3 مشکل در روابط جنسی تازه عروس و داماد ها

بروز مشکل در روابط جنسی زوج های جوان موضوعی نرمال و قابل پیش بینی است. عروس و دامادها معمولا با چالش ها و مشکلات زیادی هنگام برگزاری مراسم عروسی، ماه عسل و روزهای بعد از ماه عسل رو به رو می شوند. استرس و تنش های ناشی از همین مشکلات نیز ممکن است رابطه ی جنسی آنها را تحت تاثیر قرار دهد. در واقع زوج هایی که تازه ازدواج می کنند، تحت فشار زیادی برای برقراری رابطه ی جنسی کامل و بی نقص قرار می گیرند. اما بهتر است تصور خود از یک رابطه زناشویی کامل در بدو ازدواج را کمی تغییر دهید. قرار نیست رابطه جنسی شما همیشه بی نقص و ایده آل باشد.

حال که در کلاس های مشاوره شرکت کرده اید و در این زمینه مطالعه نیز داشته اید، باید بدانید که رابطه ی جنسی حتی در آغاز زندگی مشترک نیز ممکن است آنطور که تصور می کردید رویایی نباشد و گاهی به هر دلیلی از هیجان آن کاسته شود. بر اساس نظر روانشناسان مختلف، روابط جنسی تازه عروس و دامادها بعضی مواضع با سه مشکل عمده مواجه می شود که با تمرکز و مشاوره ی صحیح و به موقع می توانید این مشکلات را مدیریت کنید و زندگی زناشویی خوبی برای خود بسازید.

مشکل در روابط جنسی تازه عروس و دامادها

اگر بعد از ازدواج در مورد روابط جنسی خود دچار سردرگمی شده اید، بهتر است نگرانی ها را کنار بگذارید. بروز مشکل در روابط جنسی تازه عروس و دامادها کاملا نرمال بوده و برای بسیاری از زوج های جوان اتفاق می افتد. با ادامه ی این مطلب همراه باشید تا با این مشکلات آشنا شوید.

مشکل در روابط جنسی تازه عروس و دامادها

به هر حال رابطه جنسی بعد از عروسی بخصوص در اوایل ازدواج، یکی از مهمترین نکات در روابط زناشویی به شمار می رود و باید زوجین نسبت به این موضوع شناخت کافی و لازم را داشته باشند.

در همین رابطه ببینید : شب اول عروسی

زمان رابطه جنسی در زندگی مشترک

معمولا زوج های جوان فکر می کنند باید تعداد دفعات رابطه جنسی آنها زیاد و در بازه های زمانی مشخص باشد، همین موضوع نیز استرس زیادی به آنها تحمیل می کند. پیش از هر چیز باید بگوییم در مورد تعداد رابطه ی جنسی و یا زمان آن از دوست و فامیل مشورت نگیرید. روابط زناشویی زوج های مختلف قطعا با هم متفاوت وغیر قابل قیاس است. در این صورت مثلا با شنیدن این جمله که ” تازه عروس و داماد باید حداقل سه بار در هفته رابطه جنسی داشته باشند” و وقتی این درباره ی روابط جنسی شما و همسرتان صدق نکند، باعث نا امیدی و تنش خواهد شد.

امروزه زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند این تصور را دارند که باید به اندازه ی عکس های بازیگران هالیوود و مجلات مد زیبا و جذاب باشند تا نظر همسر خود را جلب کنند. بر همین اساس فکر می کنند اگر مدت زمان رابطه جنسی آنها کوتاه باشد، پس حتما به به اندازه کافی خوب نبوده اند. حدود مدت زمان رابطه جنسی در اوایل ازدواج می تواند پانزده دقیقه باشد. پس نگرانی ها را کنار بگذارید تا مشکلات روابط جنسی خود را کاهش دهید.

فراموش نکنید مدت زمان رابطه جنسی و تعداد دفعات آن موضوع چندان مهمی در زندگی مشترک شما نیست. در واقع آنچه شما و همسرتان را خوشحال نگه می دارد میزان صمیمت در روابط است. رابطه جنسی باید به شما و همسرتان عشق و محبت زیاد را یاداوری کند. پس به جای فکر کردن به مدت زمان روابط جنسی ، به دنبال راهکاری برای ابراز عشق بیشتر حین رابطه باشید.

مشکل در روابط جنسی

مشغله ی فکری، عمده ترین مشکل در روابط جنسی تازه عروس و دامادها

زندگی پر مشغله ی امروز بسیاری از زوج ها، زمانی برای پرداختن به روابط جنسی باقی نگذاشته است. زن و شوهر های تازه ازدواج کرده زمان کافی برای کار، ورزش و زندگی اجتماعی خود اختصاص می دهند، در حالی که هیچ برنامه ریزی خاصی برای روابط جنسی خود ندارند. گاهی هم خستگی کار و زندگی، فکر به رابطه ی جنسی و لذت بردن از آن را سخت می کند. حتی تصور رابطه جنسی رویایی بعد از اتمام یک روز کاری سخت و خسته کننده نیز دشوار است.

اما برای از بین بردن این مشکل در روابط جنسی، تازه عروس و دامادها نباید رابطه را اولویت آخر مسائل زندگی خود قرار دهند. روابط زناشویی نیز به اندازه دیگر جنبه های زندگی اهمیت دارند. رابطه ی جنسی موجب صمیمت بیشتر میان زوج های جوان می شود و پیوند آنها را قوی تر می سازد. هیچوقت رسیدگی به ظاهر خود را دست کم نگیرید. شاید روزهای بعد از ازدواج خسته کننده و تکراری به نظر برسند، اما این بدان معنی نیست که شما قطعا درگیر روزمرگی های زندگی خواهید شد.

همچنین ببینید : ازدواج بدون رابطه جنسی چیست؟ عوارض و راه های درمان

نجواهای عاشقانه، بوسه های بی مقدمه، دوستت دارم های از ته دل فعالیت های به ظاهر کوچکی هستند که می توانند تغییرات شگرفی در روابط زناشویی شما ایجاد کنند. تمام این کارها را باید پیش از آنکه پارتنرتان از شما تقاضا کند انجام دهید. به این شکل به همسر خود ثابت می کنید تنها به فکر بهره بردن از رابطه نیستید و او را عاشقانه دوست دارید.

حفظ گرمای زندگی مشترک لزوما با رابطه ی جنسی منظم، سر وقت و برنامه ریزی شده امکان پذیر نیست، بلکه نیازمند تداوم و صمیمت در رابطه جنسی می باشد. اگر شما و همسرتان در هر زمان که علاقه دارید رابطه برقرار و درباره آن با یکدیگر صحبت کنید، تا حد زیادی از مشکلات خود در روابط جنسی کم خواهید کرد.

رابطه جنسی تازه عروس و داماد

تصورات غیر واقعی از رابطه جنسی

یکی از اساسی ترین مشکلات در روابط جنسی تازه عروس و دامادها، تصورات غیر واقعی از رابطه است. این مشکل خصوصا با گذشت چند ماه از عروسی نمود بیشتری پیدا می کند، یعنی دقیقا زمانی که متوجه می شوید رابطه جنسی واقعی با تصورات آرمانی شما تفاوت دارد. اگر فکر می کنید چون ازدواج کردید و حلقه در دست دارید، می توانید به تمام تصورات خود از رابطه جنسی دست پیدا کنید، سخت در اشتباهید.

همچنین ازدواج به تنهایی نمی تواند تمامی مشکلات شما در زمان رابطه جنسی را از بین ببرد. پیدا کردن فردی که تمایل دارید باقی زندگی خود را با او بگذرانید به خودی خودی هیجان انگیز است، اما قرار نیست حلال مشکل در روابط جنسی باشد. خود را برای مواجهه با هرگونه چالشی آماده کنید و تصوری واقع بینانه از رابطه جنسی در ازدواج داشته باشید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

عروسی آنانت آمبانی و رادیکا مرچنت پسر ثروتمندترین مرد آسیا
اطلاعیه لغو کلیه مراسمات عروسی
ازدواج کیوان ساکت اف و شیدا خلیق

آخرین دیدگاه‌ها

رسول والیان نژاد
جدیدترین لیست دفتر ازدواج و طلاق تهران سال ۱۴۰۳

من سال ۱۳۷۱ازواج کردم ادرس دفترازواج شماره۳۰۸در محله فلاح میخوستم

میترا احمدی
دانلود آهنگ رقص چاقو خواهر عروس

کلی باید التماس دی جی کنی تا آهنگی که میخوای رو بگذاره. واقعا چرا دی جی ها اینجوری هستن ؟ نه خوب میخونن نه اخلاق دارن. پول میگیرن که خدمات بدن دیگه

مرجان
تالار پذیرایی هتل پرشیا

سلام ۲۲ تیر ۱۴۰۳ مراسم ولیمه بنده در این مکان برگزار شد از نحوه برخورد و پذیرایی خصوصا طعم غذا خیلی راضی بودیم آرزوی توفیق روز افزون برای آقای طلایی و کارکنان این مجموعه دارم

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه فرهنگیان | میدان حر

سلام من میخواستم از قیمت منو غذا برای پذیرایی عقد برای هفتاد نفر رو بدونم

اشرفیه نوری
تالار پذیرایی قائم

لطفا ارزان ترین تالار بدای ۲۵۰ مهمان اعلام کنید

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ما اخیرا مراسم عروسی داشتیم ، مدیریت خوب و متشخص اتاق عقد و فضای سالن زیبا و چشمگیر ، پرسنل مودب پذیرایی خوب و در مجموع رضایت بخش بود

مهرداد رستمی
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

غذای عالی پذیرایی منظم مهمترین موضوع از میوه و شیرینی هاتون کم نمیشه

بدون نام
باغ تالار گردو

غذا بد فوق العاده کثیف .ضرف های غذا کثیف بود ، در سالاد یک مورچه زنده بود

نظرات کاربران

  • مدرن چوب

    سلام کابینت آشپزخونتو بسپرش به ما

    پاسخ