باغ عمارت لوکیشن برای عکاسی عروس مدلینگ

یکی از مهم ترین بخش های عروسی برای عروس و داماد ها و همینطور خاطره انگیزترین قسمت های آن، گرفتن عکس و انتخاب بهترین لوکیشن برای عکاسی عروسی در تهران است و همینطور برای کسانی که میواهند عکس هایی با موضوعات دیگر ثبت کنند عکاسی عروسی تهران آن هم با لوکیشنی خاص حائز اهمیت است.

بیشتر زوج ها برای اینکه عکس های با کیفیت تر و همچنین زیباتری برای خود ثبت کنند بدین منظور باغ ها و فضاهای سبز را برای عکاسی انتخاب میکنند. به بهترین لوکیشن باغ  و عمارت عروسی برای عکاسی عروسی در تهران نمیتوان در مقاله ای کوتاه پرداخت اما برای راهنمایی بهتر شما عروس و داماد های عزیز برخی از بهترین آنان را جمع آوری و معرفی کرده ایم.

امروزه عروس داماد ها قبل از عروسی خود عکاسی فرمالیته و عکاسی مدلینگ را نیز انجام می دهند. از این جهت ممکن است نیاز داشته باشند تا باغ ها و عمارت هایی که بهترین لوکیشن ها را برای عکاسی ارائه میدهند بشناسند.

  • وجود لوکیشن های متعدد

باید بدانید که پیش از انتخاب مکان یا لوکیشنی برای بهترین باغ عکاسی عروسی در تهران، قبل از هر چیز تنوع لوکیشن های مکان مورد نظر اهمیت پیدا خواهد کرد. البته این نکته که زیبایی آن هم مطمئنا از اهمیت بالایی برخوردار است حائز اهمیت است اما میتوان گفت مکانی برای عکاسی و ثبت عکس های شما میتواند ایده آل و مناسب باشد که بشود در تعداد زیاد و متنوع لوکیشن های آن به امر عکاسی پرداخت.

  • اکسسوری های لازم جهت عکاسی و فیلم برداری

اکسسوری های متنوع و زیادی را میتوان برای امر عکاسی عروسی انتخاب و استفاده کرد اما بعضی از آنها از جذابیت بیشتری برخوردارند و میتوان گفت جلوه خاص تری به عکس های ثبت شده شما خواهند داد.

کلاه یکی از بهترین اکسسوری های زیبا و خاص برای عکاسی به ویژه عروس است. همچنین استفاده از دستبندها و پابندها برای عروس میتواند زیبایی خوب و ایده آلی به عکس شما ببخشد.

همینطور به یاد داشته باشید برای ثبت عکس های فرمالیته حتما از چترهای خاص و همچنین بادکنک های تزیینی و ویژه بهره بگیرید زیرا وجود این نوع اکسسوری های جذاب و پرکاربرد عکس های ماندگاری را برای عروسی شما به ارمغان میاورند.

  • امکانات و تجهیزات لازم و تخصصی

شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که این موضوع یک عنوان تخصصی است و بیشتر به امور کاری عکاس مورد نظر شما مربوط باشد؛ اما باید دانست که خیلی از زوج ها به واسطه دوربین های خوب و با کیفیتی که خود دارند به دنبال این هستند که تا حد ممکن خیلی از عکس های خود را، با کمک یکدیگر و یک پایه دوربین ثبت کنند.

در همین راستا اگر از این دسته از زوجین هستید لازم است بدانید که موارد زیادی را برای ثبت عکس های با کیفیت و مناسب نیاز دارید که این امر کمی تخصصی است و خیلی از این موارد و تهیه آن برای شما شاید دشوار باشند.

ضروری ترین لوازم های مورد نیاز شما برای امر عکاسی عبارتند از: کیف دوربین-سه پایه-هد سه پایه-ریموت شاتر-فلاش اکسترنال و… که توضیح کاربرد های هر یک از آن ها از حوصله این مقاله خارج است و میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره آنها تحقیق و مطالعه کنید.

  • وجود کریل و هلی شات برای عکاسی

این روزها یکی از جذاب ترین بخش های جشن های عروسی، به خصوص مراسم و جشن هایی که در باغ تالار ها برگزار میشوند،عکس برداری با هلی شات یا هلی کم ها است.

شاید این پرسش بوجود بیاد که کابرد موارد مذکور و اصلا ماهیت آنها چیست؛ هلی شات یا هلی کم، کواتکوپتر هایی مجهز به دوربین های عکاسی خاص هستند که با نحوه عکاسی معلق خود در آسمان میتوانند خاطره انگیز ترین عکس های عمرتان برای زندگی مشترکتان را ثبت کنند.

  • قیمت ورودی باغ و عمارت بر اساس زمان حضور

یکی از مهم ترین نکاتی که باید پیش از رزرو مکان یا باغی برای ثبت عکس های عروسیتان بدانید و آن را کاملا به خوبی بررسی کنید هزینه های مکان مورد نظر شما برای انتخاب آن است.

فرقی نمیکند که از چه قشری از جامعه هستید، زیرا بررسی این موضوع کمک میکند مناسب ترین جا را برای عکاسی عروسی در تهران و مهمترین روز زندگی مشترکتان برگزینید. باید توجه داشته باشید که باغ یا لوکیشن مورد نظر شما برای عکسی چه خدماتی را متناسب با هزینه های دریافتی خود به شما ارائه خواهد کرد.

یکی از موضوعاتی که باید قبل از رزرو باغی برای عکاسی بدانید این است که خیلی از این لوکیشن ها برای عکاسی شما هزینه های مختلفی نظیر ورودی دریافت میکنند و ممکن است که این موضوع متناسب با نظر و سلیقه شما نباشد و در لیست هزینه ها و برنامه ریزی های قبلی شما نباشد. پس حتما قبل از رزرو لوکیشنی برای ثبت عکس هایتان کاملا هزینه های آنرا متناسب با بودجه خود ارزیابی و مورد بررسی دقیق قرار دهید.

باغ عمارت مدوسا

باغ عمارت مدوسا واقع در غرب تهران، منطقه شهران، مرکز کوهسار است. این باغ عمارت بیشتر برای عکاسی کودک در نظرگرفته شده و به نوعی به طور تخصصی به این موضوع میپردازد اما یکی دیگر از بهترین لوکیشن های زیبا برای عکاسی عروسی در تهران نیز به شما میرود و به همین دلیل در این لیست حضور دارد.

درخت های بسیار قدیمی و قدمت دار این باغ برای عکاسی عروس و داماد میتواند بسیار خاطره انگیز باشد.

همچنین پارکینگ اختصاصی، سنگ فرش زیبا، قابلیت تصویربرداری هوایی، دسترسی ساده و راحت و مدیریت با تجربه و خوب این باغ، مطمئنا برای عکاسی بهترین روز زندگی مشترکتان تجربه ای بی نظیر و عالی خواهد بود.

باغ عمارت عکاس‌باشی (غرب تهران)

باغ عمارت عکاس‌باشی یکی از لوکس ترین باغ های واقع در غرب تهران به شمار میرود. مساحت بزرگ و درختان کهنسال آن لوکیشن جذابی را برای عکاسی در تهران فراهم کرده است.

این باغ عمارت لوکس  و تشریفاتی برای عکاسی های صنعت مدلینگ نیز بسیار مناسب و حرفه ای است اما جلوه های تشریفاتی آن بیشتر برای عروس و دامادهای سخت پسند کاربرد دارد.

دسترسی به این باغ برای ساکنین شهر تهران به ویژه غرب آن راحت و سریع است؛ این عمارت در انتهای خیابان اشرافی و پس از میدان دانشگاه قرار گرفته که به تنهایی جلوه خاصی نیز به این منطقه داده است. باغ عمارت عکاس‌باشی یکی از لوکیشن های خوب عکاسی عروسی در تهران به شمار میاید.

باغ عمارت کاج (غرب تهران)

فضای سبز عمارت کاج تهران

باغ عمارت کاج یکی دیگر از بهترین و شاید زیباترین باغ های عکاسی عروسی در تهران است. این باغ عمارت با مساحت 40 هزار متری خود متنوع ترین لوکیشن ها را برای ثبت و گرفتن هر نوع عکس هایی به شما میدهد.

این باغ عمارت با طراحی منحصر به فردی که داراست به شما امکان ثبت عکس هایی با کیفیت در دریاچه کوچک خود را میدهد و میتوانید از تمام فضای باز بی نظیر این مجموعه شیک بهره ببرید. همچنین اگر علاقه به گرفتن عکس هایی روی پل دارید میتوانید از پل سنکی زیبای این باغ عمارت هم استفاده و به پس زمینه عکس های خود جلوه خاصی ببخشید.

باغ عمارت زیبای اردیبهشت (غرب تهران)

عکاسی عروس تهران باغ عمارت

اگر به دنبال باغ عمارتی جذاب و دانشین برای عکاسی عروسی در تهران هستید و هنوز تصمیم قطعی خود را در این زمینه نگرفتید باید این اطمینان را به شما بدهیم که آخرین باغ عمارت معرفی شده در این مقاله قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد.

باغ عمارت زیبا و جذاب اردیبهشت واقع در شمال تهران و انتهای خیابان اشرفی اصفهانی، یکی از لوکیشن هایی است که شاید هر کسی برای عکاسی عروسی در تهران باید به سراغش برود. این باغ عمارت با فضای سبزی وسیع و زیبا لوکیشن های خوبی برای عکاسی به شما خواهد داد.

همچنین این باغ عمارت برای عکاسی های گوناگون و مختلف در زمینه های عکاسی کودک و مدلینگ و همینطور موضوعاتی نظیر ثبت عکس های عروسی، طراحی های منحصر به فرد و خاصی را برای شما فراهم کرده است؛ فضاهای متفاوت در موضوعات اسپرت، کلاسیک، سنتی و اعیانی در اختیار شما قرار دارند و وسایل و اکسسوری های زیادی چون ماشین های قدیمی و… برای عکاسی شما تدارک دیده شده است.

باغ تالار عقیق فضایی زیبا برای عکاسی عروس (غرب تهران)

فضای باز باغ تالار عقیق

یکی دیگر از باغ عمارت های شیک و پر از تنوع برای عکاسی عروسی در تهران باغ تالار عقیق واقع در شرق تهران است. این باغ علاوه بر لوکیشنی جذاب برای عکاسی در هر زمینه ای، میزبان بهترین جشن های عقد و عروسی نیز هست.

اگر بیشتر به معماری و سبک دکوراسیون مدرن اما الهام گرفته شده از سبک کلاسیک علاقه دارید این باغ عمارت زیبا مکانی فوق العاده برای ثبت عکس های شماست.

مدیریتی بسیار با تجربه و حرفه ای، طراحی دکوراسیون شیک و متنوع، دسترسی ساده و ده ها امکانات دیگر از این باغ عمارت عکاسی شما را تبدیل به تجربه ای دلچسب و شیرین خواهد کرد.

همچنین اگر علاوه بر عکاسی در تهران به دنبال باغ تالاری زیبا و همینطور مناسب و حرفه ای برای برگزاری جشن های عقد و عروسی هستید میتوانید با کلیک روی باغ تالار عقیق به اطلاعات کامل و عکس های بیشتری دسترسی داشته باشید.

باغ عمارت و سالن عقد مجلل ماکان (غرب تهران)

باغ عکاسی و سالن عقد مجلل ماکان

سالن عقد و باغ عمارت ماکان را می‌توان یکی از بهترین لوکیشن‌ها در زمینه عکاسی عروسی در تهران و یا حتی عکاسی مدلینگ و عکاسی کودک به شمار برد. زیرا این سالن عقد مجلل از معدود لوکیشن‌های عکاسی است که به عنوان یک پکیج و همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌ها برای بویژه عکاسی عروسی در تهران و سمت غرب آن واقع شده است.

اکسسوری‌های بی‌نظیر، قوها و طاووس‌هایی زیبا، باغی اصیل و درختانی کهنسال و… همه و همه فقط بخشی از ویژگی‌ها و امکانات این سالن عقد مجلل برای عکاسی عروسی در تهران به شمار می‌رود.

با گذشت زمان و بیشتر شناخته شدن این لوکیشن عکاسی عروسی در تهران و همچنین مورد استفاده قرار گرفتن آن برای عکاسی مدلینگ  و کودک تعداد بیشتری از کسانی که قصد گرفتن و ثبت عکاسی عروسی در تهران و یا موضوعات دیگری را دارند به این مجموعه زیبا و خاص مراجعه می‌کنند.

باغ عمارت و سالن عقد مجلل ماکان قسمتی خاص در باغ تالار زیبای والا است که به دلیل لوکیشن زیبا و بی‌بدیل برای عکاسی عروسی در تهران طراحی و تدارک دیده شده است تا دوستداران عکاسی چه در زمینه عکاسی عروسی در تهران و یا موضوعات دیگر از قبیل عکاسی کودک و مدلینگ بتوانند از این مکان و لوکیشن حرفه‌ای و بی‌نظیر بیشترین استفاده ممکن را ببرند.

باغ عمارت صدرا

باغ عمارت صدرا یکی از لوکیشن هایی است که خیلی از زوج ها و عروس و دامادها برای عکاسی عروسی در تهران و ثبت عکس های عروسیشان به آنجا میروند.

سبک طراحی و معماری این باغ عمارت مدرن و گاها هم در بعضی از چیدمان خود از المان های کلاسیک بهره برده است که در کل پس زمینه و مکان مناسب و زیبایی برای ثبت عکس هایتان خواهد بود.

این باغ در میان فضای باز تقریبا بزرگ خود عمارتی با دو طبقه دارد که میتواند ایده های خوب و جالبی را در زمینه عکاسی اجرایی کند.

همچنین فضای سبز وسیع این مجوعه از کمیاب ترین باغ هایی است که در آن از گیاهان و درختان تزیینی بسیار خاص استفاده شده و آن را به یکی از بهترین لوکیشن های فضای باز خوب برای عکاسی عروسی در تهران تبدیل کرده است.

قیمت مناسب، امکان اجاره کاملا خصوصی برای عروس های محجبه، پرسنل با تجربه و حرفه ای، قابلیت عکاسی در هر چهار فصل سال و دسترسی راحت شهری به این باغ عمارت از دیگر ویژگی های بارز و منحصر به فرد آن به شمار  میرود.

باغ عمارت ورسای لوکشین عکاسی عروس (شرق تهران)

باغ عمارت ورسای

به جرئت میتوان گفت یکی از حرفه ای ترین و زیباترین لوکیشن های خاص برای عکاسی عروس و دامادها باغ عمارت با شکوه ورسای است.

این باغ عمارت زیبا و فوق العاده با الهام از طراحی سبک معماری خاص کاخ ورسای فرانسه و همچنین کلیسای سن سباستین خود را به یکی از بهترین لوکیشن باغ ها برای عکاسی درتهران تبدیل کرده است.

اگر به دکوراسیون و سبک معماری پسا مدرن و با ریشه های کلاسیک، چون  ساختمان های زیبا و با شکوه فرانسه علاقه مند هستید بدون تردید باغ عمارت زیبای ورسای بهترین انتخاب شما خواهد بود.

این باغ در شرق تهران واقع شده که دسترسی به آن را برای ساکنین این استان تا حد ممکن ساده کرده است؛ همچنین مدیریت با سابقه و با تجربه آن امکاناتی نظیر جایگاه پارکینگ مناسب، امکان عکاسی در همه ی فصول سال و ده ها ویژگی دیگر را برای عروس و داماد های مشتاق فراهم کرده است.

باغ عکاسی عروس شیلات (شرق تهران)

باغ عمارت شیلات

باغ عمارت زیبا و چشم نواز شیلات واقع در شرق استان تهران یکی از باغ هایی است که برای انواع عکاسی در فضای باز کاملا مناسب و برای زوج ها انتخاب خوبی است.

این باغ عمارت با تنوع های زیادی که در اختیار شما و عکاستان میگذارد قطعا رضایت خاطرتان را به طور کامل فراهم میکند؛ امکان عکاسی در قایق های زیبایی که در دریاچه کوچک خود دارد، عکاسی در حین اسب سواری، کوه و… لوکیشن های بسیار متنوع و همچنین جذابی که شما و همسرتان میتوانید برای ثبت بهترین لحضات زندگی مشترکتان از آن ها استفاده و بهترین عکس ها را ثبت کنید.

باغ عمارت زیبای دل آرا (شرق تهران)

در میان درختان بسیار بلند و قدیمی سال این باغ سه عمارت با شکوه و مجلل واقع شده که امکان بیشترین تنوع در عکاسی را برای شما به ارمغان میاورد.

همچنین این باغ عمارت قدیمی و زیبا با فضای شیک و منحصر به فرد خود قطعا یکی از بهترین لوکیشن باغ ها برای عکاسی عروسی در تهران به شما میرود.

فضای باز باغ تالار موگه

یکی از مجلل ترین و زیباترین باغ های اطراف تهران که با مساحت 70000 متری خود میتوان گفت لوکیشنی بی نظیر برای عکاسی های متنوع است.

این باغ عمارت فوق العاده، با دیزاینی شیک و حرفه ای و اکسسوری های خاص و جذاب میتواند برای انواع عکاسی در فضای باز مناسب باشد اما از جهت اینکه این باغ عمارت خود برگزارکننده بهترین جشن های عقد و عروسی نیز هست بیشتر زوج های جوان برای ثبت عکس های عروسی خود به آن مراجعه میکنند اما همه افرادی که علاقه دارند در موضوعات دیگری عکس های خود را ثبت کنند برای عکاسی عروسی در تهران لوکیشنی عالی به حساب میاید.

از امکانات این باغ عمارت برای امر عکاسی میتوان به درختان بلند و قدیمی، دکوراسیون مدرن و جذاب و در کنار اینها به مدیریت با سابقه و درخشان آن اشاره کرد. این باغ در ابتدای مسیر شهریار در داغستان واقع شده است.

باغ عمارت موسوی (شهریار) مناسب عکاسی عروسی

باغ عمارت موسوی شهریار

اگر عروس و داماد به اتفاق علاقه خاصی به بناهای اروپایی و معماری بدان سبک دارید، میتوان گفت یکی از بهترین انتخاب ها برای عکاسی شما باغ عمارت موسوی واقع در شهریار است.

این باغ عمارت یکی از زیباترین و همچنین با شکوه ترین باغ ها در اطراف تهران است.  معماری این باغ به سبک عمارت ها و سازه های قرن هفدهم و مشابه با سبک های رایج طراحی در دوره رنسانس در اروپا است.

این باغ عمارت از وسعت بسیار بزرگی برخوردار نیست اما فضای بازی که در اختیار شما میگذارد به اندازه ای است که حتی قادر به گرفتن عکس های فرمالیته نیز خواهید بود.

البته شاید مسافت کمی دور آن از تهران برای شما خوشایند به نظر نرسد اما باید خاطرنشان کرد که بهترین باغ ها و لوکیشن های فضای باز برای این نوع عکاسی چه در این مقاله و چه در خارج از آن بیشتر در اطراف تهران یافت میشوند.

باغ عمارت شاهی(شهریار)

باغ عمارت شاهی

میتوان شهریار را یکی از بهترین مناطق برای هر نوع عکاسی عروسی در تهران و به خصوص در فضای باز و سبز نامید؛ که باغ عمارت شاهی نیز مانند باغ عمارت موسوی در همین منطقه واقع شده است.

حتی از نام این عمارت شاهانه بودن فضای آن برای خواننده قابل حدس است. فضای تجملی و بسیار گران قیمت آن، این باغ عمارت را به یکی از لوکس ترین و همینطور گران قیمت ترین باغ عمارت های در اطراف استان تهران بدل کرده است. دکوراسیون بسیار تجملاتی و کلاسیک آن برای زوج هایی که به این نوع از چیدمان ها علاقه دارند بسیار مناسب و زیباست.

باغ عمارت شاهی بر خلاف باغ عمارت مذکور در آغاز مقاله فضای بسیار وسیع و بزرگی دارد. این باغ عمارت بزرگ و شاهانه در واقع متشکل از دو عمارت است. هر دو عمارت از نظر نحوه چیدمان و دکوراسیون با هم متفاوت اند اما در ساختار ظاهری کلی هر دو از سبک معماری و دکوراسیون کلاسیک پیروی میکنند. فضای بزرگ عمارت ها و همینطور باغ این باغ عمارت امکان عکاسی هوایی و انواع عکاسی برای عروس و داماد ها فراهم کرده است.

همچنین از امکانات زیاد و متنوع این باغ عمارت میتوان به سنگ فرش خاص و زیبای آن، پارکینگ اختصاصی و روف گاردن نیز اشاره کرد که همه این ها به زوج ها این امکان را میدهند که در فضایی بزرگ و متنوع به عکاسی به یادماندنیشان بپردازند.

باغ عکاسی عروس درخشان ( شهریار)

فضای باز باغ عمارت عکاسی درخشان

اگر به دنبال مکانی برای ثبت عکس های خود هستید که تا سال های سال لحظه ای از انتخاب خود پشیمان نشوید باغ عمارت درخشان میتواند یکی از بهترین انتخاب های شما و همسرتان باشد.

این باغ عکاسی عروسی در تهران با در اختیار داشتن فضای سبزی بسیار وسیع و همچنین دو عمارت و دو اتاق ویژه آماده سازی میتواند بهترین لوکیشن ها را برای ثبت عکس های شما رقم بزند. این باغ عمارت واقع در شهریار است و شاید از نظر دسترسی کمی دور به نظر برسد اما با امکانات خاص و منحصر به فردی که برای شما فراهم کرده قطعا میتواند انتخاب مناسبی برای عکاسی عروسی زوجهای جوان باشد.

همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه با مدیریتی 15 ساله اداره میشود و میتوانید با انتخاب این باغ عمارت برای عکاسیتان از بهترین تیم مدیریتی و پرسنل انتخابی آن بهره مند شوید.

در همین رابطه ببینید : ده نکته برای انتخاب لباس نامزدی مناسب برای عکاسی

باغ عمارت عکاسی عروس مانلی (شهریار)

باغ عمارت عکاسی عروس تهران

اگر به دنبال عکس هایی در دالان ها و راه‌پله های شگفت انگیز و زیبا هستید باغ عمارت مانلی مناسب‌ترین انتخاب شما خواهد بود. این باغ عمارت واقع در شهریار است و با راه‌پله های پیچ در پیچ و معروف خود مناسب برای هر نوع عکاسی اعم از مدلینگ و عکاسی کودک و همچنین عروس خواهد بود.

عکاسی عروسی در تهران شاید مقوله‌ای باشد که پیش از برنامه‌ریزی های گوناگون در ذهن زوج های جوان برای ثبت عکس های خاطره‌انگیزشان تبدیل به دغدغه‌ای شود. بعضی از باغ عمارت های معرفی شده در این مقاله برای عکاسی میتوانند گزینه هایی تقریبا کاملی برای عکاسی شما باشند؛ همچون باغ عمارت مانلی که با فضای وسیع و دکوراسیونی خیره کننده رضایت خاطر شما را قطعا فراهم میکند، باغ عمارت ذیل هم یکی دیگر از باغ عمارت های فو العاده برای عکاسی عروسی در تهران خواهد بود که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

اگر مایلید که عکس های فزرند و دلبندتان را، زحمت ثبت عکس هایش را خود به گردن بگیرید باید برخی نکات اولیه و شاید پایه‌ای را فرا بگیرید.

  • وسیله عکاسی و شناخت کاربردهای آن

برای عکاسی و ثبت عکس کودک خود باید قبل از هر چیز بدانید که از چه نوع دوربینی برای عکاسی استفاده خواهید کرد. اگر به دنبال عکس هایی ساده و با کیفیتی معمول و رایج هستید میتوانید از گوشی هوشمند خود بدین منظور استفاده کنید؛ اما اگر ثبت عکس هایی درخور و با کیفیت را در نظر دارید باید از دوربین های مخصوص و حرفه‌ای تر بهره بگیرید و عکس کودک خود را با استفاده از آن ثبت کنید.

  • اصول اولیه عکاسی کودک و ثبت عکس کودک

برای گرفتن عکس کودک باید شناخت پایه‌ای از ویژگی های این نوع عکاسی داشته باشید. اگر هنوز شناختی از نحوه نورپردازی، کادربندی درست و صحیح، پس زمینه، رنگ شناسی و نظایر این موضوعات ندارید در ابتدا باید به طور کلی مطالعه‌ای ابتدایی و سطحی از چگونگی این موارد ذکر شده و همچنین چگونگی ثبت یک عکس کودک خوب و با کیفیت داشته باشید.

  • شناخت ژست های عکاسی کودک، حالت ها  و پوزهای مختلف عکس کودک

اگر به دنبال ثبت عکس هایی خاطره‌انگیز از کودک خود هستید باید بدانید که حالت های مختلف ژست و همچنین فیگورهای مخصوص کودکان در عکاسی کودک و همینطور گرفتن عکس کودک به چه نحوی است؛ همینطور باید ارتباط آن با اجزای دیگر عکاسی کودک را مد نظر قرار دهید که برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تخصصی‌تر میتوانید از منابع معتبری نظیر وبسایت (digital photography school) استفاده کنید.

در همین راستا به معرفی یکی از بهترین باغ ها و فضای باز عکاسی کودک و ثبت عکس کودک میپردازیم:

باغ عکاسی کودک حلما

عکاسی کودک باغ عکاسی کودک

یکی از بهترین و کامل ترین آتلیه باغ ها و باغ عکاسی های تهران که میتوانید اطمینان داشته باشید که در آن عکس کودک شما با بهترین کیفیت ممکن ثبت میشود. این باغ عکاسی کودک با فضای باز وسیع و بزرگ خود و همچنین طراحی هایی خاص که برای گرفتن عکس کودک شما با لوکیشن های مختلف و زیبا تدارک دیده است، میتواند بهترین . تقریبا کامل ترین انتخاب شما باشد.

همچنین باغ عکاسی حلما برای این که در لوکیشن‌ها و فضای متفاوتی که در اخیار شما میگذارد بتوانید عکس هایی خلاقانه‌تر ثبت کنید ، اکسسوری های جذابی نیز فراهم کرده که استفاده از آن ها قطعا در عکس های دلبندتان تاثیر بسزایی میتواند داشته باشد.

پرداختن به موضوع عکاسی مدلینگ و در کل عکاسی در صنعت مدلینگ شاید تا حدودی از حیطه‌ی محتوایی این مقاله خارج باشد اما لازم به ذکر است که باغ تالار‌ها و همینطور باغ عمارت های معرفی شده در این مقاله همگی برای ثبت انواع و اقسام عکس های مدلینگ و در کل برای عکاسی مدلینگ کاملا مناسب هستند.

در واقع از ویژگی‌های اصلی این باغ عمارت ها این است که برای ثبت انواع عکس‌ها در موضوعات مختلف و گوناگون محسنات خاصی را ارائه میکنند و برای تمام موضوعات مناسب می‌باشند.

سخن آخر

شاید برای عکاسی عروسی در تهران و ثبت عکس هایی در زمینه مدلینگ و کودک لوکیشن ها و مکان های مختلفی را مد نظر داشته باشید، اما باغ عمارت ها و لوکیشن های متعدد معرفی شده در این مقاله از ویژگی هایی برخوردارند که به نوعی باعث تمایز آن ها از مکان های دیگری برای عکاسی عروسی در تهران شده است که ما سعی بر این داشتیم تا حد ممکن آن را به شما معرفی کنیم.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص، ابتدای کمربندی اندیشه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
گل آرایی و شمع آرایی تالار شیان
15% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :