ست هایی که باید برای عروسی خریداری شوند!

خرید عروسی مبحثی بسیار گسترده و تا حدودی پیچیده است. لیست وسایلی که باید برای عروس و داماد خریداری شود، لیستی بلندبالا و بی انتهاست. اما در این مقاله می‌خواهیم مواردی را موردبررسی قرار دهیم که باید به صورت ست خریده شوند و عروس داماد می توانند به عنوان ست های زیبای عروسی آنها را تهیه نمایند.

ست عروس

لیست خریدها و ست های دوتایی عروس داماد

برخی از اقلام در مراسم عروسی هستند که شما می توانید بصورت ست تهیه کنید .

– ست حلقه

قطعاً اولین خرید جفتی که قرار است برای عروسی انجام دهید، یک جفت حلقه است که باید مطابق سلیقه هردو نفر و متناسب با بودجه درنظر گرفته شده باشد.

حلقه قرار است تا آخر دوران زندگی مشترکتان در انگشتانتان باشد، لذا حتماً در خرید حلقه عروسی خود کمال دقت و توجه را داشته باشید.

ست حلقه عروس و داماد

-ست ساعت

خرید ست حلقه و ساعت عموماً همزمان  انجام می‌شود ولی بعضی خانواده هم هستند که ساعت را به عنوان هدیه در یکی از مراسم‌ها تقدیم عضو جدید می‌کنند.

ست ساعت عروس و داماد

ساعت‌هایی که برای عروسی خریداری می‌شوند، عموماً از جنس طلا یا آب طلا هستند.

توجه : اگر میخواهید با لیست کامل خرید عروس آشنا شوید پیشنهاد میکنیم مطلب ” لیست خرید عروس و داماد ” را مطالعه نمایید.

-حوله و وسایل حمام

دمپایی‌ها و حوله‌های کوچک و بزرگ حمام هم از جمله وسایلی هستند که در خانه زوج‌های جدید به صورت ست دیده می‌شوند.

مجموعه وسایل بهداشتی

-جانماز و سجاده

چادر و جانماز و سجاده هم از وسایلیست که عموم خانواده‌ها به عنوان خرید عروسی در نظر می‌گیرند. اکثر اوقات سجاده‌های ترمه با رنگ‌های آبی یا صورتی ملایم برای این منظور خریداری می‌شوند.

جانماز عروس

این از آن خریدهاییست که بودنش فضای خانه را معنوی‌تر کرده و کمک می‌کند تازه عروس و داماد زندگی بابرکتی را شروع کنند. پس به هیچ وجه از آن غافل نشوید.

 

لیستی که تا اینجا عنوان شد، وسایل و مواردی است که در عرف جامعه رواج دارد. اما وسایل و پوشاکی هم هستند که شاید خرید آن‌ها در میان مردم تا به آن اندازه رایج  نباشد، اما قطعاً خالی از لطف نیست.

-ست کیف و کفش

خرید این ست‌ها برای عروس خانم‌ها کاملاً جاافتاده و رایج است.  اما اینکه کیف و کفش خانم با کیف پول و کفش و کمربند آقاست باشد، یک مرحله جلوتر است! این شیوه ست کردن بسیار شیک می‌باشد و به عروس و دامادهای خوشپوش و خوش سلیقه توصیه می‌شود.

کفش ست

کفش مهمانی

-ست لباس راحتی

این بخش از آن بخش‌های بانمک و دوست داشتنی ازدواج است که لباس خانگی و پیژامه‌های ست داشته باشید و در خانه شبیه به هم لباس بپوشید!

ست لباس خانگی

-لباس بیرونی

ست کردن لباس بیرون شاید تاحدی رایج باشد اما باید به اصول آن آگاه باشید. در صورت ست کردن ناآگاهانه لباس‌ها احتمال اینکه از شیک بودن رد شوید و ظاهری تابلو و نازیبا داشته باشید، بالا می‌رود!

ست بیرون

داشتن دو یا سه دست لباس بیرون که از ابتدا به صورت ست خریداری شده‌اند، می‌تواند برای یک زوج جوان کافی باشد.

-لباس مجلسی

ست کردن لباس مجلسی شاید چندان سخت هم نباشد و بدون خرید پیشاپیش هم بتوان انجامش داد.

لباس مجلسی

اگر داماد یک دست کت و شلوار مشکی شیک و مناسب داشته باشد، می‌تواند رنگ پیراهن یا کراواتش را به سادگی با پیراهن عروس خانم ست کند.

مجلسی

البته که خریدن کت و شلوار همرنگ لباس خانم هم یکی از انتخاب‌هاست.

پیش از این در مطلبی در خصوص خرید موارد و خرید های مورد نیاز در مراسم عقد پرداخته ایم که میتوانید به مطلب ” لیست خرید عقد ” مراجعه نمایید.

سخن آخر!

درکل بهتر است در حین خرید خیلی به خود و طرف مقابلتان سخت نگیرید. در این شرایط فشار اقتصادی، باید سعی کنیم با اعمال کمترین فشار به طرفین و محدود کردن لیست خریدها به وسایل ضروری در هزینه‌ها صرفه جویی کنیم.

با آرزوی خوشبختی برای شما/ تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :