اجاره سالن اختصاصی برای مراسم عقد، عروسی، نامزدی و تولد

اجاره سالن مناسب برای مراسم عقد،عروسی نامزدی، تولد و دیگر مراسمات یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که می تواند باعث بهبود و یا بر عکس بدتر شدن وضعیت میزبانی شما از مهمانان و دوستان و آشنایان شما باشد.

سایت تالارکده با معرفی برندهای معروف می تواند به شما در انتخاب تان کمک میکند. همچنین می توانید از تخفیفاتی که برخی از مجموعه ها ارائه نموده اند استفاده نمایید.

جهت مشاهده لیست روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید:

اجاره سالن پذیرایی

برای انتخاب یک تالار یا یک سالن مناسب برای مراسم عقد و یا عروسی یا نامزدی شما می توانید از دوستان و آشنایان پرس و جو کنید و یا اینکه خودتان به سالن های مورد نظرتان مراجعه کنید و آنها را بررسی کنید.

پیشنهاد تالارکده
سالن عقد و عروسی عمارت ایرانی

سالن عقد و عروسی عمارت ایرانی

تهران - الهیه
یکی از زیباترین مجموعه ها در امر برگزاری مجالس عقد
روف گاردن و سالن عقد حیدر بابا

روف گاردن و سالن عقد حیدر بابا

تهران - پونک
با چیدمان روستیک دارای سفره عقد بسیار زیبا
سالن عقد هورام

سالن عقد هورام

تهران - شرق
از لاکچری ترین سالن های تشریفاتی همراه با فضای سبز و سفره عقد
عمارت عقد سور

عمارت عقد سور

تهران - نیاوران
با داشتن فضایی دل‌باز و حیاطی سرسبز و زیبا
سالن عقد وی

سالن عقد وی

تهران - باغستان
یکی از بهترین سالن‌های عقد، تولد و نامزدی در نزدیک به تهران

همیشه یکی از مهمترین وجوه انتخاب یک سالن مناسب برای مراسم عقد و عروسی وجود یک پذیرایی مناسب و کیفیت غذای خوب ضروری است. به طوری که بیشترین تاثیر را برروی مهمانان گذاشته و کیفیت غذا حرف اول را می‌زند.

تست غذا قبل از اجاره سالن پذیرایی

معمولاً بررسی کیفیت غذای سالن پذیرایی به این صورت است که شما به سالن مورد نظر که قصد دارید اجاره کنید در روزی که مراسمی دارد که متناسب با مراسم شماست و نوع منوی انتخابی آن مراسم به منوی انتخابی شما نزدیکتر است مراجعه می کنید. نوع پذیرایی پرسنل و کیفیت غذای آن مراسم را مشاهده کرده و غذا را تست می کنید. به این صورت شما غذای شب مراسم خودتان را می بینید.

همچنین ببینید:

مراسم عروس اجاره سالن پذیرایی
برای رزرو و اجاره یک سالن یا باغ تالار مناسب حداقل سه ماه قبل از مراسم خود اقدام نمایید

در صورتیکه مواردی وجود دارد که برای شما مهم است می توانید آن را به آشپز گوشزد کنید. مثلاً برای غذای باقالی پلو با مرغ یا باقالی پلو با گوشت بیشترین موارد برای خود باقالی مهم است که گاهاً دیده شده به صورت نیم پز و یا خام در غذا وجود دارد و باعث اذیت مزاج مهمانان می گردد.
پیشنهاد می گردد در صورتی که کیفیت غذای سالن و یا تالار با کیفیت مد نظر شما فاصله بسیار زیادی دارد از خیر آن تالار گذشته و به سراغ تالار با کیفیت تر و سالن و یا باغ تالار کمی سطح بالاتر بروید.

به هر حال همانطور که گفته شد کیفیت غذای سالنی که اجاره نموده اید یکی از مهمترین مسائل برای انتخاب سالن و تالار عروسی است یکی دیگر از مسائل بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید تعداد مهمان های شماست. سالن ها و تالارهای عروسی هرکدام دارای ظرفیت و یا میزان پذیرش خاصی هستند مثلاً برای یک سالن هزار نفری نمی توان تعداد مهمانان بسیار کمی را دعوت کرد بلکه باید حداقل ۸۰۰ نفر مهمان داشت. البته نوع چیدمان صندلی ها و میزهای سالن ها هم هم می تواند موثر باشد. مثلاً میتوانند یک سالن هزار نفری را طوری بچینند که با ۵۰۰ نفر مهمان هم سالن خالی به نظر نرسد.

به هر حال مشورت با یک متخصص در امور خدمات مجالس و تشریفات می تواند کمک کننده باشد.
برای مراسم های عقد و یا نامزدی نیز وجود سالن کوچک و خودمانی مناسب تر و موثرتر است معمولا مراسم های عقد و یا نامزدی مانند عروسی نیستند که تعداد مهمانها زیاد باشد و تمام فامیل و آشنایان در آن دعوت شوند.
برای مراسم های عقد و یا نامزدی معمولاً فامیل نزدیک دعوت می شوند و یا دوستان و آشنایان بسیار نزدیک. به همین علت وجود یک سالن کوچک و خودمانی و در عین حال شیک و با کیفیت بسیار مهم است چرا که پذیرایی از نزدیکان و با تعداد کمتر حتماً باید با باکیفیت تر و عالی تر برگزار شود.

ظرفت لازم برای مراسم های نامزدی و عقد و عروسی های کوچک

اجاره سالن عقد لوکس شیک

برای مراسم های با ظرفیت کم مثل عقد، نازمزدی یا تولد میتوان آن را در به جای اجاره سالن باغ شخصی و یا منزل نیز برگزار کرد اما افت کیفیت میزبانی در این گونه مراسم‌ها بسیار مشهود است. به هر حال تالارها و یا سالن‌های پذیرایی قطعاً کیفیت بهتری را از یک منزل مسکونی ارائه می کنند و همینطور زحمات بسیار زیاد تمیز کاری و نظافت قبل و بعد از مهمانی بسیار ملال آور و سخت است، به طوری که امروزه دیگر کمتر کسی وجود دارد که بتواند از پس آن بر بیاید و همینطور دلیلی هم ندارد.

اجاره سالن برای مراسم عقد و عروسی تولد

وقتی می‌توان با صرف همان هزینه تمامی این مشکلات را حل کرد پس عاقلانه تر است که یک سالن کوچک و یا یک روف گاردن با کیفیت برای مراسم نامزدی و یا عقد و یا تولد پیدا کنیم و در آن مراسم را به نحوی که دوست داریم اجرا کنیم.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار مهران غرب
پکیج ویژه

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام وسک
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پردیس
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۱ دیدگاه