راهنمای کامل برای گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی

با این حال که عروس و داماد همیشه مهمترین افراد حاضر در جشن عروسی هستند، تأثیر بقیه مهمان‌ها را نیز نباید در زیبایی این روز بیاد ماندنی نادیده گرفت. خصوصاً وقتی بحث عکاسی از مراسم عروسی به میان می‌آید، همه عروس و داماد‌ها دوست دارند بهترین تصاویر را از تمامی بخش‌های جشن و تک تک مهمان‌ها داشته باشند. همه ما ممکن است اهمیت گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی را به دلیل استرس و یا مشغله زیاد نادیده بگیریم.

اما باید بدانید عکس‌هایی که در باغ عکاسی انداخته‌اید برای یاداوری تمام خاطرات زیبا کفایت نمی‌کنند. عکس‌های خانوادگی در جشن عروسی و مراسم عقد گنجی گرانبها هستند که برای شما از این روز زیبا به یادگار می‌مانند. بنابراین بهتر است زمانی را صرف گرفتن عکس با عزیزترین‌های خود در جشن عروسی کنید و آن‌ها را نیز شریک خاطرات زیبای خود نمایید.

عکس خانوادگی در جشن عروسی

نکاتی درباره گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی

گرفتن عکس‌های خانوادگی در جشن عروسی با وجود جذابیت زیاد چالش برانگیز و دشوار به نظر می‌رسد. بنابراین باید در میان تمام کار‌ها، زمانی را صرف یادگیری نکات مختلف برای عکاسی خانوادگی در جشن عروسی نمایید و بهترین تصاویر رادر کنار اعضای خانواده خود ثبت کنید. در ادامه این مطلب به برخی از این نکات می‌پردازیم:

گرفتن عکس با اعضای درجه یک خانواده و بهترین دوستان را فراموش نکنید

اگر تنها چهل نفر را به جشن عروسی خود دعوت کرده‌اید می‌توانید با تمامی آن‌ها عکس یادگاری بگیرید، اما اگر مهمانان شما چهارصد نفر باشند چطور؟! گرفتن عکس با پدر و مادر، برادرو خواهر، پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها، و دوستان صمیمی را اصلاً از قلم نیاندازید. فراموش نکنید فرصت شما برای گرفتن عکس خانوادگی در جشن عروسی محدود است، پس از آن به نحو احسن استفاده کنید. بیشتر تمرکز خود را به مهمترین افراد حاضر در جشن اختصاص دهید و با همه آن‌ها عکس یادگاری بگیرید.

عکس خانوادگی جشن عروسی

با عکاس عروسی خود برای گرفتن عکس با مهمان‌های مختلف هماهنگ باشید

پیش از شروع جشن با عکاس عروسی صحبت کنید و در صورت امکان لیستی از اعضای خانواده که دوست دارید در عکس‌های شما حضور داشته باشند تهیه نمایید. در این صورت عکاس عروسی خود ترتیب اعضای خانواده در عکس‌ها را مشخص می‌کند و از همه آن‌ها برای گرفتن عکس خانوادگی دعوت می‌نماید. جشن عروسی از معدود فرصت‌هایی است که تمام اعضای خانواده دور هم جمع هستند. از این فرصت بی‌نظیر برای گرفتن عکس‌های زیبا و به یاد ماندنی نهایت استفاده را ببرید.

در همین رابطه ببینید : باغ عکاسی عروس

گرفتن عکس‌های خانوادگی پیش از شروع جشن عروسی

گرفتن عکس‌های خانوادگی پیش از شروع مراسم عقد و یا جشن عروسی هم‌ایده بدی نیست. در این صورت می‌توانید در مجلس عروسی خود، بدون نگرانی از زمانی که باید صرف گرفتن عکس کنید، به شادی بپردازید. البته برای اینکار باید ابتدا مطمئن شوید تمام اعضای خانواده که قرار در عکس‌های عروسی حضور داشته باشند وارد سالن پذیرایی شده‌اند.

عکس‌های عروسی کلاسیک همراه با اعضای خانواده خود بگیرید

حتی اگر از عکاس عروسی درخواست کرده‌اید تا از مهمان‌ها در جای جای باغ تالار عکس بگیرد، باز هم جای خالی عکس‌های کلاسیک خالی خواهد بود. منظور از عکس‌های کلاسیک همان سبک عکاسی عروسی قدیمی است که اعضای خانواده در یک ردیف‌ایستاده و در حالی که به لنز دوربین خیره شده و لبخند می‌زنند، عکس‌های یادگاری می‌گیرند. گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی به این سبک هرگز زیبایی خود را از دست نمی‌دهد.

گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی

گرفتن عکس یادگاری با اعضای خانواده هنگام حاضر شدن عروس و داماد

از قدیم عکاس‌های عروسی از لحظه حاضر شدن عروس و داماد در کنار دیگر اعضای خانواده عکس‌های زیادی می‌گرفتند. امروز هم این عکس‌ها فرم مدرن‌تری به خود گرفته و زیباترین لحظات شما را در کنار اعضای خانوادتان به ثبت می‌رسانند. از عکاس جشن عروسی خود بخواهید تا از افراد خانواده هنگام کمک به شما برای حاضر شدن عکس بگیرد.

عکس‌های خانوادگی عروسی هنگام ورود به تالار پذیرایی و سر سفره عقد

برخی از لحظه‌های جشن عروسی تنها یکبار اتفاق می‌افتند. مثل نگاه مهربان پدر به دختر خود بر سر سفره عقد و یا اشک‌های شوق مادر هنگام ورود عروس و داماد به سالن عروسی. گرفتن عکس خانوادگی در ناب‌ترین لحظات جشن عروسی خاطرات خوش شما از این روز زیبا را تا همیشه زنده نگه می‌دارد.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

مهمترین کارهای قبل از عروسی
نکات عروسی آخر هفته
منو عروسی دیس پرس سلف رویس
انجام برنامه ریزی برای اجرای رقص عروسی خود

آخرین دیدگاه‌ها

معتمد
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

با عرض سلام و احترام. بدینوسیله از کادر مجرب و محترم تالار ارغوان طلایی تشکر مینمایم. ما برای دومین مرتبه بود در این تالار مراسم برگزار کردیم.‌همه موارد پذیرایی، طعم غذا، ادب و پاکیزگی و برخورد بسیار عالی تمامی کادر تالار بسیار عالی و مورد تائید و تعریف میزبان و تمامی مهمانان بود. قطعا دفعات بعدی نیز همین تالار را در نظر خواهیم گرفت.‌ مالک تالار بسیار انسان محترم، متشخص و در حرفه خویش مجرب هستند. سپاس فراوان

علی
تالار پذیرایی یزدان

عالی و کم نظیر با پرسنل عالی

عاطفه
تالار پذیرایی یزدان

ممنون واقعا از مراسم و پرسنل راضی بودم

بدون نام
تالار مجلل ایساتیس پلاس

پذیرایی وغذا ومکان عالی. عالی. عالی

فرناز
تالار پذیرایی قصر پردیس

خیلی خیلی کیفیت غذا افتضاح بود خیلی محیط،گرم بود خدمات صفر

امید
عمارت قصر پایتخت کرج

مدیریت بسیار ضعیف ،پرسنل پذیرایی نمی‌کردند و طبق قرار داد عمل نمی‌کنند،برخورد بد با مهمانها وهمه چی افتضاح

بدون نام
باغ تالار قصر بهشت

با سپاس از آقای خزانی مسئول باغ تالار قصر بهشت که با صبر و حوصله به امور مربوطه رسیدگی می‌کنند. میخواستم مواردی از مجلس ولیمه ای که در آنجا داشتیم متذکر شوم. متاسفانه پرسنل رفتار نامناسبی داشتند، نظافت کامل سالن ها رعایت نشده بود و در کمال تاسف برای خانم ها برنج نپخته سرو کردند. فاصله میز و صندلی ها خیلی بهم نزدیک بود، بطوریکه رفت و آمد مهمان ها دچار مشکل می شد. هوای سالن خانم ها گرم بود، چون فقط دو تا از کولرهای گازی کار می‌کرد. سیستم صوتی قبل از شروع مجلس آماده نشده بود و سالن خانم‌ها اصلا صدا نداشت. البته فضای خارج سالن خوب بود و در محوطه جای کافی برای پارک ماشین ها وجود داشت. کلا اگه میخواهید در این باغ تالار برنامه ای داشته باشید باید حواستون به همه چیز باشه. تیرماه۱۴۰۳

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه فرمانیه

سلام تالار شروع به فعالیت کرده

فهیمی
باغ تالار شمس العماره

سلام وقتتون بخیر لطف میکنید برای ۱۰۰ نفر مهمان برای مراسم عقد هزینه اعلام