15 مدل حلقه جواهر عروسی پلاتین زیبا

پلاتین با درخشندگی بالا و رنگ نقره ای مایل به سفید یکی از محبوب ترین فلزات در جواهرسازی محسوب می شود. وقتی صحبت از حلقه ی عروسی پلاتین به میان می آید، بسیاری از عروس و داماد ها از ویژگی های آن اظهار بی اطلاعی می کنند. اما در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با حلقه عروسی و انگشتر نامزدی پلاتین آشنا کنیم.

پلاتین چیست؟

همانطور که پیشتر هم گفتیم، پلاتین فلزی به رنگ نقره ای مایل به سفید و گرانبها است که به درخشندگی زیاد شهرت دارد. این فلز به دلیل جلوه ی خیره کننده، استحکام و دوام خارق العاده یکی از گران ترین فلزات در سراسر جهان بشمار می رود.
در واقع جواهر ساز مشهور لوییز کارتیر اولین کسی بود که تصمیم به استفاده ی گسترده از پلاتین در صنعت جواهر سازی گرفت. او در طراحی جواهرات پلاتینیوم تبحر بالایی داشت.

مقایسه ی حلقه عروسی پلاتین با حلقه عروسی طلا و نقره

بسیاری تصور می کنند پلاتین و طلا سفید فلزاتی کاملا مشابه در صنعت جواهر سازی و ساخت حلقه های عروسی هستند، و یا طلا سفید ارزش بالاتری نسبت به پلاتینیوم دارد. علی رغم ظاهر مشابه، پلاتین و طلا سفید متفاوت می باشند. طلا سفید در واقع همان طلای زرد است که با آلیاژ خاصی آبکاری شده تا به رنگ سفید درآید. اما جواهرات پلاتین به صورت طبیعی نقره ای مایل به سفید هستند. همچنین حلقه عروسی پلاتین گران تر از حلقه جواهر طلا سفید است.

پیش از انتخاب فلز مناسب برای حلقه عروسی از خود بپرسید آیا در نگهداری از آن به اندازه کافی کوشا هستید یا خیر. پلاتین فلزی است که به ندرت نیاز به تعمیر پیدا می کند. اگر با قیمت حلقه ازدواج پلاتین مشکل ندارید، این جنس حلقه عروسی دوام بیشتری از سایر فلزات خواهد داشت.

پلاتین، برخلاف طلا، فلز انعطاف پذیری نیست و همچنین درخشندگی بسیار بیشتری از نقره دارد. اگر پوست دست شما به نیکل حساسیت دارد، حلقه عروسی طلا سفید انتخاب خوبی نیست. اما حلقه عروسی پلاتین ضد حاسسیت است و برای پوست شما مشکلی ایجاد نمی کند.

حال که با فلز پلاتین در جواهر سازی آشنا شدید، اجازه دهید نگاهی به چند مدل حلقه عروسی پلاتینیوم بیاندازیم.

بهترین مدل های حلقه عروسی پلاتین

حلقه جواهر پلاتین با تراش سنگ گلابی شکل

حلقه جواهر پلاتین

الماس تراش گلابی شکل روی این حلقه ازدواج پلاتین نمادی از مد و زیبایی در جواهرسازی است. درحالی که برلیان های ریز روی رکاب انگشتر جلوه ای خیره کننده به این حلقه عروسی پلاتین بخشیده اند.

حلقه عروسی و انگشتر نامزدی پلاتین با رکاب طنابی شکل

انگشتر جواهر

الماس تراش بالشی در مرکز این حلقه ازدواج پلاتین اولین چیزی است که نظر ها را به خود جلب می کند. اما رکاب طنابی شکل و الماسهای ریزی که روی آن قرار دارند این مدل حلقه ازدواج را به یک مدل خاص تبدیل کرده است.

حلقه عروسی پلاتینیوم قلبی شکل

حلقه عروسی پلاتین

به درخشش الماس با تراش قلبی در کنار فلز پلاتین نگاه کنید. این حلقه عروسی پلاتین یک انتخاب عاشقانه و جذاب برای عروس و دامادها خواهد بود.

حلقه عروسی ساده از جنس پلاتین

حلقه ازدواج پلاتین

حلقه ساده عروسی با الماس دایره ای شکل در مرکز. این مدل حلقه ازدواج پلاتین یکی از زیباترین حلقه های فلاور موجود در بازار است که به دلیل شیک بودن در عین سادگی بسیار پر طرفدار می باشد.

ست حلقه عروسی و پشت حلقه ای از جنس پلاتین

حلقه جواهر پلاتین

با یک الماس تراش پرنسسی در مرکز و دو الماس دایره ای در اطراف، این حلقه ازدواج پلاتین طرح کلاسیک و زیبایی خیره کننده ای دارد. اگر بدنبال ست حلقه عروسی و پشت حلقه ای مجلل هستید، این مدل را فراموش نکنید.

حلقه جواهر پلاتین یاقوت کبود

حلقه جواهر یاقوت کبود

تضاد رنگ الماس و یاقوت کبود در این حلقه عروسی پلاتین تمامی نظرها را به خود جلب می کند.

حلقه عروسی پر زرق و برق از جنس پلاتین

حلقه عروسی زیبا

تراش الماسی که در مرکز این حلقه عروسی پلاتین قرار گرفته تراش پله ای نام دارد. در طراحی این حلقه جواهر مجلل جزییات و ظرافت خاصی بکار رفته و البته قیمت نسبتا بالایی نیز دارد.

حلقه جواهر پلاتینیوم با تراش اشکی

حلقه عروسی پلاتین

طرحی کلاسیک و در عین حال مدرن و به نوعی یکی از برترین طراحی های کارتیر برای حلقه ازدواج پلاتینیوم. این حلقه عروسی از جنس پلاتین و الماس با تراش اشکی شکل است.

انگشتر تک تاش پلاتین با الماس تراش برلیان

حلقه عروسی ساده و شیک

یک مدل پر طرفدار از انگشتر های تک نگین جواهر با طراحی جذاب و خیره کننده. این حلقه نامزدی پلاتین را می توانید در اندازه های مختلف سفارش دهید.

حلقه الماس پلاتین با طراحی متفاوت

حلقه جواهر خاص

اگر دنبال طرحی متفاوت از مدل های حلقه عروسی پلاتینیوم هستید، نگاهی به این عکس بیاندازید.

حلقه ازدواج پلاتین با سنگ الماس

حلقه عروسی پلاتین

این مدل حلقه عروسی پلاتین طراحی رومانتیک و زنانه ای دارد و الماس مرکز آن به دلیل تراش خاص درخشندگی خیره کننده ای پیدا کرده است.

حلقه عروسی پلاتین و سنگ الماس

حلقه جواهر زیبا

تراش سنگ الماس در مرکز این حلقه ازدواج زیبا مارکیز نام دارد و رکاب پلاتین آن نیز با جزییات و دقت زیادی طراحی شده است.

حلقه ازدواج پلاتین با پشت حلقه ای

حلقه عروسی

این حلقه عروسی کلاسیک هماهنگی بی نقصی با ست پشت حلقه ای خود دارد و بیشتر به درد مراسم های ازدواج سلطنتی می خورد. به همین دلیل نیز با انتخاب این حلقه عروسی پلاتین ظاهری شبیه به ملکه ها خواهید داشت.

حلقه ازدواج پلاتین با طراحی خاص

انگشتر نامزدی خاص

اگر بودجه ی شما برای خرید حلقه عروسی و یا انگشترنامزدی محدود نیست، این مدل حلقه پلاتین را فراموش نکنید. در ساخت این حلقه یک الماس دایره ای در مرکز و تزیینات الماس برگ شکل در اطراف آن بکار رفته و طراحی کلاسیک دارد.

انگشتر پشت حلقه ای و حلقه عروسی پلاتین

حلقه عروسی پلاتین

این مدل ساده و کلاسیک از حلقه های جواهر پلاتین با ست انگشتر پشت حلقه ای و تراش الماس پرنسسی، مدلی است که تمام عروس خانم ها آن را می پسندند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار مهران غرب
پکیج ویژه

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام وسک
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پردیس
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :