اجاره سالن اختصاصی برای مراسم عقد، عروسی، نامزدی و تولد

اجاره سالن مناسب برای مراسم عقد،عروسی نامزدی، تولد و دیگر مراسمات یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که می تواند باعث بهبود و یا بر عکس بدتر شدن وضعیت میزبانی شما از مهمانان و دوستان و آشنایان شما باشد.

سایت تالارکده با معرفی برندهای معروف می تواند به شما در انتخاب تان کمک میکند. همچنین می توانید از تخفیفاتی که برخی از مجموعه ها ارائه نموده اند استفاده نمایید.

اجاره سالن پذیرایی

برای انتخاب یک تالار یا یک سالن مناسب برای مراسم عقد و یا عروسی یا نامزدی شما می توانید از دوستان و آشنایان پرس و جو کنید و یا اینکه خودتان به سالن های مورد نظرتان مراجعه کنید و آنها را بررسی کنید.

پیشنهادات تالارکده

الهیه، فرشته
تخفیف لحظه آخری
خیلی بالا $$$$ 25 - 175 مهمان
جنت آباد مرکزی - خیابا...
متوسط $$$$ 25 - 300 مهمان
جلال آل احمد، بین پل آ...
متوسط $$$$ 25 - 300 مهمان
پونک - بلوار حمیلا - م...
تخفیف لحظه آخری
متوسط $$$$ 25 - 100 مهمان
محدوده پونک
اقتصادی $$$$ 50 - 250 مهمان
محدوده غرب تهران - ابت...
بالا $$$$ 25 - 200 مهمان
تهران - جردن
تخفیف لحظه آخری
متوسط $$$$ 25 - 300 مهمان
جاده اصلی تهران به سمت...
متوسط $$$$ 25 - 75 مهمان
اشرفی اصفهانی جنوب به ...
متوسط $$$$ 25 - 150 مهمان
بالاتر از همت ، جنت آب...
تخفیف لحظه آخری
متوسط $$$$ 25 - 125 مهمان
25% تخفیف ویژه ورودی

همیشه یکی از مهمترین وجوه انتخاب یک سالن مناسب برای مراسم عقد و عروسی وجود یک پذیرایی مناسب و کیفیت غذای خوب ضروری است. به طوری که بیشترین تاثیر را برروی مهمانان گذاشته و کیفیت غذا حرف اول را می‌زند.

تست غذا قبل از اجاره سالن پذیرایی

معمولاً بررسی کیفیت غذای سالن پذیرایی به این صورت است که شما به سالن مورد نظر که قصد دارید اجاره کنید در روزی که مراسمی دارد که متناسب با مراسم شماست و نوع منوی انتخابی آن مراسم به منوی انتخابی شما نزدیکتر است مراجعه می کنید. نوع پذیرایی پرسنل و کیفیت غذای آن مراسم را مشاهده کرده و غذا را تست می کنید. به این صورت شما غذای شب مراسم خودتان را می بینید.

برای مشاهده لیست کامل سالن عقد تهران همراه با قیمت منو، لوکیشن و دسترسی، مقایسه خدمات و امکانات و مطالعه نظرات مهمانان مجموعه های مختلف از این صفحه در سایت تالارکده دیدن کنید

مراسم عروس اجاره سالن پذیرایی
برای رزرو و اجاره یک سالن یا باغ تالار مناسب حداقل سه ماه قبل از مراسم خود اقدام نمایید

در صورتیکه مواردی وجود دارد که برای شما مهم است می توانید آن را به آشپز گوشزد کنید. مثلاً برای غذای باقالی پلو با مرغ یا باقالی پلو با گوشت بیشترین موارد برای خود باقالی مهم است که گاهاً دیده شده به صورت نیم پز و یا خام در غذا وجود دارد و باعث اذیت مزاج مهمانان می گردد.
پیشنهاد می گردد در صورتی که کیفیت غذای سالن و یا تالار با کیفیت مد نظر شما فاصله بسیار زیادی دارد از خیر آن تالار گذشته و به سراغ تالار با کیفیت تر و سالن و یا باغ تالار کمی سطح بالاتر بروید.

به هر حال همانطور که گفته شد کیفیت غذای سالنی که اجاره نموده اید یکی از مهمترین مسائل برای انتخاب سالن و تالار عروسی است یکی دیگر از مسائل بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید تعداد مهمان های شماست. سالن ها و تالارهای عروسی هرکدام دارای ظرفیت و یا میزان پذیرش خاصی هستند مثلاً برای یک سالن هزار نفری نمی توان تعداد مهمانان بسیار کمی را دعوت کرد بلکه باید حداقل ۸۰۰ نفر مهمان داشت. البته نوع چیدمان صندلی ها و میزهای سالن ها هم هم می تواند موثر باشد. مثلاً میتوانند یک سالن هزار نفری را طوری بچینند که با ۵۰۰ نفر مهمان هم سالن خالی به نظر نرسد.

به هر حال مشورت با یک متخصص در امور خدمات مجالس و تشریفات می تواند کمک کننده باشد.
برای مراسم های عقد و یا نامزدی نیز وجود سالن کوچک و خودمانی مناسب تر و موثرتر است معمولا مراسم های عقد و یا نامزدی مانند عروسی نیستند که تعداد مهمانها زیاد باشد و تمام فامیل و آشنایان در آن دعوت شوند.
برای مراسم های عقد و یا نامزدی معمولاً فامیل نزدیک دعوت می شوند و یا دوستان و آشنایان بسیار نزدیک. به همین علت وجود یک سالن کوچک و خودمانی و در عین حال شیک و با کیفیت بسیار مهم است چرا که پذیرایی از نزدیکان و با تعداد کمتر حتماً باید با باکیفیت تر و عالی تر برگزار شود.

ظرفت لازم برای مراسم های نامزدی و عقد و عروسی های کوچک

اجاره سالن عقد لوکس شیک

برای مراسم های با ظرفیت کم مثل عقد، نازمزدی یا تولد میتوان آن را در به جای اجاره سالن باغ شخصی و یا منزل نیز برگزار کرد اما افت کیفیت میزبانی در این گونه مراسم‌ها بسیار مشهود است. به هر حال تالارها و یا سالن‌های پذیرایی قطعاً کیفیت بهتری را از یک منزل مسکونی ارائه می کنند و همینطور زحمات بسیار زیاد تمیز کاری و نظافت قبل و بعد از مهمانی بسیار ملال آور و سخت است، به طوری که امروزه دیگر کمتر کسی وجود دارد که بتواند از پس آن بر بیاید و همینطور دلیلی هم ندارد.

اجاره سالن برای مراسم عقد و عروسی تولد

وقتی می‌توان با صرف همان هزینه تمامی این مشکلات را حل کرد پس عاقلانه تر است که یک سالن کوچک و یا یک روف گاردن با کیفیت برای مراسم نامزدی و یا عقد و یا تولد پیدا کنیم و در آن مراسم را به نحوی که دوست داریم اجرا کنیم.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

منو عروسی دیس پرس سلف رویس
انجام برنامه ریزی برای اجرای رقص عروسی خود
وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ عمارت یلان

ما از نزدیک همه چیز رو لمس کردیم. واقعا گول ظواهر رو نخورید. همه چیز در قالب شعار و نگاه اول قشنگ هست ولی در باطن به نحو دیگه ای میتونه باشه.

بدون نام
اینطوری سر عقد بله بگو/ 30 جمله زیبا بله گفتن عروس و داماد

فقط پنج روز دیگه تا ازدواج 🫡 بهترین دعا و انرژی مثبت برای همدیگه اینه که آرزوی خوشبختی کنیم. من برای تک تک شما آرزوی خوشبختی دارم اگه شما هم چنین آرزویی برای من داشتید قلب کنار کامنتم رو رنگی کنید ببینم چند نفر کامنتم رو خوندن و این دعا رو برام داشتن...

پیمان
تالار بصیرت باقرشهر

بخشی از غذاها که داده شد فرق داشت و کیفیت بسیار پایینی داشت بخشی ولی خوب بود

سعید پور
تالار مجلل ایساتیس پلاس

مراسم عروسی دعوت بودم حیف به خاطر تعداد بالای مهمان ها نتونستم مراسم خودم رو اینجا برگزار کنم بهترین غذایی که تالار عروسی خوردم رو اینجا تجربه کردم واقعا عالی بود برخورد همه ی کارکنانشون هم خوب بود جایی واسه انتقاد نداشت این تالار همه چیز عالی

ناشناس
چک لیست هزینه عروسی ۱۴۰۳

ازدواجی که قدیم با 100.000 تومن انجام میشده تبدیل شده به یک میلیارد یه ازدواج معمولی یک میلیارد یک شب رویایی و به یاد ماندنی هر کسی باشه فرار میکنه یه آمار بگیره بخوای ازدواج بکنی یک میلیارد فقط ازدواج جدا از خونه و ماشین و مهریه ولی صیغه یک میلیون

بدون نام
نکات مهم برای خرید سرویس طلای عروس

با اینهمه گرونی چطوری ازدواج کنیم ؟ کل تهران پر شده از تبلیغات ازدواج. برای ما چه کاری انجام دادید ؟ هر روز گرونی بیشتر داریم. کی جرات میکنه ازدواج کنه ؟ همه تو خرج و مخارج میمونن و امیدی برای بهبود وضع و اوضاع هم نیست

احسان
باغ تالار عمارت الوین

بنده خرداد ماه مهمان مراسم عروسی در الوین بودم ؛ عمارت خیلی باشکوه و زیبا بود ؛ برخورد پرسنل داخل سالن خیلی خوب و محترمانه ، اما برخورد کادر حراست گاهی اوقات بی دلیل تند و نامحترمانه!! تنوع غذا و نوشیدنی خیلی بالا اما کیفیت خیلی معمولی ..موزیک معمولی ..عکاسی معمولی ...

بدون نام
نقد و بررسی تالار امپراطور هرات

سلام این تالار بهترین تالار افغانستان هست تغریبا همه ما افغان ها دوست داریم اینجا مراسم عروسی بگیریم. بسیار زیبا و رویایی هست حتی تالارهای داخل ایران هم انقدر زیبا نیستن

بدون نام
دانلود آهنگ رقص چاقو برای عروسی

چند تا از آهنگ هاش قدیمی هستن ولی این آخری هاش باز بهتر و جدید بودن. ممنون

نظرات کاربران

  • آفرین

    خیلی دنبال این موضوع بودم ❤️❤️❤️

    پاسخ
لیست تالارهای پذیرایی تهران