7 ترفند برای آنکه رابطه جنسی بهتری داشته باشید

وقتی صحبت از رابطه جنسی برای زوج ها به میان می آید، ترفندهایی وجود دارند که بهتر است برای بهبود روابط خود در طول ازدواج بکار بگیرید. برای بهبود روابط جنسی خود با همسرتان نیازی به پوشیدن لباس های خواب عجیب و غریب ندارید. اگر اشتیاق خود به برقراری روابط زناشویی را به همسر خود ثابت کنید و یا سورپرایزهای جالبی برای او در نظر بگیرید، قطعا رابطه جنسی بهتری خواهید داشت.

تنها رعایت چند ترفند ساده به شما در بهبود روابط جنسی و در نتیجه زندگی مشترک کمک خواهد کرد.

رابطه جنسی

ترفند هایی برای بهبود رابطه جنسی در ازدواج

برای همسر خود پیام های عاشقانه و شیطنت آمیز بفرستید

پیام های عاشقانه و شیطنت آمیز مقدمه ی خوبی برای روابط جنسی هستند. شما با این کار در واقع به همسر خود می گویید رابطه جنسی خوبی انتظار هر دو شما را می کشد و اشتیاق او را افزایش می دهید. همچنین در پیام هایی که به همسر خود می فرستید، خیلی راحتتر خواسته های جنسی و احساسات خود را بیان خواهید کرد.

همچنین ببینید : شب اول عروسی

گاهی صحبت هایی را که رو در رو قادر به بیان آن نیستید را در یک پیام کوتاه به همسر خود بگویید. پیام ها و جملات کلیشه ای و تکراری را فراموش کنید. کمی خلاقیت به خرج دهید. کپی کردن پیام هایی با مضمون جنسی چندان هم کارساز نیست. بهتر است احساسات جنسی خود را با زبان همیشگی خودتان و نزدیک به واقعیت با همسر خود درمیان بگذارید.

آمیزش جنسی

در روابط جنسی خود خلاق باشید

گاهی به جای آنکه روند روابط جنسی تکراری خود را طی کنید، همسرتان را سورپرایز کنید. وقتی همسرتان خسته از کار به خانه باز می گردد، دیدن شما با لباس های فریبنده و زیبا خستگی را از تن او خواهد گرفت. حتی اگر رابطه ی جنسی برقرار نکنید، دیدن شما با ظاهری جذاب، همیشه و برای روابط جنسی آتی در ذهن او باقی خواهد ماند.

عاشقانه های پیش از روابط زناشویی را فراموش نکنید

حتی اگر مشغله ی ذهنی شما بسیار زیاد است، پیش نیاز های آمیزش جنسی را فراموش نکنید. البته حفظ تداوم آمیزش جنسی در طول ازدواج به استحکام و بهبود روابط عاشقانه ی شما و همسرتان کمک می کند. اما این بدان معنا نیست که همیشه رابطه ی زناشویی بی روح و تنها از سر وظیفه داشته باشید. به روابط عاشقانه ی پیش از آمیزش جنسی وقت کافی اختصاص دهید. حداقل به سی دقیقه زمان برای نوازش های عاشقانه در طول آمیزش جنسی نیاز دارید. اینکار عشق میان شما و همسرتان را افزایش می دهد.

رابطه جنسی در ازدواج

وسایل جنسی مورد علاقه تان را با خود به رختخواب ببرید

وسایلی مخصوص روابط جنسی وجود دارند که می توانید آنها را از فروشگاه های مخصوص خریداری کنید. اگر همسر شما به استفاده از این ابزار های جنسی در طول رابطه ی زناشویی علاقه دارد به او نه نگویید.

فانتزی جنسی مورد علاقه ی خود را به واقعیت تبدیل کنید

وقتی همسرتان از فانتزی های جنسی خود صحبت می کند آنها را به خاطر بسپارید. حتما نباید آهنگ همیشگی روابط جنسی خود را در یک چهارچوب خاص حفظ کنید. متفاوت باشید و ترفندهای مختلف را امتحان کنید. اجازه دهید فانتزی های روابط جنسی که در ذهن همسرتان وجود دارد با شما به واقعیت تبدیل شود. نقش بازی کردن به جای شخصیت های خیالی در طول آمیزش جنسی به استحکام روابط زناشویی کمک می کند.

از همسر خود بپرسید چه نوع روابط جنسی را دوست دارد

شاید همسر شما از کمی خشونت در رابطه جنسی استقبال کند و یا برعکس، از خشونت شما در طول رابطه ی جنسی عصبانی و ناراحت باشد. در هر صورت بهتر است درباره ی روابط زناشویی و آمیزش جنسی با یکدیگر صحبت و خواسته های خود را بیان کنید. سعی کنید به خواسته های یکدیگر در طول رابطه ی جنسی عمل کنید.

رابطه جنسی موفق

به همسر خود بگویید چقدر زیبا و جذاب است

اگر با گفتن حرفهایی درباره ی رابطه ی جنسی مشکل دارید ناراحت نباشید. به جای حرفهای جنسی از چهره و ظاهر همسر خود تعریف کنید. به او بگویید چقدر جذاب و فریبنده است و از روابط زناشویی خود راضی هستید. رابطه جنسی را می توان آسیب پذیر ترین بخش ازدواج دانست. اگر برای همسر خود و احساسات او ارزش قائل نشوید، احتمالا در زندگی مشترک خود با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
نظرات در مورد تالار مینورام

تالار پذیرایی مینورام

میدان هروی - خیابان استاد حسن بنا - بعد از میدان شریفی - نبش خیابان فرزاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی پردیس کیان
15% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس کیان

تهران -بزرگراه نواب – بزرگراه شهید چراغی – مجتمع پردیس کیان – طبقه ۶ و ۷
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار دشت شقایق در چیتگر

باغ تالار دشت شقایق

تهران کرج - خروجی چیتگر - شهرک گلستان - بلوار کوهک - نسیم دهم - پلاک ۴۴
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :