نکاتی که باید به دی جی مراسم عروسی تاکید کرد

عملکرد دی‌ جی در مراسم عروسی از مهم‌ترین فاکتورهای برگزاری هرچه بهتر مراسم می‌باشد، به این دلیل که اگر دی‌ جی باب میل زوجین و همچنین مهمانان گرامی‌تان نباشد ممکن است تا حد زیادی از انرژی مراسم شما بکاهد، در ادامه باهم به مهم‌ترین نکاتی که می‌بایست قبل از برگزاری مراسم با دی ‌جی هماهنگ کنیم می‌پردازیم:

 از دی جی مراسممون چه خواسته‌هایی داشته باشیم؟

یادتان باشد برای برگزاری یک مراسم بی‌نقص و ساختن شبی رویایی برای مهمانان گرامی‌تان باید همه‌ی جوانب را در نظر بگیرید، دی‌جی هم از این قاعده مستثنا نیست، سعی کنید در مرحله‌ی اول بهترین دی جی ممکن را انتخاب کنید و در مرحله‌ی دوم تمام نکات زیر را با دی جی هماهنگ کنید تا در حین مراسم تداخل در کار شما نیفتد.

دی جی مراسم عروسی

  • با دی‌جی هماهنگ باشید!

قبل از شروع مراسم یک لیست از آهنگ‌هایی که برای مراسمتان در نظر گرفتید را به دی‌ جی عروسی یا عقد تحویل دهید، توجه داشته باشید که در لیست ذکر کنید که کدام آهنگ در کجا باید پخش شود به‌عنوان‌مثال آهنگ ورود، آهنگ رقص‌ها و…

  • نبایدها را با دی‌جی در میان بگذارید

یادتان باشد حتماً قبل شروع مراسم آهنگ‌هایی که به ‌هیچ‌وجه دوست ندارید در مراسم شما پخش شوند را با دی‌ جی در میان بگذارید، به‌عنوان‌مثال شما دوست ندارید آهنگ‌هایی که اسم دختر هستند پخش شود و یا اسامی خوانندگانی را که موردپسند شما نیستند را به دی ‌جی اعلام کنید تا در حین مراسم با مشکل مواجه نشوید.

همچنین ببینید : آهنگ ورود عروس و داماد به تالار

  • در هنگام رقص حرف زدن ممنوع!

حتماً قبل از مراسم به دی ‌جی خود تأکید کنید در هنگام رقص عروس و داماد به هیچ عنوان صحبت نکند و با آهنگ همخوانی نکند، به دلیل اینکه این بخش جز مهم‌ترین قسمت‌های یک مراسم در فیلم عروسی می‌باشد که ممکن است با کوچک‌ترین اشتباه نمایش این رقص به نحو احسنت برگزار نشود.

  • فقط با شما ارتباط داشته باشد!

قبل از مراسم از دی ‌جی خواهش کنید که به حرف مهمانان گوش ندهد و آهنگ‌های درخواستی آن‌ها را اجرا نکند، به این دلیل که هر یک از مهمان‌ها آهنگ‌های موردعلاقه متفاوتی دارند و درخواست‌های متفاوتی می‌دهند همین نکته باعث می‌شود آهنگ‌های پخش شده بر طبق لیست پیش نرود و در نهایت باعث بی‌نظمی و اختلال درروند مراسم شود، با دی جی هماهنگ کنید که فقط به درخواست شما آهنگ‌ها را عوض کند.

  • تایم زدن آتش را به دی جی اعلام کنید

زدن آتش در حین رقص و پای‌کوبی یکی از هیجان‌انگیزترین کارهایی می‌باشد که می‌تواند در لحظه انرژی مراسم شما را زیاد کند؛ زمانی این تأثیرگذاری زیادتر می‌شود که زدن آتش هماهنگ با نقطه اوج آهنگ اتفاق بیفتد، برای رقم زدن چنین لحظه‌ی هیجان‌انگیزی تایم آهنگتان که در آن لحظه باید آتش بزند را به دی‌ جی اعلام کنید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

اهنگ خواننده زن برای رقص عروس
نکات انتخاب آهنگ برای پرتاب گل عروس
آهنگ برای جهاز برون عروس جدید
رقص چاقو خواهر عروس

آخرین دیدگاه‌ها

شمشیری
باغ تالار تک درخت

منو سیلور برای ۲۵۰ نفر چقد میشود

شمشیری
باغ تالار مجنون

هزیمت برای ۲۵۰ نفر مهمان برای مهرماه چقد میشه

بدون نام
خرید بازار و چمدان عروس و داماد

به نظر من اشتباهه که خانواده عروس یا داماد این موارد رو تهیه کنن. عروس و دامادی که نتونن روی پای خودشون وایسن بعدا دچار مشکلات زیادی میشن. بهتره عروس و داماد با درآمد شخص خودشون این وسایل رو به تدریج تهیه کنن.

نقدیان
تالار پذیرایی میثاق ارتش

ماتالارمیثاق 1مراسم داشتیم،همه چیزعالی بود،حتی به کارکنان انعام دادیم،نگرفتن،کلیه ی غذاهاومیوه و شیرینی ماروکامل بعدازمراسم تحویل شد.

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ایشالله همیشه مراسم عروسی باشه و خوشی ما چند وقت پیش مهمان این تالار بودیم،برخورد پرسنل مجموعه خوب بود تنها عیب اون شب سردی غذا بود واقعا با وجود کلی منو و سلف سرویس همه ی غذا ها سرد سرد بودن

نوشین
باغ تالار عمارت فاخر

سلام هزینه ها برای حدود ۱۵۰ نفر شهریور ماه رو میخواستم بدونم

آرمان
کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

سلام رقص‌دو نفره برای عروس و داماد لطفا مسیر ارتباطی را اعلام‌بفرمایید

سارا
عروسی های مختلط در باغ تالارهای تهران

سلام چند کمله حرف منطقی یک مقدار به نظر کلمه مختلط غلطه. ممکنه هر خانواده ای با تعداد زیاد در یک مهمانی دور هم جمع باشند آیا بگیم مختلط درسته ؟ استخر مختلط قطعا بد و با فرهنگ ما سازگار نیست. این یک باغ تالار رو که ممکنه بخشی از مراسم مهمانان و محارم دور هم باشند انقدر ازش بد گفته بشه هم صحیح نیست. اینکه پوشش ها نامناسب و زننده باشه و آقایان مشروبات الکلی مصرف کنند و جو ناسالم برای خانواده باشه اصلا مطلوب خانواده ها نیست و قطعا هیچکس این شرایط رو نمیپسنده. من این بخش رو جدا میکنم ولی اینکه بعضی ها با رعایت اصول و عقاید و احترام بخواهند یک مراسم مهمانی داشته باشند آیا باید مواضع تند گرفت ؟ آیا نباید به دیدگاه و تفکر مردم احترام گذاشت ؟ ممنو از اینکه دیدگاه من رو منتشر میکنید و ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید.