کارت عروسی واتساپی در واقع نوعی کارت دعوت از مهمانان جهت حضور در مراسم عروسی به‌ صورت آنلاین است. اگر چه ارسال کارت دعوت عروسی درب منزل مهمانان همچنان محبوبیت خود را دارد، اما کارت عروسی واتساپی یا آنلاین یک روش مقرون به صرفه و البته نوآورانه برای زوج‌هایی است که میخواهند مراسم عروسی‌شان را به شیوه‌ای متفاوت و البته کم‌هزینه‌تر برگزار کنند.

کارت دعوت عروسی واتساپی

در ادامه در مورد مزایای ارسال کارت دعوت عروسی از طریق واتساپ یا هر پیام‌رسان دیگری توضیح داده‌ایم. اگر شما هم طرفدار روش‌های جدید و خلاقانه برای برگزاری مراسم عروسی یا عقدتان هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

** توجه **

برای ساخت کارت عروسی واتساپی کلیک کنید :
*** کارت عروسی آنلاین ***

کارت دعوت عروسی واتساپی به صورت آنلاین و مطابق سبک و سلیقه خودتان طراحی می‌شود. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد زیبایی و شکیل بودن آن نیست.

با توجه به اینکه در دنیای مدرن امروز همه ما تا حد زیادی به اینترنت و فضای مجازی برای انجام کارهای روزمره‌مان وابسته هستیم، ارسال کارت دعوت عروسی از طریق واتساپ یکی از بهترین روش‌ها برای صرفه جویی در زمان خواهد بود، زیرا با این روش پروسه طولانی و خسته کننده خرید کارت چاپی، پشت نویسی و ارسال آن برای مهمان‌ها دیگر وجود نخواهد داشت و به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید کارت دعوت مراسمتان را به واتساپ دوستان و آشنایانتان ارسال کنید. از طرفی دیگر دعوت‌شوندگان نیز قطعاً از این روش ساده و بی دردسر استقبال خواهند کرد.

درهمین رابطه ببینید : متن کارت عروسی با کلاس

وب‌سایت کارت عروسی آنلاین تالارکده به نشانی http://wed.talarkadeh.com امکانی را فراهم کرده است تا بتوانید کارت دعوت عروسی خود را به راحتی هر چه تمام‌تر و مطابق با سلیقه‌ خودتان طراحی و برای مهمانانتان ارسال کنید.

از جمله قابلیت‌ها و مزایای طراحی کارت دعوت آنلاین در وب سایت wed تالارکده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارت دعوت آنلاین واتساپی

  1. امکان درج متن و عکس دلخواه در کارت دعوت عروسی: در این وب سایت محدودیتی در نگارش نوع متن وجود ندارد و می‌توانید متن و تصویر دلخواهتان را با سبک و سلیقه خودتان در کارت دعوت درج کنید.
  2. طراحی کارت دعوت با عکس عروس و داماد: در مراحل ساخت کارت دعوت آنلاین، می‌توانید به عنوان یکی از گزینه‌های موجود، از عکس خودتان برای طراحی کارت استفاده کنید. می‌توانید عکس دو نفره محبوبتان را بارگزاری کرده و شیرینی لحظه ثبت این عکس به یاد ماندنی را با مهمانانتان شریک شوید.
  3. امکان ثبت یادبود: مهمانان می‌توانند از طریق لینک کارت دعوت عروسی واتساپی ارسال شده، وارد صفحه کارت دعوت شما شده و در آنجا برایتان یادگاری بنویسند.
  4. امکان درج لوکیشن برگزاری مراسم عروسی: یکی از مشکلات مهمانان جهت حضور در تالار پذیرایی، عدم اطلاع از آدرس و لوکیشن دقیق آن است. کارت دعوت عروسی واتساپی طراحی شده در وب سایت تالارکده با داشتن امکان درج لوکیشن، این مشکل را برطرف کرده است.
  5. تسهیل مسیریابی مهمانان: تالارکده در مراحل ساخت و طراحی کارت دعوت آنلاین یا قابل ارسال از طریق واتساپ، نحوه دسترسی و مسیرهای احتمالی ختم شده به تالار عروسی را لحاظ کرده است.
  6. امکان اعلام حضور یا عدم حضور توسط مهمان‌ها: در وب سایت wed تالارکده به انتخاب خودتان گزینه‌ای در صفحه کارت دعوت درج خواهد شد که مهمان‌ها می‌توانند با کلیک کردن بر روی یکی از کلمات “بله” یا “خیر” حضور یا عدم حضور در مراسم را به اطلاع شما برسانند.
  7. سهولت به اشتراک گذاری کارت دعوت آنلاین: پس از ساخت کارت دعوت آنلاین می‌توانید تنها با چند کلیک، لینک صفحه مربوطه را کپی کرده و از طریق واتساپ یا سایر شبکه‌های اجتماعی برای فامیل، دوستان و آشنایانتان ارسال کنید.

** توجه **

برای ساخت کارت عروسی واتساپی کلیک کنید :
*** کارت عروسی آنلاین ***


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار امرالد هفت حوض

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار تهران / چیتگر

باغ تالار تهران | چیتگر

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۲ دیدگاه