۶ علامت که نشان می‌دهد پارتنر شما قصد ازدواج دارد

خواستگاری پارتنرتان از شما احتمالاً بهترین سورپرایزی است که برایتان اتفاق می‌افتد. گاهی اوقات می‌توانید به جای انتظار کشیدن‌های طولانی، در رفتار پارتنر خود دنبال نشانه‌های بگردید که خبر از نیت او برای ازدواج می‌دهد. اگر تشخیص دهید که پارتنرتان منتظر فرصتی برای خواستگاری از شما است، راحتتر به برنامه‌ریزی برای این روز با شکوه و آینده رویاییتان فکر خواهید کرد. در ادامه این مطلب قصد داریم به شش علامت که نشان می‌دهد پارتنر شما قصد ازدواج دارد بپردازیم.

آیا پارتنر شما قصد ازدواج دارد؟

اگر دوست دارید از قصد پارتنر خود برای ازدواج آگاه شوید، ادامه‌ی این مطلب را مطالعه نمایید. این نشانه‌ها با توجه به اصول روانشاسی جمع‌آوری شده و به شما تا حد زیادی در شناسایی رفتار پارتنرتان کمک خواهد کرد. پس با ما همراه باشید:

پارتنر شما قصد ازدواج دارد

وقتی شما را به یک مسافرت کوتاه و یا رستوران خاص دعوت می‌کند

بسیاری از آقایان دوست دارند محیطی خاص را برای خواستگاری از عشق خود انتخاب کنند. برای مثال یک رستوران خاص و یا یک مسافرت ساحلی در هتل لاکچری مکان بسیار مناسبی برای خواستگاری است. بنابراین اگر پارتنر شما بدون برنامه‌ریزی قبلی شما را به چنین رستورانی دعوت کرد می‌توانید انتظار یک خواستگاری با شکوه را از او داشته باشید.

همچنین ببینید : متن تبریک ازدواج

وقتی از آینده‌های دور با شما صحبت می‌کند

اگر پارتنرتان از آینده‌ی دور با شما صحبت می‌کند، دوست دارد زندگی مشترکتان را متصور شود. احتمالاً با باز کردن سر صحبت قصد دارد از خواسته‌های شما بعد از ازدواج آگاه شود. وقتی نظر شما را درباره‌ی محل زندگی و مجلس عروسی جویا می‌شود یعنی برای او مهم هستید و در حال برنامه‌ریزی برای خواستگاری و بعد از آن عروسی است.

حلقه نامزدی

وقتی از طرق مختلف سایز انگشت حلقه شما را بدست می‌آورد

آیا پارتنر شما اخیراً سؤالات عجیب درباره‌ی سایز انگشتر مناسب دستتان می‌پرسد؟ و یا ممکن است شما را در حال پیاده روی رو به روی ویترین جواهر فروشی متوقف کند و نظرتان را درباره‌ی حلقه‌های نامزدی جواهر جویا شود. شاید حتی یکی از انگشتر‌های شما را به عنوان نمونه از وسایلتان بردارد. به طور خلاصه اگر پارتنر شما اخیراً سعی می‌کند از طرق مختلف سایز انگشتتان را بدست آورد احتمالاً در حال برنامه‌ریزی برای خرید حلقه می‌باشد و قصد ازدواج دارد.

همچنین ببینید : ازدواج بدون رابطه جنسی

اگر پارتنر شما اخیراً به دنبال پس انداز است

مرد‌ها معمولاً وقتی به زندگی مشترک در کنار همسر رویا‌هایشان فکر می‌کنند خرج‌های اضافی را کنار می‌گذارند. شاید شما هم از اینکه پارتنرتان دیگر به فکر شام خوردن در رستوران‌های لاکچری نیست متعجب و یا حتی ناراحت شده باشید. اما اگر اخیراً تغییری در رفتار او ایجاد شده و بیشتر به فکر پس انداز است، احتمالاً خیال خواستگاری از شما را در سر می‌پروراند. مرد‌ها همیشه با فکر ایجاد آینده‌ی مشترک با عشقشان احساس مسئولیت می‌کنند و دوست دارند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

خواستگاری عاشقانه

وقتی به واسطه دوستانتان برای شما وقت آرایشگاه می‌گیرد

اگر این روز‌ها یکی از دوستانتان زنگ زد و از گرفتن وقت‌مانیکور برای شما خبر داد تعجب نکنید. شاید پارتنرتان قصد دارد ناخن‌های شما هنگام خواستگاری و انداختن انگشتر نامزدی زیباتر از همیشه باشد! در چنین شرایطی معمولاً همسر آینده‌تان پس از هماهنگی با سایر دوستان وقت آرایشگاه و‌مانیکور را پیش از فرا رسیدن روز خواستگاری تعیین می‌کند، بدون آنکه خود شما از آن اطلاع داشته باشید.

رفتار پارتنرتان اخیراً مشکوک و رمزآلود شده است

پارتنرتان اخیراً زیاد در فکر فرو می‌رود و وقتی از او سؤال می‌پرسید با جملات گنگ و بی‌ربط به شما پاسخ می‌دهد، در چنین شرایطی اولین احتمالی که به ذهن خانم‌ها می‌رسد خیانت است! اما بهتر است دیدگاه خود را کمی تغییر دهید و جور دیگری به رفتار‌های او بنگرید. این در فکر فرو رفتن و رفتار‌های رازآلود همراه با استرس نشان می‌دهد پارتنر شما قصد ازدواج دارد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :