گرفتن عکس های زیبای عروسی فقط به عهده عکاس شما نیست و قطعا ترکیبی از چند نکته کلیدی را می طلبد. در این مقاله پس از بررسی نکاتی که باید برای عکاسی عروسی رعایت کنیم به معرفی 3 باغ و عمارت زیبا برای عکاسی عروس در شرق تهران می پردازیم پس مثل همیشه با ما همراه باشید.

احساسات:

عشق و شادی شما همه چیز است! مهمترین توصیه ما این است که از روز خود لذت ببرید! اجازه دهید روز عروسی شما به سادگی همان چیزی باشد که است. روزهای عروسی همیشه دارای چیزهای عجیب و غریب یا چیزهایی هستند که “اشتباه” دارند. درست مثل هر روز دیگری است که می گذرانید! اگر بتوانید ذهنی باز داشته باشید، لبخند بزنید و در طول روز شاد باشید، عکس های شما این زیبایی و شادی را منعکس خواهند کرد و علاوه بر این شما فقط یک بار با این فرد دوست داشتنی ازدواج خواهید کرد نه؟! پس تا می توانید از این لحظات خود لذت ببرید.

نکته:

اگر قصد دارید یک فیلمبردار یا عکاس استخدام کنید، مطمئن شوید که آیا آنها به زمان اختصاص داده شده برای فیلمبرداری از شما دو نفر نیز نیاز دارند یا خیر. اگر ما از پرتره شما عکس می گیریم، آنها عقب بنشینند و فیلم مستند بگیرند. با این حال، اگر عکاس باید شما را برای گرفتن عکس راهنمایی کند، باید زمانی جداگانه برای انجام این کار در روز عروسی شما تعیین کند. عکاسان و فیلمبرداران خلاق به چیزی بسیار متفاوت نیاز دارند.

مکان و روشنایی:

موقعیت مکانی و شرایط نوری به میزان زیادی بر چگونگی ظاهر شدن یک عکس تأثیر می گذارد. این امکان وجود دارد که شما چند مکان را در ذهن داشته باشید که روز در معرض نور مستقیم خورشید است و به طرز وحشتناکی عکاسی کنید. لطفاً توصیه های عکاستان را در طول روز رعایت کنید. همچنین، هنگام برنامه ریزی مکان هایی برای آماده شدن، مکان هایی را انتخاب کنید که دارای پنجره های زیاد و نور طبیعی هستند. حال در این مقاله ما در انتخاب باغ و عمارت زیبا برای عکاسی عروس به شما یاری رساندیم.

با استفاده از این زمان‌بندی‌ها، پتانسیل عکاسی عروسی خود را به حداکثر برسانید.

برای به حداکثر رساندن پتانسیل عکاسی شما در روز عروسی، فهرستی از زمان های پیشنهادی را ایجاد کرده ایم تا در جدول زمانی روز عروسی شما گنجانده شود. ما از شما می خواهیم که روز خود را همانطور که تصور می کردید برنامه ریزی کنید. مهم‌ترین عکس‌هایی را که از روز عروسی‌تان می‌خواهید در نظر بگیرید و مطمئن شوید که به فیلم بردار زمان کافی برای مستندسازی این رویدادها و یا موارد را برای شما اختصاص دهید.

دیگه زمانش رسیده که بریم سراغ 2 باغ و عمارت زیبا برای عکاسی عروس در شرق تهران پس با ما همراه باشید.

از جمله باغ تالار و عمارت هایی که بسیار در معماری و زیبایی محیط کار کرده اند باغ تالار قصر نارون است که در لواسان واقع شده است

فصر نارون

از ویژگی های این باغ عمارت زیبا:

  • آماده پذیرایی و میزبانی از کلیه جشن های عقد و عروسی، مهمانی ها و دیگر مجالس
  • فضاهای زیبا و لوکیشن های متنوع
  • سالن های مبله و مجلل
  • گل آرایی حرفه ای
  • پرسنل مجرب باغ عکاسی لواسان

آدرس: تهران – لواسان

باغ عکاسی شیلات در محدوده جاجرود که با سبک معماری اروپایی که دارد تمام چشم ها را به خود دوخته و در نقطه به نقطه آن می توانید معماری فرانسوی را ببینید. این مجموعه یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی عروسی را برای شما فراهم آورده تا شما در تمام ساعات از آن لذت ببرید.

از ویژگی های لوکیشن عکاسی شیلات:

  • طراحی و معماری و دکوراسیون این عمارت شیک به شیوه ی فرانسوی
  • فضای بازی بسیار لاکچری و فوق العاده
  • محیطی امن و آرام
  • برق اضطراری
  • پرسنل مجرب

آدرس: تهران – جاجرود

سخن آخر

یافتن بهترین لوکیشن عکاسی در شرق تهران یکی از بزرگترین دغدغه‌های افرادی می‌باشد که قصد عکاسی عروسی، مدلینگ، کودک و … می‌باشد؛ این مسئله به این دلیل مي‌باشد که شرق تهران از آب و هوا و سرسبزی فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشد که معیار می‌تواند تا حد زیادی بر کیفیت یک لوکیشن عکاسی داشته باشد، به عنوان مثال باغ عکاسی‌های تهرانپارس یکی از بهترین مناطق برای لوکیشن‌های عکاسی در شرق تهران می‌باشد، به همین دلیل است که بسیاری از زوجین قصد ثبت خاطرات خود در باغ عکاسی تهرانپارس دارند.

در این مقاله دو مورد از لاکچری‌ترین لوکیشن‌های عکاسی در شرق تهران را به شما عزیزان معرفی کردیم که با مزیت‌های خود می‌توانند بانی ثبت خاطرات شما عزیزان به بهترین شکل ممکن شود.

*/*تالارکده*/*

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
مجموعه پذیرایی شیان
10% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :