10 ترفند برای سرگرم کردن بچه ها در عروسی

دعوت یا عدم دعوت بچه ها در مراسم عروسی موضوعی است که قبل از مراسم بارها و بارها درمورد آن صحبت می شود. اگر تصمیم به دعوت کودکان به مراسم عروسی خود گرفته اید بهتر است فکری برای سرگرم شدن آنها بکنید تا هم اوقات شاد و مفرحی را برای آنها به وجود آورید و هم اینکه هنگام رقص عروس و داماد، کمتر مشغول شیطنت شده و صحنه را به هم بریزند و نظم و ترتیب مجلس حفظ شود. در این مقاله 10 راهکار هوشمندانه آورده شده است تا به شما برای سرگرم کردن کودکان کمک کنیم. آن را از دست ندهید.

شاید این موضوع برای شما جالب باشد:7 اشتباه رایج در بودجه بندی عروسی که نباید آنها را مرتکب شوید

بچه ها در مراسم عروسی

1- وسایل بازی و سرگرمی

مقداری وسیله بازی و سرگرمی فکری مانند صفحات مخصوص رنگ آمیزی کودکان،بازی های پیدا کردن کلمه، جدول کلمات متقاطع، پیدا کردن تفاوت شکلها و بازی های فکری دیگر مانند اینها را از اینترنت دانلود کرده و با مقداری مداد رنگی و ماژیک روی میزی مخصوص این کار در اختیار بچه ها قرار دهید.

2- خاطره نویسی یا نقاشی از رویدادهای عروسی

یک برگه در اختیار آنها قرار دهید و از بچه ها بخواهید اتفاقات عروسی را در آن بنویسند یا نقاشی کنند. مانند رنگ لباس مهمانها، چه موسیقی نواخته شد، چند نفر کلاه پوشیده بودند و چیزهایی مانند آن.

3- اختصاص گوشه ای در سالن برای کتاب خوانی

طیف وسیعی از کتاب ها که برای سنین مختلف مناسب هستند را فراهم کرده و روی میزها و یا روی یک میز گوشه سالن قرار داده و خوراکی های محبوب بچه ها را نیز در کنار آن قرار دهید.

بچه ها در مراسم عروسی

4- جعبه اسباب بازی

جعبه هایی پر از اسباب بازی ساده مانند حباب، بازی های تخته ای مانند منچ و مارپله، پازل، شطرنج (نوع سفری آنها ارزان تر و کوچک تر هستند) و خمیربازی آماده کنید و در اختیار بچه ها قرار دهید. عروسک های کوچک می تواند برای دختربچه ها وسیله سرگرمی خوبی باشد و در انتهای عروسی آنها را به یادگار به بچه ها هدیه دهید. با این کار بدون دردسر و بدون نیاز به اینکه بزرگتری بالای سر آنها باشد حواس شان را پرت می کنید.

شاید این موضوع برای شما جالب باشد:34 کاری که خواهید گفت ( کاش این کار را در مراسم عروسی ام انجام می دادم )

5- اتاق بازی

فضایی مخصوص کودکان با تلویزیون و دستگاه پخش DVD، کنسول های بازی، کتاب و بازی های تخته ای ایجاد کنید. کودکان هم در مراسم عروسی عاشق لباس پوشیدن، فعالیتهای هنری، نقاشی، زمین شنی و خمیربازی هستند.

6- آنها را مشغول کنید

اگر بتوانید بچه ها را مشغول کنید می توانید آنها را کنترل کنید. وظایفی را برای کودکان درگیر در عروسی ایجاد کنید و به آنها مدال VIP بدهید. به این ترتیب هم مقداری از دغدغه هایتان کم می شود و هم بچه ها احساس مفید بودن می کنند و حوصله شان سر نمی رود. این وظایف می تواند راهنمایی کردن مهمانان به مکان مناسب، جابجا کردن اجسام سبک، کمک در پذیرایی یا تزیین سالن باشد

بچه ها در مراسم عروسی

7- بازی های فضای باز

بازی هایی که بچه ها در فضای باز بیرون سالن انجام می دهند را سازمان دهی کنید. به عنوان مثال جستجو در طبیعت به همراه یک کیسه کوچک برای جمع آوری آنچه که پیدا می کنند. همچنین می توانید تجهیزات ورزشی ساده مانند توپ و فریزبی در اختیار آنها قرار دهید.

8- استخدام مربی یا دلقک

یک مربی یا دلقک استخدام کنید و وظیفه سرگرم کردن بچه ها را به او بسپارید. مثلاً می تواند برای آنها قصه بگوید و شعر بخواند، نمایش عروسکی اجرا کند یا با آنها بازی های دسته جمعی انجام دهد. به این ترتیب هم بچه ها سرگرم شده و حوصله شان سر نمی رود و هم فعالیتهای هدفمند و درستی انجام می دهند.

بچه ها در مراسم عروسی

شاید این موضوع برای شما جالب باشد:هفت ایده برای تزیین کردن سالن پذیرایی عروسی

9- پرستار بچه

پرستار بچه مخصوصاً وقتی مراسم عروسی در هتل برگزار می شود گزینه خوبی است. پرستارهای بچه می توانند از کودکان یک شخص یا فامیل در اتاقهای هتل نگه داری کنند، برخی از لوازم و وسایل مورد نیاز بچه ها را همراه بیاورند یا بچه ها را بخوابانند.

10- مهدکودک سیار

گران ترین گزینه است اما واقعاً جواب می دهد. یک تیم که تمام تجهیزات را فزاهم می کنند مسئول نگه داری از بچه ها و سرگرم کردن آنها در طول مدت عروسی خواهند بود حتی در عروسی هایی که تا صبح طول می کشد نیز می توانند در کنار بچه ها باشند و خیال پدر و مادر از این بابت راحت باشد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت یاکند در جاجرود
20% تخفیف

باغ تالار یاکند

جاجرود شهرک صنعتی خرمدشت نبش ۲۴ متری سینا
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار عروسی باشگاه نیاوران تجریش دربند
10% تخفیف

باشگاه تشریفاتی نیاوران

تجريش- خيابان دربند - خيابان اسدالهى - خيابان حسينى- باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار کلاسیک
15% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق، خیابان بیمارستان لواسانی، خیابان رشیدی، پلاک ۲۶
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :