10 لوکیشن عکاسی رایگان در تهران

تهران، پایتخت ایران، شهری زیبا و دیدنی است که مکان های بسیاری برای عکاسی دارد. از خیابان های شلوغ و پرجنب و جوش گرفته تا پارک ها و باغ های سرسبز، تهران گزینه های زیادی برای عکاسان ارائه می دهد. اگر به دنبال لوکیشن عکاسی رایگان درتهران هستید، در اینجا 10 گزینه عالی برای شما قرار دادیم اما اگر به دنبال لوکیشن عکاسی خاص ترهستید می توانید از صفحه “ بهترین لوکیشن عکاسی در تهران ” دیدن کنید . پس مانند همیشه با تالارکده همراه باشید.

لوکیشن عکاسی رایگان در تهران

 1. پارک ملت

پارک ملت، یکی از بزرگترین پارک های تهران است که دارای فضای وسیعی برای عکاسی است. این پارک، دارای باغ های سرسبز، دریاچه، مجسمه ها و بناهای تاریخی است که می تواند سوژه های زیبایی برای عکاسی فراهم کند.

پازک ملت

 1. پارک ساعی

پارک ساعی، یکی دیگر از پارک های بزرگ تهران است که دارای فضایی سرسبز و زیبا است. این پارک، دارای باغ وحش، موزه و کتابخانه است که می تواند مکان های خوبی برای عکاسی باشد.

پارک ساعی

 1. باغ فردوس

باغ فردوس، یکی از باغ های تاریخی تهران است که دارای درختان کهنسال و فضایی دلنشین است. این باغ، مکان مناسبی برای عکاسی از طبیعت و بناهای تاریخی است.

باغ فردوس

 1. باغ موزه نگارستان

باغ موزه نگارستان، یکی از باغ های تاریخی تهران است که دارای موزه ای با مجموعه ای از آثار هنری است. این باغ، مکان مناسبی برای عکاسی از طبیعت و آثار هنری است.

باغ موزه نگارستان

 1. خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر، یکی از طولانی ترین خیابان های جهان است که دارای درختان سرسبز و فضایی دلپذیر است. این خیابان، مکان مناسبی برای عکاسی از طبیعت و زندگی شهری است.

خیابان ولیعصر

 1. پل طبیعت

پل طبیعت، یک پل عابر پیاده در تهران است که دارای ساختاری منحصر به فرد است. این پل، مکان مناسبی برای عکاسی از شهر تهران است.

پل طبیعت

 1. برج آزادی

برج آزادی، یک نماد مهم در تهران است که دارای ساختاری زیبا است. این برج، مکان مناسبی برای عکاسی از شهر تهران است.

برج آزادی

 1. کاخ موزه سعدآباد

کاخ موزه سعدآباد، مجموعه ای از کاخ ها و باغ های تاریخی است که دارای فضایی مجلل و باشکوه است. این مجموعه، مکان مناسبی برای عکاسی از تاریخ و فرهنگ ایران است.

کاخ موزه سعدآباد

 1. کاخ نیاوران

کاخ نیاوران، یکی از کاخ های تاریخی تهران است که دارای فضایی زیبا و آرامش بخش است. این کاخ، مکان مناسبی برای عکاسی از طبیعت و تاریخ ایران است.

کاخ نیاوران

 1. باغ ایرانی

باغ ایرانی، یکی از باغ های تاریخی تهران است که دارای طراحی منحصر به فرد است. این باغ، مکان مناسبی برای عکاسی از طبیعت و فرهنگ ایران است.

باغ ایرانی

اینها تنها چند نمونه از لوکیشن های عکاسی رایگان در تهران هستند. با کمی جستجو و گشت و گذار در شهر، می توانید لوکیشن های عکاسی بیشتری را پیدا کنید.

در اینجا چند نکته برای عکاسی در لوکیشن های رایگان آورده شده است:

 • به ساعت روز توجه داشته باشید. نور طبیعی در ساعات اولیه صبح و عصر بهترین است.
 • از زوایای مختلف عکاسی کنید تا عکس های متنوع تری داشته باشید.
 • از تجهیزات و لوازم مناسب استفاده کنید تا عکس های با کیفیت تری بگیرید.
 • از قوانین و مقررات مربوط به عکاسی در مکان های عمومی پیروی کنید.

امیدوارم این مقاله به شما در پیدا کردن لوکیشن های عکاسی رایگان در تهران کمک کند. / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار پالیزی شهریار در ملارد
15% تخفیف

باغ تالار پالیزی

اتوبان لشکری، جاده اندیشه نرسیده به چهارراه ملارد، کیلومتر ۴جاده امام حسین، بلوار شهید مداحی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار عروسی نیکان
10% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر سمت چپ، انتهای بن بست نسیم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :