ساخت و ارسال کارت عروسی واتساپی

کارت عروسی واتساپی در واقع نوعی کارت دعوت از مهمانان جهت حضور در مراسم عروسی به‌ صورت آنلاین است. اگر چه ارسال کارت دعوت عروسی درب منزل مهمانان همچنان محبوبیت خود را دارد، اما کارت عروسی واتساپی یا آنلاین یک روش مقرون به صرفه و البته نوآورانه برای زوج‌هایی است که میخواهند مراسم عروسی‌شان را به شیوه‌ای متفاوت و البته کم‌هزینه‌تر برگزار کنند، کارت عروسی پیامکی می‌تواند در شرایط عدم دسترسی با اینترنت هم به شما عزیزان کمک شایانی کند.

کارت دعوت عروسی واتساپی

ساخت و ارسال کارت عروسی واتساپی

در ادامه در مورد مزایای ارسال کارت دعوت عروسی از طریق واتساپ یا هر پیام‌رسان دیگری توضیح داده‌ایم. اگر شما هم طرفدار روش‌های جدید و خلاقانه برای برگزاری مراسم عروسی یا عقدتان هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

** توجه **

برای ساخت کارت عروسی واتساپی کلیک کنید:

کارت دعوت عروسی واتساپی به صورت آنلاین و مطابق سبک و سلیقه خودتان طراحی می‌شود؛ بنابراین نیازی به نگرانی در مورد زیبایی و شکیل بودن آن نیست، همچنین از مزیت‌های دیگر کارت عروسی واتساپی می‌توان به اشتراک گذاری بی دردسر آن اشاره کرد، این امر می‌تواند به شما عزیزان در روند برگزاری مراسم عروسی کمک شایانی کند به دلیل اینکه شما می‌توانید کارت عروسی آنلاین خود را به راحتی در منزل از طریق اس ام اس و واتس اپ برای مهمانان خود ارسال کنید و از شر دردسرهای ترافیک، هزینه ارسال و … خلاص شوید.

امکان درج متن، عکس، لوکیشن و … دلخواه یکی از بارزترین مزیت‌های کار عروسی مجازی تالارکده می‌باشد که دست شما عزیزان را برای شخصی سازی کارت عروسی خود باز تر می‌گذارد که این امر در نهایت نتیجه‌ای جز کسب بهترین نتیجه‌ای که متناسب با سلیقه‌ی شما باشد، ندارد.

با توجه به اینکه در دنیای مدرن امروز همه ما تا حد زیادی به اینترنت و فضای مجازی برای انجام کارهای روزمره‌مان وابسته هستیم، ارسال کارت دعوت عروسی از طریق واتساپ یکی از بهترین روش‌ها برای صرفه جویی در زمان خواهد بود، زیرا با این روش پروسه طولانی و خسته کننده خرید کارت چاپی، پشت نویسی و ارسال آن برای مهمان‌ها دیگر وجود نخواهد داشت و به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید کارت دعوت مراسمتان را به واتساپ دوستان و آشنایانتان ارسال کنید. از طرفی دیگر دعوت‌شوندگان نیز قطعاً از این روش ساده و بی دردسر استقبال خواهند کرد.

هم چنین بخوانید:

متن کارت عروسی با کلاس

وب‌سایت کارت عروسی آنلاین تالارکده به نشانی http://wed.talarkadeh.com امکانی را فراهم کرده است تا بتوانید کارت دعوت عروسی خود را به راحتی هر چه تمام‌تر و مطابق با سلیقه‌ خودتان طراحی و برای مهمانانتان ارسال کنید.

از جمله قابلیت‌ها و مزایای طراحی کارت دعوت آنلاین در وب سایت wed تالارکده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارت دعوت آنلاین واتساپی

 1. امکان درج متن و عکس دلخواه در کارت دعوت عروسی پیامکی: در این وب سایت محدودیتی در نگارش نوع متن وجود ندارد و می‌توانید متن و تصویر دلخواهتان را با سبک و سلیقه خودتان در کارت دعوت درج کنید.
 2. طراحی کارت دعوت با عکس عروس و داماد: در مراحل ساخت کارت دعوت آنلاین، می‌توانید به عنوان یکی از گزینه‌های موجود، از عکس خودتان برای طراحی کارت استفاده کنید. می‌توانید عکس دو نفره محبوبتان را بارگزاری کرده و شیرینی لحظه ثبت این عکس به یاد ماندنی را با مهمانانتان شریک شوید.
 3. امکان ثبت یادبود: مهمانان می‌توانند از طریق لینک کارت دعوت عروسی واتساپی ارسال شده، وارد صفحه کارت دعوت شما شده و در آنجا برایتان یادگاری بنویسند.
 4. امکان درج لوکیشن برگزاری مراسم عروسی: یکی از مشکلات مهمانان جهت حضور در تالار پذیرایی، عدم اطلاع از آدرس و لوکیشن دقیق آن است. کارت دعوت عروسی واتساپی طراحی شده در وب سایت تالارکده با داشتن امکان درج لوکیشن، این مشکل را برطرف کرده است.
 5. تسهیل مسیریابی مهمانان: تالارکده در مراحل ساخت و طراحی کارت دعوت آنلاین یا قابل ارسال از طریق واتساپ، نحوه دسترسی و مسیرهای احتمالی ختم شده به تالار عروسی را لحاظ کرده است.
 6. امکان اعلام حضور یا عدم حضور توسط مهمان‌ها: در وب سایت wed تالارکده به انتخاب خودتان گزینه‌ای در صفحه کارت دعوت درج خواهد شد که مهمان‌ها می‌توانند با کلیک کردن بر روی یکی از کلمات “بله” یا “خیر” حضور یا عدم حضور در مراسم را به اطلاع شما برسانند.
 7. اشتراک گذاری کارت دعوت آنلاین از طریق واتس اپ: پس از ساخت کارت دعوت آنلاین می‌توانید تنها با چند کلیک، لینک صفحه مربوطه را کپی کرده و از طریق واتساپ یا سایر شبکه‌های اجتماعی برای فامیل، دوستان و آشنایانتان ارسال کنید.
 8. سهولت در اشتراک گذاری از طریق اس ام اس: همچنین در صورت عدم دسترسی به اینترنت شما می‌توانید به راحتی کارت عروسی‌تان را با مهمانان خود از طریق اس ام اس به اشتراک بگذارید، این معیار می‌تواند به شما عزیزان در روند اشتراک گذاری کارت عروسی پیامکی خود کمک شایانی کند.

** توجه **

برای ساخت کارت عروسی واتساپی کلیک کنید:

کارت عروسی با عکس عروس و داماد: ایجاد لحظات خاص و شخصی

در مراسم عروسی، کارت عروسی با عکس عروس و داماد یکی از انتخاب‌های محبوب و جذاب برای دعوتنامه عروسی است. این کارت‌ها با استفاده از عکس عروس و داماد، جزئیاتی از مراسم عروسی و شخصیت زوج عروس را به شکلی بسیار خاص و منحصربفرد نشان می‌دهند. در این مقاله، به بررسی و بحث درباره کارت عروسی با عکس عروس و داماد و اهمیت آن در مراسم عروسی خواهیم پرداخت چون این امکان را شما در کارت عروسی واتساپی می‌توانید به راحتی و به زیباترین شکل ممکن در اختیار داشته باشید

 1. چرا کارت عروسی با عکس عروس و داماد؟

  • ایجاد لحظات خاص و شخصی: این کارت‌ عروس‌های واتساپی با استفاده از عکس عروس و داماد، احساس ارتباط و صمیمیت بین زوج عروس و مهمانان را افزایش می‌دهند.
  • شخصی‌سازی بیشتر: با استفاده از عکس عروس و داماد، کارت عروسی به شکلی خاص و منحصربفرد طراحی می‌شود که هماهنگی بیشتری با شخصیت و سبک زوج دارد. این شخصی‌سازی باعث می‌شود که دعوتنامه عروسی یکی از خاطره‌انگیزترین قسمت‌های مراسم عروسی شود.
 2. نحوه استفاده از کارت عروسی با عکس عروس و داماد:

  • انتخاب عکس مناسب: انتخاب عکسی که بازتاب صمیمیت و شادی زوج را منعکس کند، بسیار مهم است. لحظات خاصی مانند لبخند زوج، نگاه عاشقانه یا آغاز زندگی مشترک می‌توانند به خوبی در کارت عروسی با عکس عروس و داماد به تصویر کشیده شوند.
  • طراحی کارت با دقت: طراحی کارت عروسی با عکس عروس و داماد باید با دقت و حساسیت انجام شود که به زیباترین شکل تالارکده این امکان را برای شما فراهم آورده است.
 3. اهمیت کارت عروسی با عکس عروس و داماد:

  • جلب توجه مهمانان: کارت عروسی با عکس عروس و داماد به دلیل شخصیت خاص و لحظات شاد زوج، توجه مهمانان را جلب می‌کند.
  • ایجاد ارتباط صمیمی: با داشتن عکس عروس و داماد در کارت عروسی، ارتباط صمیمی و حس انتساب به مهمانان افزایش می‌یابد و باعث می‌شود که آن‌ها احساس وابستگی و تعلق به مراسم عروسی کنند.

سخن آخر

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی را دارید،‌ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در روند دعوت مهمانان خود حساسیت زیادی به خرج دهید؛ در این مقاله قصد داشتیم به شما عزیزان کارت دعوت عروسی واتساپی را معرفی کنیم که می‌تواند در روند دعوت مهمانان‌تان به رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان کمک شایانی کند.

در این مطلب تمام مزیت‌های کارت دعوت عروسی پیامکی را برای شما عزیزان شرح دادیم تا بتوانید این المان‌ها را با معیارهای خود تطابق دهید و در صورت رضایت بتوانید به صورت کاملا رایگان به این پلتفرم جذاب و جدید دسترسی داشته باشید.

تالارکده / حامی زوج‌های جوان


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۲ دیدگاه