مزیت های استفاده از باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

با نزدیک شدن به فصل بهار و گرم شدن هوا بر تعداد عروسی هایی که در فضای باز و باغ تالار برگزار می شود اضافه شده و زوج ها تمایل بیشتری به برپایی مراسم عروسی خود در باغ تالار پیدا می کنند. صرف نظر از زیبایی های طبیعی باغ تالار و بهره گیری از هوای خوب و فرح بخش بهاری، برگزاری عروسی در باغ تالار دارای مزایای زیادتری نسبت به تالار پذیرایی است. همین مزایا باعث تمایل بیشتر عروس و دامادها به استفاده از باغ تالار به جای تالار پذیرایی شده است. در این مقاله به مهمترین مزایای استفاده از باغ تالار اشاره کرده و آن را با تالار پذیرایی مقایسه می کنیم.

در رابطه با این موضوع بخوانید:زیباترین و مجلل ترین باغ تالارهای تهران

مزایای باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

مزایای استفاده از باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

یکی از مهمترین انتخاب های عروس و دامادها، انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی است. هر چقدر مکان برگزاری مراسم عروسی با کیفیت تر و زیباتر باشد میزان رضایت افراد بالاتر است.

بهره گیری از زیبایی های طبیعت و نیاز به تزئینات کمتر

مهمترین مزیت استفاده از باغ تالار به جای تالار پذیرایی عروسی زیبایی طبیعی باغ تالار است. بنابراین بسیاری از تزئیناتی که برای تالار پذیرایی ضروری به نظر می رسد برای باغ تالار معنای خود را از دست می دهد و می توانید از زیبایی های طبیعی گل ها، گیاهان و درختان برای زیباتر کردن جشن خود بهره بگیرید. همین امر در کاهش هزینه های عروسی نیز نقش دارد و می تواند هزینه بیشتری که برای اجاره باغ تالار می پردازید را جبران کند.

دور بودن از شهر و داشتن آزادی بیشتر

یکی دیگر از مهمترین مزایای باغ تالار نسبت به تالار عروسی دور بودن باغ تالار از محیط شهری است. به این ترتیب دیگر بابت سر و صدای ایجاد شده و ایجاد مزاحمت برای همسایگان نگرانی نداشته و می توانید با خیال راحت صدای موسیقی جشن را بالا ببرید. از طرف دیگر به علت دور بودن باغ تالار از فضای شهر، سر و صدا و بوق ماشین ها برای مهمانان ایجاد مزاحمت نکرده و لذت بیشتری از جشن خواهند برد.

مزایای باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

وسعت بیشتر باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

از دیگر مزایای باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی بزرگتر بودن باغ تالار است. در باغ تالار مهمانها می توانند آزادانه در میان باغ حرکت کنند و هر جایی که مایل بودند بنشینند. همچنین وسعت بیشتر باغ تالار باعث می شود مهمانان فضای بیشتری برای رقص و پایکوبی در اختیار داشته و شور و حال بیشتری به جشن ببخشند.

فضای بیشتر برای پذیرایی و خوش آمدگویی به مهمانان

در باغ تالار فضای بیشتری وجود دارد و همین امر باعث می شود که پرسنل پذیرایی کننده بتوانند با راحتی و آزادی عمل بیشتری در میان میزها حرکت کرده و از مهمانان پذیرایی کنند. همچنین با توجه به وجود فضای بیشتر می توان میزهای بزرگتری برای مهمانان تدارک دید و وسایل پذیرایی را با فاصله مناسب برای هریک از مهمانان روی میز قرار داد و آسایش مهمانان را بیشتر کرد. از طرف دیگر عروس و داماد نیز می توانند با راحتی بیشتری در میان میزها حرکت کرده و به مهمانان خوش آمد بگویند. مجموعه این عوامل باعث رضایت خاطر مهمانان و همچنین میزبان می شود.

نظافت و تمیزی باغ تالار

از آنجا که در باغ تالار مراسم جشن در خارج از محیط مسقف و در باغ برگزار می شود بسیاری از نگرانی ها بابت کثیف شدن کف و دیوارها وجود ندارد. همچنین با توجه به اینکه تزئینات باغ تالار برخلاف تالار پذیرایی از وسایل لوکس و شکستنی نیست و این تزئینات را درختان، گل ها و گیاهان تشکیل می دهند، دیگر نگران وارد آمدن خسارت به تزئینات مجلس و تالار پذیرایی نیستید.

مزایای باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی

اختصاص محیط جداگانه برای بازی بچه ها

بسیاری از باغ تالار ها دارای یک محیط بازی جداگانه شامل وسایل بازی در فضای آزاد مانند تاب، سرسره و … برای بچه ها هستند. همین امر در بهتر برگزار شدن جشن نقش مهمی دارد. زیرا بچه ها در یک گوشه سرگرم شده و با تردد و رفت و آمد بی جا باعث بهم ریختن رقص و دیگر قسمت های مراسم عروسی نمی شوند. از طرف دیگر پدر و مادر ها نیز با خیال راحت تر و دغدغه کمتر از جشن لذت بیشتری خواهند برد. اگر ابتکار عمل به خرج داده و شخصی را مسئول مراقبت از بچه ها در محیط بازی قرار دهید که ضمن مواظب از آنها سرگرمی های دیگری نیز برای بچه ها تدارک ببیند، مطمئن باشید تا مدتها مهمانان از مراسم عروسی شما تعریف کرده و خاطره بسیار خوبی برای آنها به جا خواهد ماند.

در رابطه با این موضوع بخوانید:10 ترفند برای سرگرم کردن بچه ها در عروسی

وجود پارکینگ بزرگتر

یکی از مزایای مهم باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی این است که به علت وسعت بیشتر باغ تالار و قرار گیری آن در خارج از شهر ، پارکینگ اختصاصی باغ تالار نیز بزرگتر بوده و تعداد ماشین های بیشتری در آن جای می گیرد. همین امر باعث می شود مهمانان آسودگی خاطر بیشتری داشته و از جشن نهایت لذت را ببرند. این ویژگی ممکن است در تالار پذیرایی به علت واقع شدن در شهر و محیط محدودتر وجود نداشته باشد.

تمام موارد فوق باعث می شود که عروس و دامادها رغبت بیشتری به استفاده از باغ تالار به جای تالار پذیرایی عروسی داشته باشند. البته باید توجه داشته باشید که نکات مهمی وجود دارند که  در هنگام انتخاب باغ تالار مناسب باید حتماً آنها را در نظر بگیرید تا جشن بهتر و خاطره انگیزتری داشته باشید. یکی از نکاتی که رعایت آنها بسیار مهم است تمیزی سرویس های بهداشتی باغ تالار و مناسب بودن آنها است. حتماً به این نکته دقت کنید که سرویس های بهداشتی به تعداد لازم و در جای مناسب قرار گرفته باشد و پرسنل مسئول نظافت آنها مرتباً پاکیزگی سرویس های بهداشتی را بررسی کنند. نکته دیگری که توجه به آن ضروری به نظر می رسد دادن آدرس دقیق باغ تالار به مهمانان است. از آنجا که باغ تالار ها معمولاً در خارج از شهر قرار دارند ممکن است مهمانان به محل آشنایی نداشته و نتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. بنابراین اگر باغ تالار در محلی قرار دارد که دسترسی به آن دشوارتر است حتماً آدرس دقیق با کروکی محل به مهمانان داده شود تا در پیدا کردن مکان جشن با مشکل مواجه نشوند.

برگزاری عروسی در باغ تالار به دلیل زیبایی‌های طبیعی، فضای باز و بزرگ، آرامش دور از شلوغی شهر، و امکانات رفاهی بهتر مانند پارکینگ وسیع، برای زوج‌های جوان به گزینه‌ای جذاب تبدیل شده است. این مکان‌ها فرصتی برای خلق خاطرات دلنشین و منحصر به فرد در روز عروسی فراهم می‌کنند.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

باغ عکاسی فرمالیته
کارت عروسی دیحیتال راهنمای ساخت و امکانات
بهترین نقاط و لوکیشن های عکاسی در استانبول کجاست؟
مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios

آخرین دیدگاه‌ها

حسین بزدانی
تالار پذیرایی سیاره

سلام لطفا قیمت را بفرمایید در تلگرام ارسال بکنید لطفا متشکرم

فلاح زاده
باغ تالار و تشریفات فرست کلس

با سلام خدمت دوستان عزیزم مراسم ما ۶ فروردین ۱۴۰۳ با تشریفات فرست کلس برگزار شد توسط آقای اسدی و رحمتی واقعا از همه نظر بی نظیر هستن پذیرایی و پرسنل عالی بود تمام مهمانانم راظی بودن واقعا از همه نظر میتونید بهشون اعتماد کنید بهتون پیشنهاد میکنم ممنونم ازتون

اصلانی
باغ تالار و تشریفات فرست کلس

سلام و خسته نباشید جا داره تشکر کنم از دو بزرگوار آقای رحمتی و اسدی واقعا مراسممون رو بی نظیر اجرا کردن بیشتر از اون تعهدات که گفته بودن برامون انجام دادن همه چی عالی بود ممنونم ازتون یه شب به یاد ماندنی رو برامون درست کردید

مهسا
باغ تالار عمارت سعادت

من عروسیم اینجا بود خیلی باغ عالی و قشنگیه . به شرط اینکه با تشریفات هانی و تیم اقای فراهانیان نباشه. ایشون به قولشون عمل نکردن

احمدیان
روف گاردن افق طلایی

خدایی کارشون خوبه عروسی دختر خالم بود روفشون خوشکله غذاشون عالیه ما که حال کردیم دمشون گرم❤

بدون نام
تالار پذیرایی بانک مسکن

لطفا قیمت منوی ۲ و هزینه برای ۵۰ نفر

نسا
آهنگ رقص عروس با برادرش

خیلی باحال بود . مرسی

شاهانی
تالار پذیرایی هتل نهاجا

تلفن تالار برای رزرو چند؟