جشنواره رمضان

راهنمای کامل برای گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی

با این حال که عروس و داماد همیشه مهمترین افراد حاضر در جشن عروسی هستند، تأثیر بقیه مهمان‌ها را نیز نباید در زیبایی این روز بیاد ماندنی نادیده گرفت. خصوصاً وقتی بحث عکاسی از مراسم عروسی به میان می‌آید، همه عروس و داماد‌ها دوست دارند بهترین تصاویر را از تمامی بخش‌های جشن و تک تک مهمان‌ها داشته باشند. همه ما ممکن است اهمیت گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی را به دلیل استرس و یا مشغله زیاد نادیده بگیریم.

اما باید بدانید عکس‌هایی که در باغ عکاسی انداخته‌اید برای یاداوری تمام خاطرات زیبا کفایت نمی‌کنند. عکس‌های خانوادگی در جشن عروسی و مراسم عقد گنجی گرانبها هستند که برای شما از این روز زیبا به یادگار می‌مانند. بنابراین بهتر است زمانی را صرف گرفتن عکس با عزیزترین‌های خود در جشن عروسی کنید و آن‌ها را نیز شریک خاطرات زیبای خود نمایید.

عکس خانوادگی در جشن عروسی

نکاتی درباره گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی

گرفتن عکس‌های خانوادگی در جشن عروسی با وجود جذابیت زیاد چالش برانگیز و دشوار به نظر می‌رسد. بنابراین باید در میان تمام کار‌ها، زمانی را صرف یادگیری نکات مختلف برای عکاسی خانوادگی در جشن عروسی نمایید و بهترین تصاویر رادر کنار اعضای خانواده خود ثبت کنید. در ادامه این مطلب به برخی از این نکات می‌پردازیم:

گرفتن عکس با اعضای درجه یک خانواده و بهترین دوستان را فراموش نکنید

اگر تنها چهل نفر را به جشن عروسی خود دعوت کرده‌اید می‌توانید با تمامی آن‌ها عکس یادگاری بگیرید، اما اگر مهمانان شما چهارصد نفر باشند چطور؟! گرفتن عکس با پدر و مادر، برادرو خواهر، پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها، و دوستان صمیمی را اصلاً از قلم نیاندازید. فراموش نکنید فرصت شما برای گرفتن عکس خانوادگی در جشن عروسی محدود است، پس از آن به نحو احسن استفاده کنید. بیشتر تمرکز خود را به مهمترین افراد حاضر در جشن اختصاص دهید و با همه آن‌ها عکس یادگاری بگیرید.

عکس خانوادگی جشن عروسی

با عکاس عروسی خود برای گرفتن عکس با مهمان‌های مختلف هماهنگ باشید

پیش از شروع جشن با عکاس عروسی صحبت کنید و در صورت امکان لیستی از اعضای خانواده که دوست دارید در عکس‌های شما حضور داشته باشند تهیه نمایید. در این صورت عکاس عروسی خود ترتیب اعضای خانواده در عکس‌ها را مشخص می‌کند و از همه آن‌ها برای گرفتن عکس خانوادگی دعوت می‌نماید. جشن عروسی از معدود فرصت‌هایی است که تمام اعضای خانواده دور هم جمع هستند. از این فرصت بی‌نظیر برای گرفتن عکس‌های زیبا و به یاد ماندنی نهایت استفاده را ببرید.

در همین رابطه ببینید : باغ عکاسی عروس

گرفتن عکس‌های خانوادگی پیش از شروع جشن عروسی

گرفتن عکس‌های خانوادگی پیش از شروع مراسم عقد و یا جشن عروسی هم‌ایده بدی نیست. در این صورت می‌توانید در مجلس عروسی خود، بدون نگرانی از زمانی که باید صرف گرفتن عکس کنید، به شادی بپردازید. البته برای اینکار باید ابتدا مطمئن شوید تمام اعضای خانواده که قرار در عکس‌های عروسی حضور داشته باشند وارد سالن پذیرایی شده‌اند.

عکس‌های عروسی کلاسیک همراه با اعضای خانواده خود بگیرید

حتی اگر از عکاس عروسی درخواست کرده‌اید تا از مهمان‌ها در جای جای باغ تالار عکس بگیرد، باز هم جای خالی عکس‌های کلاسیک خالی خواهد بود. منظور از عکس‌های کلاسیک همان سبک عکاسی عروسی قدیمی است که اعضای خانواده در یک ردیف‌ایستاده و در حالی که به لنز دوربین خیره شده و لبخند می‌زنند، عکس‌های یادگاری می‌گیرند. گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی به این سبک هرگز زیبایی خود را از دست نمی‌دهد.

گرفتن عکس خانوادگی در مراسم عروسی

گرفتن عکس یادگاری با اعضای خانواده هنگام حاضر شدن عروس و داماد

از قدیم عکاس‌های عروسی از لحظه حاضر شدن عروس و داماد در کنار دیگر اعضای خانواده عکس‌های زیادی می‌گرفتند. امروز هم این عکس‌ها فرم مدرن‌تری به خود گرفته و زیباترین لحظات شما را در کنار اعضای خانوادتان به ثبت می‌رسانند. از عکاس جشن عروسی خود بخواهید تا از افراد خانواده هنگام کمک به شما برای حاضر شدن عکس بگیرد.

عکس‌های خانوادگی عروسی هنگام ورود به تالار پذیرایی و سر سفره عقد

برخی از لحظه‌های جشن عروسی تنها یکبار اتفاق می‌افتند. مثل نگاه مهربان پدر به دختر خود بر سر سفره عقد و یا اشک‌های شوق مادر هنگام ورود عروس و داماد به سالن عروسی. گرفتن عکس خانوادگی در ناب‌ترین لحظات جشن عروسی خاطرات خوش شما از این روز زیبا را تا همیشه زنده نگه می‌دارد.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios
لیست بهترین دفاتر ازدواج و طلاق گوهردشت کرج
متن کارت عروسی دیجیتال
بهترین آتلیه عروس چیتگر

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار عمارت هیلان

سلام. من هرچی شماره های تالار رو میگیرم کسی پاسخگو نیست. ممکنه راهنمایی بفرمایید /.

بدون نام
جدیدترین لیست دفتر ازدواج و طلاق تهران سال ۱۴۰۲

سلام میخواستم صیغه محرمیت برام خونده شه

علی احمدی
تالار پذیرایی هتل پرشیا

یکی از بهترین تالار های تهران با خدمات عالی

محمود
چک لیست هزینه‌های عروسی ۱۴۰۲/ به تفکیک خانواده ها

واقعا‌ هزینه‌‌ ازدواج‌ بالاست‌ و روز‌بهروز‌ بالاتر‌ میرود‌ آنوقت‌ حکومت‌‌ هیچ‌ کاری‌ نمی‌کنه‌‌‌ فقط‌ مگه‌ ازداج‌ کنین‌‌ اگه‌ ازدواج‌ کنن‌ و ب مشکلی‌ برخورن‌ حکومت‌ چکار میکنه

جعفری
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام پذیرایی صفر غذا باقالی پلو با گوشت خوب بود .فقط خیلی چرب بود کباب که لاستیکی بود .جوجه هم سفت بود ۱۴۰۲.۱۲.۴

حمید
تالار پذیرایی مینورام

سلام یکی از بهترین تالارهایی که دیدم همین تالار مینمورام بود. هم از نظر زیبایی و هم از نظر کیفیت از شرایط خیلی خوبی برخوردار بود.

عبدالله
مدارک و مراحل ثبت عقد محضری در دفاتر ازدواج

ایا حضور پدر داماد در سالن هنگام ثبت عقد محضری در دفتر الزامی است

ملکی
باغ تالار پرنیان

قیمت ورودی باغ تالار پرنیان رو میخواستم و همچین منوهای تالار . برای ۲۵۰ نفر اسفند ماه. تشکر از شما.\

نظرات کاربران