آیا کریستال آرایی در تالار پذیرایی جزو ضروریات است؟

با وجود تنوع بسیار بالایی که در دکوراسیون تالار پذیرایی صورت می گیرد، آیا کریستال آرایی در تالار پذیرایی جزو ضروریات است و باید حتما برای هر مراسم عروسی انجام شود؟

با افزایش تعداد تالارهای پذیرایی که در شهرهای مختلف در حال فعالیت هستند، هر روز خدمات ویژه تری به برنامه کاری این تالارهای اضافه می شود. یکی از خدمات بسیار ارزشمندی که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه بوده است، کریستال آرایی است. کریستال آرایی در بیشتر بخش های طراحی و دکوراسیون تالارهای پذیرایی انجام می شود. اما با وجود زیبایی خارق العاده ای که این لوازم تزئینی بسیار زیبا به تالار پذیرایی مراسم عروسی می دهند، آیا کریستال آرایی در تالار پذیرایی جزو ضروریات تالار محسوب می شود؟ قبل از پاسخ دادن به این سوال اجازه دهید تاثیر این نوع خدمات را در مراسم عروسی بازگو نماییم تا خود شما به پاسخ سوال برسید.

کریستال آرایی چیست و چه نقشی در تالار پذیرایی ایفا می کند

کرستال ها لوازم تزئینی درخشنده ای هستند که برای زیبایی و جلوه های بسیار زیبا در تالارهای پذیرایی بکار می روند. از این لوازم تزئینی بسیار زیبا که نور را بخوبی انعکاس می دهند، برای طراحی سفره عقد عروس و داماد، برای آینه و شمعدان ها و برای طراحی داخلی مسیر ورود عروس و داماد، گلدان های داخل تالار و حتی لوسترهای تالار پذیرایی بکار می روند. این لوازم تزئینی قیمت بالایی دارند و اغلب بصورت ترکیبی و بطور جداگانه به عنوان خدمات ویژه در تالارهای مجلل ارائه می شوند.

تالارهای پذیرایی لوکس از کریستال آرایی برای زیباسازی و طراحی دکوراسیون زیبا و شیک در تالار استفاده می نمایند. این خدمات باعث می شود که تالار پذیرایی محبوبیت بیشتری داشته باشد. کریستال آرایی اخیرا در طراحی میز غذا میهمانان نیز نقش دارد. از انواع لیوان ها و ظروف کریستال بسیار زیبا برای پذیرایی از میهمانان استفاده می شود. میز های غذا اراسته شده با ظروف کریستالی زیبایی بسیار منحصر به فرد و خارق العاده ای دارند که ارزش و اعتبار مراسم عروسی را صد چندان می نماید.

معمولا مراسم های عروسی سلطنتی و شاهانه و یا مراسم عروسی اقشار ثروتمند جامعه از این نوع کریستال آرایی برای برگزاری مراسم های مهم خود در تالار پذیرایی استفاده می نمایند.

مزایا کریستال آرایی در تالار پذیرایی

کریستال آرایی مزایا و معایبی دارد که آن را برای شما بیان خواهیم کرد تا خود شما درباره ضروری بودن آن در تالار تصمیم بگیرید.

  • کریستال آرایی زیبایی دکوراسیون تالار پذیرایی را صد چندان می کند.
  • کریستال آرایی می تواند میز پذیرایی میهمانان را شاهانه نماید.
  • کریستال آرایی مراسم شما را خاص و منحصر به فرد می نماید.
  • کریستال آرایی می تواند سفره عقدی منحصر به فرد را برای شما تزئین نماید.
  • کریستال آرایی می تواند نور پردازی داخل تالار پذیرایی را بسیار زیباتر نماید.

در کل مزایا کریستال آرایی فقط به زیبایی سالن و تالار پذیرایی شما باز می گردد. در واقع زیبایی تالار یکی از مهم ترین بخش هایی مراسم عروسی شما خواهد بود که قابل چشم پوشی نیست . اما آیا کریستال آرایی می تواند معایبی هم داشته باشد؟

کریستال آرایی در تالار پذیرایی

معایب کریستال آرایی تالار پذیرایی

یکی از معایب کریستال آرایی پر هزینه بودن آن می باشد. هر چند گل آرایی داخل تالار هم که یکی دیگر از کارهای زیباسازی تالار می باشد، هم چندان کم هزینه نیست و در بعضی مواقع می تواند پر هزینه تر هم باشد، اما کریستال آرایی برای میزهای نهار خوری برای سفره عقد برای لوسترهای داخل تالار می تواند هزینه اضافی و بسیار زیادی را برای خانواده عروس و داماد به همراه داشته باشد.

از طرفی لوازم کریستالی شکننده هستند و به سادگی می توانند در طی مراسم بشکنند. همین مساله می تواند باعث ایجاد شدن خساراتی به شما شود. از آنجا که برخی از میهمانان مراسم کودکان هستند، ممکن است شکستن یکی از لوازم کریستالی به کودکان آسیب برساند و باعث زخمی شدن دست یا پای آنها شود.

یکی دیگر از معایب کریستال آرایی این است که لوازم تزئینی بکار رفته در طراحی میز و سالن ست هستند و شکستن هر کدام می تواند خسارتی به مسول تالار وارد نماید از این رو کمی استفاده کردن از آنها ریسک دارد.

با وجود این معایب و مزایا انتخاب با خود شماست از این نوع لوازم تزئینی برای زیباسازی تالار پذیرایی خود بهره بگیرید یا خیر؟ هر چیزی در این جهان همان اندازه که مزایا دارد می تواند معایبی هم به همراه داشته باشد. کریستال آرایی قطعا زیباترین مراسم عروسی را برای شما فراهم می نماید و می توانید مانند یک شاه و ملکه وارد تالار پذیرایی شوید که اطراف شما را گلدان های کریستالی بسیار زیبا فراگرفته است.

می توانید از یک سفره عقد بسیار زیبا و مجلل بهره مند شوید و یک پذیرایی منحصر به فرد را با ظروف کریستالی به میهمانان خود هدیه دهید. اگر می توانید بهای این تجارب خارق العاده و منحصر به فرد را بپردازید، کریستال آرایی بهترین گزینه برای تالار پذیرایی شما خواهد بود.

قیمت کریستال آرایی تالار پذیرایی

با اشاره ای که به قیمت کریستال آرایی تالار پذیرایی کردیم، ممکن است این سوال در ذهن شما نقش ببندد که با چه قیمت و هزینه ای می توان از کریستال آرایی بهره مند شد. جواب این سوال شما مانند این است که بپرسید قیمت کفش چقدر است؟ قطعا همانند اینکه قیمت کفش های مختلف و با توجه به زیبایی و کیفیت آنها متفاوت است، برای کریستال آرایی هم قیمت های متفاوتی در نظر گرفته شده است.

هر چه قدر کریستال های تزئینی ظریف و زیباتری در طراحی تالار پذیرایی بکار برود، قطعا قیمت های بالاتری دارد. بنابراین بهتر است قیمت دقیق را از مشاوران تالار پذیرایی بپرسید.

کریستال آرایی در تالار پذیرایی

تفاوت کریستال آرایی و گل آرایی تالار پذیرایی

گل آرایی یکی دیگر از روش های دکوراسیون و طراحی داخلی تالار پذیرایی است که زیبایی خاص و منحصر به فردی به تالار می دهد. از انواع گل مصنوعی و طبیعی برای طراحی داخل سالن بهره برده می شود. کریستال آرایی و گل آرایی هر دو برای زیبا سازی تالار پذیرایی بکار می روند. گل آرایی با گل های زینتی و زیبا انجام می شود و کریستال آرایی با کریستال های شیشه ای بسیار زیبا انجام می شود.

هر دو زیبایی را به ارمغان می آورند و در قمیت های متفاوتی ارائه می شوند. باید با توجه به ابعاد تالار پذیرایی و خدماتی که شما از تالار پذیرایی خود انتظار دارید می توان از یکی از دو شیوه گل آرایی و کریستال آرایی برای طراحی داخل سالن بهره مند شد. گل آرایی هم در طراحی سفره عقد، سالن پذیرایی، میزهای های سالن پذیرایی استفاده می شود. اما گل آرایی در لوسترهای مراسم عروسی و آینه و شمعدان ها بکار نمی روند. هر کدام کاربرد جداگانه امتیازهای و معایب خاص خود را دارند. گل آرایی ریسک کمتری دارد و حس بسیار آرامش بخش تری را به میهمانان می دهد و برای کودکان هم آسیب زننده نخواهد بود.

اما مشکلی که گل ارایی دارد، این است که گل ها مخاطبان را وسوسه می کنند. بچه ها ممکن است به گل آرایی سالن دست زده و آن را برهم بزنند. اگر گل های طبیعی بکار رود ممکن است گل ها پژمرده شوند و زیبایی خود را زود از دست بدهند. اما عطر و بوی گل های طبیعی قطعا زیبایی تالار را صد چندان خواهند کرد.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

منو عروسی دیس پرس سلف رویس
انجام برنامه ریزی برای اجرای رقص عروسی خود
وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام