کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

کلاس های رقص عروس و داماد

عروس و دامادها همیشه دوست دارند موقع رقص دو نفره کاملا با یکدیگر هماهنگ باشند و یا از حرکات موزون حرفه ای تری استفاده کنند. اگر شما هم برای به نمایش گذاشتن رقص حرفه ای دنبال راهکار می گردید، کلاس های رقص عروس و داماد را برای جشن عروسی خود امتحان کنید.

امروزه بسیاری از مراکز ورزشی و مربیان رقص کلاس های انواع رقص دو نفره را برای عروس و دامادهایی که در انتظار جشن عروسی خود هستند برگزار می کنند. اگر دوست دارید در شب عروسی خود و روی استیج رقص بدرخشید، تنبلی را کنار گذاشته و کمی تلاش کنید! البته کلاس های رقص عروس و داماد تنها برای شب عروسی مفید نیستند و شما می توانید در مراسم های مختلف دیگر نیز از نکات آموزشی کلاس رقص خود بهره ببرید.

اما بهتر است پیش از آنکه به فکر ثبت نام در کلاس رقص بیافتید، نکاتی را درباره ی این کلاس ها بدانید و با اطلاعات بیشتر به سراغ آنها بروید. پس با ادامه ی این مطلب همراه باشید:

نکاتی درباره ی کلاس های رقص عروس و داماد

اگر میخواهید برای مراسم عروسی خود آماده باشید و بهترین شرایط را سپری کنید با برخی از نکات کلیدی آشنا شوید.

کلاس رقص عروس و داماد را از چه زمانی شروع کنید؟

اینکه چقدر با رقص مورد نظر خود آشنایی دارید در دوره ی آموزشی رقص تاثیرگذار خواهد بود. اما به طور کلی می توان گفت عروس و دامادها به سه تا نه جلسه ی آموزشی برای رقص دو نفره خود نیاز دارند تا با موزیک و یکدیگر هماهنگی لازم را پیدا کنند. در کلاس های رقص یاد می گیرید چطور حرکات خود را با هم هماهنگ کنید، در قسمت های خاصی از آهنگ حرکات موزون خود را تغییر دهید، کی بچرخید و کی به چهره ی همسر خود نگاه کنید، قدم های خود را چطور بردارید تا در رقص پارتنر خود اختلال ایجاد نکنید وغیره.

بهتر است کلاس های رقص عروس و داماد را از سه تا پنج ماه قبل از جشن عروسی شروع کنید. یک جلسه ی آموزشی در هفته برای شما کافی است. قبل از شروع کلاس ها نیز آهنگ مورد علاقه خود برای رقص دو نفره را انتخاب نمایید. اگر دوره ی آموزشی شما کوتاه تر ازین زمان و بسیار نزدیک به تاریخ عروسی باشد، استرس و نگرانی، رقص دو نفره ی شما را تحت تاثیر قرار خواهد.

یکی از آموزش هایی که در خصوص رقص باید بررسی کنید رقص تکی عروس است که می بایست تمرینات لازم را قبل از مراسم عروسی داشته باشید تا بتوانید در بهترین و زیباترین شرایط در نزد مهمانان خود ظاهر شوید و هر موقع که به فیلم های باقی مانده از مراسم خود مراجعه میکنید لذت ببرید.

رقص عروس و داماد

برای رقص دو نفره استایل خاص خود را انتخاب کنید

ممکن است برخی از عروس و دامادها رقص دو نفره ی ساده ای را برای خود بپسندند، در حالی که برخی دیگر رقصی خاص و متشکل از حرکات هماهنگ و متنوع،همراه با با کمی حس شوخ طبعی را ترجیح دهند. رقص عروس و داماد در تالار می تواند از شخصیت آنها الهام بگیرد. آیا احساستی و رومانتیک هستید؟ و یا تمام کارهای شما در زندگی با شوخی و خنده همراه است؟

بهتر است شخصیت خود را به شکل رقص طراحی کرده و آن را روی استیج سالن عروسی به نمایش بگذارید. اگر استایل و آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده اید، در یک کلاس رقص عروس و داماد خصوصی ثبت نام کنید. کلاس رقص خصوصی به شما کمک می کند تا تمرکز بیشتری داشته باشید و حرکات را زودتر یاد بگیرید.

لباس مناسب برای کلاس رقص عروس و داماد

در جلسات کلاس رقص دو نفره باید لباس راحتی بپوشید تا بتوانید بدون دردسر حرکات را انجام دهید. لباس های مجلسی رسمی و دامن برای کلاس رقص عروس و داماد ضروری نیستند. اما باید در نظر داشته باشید رقص با لباس عروس پفی، کفش پاشنه بلند و کت و شلوار متفاوت بوده و ممکن است شما را دچار مشکل کند. پس حتما قبل از جشن عروسی چندبار رقص دو نفره ی خود را با لباس عروس و کت و شلوار دامادی تمرین کنید.

کلاس های رقص عروس و داماد

درباره ی کفش در کلاس رقص عروس و داماد نیز بهتر است کفش ورزشی و یا یک کفش بدون پاشنه بپوشید. اما اگر کفش های عروسی شما پاشنه بلند است، در برخی از جلسات کلاس رقص آنها را همراه خود داشته باشید. حتما چند بار رقص دو نفره را با کفش های پاشنه بلند تمرین کنید.

تمرین کافی را فراموش نکنید

تمرین رقص شما نباید تنها به زمان کلاس اختصاص پیدا کند. برای آنکه بیشترین بهره را از کلاس رقص خود ببرید، باید بین جلسات و در منزل هم تمرین کنید. حداقل سه بار تمرین به مدت سی دقیقه بین جلسات کلاس رقص ضروری است. فراموش نکنید هماهنگی شما و همسرتان روی استیج رقص سالن عروسی مهمترین هدفی است که باید به آن دست پیدا کنید.

هماهنگی عروس و داماد هنگام رقص دو نفره حس عشق و تعهد آنها به یکدیگر را در ذهن مهمانان تداعی می کند. پس بهتر است بخش رقص دو نفره ی خود و همسرتان را به رویایی ترین نحو ممکن طراحی کنید و تا سال ها از یادآوری خاطرات جشن خود شاد و خوشحال باشید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار امرالد

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفات باغ‌ تالار نیان
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویای پارس
10% تخفیف

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - ابتدای خیابان ذهدی - تالار پذیرایی رویای پارس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۳ دیدگاه