حتما این وسایل رو برای فرمالیته ببر

وقتی نوبت به برنامه ریزی عروسی می رسد، چیز های زیادی وجود دارد که باید در مورد آن ها فکر کنید، در نظر بگیرید و بودجه برای آن ها داشته باشید. این لیست بی پایان به نظر می رسد و ممکن است ندانید از کجا شروع کنید، اما وقتی نوبت به برنامه ریزی عروسی می رسد، مطمئناً چند چیز وجود دارد که باید نقطه شروع و اولویت شما باشد. یکی از این موارد عکاسی عروسی می باشد. به همین دلیل مقاله‌ای تدارک دید‌ه‌ایم تا وسایل لازم فرمالیته را مورد بررسی قرار بدهیم.

لوازم فرمالیته عکس

چرا عکاسی عروسی بسیار مهم است

قبل از بررسی وسایل لازم فرمالیته، بهتر است ابتدا کمی در مورد اهمیت عکس های عروسی با هم صحبت کنیم. مهمترین بخش عروسی زن و شوهر هستند، و این همان چیزی است که در پایان روز اهمیت دارد.

همچنین ببینید : عکس فرمالیته / نکاتی در خصوص عکاسی فرمالیته

با این حال، وقتی نوبت به برنامه ریزی برای یک روز بزرگ می رسد، باید با بسیاری از تامین کنندگان، از گل فروشی ها، بوتیک های عروس، غذاخوری ها، طراحان لوازم التحریر صحبت کنید، این لیست ادامه دارد، همه این افراد به شما خواهند گفت که چقدر مهم است که آن را به درستی انجام دهید.

گرفتن گل های مناسب، داشتن بهترین غذا، همه چیز به لباس بستگی دارد، خوب است، شما می خواهید با افراد پرشور کار کنید، اما آیا این ها در برنامه ریزی عروسی شما اولویت دارند؟

البته آن ها باید گنجانده شوند و من نمی گویم هیچ کدام از این ها را کنار بگذارید، اما آیا آن ها مهم‌تر از عکاسی عروسی هستند؟
من در مورد بسیاری از زوج ‌هایی که فقط بودجه کمی برای عکاسی دارند، می‌خوانم و می‌شنوم، زوج‌ هایی که در تلاش هستند تا عکسی را که دوست دارند برای عروسی‌شان که خیلی زود برگزار می ‌شود پیدا کنند، و زوج ‌هایی که عکاس ندارند زیرا نمی ‌توانند. هزینه یکی این زوج ها اهمیت زیادی برای عکاسی قائل نشده اند.

وسایل عکاسی فرمالیته

چرا استخدام یک عکاس عروسی حرفه ای بسیار مهم است؟

در بخش قبلی اهمیت عکس های فرمالیته عروسی را برای شما بازگو کردیم؛ حال چه کسی باید این عکس ها را تهیه کند؟ این دومین مسئله مهمی است که بل از وسایل لازم برای فرمالیته باید مورد بررسی قرار بدهیم.
آیا عکاسی عروسی مهمترین چیز در مورد عروسی شما است؟ نه، به هیچ وجه، اما وقتی نوبت به برنامه ریزی روز خاص شما می رسد، باید در لیست اولویت های چیز هایی که باید به آن ها نگاه کنید، بودجه و رزرو کنید.

درهمین رابطه ببینید : لوکیشن عکاسی در تهران

عکاسی عروسی مهم است زیرا روز شما را ثبت می کند، خاطرات شما را ثبت می کند، داستانی را روایت می کند و نه هر داستانی، داستان زیبایی از روز خاص شما را روایت می کند، روزی که هرگز فراموش نخواهید کرد. به همین دلایل شما باید به خوبی راجب وسایل مورد نیاز برای عکس فرمالیته و عکاس آن ها اطلاعات کافی داشته باشید.
داستانی که می‌ توانید به دوستان و خانواده، فرزندان و نوه‌هایتان نشان دهید، چیزی که برای همیشه خواهید داشت و می‌ توانید آن را ارزشمند کنید.

نکات و وسایل لازم فرمالیته

وسایل لازم فرمالیته که باید با خود ببرید

حال که متوجه اهمیت عکس فرمالیته شدید؛ نوبت آن رسیده تا با وسایل روز فرمالیته آشنا شوید. برای ثبت بهترین لحظات عکاسی عروسی به چند قطعه کلیدی نیاز دارید که آن ها عبارت‌اند از:
یک دوربین. یکی از مهمترین و اصلی‌ترین وسایل لازم برای فرمالیته دوربین عکاسی است. بر روی دوربینی سرمایه گذاری کنید که با نیاز های شما مطابقت داشته باشد و تصاویر باکیفیت ارائه دهد.

همچنین ببینید : ژست عکس عقد

دوربین بدون آینه یا DSLR کار خواهد کرد. هنگام انتخاب دوربین، دوربینی با سرعت شاتر بالا و فوکوس خودکار قابل اعتماد انتخاب کنید. در حالی که می توانید عکس های عروسی را بعد از مراسم ویرایش کنید، کیفیت اولیه تصاویر نتیجه نهایی را تعیین می کند.
لنزها زوم های زاویه باز برای عکاسی گروهی و عکس های صادقانه ایده آل هستند، در حالی که لنزهای ماکرو برای نماهای نزدیک و جزئیات کوچک (مانند حلقه ها، تنظیمات میز یا دسته گل) بهتر عمل می کنند. انواع لنزها را برای عکس ها و سناریوهای مختلف در دسترس داشته باشید، تا بتوانید در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.

درهمین رابطه سالن های عقد تهران را ببینید.

فلاش های خارجی و دیفیوزر ها. برخی از عروسی ها در شب یا در مکان هایی که نور طبیعی کم وجود دارد برگزار می شود. همراه داشتن منبع نور خود به شما امکان می دهد نور را کنترل کنید و به شما کمک می کند از گرفتن عکس های تار جلوگیری کنید. تفنگ فلاش یا دیگر فلاش دوربین خارجی (همراه با یک دیفیوزر برای نرم شدن) منابع نور خوبی برای اضافه کردن به زرادخانه شما هستند.
لوازم جانبی اضافی. یکی دیگر از وسایل لازم فرمالیته، لوازم جانبی می باشند. باتری ‌ها، شارژر ها و کارت ‌های حافظه اضافی را در کیف دوربین خود نگه دارید تا در صورت بروز مشکل در تجهیزات اصلی، از پشتیبان‌گیری مطمئن شوید. در صورت امکان یک دوربین پشتیبان همراه داشته باشید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار ماهرو کاشانک جاده قم
پکیج ویژه

باغ تالار ماهرو

بزرگراه خلیج فارس، بعد از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، خروجی سوم سمت راست، کاشانک، جنب خیابان کاج، پلاک ۳۰
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار باغ دارایی
30% تخفیف

باغ تالار دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
رزرو آنلاین تالار عروسی سمرقند
پکیج ویژه

تالار پذیرایی سمرقند

جنت آباد جنوبی - مجتمع سمرقند - طبقه سوم - تالار پذیرایی سمرقند
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویال آنتیک
10% تخفیف

تالار پذیرایی رویال آنتیک

خانی آباد نو، خیابان لطیفی، کوچه شهامت
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :