جشنواره رمضان

سالن تولد در تهران، تالار و باغ شیک مخصوص برگزاری مراسم تولد

شاید شما هم به دنبال یک سالن و باغ مخصوص تولد شیک برای مراسم تولد هستید تا بتوانید بصورت تخصصی و حرفه‌ای جشن تولد عزیزانتان را برگزار نمایید.

سالن تولد شیک برای مراسم تولد

انجام مراسم تولد همیشه مورد علاقه همه انسان‌ها از هر قومیت و نژاد و هر کشوری می‌باشد. از این رو یکی دیگر از مراسمات شاد ما ایرانی‌ها که هر ساله برای عزیزان و دوستان و خانواده خود به بهترین شیوه برگزار می‌کنیم، جشن زاد روز  و تولد است. و از آنجایی که جشن تولد یکی از مهمترین روزهای زندگی هر فردی است،

پیشنهادات تالارکده

محدوده پونک
اقتصادی $$$$ 50 - 250 مهمان
تهران - جردن
متوسط $$$$ 25 - 300 مهمان
محدوده غرب تهران - ابت...
بالا $$$$ 25 - 200 مهمان
اتوبان تهران-کرج، خروج...
تخفیف لحظه آخری
متوسط $$$$ 75 - 600 مهمان
پونک
متوسط $$$$ 25 - 100 مهمان
تهران - جاجرود - اولین...
بالا $$$$ 25 - 200 مهمان

دوست دارید این لحظات شاد و دلنشین را با عزیزان، دوستان، اقوام و آشنایان خود تقسیم کنید. در همین راستا مراکز و موسسات بسیاری شروع به خدمات رسانی و بر عهده گرفتن تشریفات این قبیل مراسمات کرده‌اند. لذا اگر شما به این زودی جشن تولد یکی از عزیزان خود را در پیش رو دارید و خواهان برپایی یک جشن شکوهمند برای او در یک تالار شیک و سالن تولد خوب هستید،

تالار شیک و سالن تولد

قیمت تالار برای تولد/ قیمت سالن تولد شیک در تهران

سالن تولد (سالن برای تولد)

اولین کاری که برای برگزاری هر مراسمی باید کرد تدارک و انتخاب سالن برگزاری آن است. خواه این مکان خانه باشد یا تالار و باغ. در نتیجه یکی از عوامل موثر در امر برگزاری مراسم تولد، مکان آن می‌باشد.

سالن تولد (سالن برای تولد)

اجاره سالن کوچک برای تولد

قبل از اینکه به فکر برگزاری جشن تولد باشید، باید به مکان آن و راحتی مهمانان و ماندگار بودن مراسم نیز توجه داشته باشید. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی ما و عوامل بی‌شماری همچون باشکوه بودن مراسمات، کمبود جا، نبودن مکان مناسب در منزل و … برگزاری مراسماتی همچون جشن تولد خردسال و بزرگسالان، جشن تکلیف، سیسمونی و دندونی در سالن‌های مخصوص و تالارها و باغ تالارها انجام می‌پذیرد.

سالن تولد جدای از گنجایش خوب و پذیرایی و خدمات متناسب با بودجه شخص، مسئولیت سرگرمی و شاد کردن مهمانان را نیز بر عهده می‌گیرند. همچنین این سالن‌ها با توجه به تجارب بی‌شمار خود در زمینه برگزاری انواع مختلف جشن‌ها از ایده‌ها و امکانات روز  دنیا نیز برخوردار می‌باشند.

تالارکده برای راحتی شما عزیزان لیستی از باغ های کوچک تولد در تهران را برای شما آماده کرده شما می‌توانید به مراجعه به صفحه ” باغ تالار کوچک برای تولد در تهران ” ضمن مشاهده لیست کامل این مجموعه‌ها،با بررسی امکانات و خدمات و قیمت اجاره هرکدام، مناسب ترین گزینه مه با بودجه و سلیقه شما همخوانی دارد را انتخاب کنید

سالن تولد

علاوه بر این موارد از دکوراسیون و لوکیشن بسیار زیبایی برای عکاسی و فیلم برداری نیز بهره‌مند هستند. در نتیجه شما بدون هیچ استرسی و بی آنکه به قول معروف دست به سیاه و سفید بزنید در کنار مهمانان و دوستان خود لحظات شیرین و ماندگاری را تجربه خواهید کرد.

قیمت برگزاری تولد

وقتی شما تالار شیک و مناسبی را برای جشن تولد عزیزان خود اجاره می‌کنید در واقع زمینه سازی برای یک مراسم با شکوه و مجلل را فراهم کرده‌اید. چون کترینگ و خدمات آنها به طور کلی از بالاترین کیفیت برخوردار می‌باشد و قطعا این موارد روی برگزاری هرچه بهتر جشن تولد تاثیر بسزایی دارد و مجلل بودن تولد شما تضمین شده خواهد بود.

قیمت برگزاری تولد

بهترین سالن تولد تهران/ سالن تولد بزرگسال تهران

بنابراین برگزاری جشن‌ها و مراسمات در محیط‌های شیک و لوکسی همچون تالارها، بالطبع مشمول هزینه‌هایی نیز خواهد شد. از این رو  قیمت سالن تولد، تالار و برگزاری جشن تولد به فاکتورها و عوامل گوناگونی بستگی دارد. این قیمت‌ها با توجه به عواملی همچون نوع تالار، ظرفیت آن، تعداد میهمانان و خدماتی که ارائه می‌دهند، متفاوت خواهد بود.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، نوع جشن تولدی که شما خواهان برگزاری آن هستید نیز، در قیمت و هزینه‌های آن موثر می‌باشد، چراکه جشن تولد می‌تواند به صورت ساده و جمع جور و یا لاکچری و مجلل برگزار شود. که این خود بر قیمت جشن بسیار تاثیر گذار  می‌باشد.

موارد موثر بر قیمت تالار و سالن تولد شامل:

 • نوع تالار و ظرفیت و دکوراسیون آن
 • بزرگ و کوچک بودن تالار و سالن برگزاری تولد
 • میزان خدمات و تشریفات مجالس
 • تدارک کیک و حجم آن
 • پذیرایی و کترینگ
 • طراحی و اجرای دیزاین و تم تولد
 • نوع میوه و شیرینی
 • اکیپ خدمات و پذیرایی از مهمانان
 • آیتم‌های به کار برده شده در تم تولد مانند: بادکنک آرایی، گل آرایی، تن پوش عروسکی و …
 • تعداد میهمانان و انواع سرگرمی
 • نوع موسیقی که بسته به نوع دی جی یا موسیقی زنده متفاوت خواهد بود
 • عمو یا خاله برای سرگرمی بچه‌ها
 • عکاسی و فیلم‌برداری

با همه این موارد که به یکایک آنها اشاره شد باید اضافه کنم که قیمت اجاره سالن تولد تا حد زیادی متغییر است و نمی‌توان برای آن یک قیمت واحد را تعریف کرد.

قیمت سالن تولد

هزینه های تولد بر اساس نوع تشریفات و خدمات می تواند متفاوت باشد و شما با راهکارهایی می توایند این هزینه های را مدیریت کرده و متناسب با بودجه خود تنظیم نمایید.. در گام اول شما باید فاکتورهای مهم را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید و سایر عواملی که فکر می‌کنید با توجه به بودجه شما اضافی هستند را حذف کنید.

قیمت سالن تولد

در همین رابطه ببینید: قیمت سالن عقد

به طور مثال اگر شما به دیزاین کیک تولد و موسیقی جشن اهمیت می‌دهید، روی همین فاکتور متمرکز شوید. در گام بعدی با قبول مسئولیت بخشی از  خدمات تولد می توانید تا حد زیادی از میزان هزینه مراسم بکاهید. شما می‌توانید میوه، کیک، شیرینی و غذایی که قرار است سرو شود را خودتان تهیه کنید.

البته به یاد داشته باشید که همه این کارها زمان بر بوده و در هر حال مشمول هزینه‌هایی خواهند شد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم از قبل میزان بودجه برای یک جشن تولد بیادماندنی را تدارک ببینید و بسته به آن تالار شیک و مناسبی را رزرو کنید و لحظات شاد خود را در اذهان خود و مهمانانتان ماندگار کنید. مطمئنا در کلان شهری همچون تهران با توجه به فراوانی تالارها و باغ تالارها و خانه تولد و سالن‌ها، برای تمامی سلیقه‌ها و بودجه‌ها مکان‌های مناسبی موجود می‌باشد، پس نگران این موضوع نباشید.

اجاره سالن تولد

اگر خواستار برگزاری یک جشن تولد شیک، همه چیز تمام و خاطره انگیز هستید، نسبت به اجاره  یک تالار شیک و یا سالن تولد اقدام نمایید. اجاره این مکان‌ها برای برگزاری جشن تولد مسئولیت‌های زیادی را از دوش شما بر خواهد داشت. این مسئولیت‌ها می‌تواند شامل کترینگ، تهیه شیرینی و کیک تولد، میوه و پذیرایی نهار یا شام، دیزاین و تزئینات فضای تالار، خدمات و پذیرایی از مهمانان و غیره را نام برد. اما به یاد داشته باشید که قیمت تالارها و نوع خدمات آنها با هم متفاوت می‌باشد.

اجاره سالن تولد

سالن تولد کودک در تهران

برای اطلاع از کیفیت خدمات و نوع رزرواسیون و اجاره تالار و سالن تولد و قیمت آنها از طریق پورتال‌های مربوطه اقدام نمایید. به یاد داشته باشید که هنگام اجاره سالن تولد به مواردی که اشاره شد، توجه کنید. این نکته را در نظر بگیرید که نسبت به هزینه‌ای که کرده‌اید باید خدمات دریافت کنید. پس اول از سایت‌های معتبر به دنبال تالار‌های خوشنامی باشید که در برگزاری مراسمات تجربه کافی دارند و از شهرت قابل توجهی برخوردار هستند.

تشریفات تولد

واضح است که استفاده از تشریفات مجالس بخصوص تولد نشان دهنده کیفیت و بهتر بودن آن مراسم است. با توجه به این موضوع که جشن تولد به تمامی سنین اختصاص دارد، سالن‌های تولد، تشریفات متفاوت با تمامی سنین را ارائه می‌دهند. قابل درک است که شناخت آپشن‌های تخصصی برای برگزاری جشن تولد برای تمامی سنین کار آسانی نیست و چه بسا از عهده میزبان نیز خارج است.

تشریفات تولد

مگر آنکه به چند بادکنک و یک کیک بسنده کنید! با این حال باید مسئولیت‌های این دست مراسمات را به عهده تشریفات مجالس بسپارید که به بهترین شیوه تمامی امور را مدیریت و اجرا می‌کنند.

گزینه‌های بسیاری برای تشریفات جشن تولد در نظر گرفته و اجرا می‌شوند که هر کدام به نوبه خود موجب تکمیل شدن جشن تولد شما خواهند شد. یکی از این عوامل مهم و مورد توجه، منوی پذیرایی جشن است که باید با کیفیت بوده و موجب رضایت شرکت کنندگان باشد. منوی پذیرایی جشن تولد که غالبا به این شیوه ارائه می‌شود، شامل این موارد خواهند بود:

 • فینگرفودهای مختلف و متنوع
 • چند نوع سالاد متنوع و لذیذ فصلی
 • ژله و دسرهای مطابق با تم تولد
 • کیک تولد با شیرینی تازه
 • تنقلات شیرین و شور، اسمارتیز و پاستیل برای بچه‌ها
 • میوه‌های متنوع
 • سرگرمی و بازی‌های متنوع برای بچه‌ها و بزرگسالان
 • هدیه و یادبود برای مهمان‌ها

ایده های جالب برای تولد

اگر در هر صورتی توان اجاره تالار و سالن تولد را ندارید، یا خواهان برگزاری جشن تولد کودک و بزرگسال خود در خانه و ملک شخصی هستید، و یا اینکه تزئینات و مسئولیت برگزاری تولد در تالار را خود بر عهده دارید، به نکاتی که ذکر خواهیم کرد توجه کنید.

ایده های جالب برای تولد

تزئینات برای جشن تولد، تدارک لوازم مخصوص و نوع پذیرایی اگر با ایده‌های جالب و متفاوت همراه باشد، شور و هیجان بیشتری به مراسم شما می‌بخشد. هنگام تدارک مراسم تولد در وهله اول یک تم خاص را با توجه به سلیقه و علایق کسی که تولد برای او گرفته می‌شود، در نظر بگیرید. تم منظور از یک رنگ بودن و تطابق رنگ‌ها و طرح‌ها و دیزاین جشن است. همچنین از کیک تولد گرفته تا پذیرایی جشن باید تا حد ممکن با تم همخوانی داشته باشند.

برای کودکان از تم‌های فانتزی و طرح‌های رنگارنگ و شخصیت‌های کارتونی  که محبوب آنها هستند، استفاده کنید. با توجه به جنسیت فرزند شما و دختر و یا پسر بودن او نیز، دیزاین و طرح‌ها متفاوت خواهند بود. همچنین با استفاده از تزئین بادکنک‌های هلیومی میز تولد را به شکل منحصر به فردی تزئین کنید. با چاپ نوشته خاص و یا عکس خودتان روی بادکنک، شرکت کنندگان را سورپرایز کنید.

ایده های جالب برای تولد

داخل بادکنک‌ها نقل و سکه ریز با گل خشک شده و اسمارتیز قرار دهید و هنگام فوت کردن شمع، به روی سر او بترکانید! برای گیفت یادبود تولد از ایده‌های جالبی همچون دادن اسباب بازی و عروسک به بچه‌ها استفاده کنید. برای بزرگ‌ترها نیز  می‌توانید از کتاب هدیه دادن و یا  مونوگرام تیشرت‌های نخی استفاده کنید. جعبه و باکس‌های کوچک که برای خرت و پرت‌های دم دستی خیلی مورد نیاز هستند نیز ایده خوبی برای هدیه یادبود تولد به مهمان‌های خانم است.

خواندن سرود دسته جمعی و درست کردن کلیپ ایده دیگری است که مسلما هم سرگرم کننده خواهد بود و هم جالب. برای این امر شعر انتخابی خودتان را به همراه کارت دعوت برای مهمانان بفرستید، تا از قبل آمادگی داشته باشند و بتوانند از حفظ شعر را بخوانند و شما را همراهی کنند. طراحی لباس هم به نوبه خود ایده پر طرفدار و جالبی ست، چرا که برای تولد بچه‌ها اکثرا به صورت ست مادر فرزندی طراحی و اجرا می‌شوند. زیبایی این گزینه در عکس و فیلم تولد شما به خوبی مشهود خواهد بود. همچنین با اشتراک گذاری عکس‌ها در صفحات خصوصی خودتان در شبکه‌های اجتماعی، شکوه و خاص بودن جشن شما برای دوستان و همراهان شما نمایان خواهد شد.

برگزاری جشن تولد برای همه سنین

خیلی از خانواده‌ها و عموم مردم متاسفانه بر این باورند که با گذشت سن و پا گذاشتن به مراحل بالاتر زندگی، دیگر وجهه جالب و زیبایی ندارد یا حتی خیلی از اهمیت بالایی برخوردار نیست که برای افرادی که در سنین بالایی زندگی می‌کنند جشن تولد گرفت و در سالن تولد به برگزاری یک جشن و پایکوبی پرداخت.

برگزاری جشن تولد برای همه سنین

باید دانست که تدارک دیدن و فراهم کردن یک سالن تولد برای برگزاری جشن تولد کسی که سن بالایی دارد نه تنها کم اهمیت نیست بلکه زیبایی‌های دوچندان و زیادی را در پی خود دارد.

دیزاین و دکوراسیون سالن تولد

برای اینکه بتوان سالن تولد خوب و زیبایی را رزرو کرد باید به ویژگی‌های بصری که یک سالن تولد به آن نیاز دارد آگاه بود. سالن تولد های زیادی در شهر وجود دارند که علی‌رغم امکانات خوبی که به میهمانان ارائه می‌کنند از زیبایی‌های ظاهری خوبی برخوردار نیستند و باعث می‌شوند نتوان عکس‌ها و فیلم‌های خوب و خلاقانه‌ای را ثبت کرد.

دیزاین و دکوراسیون سالن تولد

بدین منظور باید در برنامه‌ریزی‌های از قبل برای برگزاری یک جشن تولد خوب و به یادماندنی به دکوراسیون و دیزاین بیرونی و داخلی آن توجه ویژه و خاصی داشت. سالن تولد باید در نگاه اول تمامی ویژگی‌های بصری که یک سالن تولد و باغ مخصوص تولد ایده‌آل باید دارای آن باشد از جمله جریان رنگ‌های شاد در دکوراسیون، اکسسوری‌های مخصوص برای تولد و… است. این ویژگی‌ها و امکانات باعث می‌شود میهمانان حاضر در جشن هم حس خوبی به جشن داشته باشند هم اینکه بتوانند ارتباط خوب و موثری را با تولد بگیرند.

سخن آخر

برای داشتن یک شب بی‌نظیر در یک سالن و باغ مخصوص تولد و برگزاری یک جشن تولد خوب و به یادماندنی باید برخی از مهم‌ترین نکات آن را رعایت کرد که با رعایت هر چه بیشتر این نکات و موضوعات می‌توان انتظار یک تولد ایده‌آل را داشت.

اما برای انتخاب یک باغ مخصوص تولد ایده‌آل شما می‌بایست حساسیت زیادی به خرج دهید تا در نهایت بتوانید با انتخاب‌ها بی‌نقص خود شبی رؤیایی را برای خود و عزیزانتان بسازید؛ از این رو شما می‌توانید با مراجعه به سایت تالار کده لیست کاملی از سالن‌های تولد تهران را در اختیار داشته باشید تا بتوانید مزیت‌های این مجموعه‌ها را با معیارهای خود با کمترین هزینه و زمان تطابق دهید، این امر به شما در روند برگزاری مراسم در سالن تولد تهران کمک شایانی می‌کند به دلیل اینکه شما می توانید تنها با یک کلیک تمام اطلاعات سالن موردنظرتان از جمله آدرس و تلفن، خدمات، امکانات، قیمت تالار برای تولد و … مطلع شوید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

بهترین نقاط و لوکیشن های عکاسی در استانبول کجاست؟
مراحل ساخت کارت عروسی با گوشی ایفون و ios
لیست بهترین دفاتر ازدواج و طلاق گوهردشت کرج
متن کارت عروسی دیجیتال

آخرین دیدگاه‌ها

میترا حیدرلنی
تالار پذیرایی خانجان

سلام درخواست توضیح در مورد امکانات سالن براز مراسم یادبود درگذشته و قیمت و منو پذیرایی را دارم

مجید
باغ تالار عمارت هیلان

قیمت برای ۲۰۰ نفر میفرمایید

حاج مهدی
باغ تالار عمارت هیلان

خدا پدر و مادر مدیر تالارو بیامرزه عروسی پسرم بود خداییش همه حرفاشو مو به مو انجام داد روز اول گفتم پسرم آبروی ما دست شماست دیگه آبرومونو بخر خداییش هم چیزی کم نگذاشت از لحاظ غذا پذیرایی عالی بود

ولي الله فرد
باغ تالار عمارت الوین

عالي بود واقعا خوش گذشت به همه پيشنهاد ميكنم. (صرافي سعادت اباد)

جلیل موسوی
خانه عقد و تالار رومنس

سلام برای گرفتن عقدومراسم کوچک باموزیگ زنده باشام وموزیک زنده به تعداد80نفردرشهریورماه سال۱۴۰۳اماده چه مبلغی باشیم. باتشکرازراهنمایتان

صنعتی-شیرازی
تالار تشریفاتی ساعی

سلام و درود . تشکر از مدیریت و پرسنل محترم تالار ساعی. نحوه پذیرایی و رفتار با مهمانان و کیفیت غذا بسیار عالی بود و مهمانی ناهار ما با رضایت کامل مهمانان ، به خوبی برگزار شد. با تشکر از آقایان حبیب الهی و محمدبیگی.

سینا ميرزايي
باغ تالار عمارت ریورساید

سلام. بسيار ممنون از اقاي طوفان عزيز. ما هم راضي بوديم انشاالاه هميشه همه راضي برند از اين مجموعه خوب اسفند ١٤٠٢

بدون نام
تالار تشریفات تهرانپارس

سلام من در خصوص این تالار میخواستم اطلاعات به دست بیارم. تالار تشریفات مربوط به وزارت کشور و وزارت خارجه است درسته ؟

بدون نام
باغ تالار عمارت کبیر شهریار

سلام. من میخواستم این باغ رو رزرو کنم حدود یک ماه قبل برای بازدید رفتم ولی الان حضور ذهن ندارم با کی بود و متاسفانه شماره ش رو هم ندارم. ممکنه راهنمایی کنید چطور میتونم برای رزرو باغ تالار کبیر اقدام کنم ؟ و اینکه قیمت منو نسبت به یک ماه قبل برای همون اردیبهشت و خرداد تغییر کرده ؟

نظرات کاربران

 • هومن

  عالی بود دی جی هومن هستم اماده برای اجرای موزیک مجالس (تولد، دورهمی، میهمانی، عقد، حنابندان، عروسی) با نورپردازی و سیستم صوت کامل انجام خدمات بارمنی

  پاسخ
  • بدون نام

   سلام شما توی چ قیمتی کار انجام میدین ؟؟

   پاسخ
 • مهدیس

  برای برقراری با مدیریت چیکار کنم

  پاسخ
 • بهنام توکلی فر

  سلام جهت رزرو باید چکار کنیم ؟

  پاسخ
  • تالارکده

   سلام ما در سایت تالارکده مجموعه هایی رو معرفی کردیم که برای رزرو میتونید مستقیما با خود مجموعه ارتباط بگیرید. لطلفا آشنایی خود را از طریق سایت "تالارکده" اعلام نمایید.

   پاسخ