار ترکیبی از ابریشم و ترمه به رنگ عاجی است. این مدل استایل شیک شما را در مجلس عروسی تکمیل می کند. کت و شلوار دامادی به رنگ سفید را می توانید با پاپیون و یا کراوات مشکی، برای مراسم های رسمی تر، ست کنید.

کت و شلوار سفید براق برای داماد

کت و شلوار سفید برای داماد

اگر مراسم عروسی شما در یک باغ تالار برگزار می شود، این کت و شلوار نسبتا براق انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود. کت و شلوار دامادی به رنگ سفید با ظاهری شیک و ساده برای طرفداران سبک مینیمال.

کت سفید کلاسیک برای داماد

کت سفید برای داماد
قرار نیست کت و شلوار شما یکدست سفید باشد. کت سفید برای داماد که یقه و جیب های آن به رنگ مشکی دوخته شده، مدلی کلاسیک دارد و با شلوار مشکی ست می شود.

کت سفید با یقه ی مشکی برای داماد

کت و شلوار دامادی
اگر به دنبال انتخابی ساده و در عین حال با قیمت مناسب هستید، از این مدل کت سفید برای داماد غافل نشوید. ترکیب رنگ سفید و مشکی برای کت داماد بسیار شیک بوده و این دو رنگ به زیبایی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

کت و شلوار یکدست سفید برای داماد

کت و شلوار سفید
کت و شلوار سفید خصوصا برای مجالس عروسی که در باغ تالار برگزار می شوند انتخاب خوبی است. اگر طرفدار کت و شلوار سفید برای جشن عروسی خود هستید و در عین حال اندامی متناسب دارید، از انتخاب این مدل غافل نشوید.

کت سفید به سبک کلاسیک

کت سفید کلاسیک
مدل این کت به شکلی طراحی شده که در آن احساس راحتی می کنید .پس اگر قصد ندارید استیج رقص را در جشن عروسی خود ترک کنید، این مدل کت سفید با شلوار مشکی انتخابی مناسب خواهد بود.

کت و شلوار سفید پشمی برای جشن عروسی زمستانه

کت و شلوار زمستانی
هر مدل کت و شلواری را یک خیاط ماهر می تواند مناسب اندام شما بدوزد. با این حال که کت و شلوار سفید برای داماد مختص فصل و زمان خاصی نیست، اما پارچه ای که انتخاب کرده اید آن را مناسب فصل می سازد. برای مثال پارچه ی این کت و شلوار سفید دامادی پشمی است و اگر جشن عروسی شما در زمستان برگزار می شود می توانید آن را به خیاط خود سفارش دهید.

کت و شلوار سفید برای داماد همراه با جلیقه

کت و شلوار و جلیقه
پارچه ی این ست سه تکه طرح دار است و شاید مورد پسند همه ی آقایان نباشد. اما مدل شیکی دارد و یکی از مدهای لاکچری کت و شلوار سفید برای داماد محسوب می شود.

کت سفید دامادی با شلوار و پاپیون دامادی

کت و شلوار دامادی سفید
استایلی خاص و جوان پسند تر از کت سفید برای داماد. کت سفید را می توانید با شلوار و پاپیون آبی نیز ست کنید و کمی از مدل های رسمی فاصله بگیرید.

کت و شلوار سفید با مدل یقه خاص

کت سفید و شلوار مشکی
این کت و شلوار سفید تمام توجه مهمانان را به داماد جلب خواهد کرد. یقه ی کت در این مدل از جنس ابریشم طرحدار است و با پاپیون مشکی ترکیب خوبی را تشکیل می دهد.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار مجلل کیان نواب
10% تخفیف

تالار پذیرایی مجلل کیان

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار نیکان احمدآباد مستوفی
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر ست چپ، انتهای بن بست نسیم
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه تشریفاتی شاتو دو ورسای

باغ تالار تشریفاتی شاتو دُ ورسای

اتوبان همت غرب، آزادگان جنوب، کند روی فتح، ۵۰۰ متر بعد از احمد آباد مستوفی، خیابان علی صیاد شیرازی،انتهای خیابان پلاک ۲۱
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قصر آیلین
پکیج ویژه مدیریت

تالار پذیرایی قصر آیلین

تهران-خیابان ستارخان،روبروی آتش نشانی، خیابان صحرایی، خیابان دستبند غربی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :