شاید بتوان گفت بسیاری از دختر‌هایی که به اصطلاح دم بخت هستند و هر روز خواستگاری جدید را به دنبال خود راه می‌اندازند یکی از موضوعات و دغدغه‌های مهمی که می‌تواند تا حد زیادی اعتماد به نفس آن ها را به شدت کاهش دهد منصرف شدن مرد و پسر بعد از برگزاری مراسم خواستگاری است.

در حقیقت شاید این موضوع را بتوان بدترین کابوس یک دختر در نظر گرفت و برای این قشر از جامعه هیچ چیز مهم‌تر از جذب مرد مورد علاقه و پسر مورد علاقه‌شان در حین برگزاری مراسم خواستگاری نیست.

جذب مرد خواستگاری

امروزه دیگر شاهد مراسم‌های خواستگاری به سبک‌های قدیمی نیستیم و دخترها و پسرها عمدتاً از قبل از برگزاری مراسم خواستگاری تقریبا شناخت نسبی از یکدیگر دارند و به خصوص در شهرهای بزرگ‌تری مثل تهران دیگر مراسم‌های خواستگاری بیشتر جنبه آشنایی خانواده‌ها را با یکدیگر دارد و دختر خانم‌ها و پسرها از قبل از مراسم خواستگاری شاید بیشتر حرف‌هایشان را به هم زده و به صورتی منتظر آشنایی بیشتر و رسمی خانوادگی در مراسم خواستگاری دارند.

درهمین رابطه ببینید : 100 سوال کلیدی که در جلسه خواستگاری

اما با این حال باید در نظر داشت که همچنان در کشوری همانند ایران بسیاری از خانواده‌ها همان به شکل سنتی و قدیمی خود مراسم خواستگاری را برگزار می‌کنند و دختر و پسر حتی ممکن است که گاها آشنایی نسبی هم با یکدیگر نداشته باشند. در این مواقع بسیاری از دختر خانم‌ها مسئله و موضوع مهمی را در پیش دارند که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم.

جذب خواستگاری چای عروس
چایی ریختن عروس در مراسم خواستگاری

در واقع این موضوع سبب می‌شود به نوعی مرد یا پسری که به خواستگاری ایشان می‌رود به خوبی در حین برگزاری مراسم خواستگاری جذب جذابیت‌ها و رفتار دختر خانم بشود و در مجموع به شیوه‌های مختلفی به هیچ عنوان پس از برگزاری مراسم خواستگاری برای خواستگاری از دختر خانم پشیمان نشود و به رابطه با ایشان به خوبی ادامه دهد.

در ادامه مقاله سعی کرده‌ایم تا نکاتی را به خوبی جمع‌آوری کنیم که می‌تواند دختر خانم‌ها را در حین برگزاری مراسم خواستگاری بسیار جذاب‌تر و بهتر از قبل نشان دهد و در واقع تا حد امکان می‌توان گفت دختر خانم‌ها می‌توانند با رعایت همین نکات برگزاری مراسم خواستگاری خیلی خوبی را داشته باشند و به آینده خود با پسر و مرد مورد علاقه شان کاملا امیدوار و مطمئن نیز باشند.

خوش برخورد و با نشاط باشید

کادو برای عروسی و نامزدی

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که می‌توان در سطح اجتماع بین تمامی مردم به خوبی مشاهده کرد برخورد مناسب و یا غیر مناسب افراد با یکدیگر است. شاید گاهی دیده باشید افرادی که همیشه خشک، جدی و بی‌روح هستند در خیلی از محافل هیچ جایگاه خوبی ندارند و می‌توان گفت هیچ جذابیتی هم برای دیگران ندارند. حال همین موضوع را برای یک دختر جوان در نظر بگیرید ‌و حدس بزنید این ویژگی تا چه حد می‌تواند باعث دوری و سردی رفتار دیگران با او بشود و در واقع هیچ‌کس از یک پسر و مخصوصا یک دختر جوان با چنین خلق و خویی نزدیکی نمی‌کند و علاقه‌ای به ایجاد یک ارتباط هرچند سطحی هم با او نداشته و در صورت لزوم هم تا حد امکان فاصله خود را حفظ می‌کند.

در حقیقت یکی از راه‌های بسیار قدرتمند برای دخترانی که به دنبال جذب خواستگار خود در حین برگزاری مراسم خواستگاری هستند همین موضوع است که اگر سعی داشته باشند تا در بهترین حالت و با چهره‌ای شاد و پرشور ظاهر شوند به راحتی می‌توان گفت که هر پسر و مردی را می‌توانند که جذب خود کنند.

البته باید در به این نکته مهم توجه داشت که دختر خانم‌ها باید از مدت‌ها قبل روی این موضوع به خوبی کار کرده و تمرین کرده باشند، تا بتوانند در مراسم خواستگاری رفتاری طبیعی و باورپذیر داشته باشند و همچنین پرشوری و شادی آن ها به خاطر افراط و تفریط سبک سری و جلف بودن به نظر نرسد و تلقی نشود.

استقلال و رفتارهای زنانه و لطیف

برگزاری مراسم نامزدی و خواستگاری

شاید به وفور دیده باشید که بسیاری از مردان جذب زنان مستقل می‌شوند و در واقع از زنانی که خود دارای روحیه‌ی استقلال و از لحاظ مالی و چه از منظرهای دیگر سعی بر مستقل بودن دارند بیشتر خوششان می‌آید.

شاید در مقابل هم تعداد زیادی از زنان و دخترانی را دیده باشید که استقلال دارند و کاملا هم روی پای خود می‌ایستند اما به هیچ عنوان هیچ پسر و یا مردی به راحتی جذب آن ها نمی‌شود. دلیل این موضوع را می‌توان این نکته دانست که مردان اگر چه به زنان مستقل و خودکفا بیشتر جذب می‌شوند اما در عین حال هم برای زندگی مشترک خود به دنبال یک همسر مهربان و همراه با لطافت‌های زنانه هستند‌‌.خواستگاری از دختر

بسیاری از دختران و زنان بدون توجه به این موضوع یا به دلیل استقلال خود رفتاری خشک و مردگونه همیشه از خود ارائه می‌کنند و یا به هر دلیلی تا حدی رفتارهای لطیف و نازگونه با دیگران می‌کنند که هیچ مردی علاقه‌ای به آن ها پیدا نمی‌کند و در نهایت حذب آن ها نخواهد شد.

زیبایی و حذابیت بیشتر یک دخترخانم و در مجموع تمامی زنان به این است که هر دو موضوع مذکور را در خود داشته باشند. در واقع استقلال از هر نظر و لطافت زنانگی در کنار آن می‌تواند برای جذب مردان بسیار موثر باشد و در تبدیل کردن آن ها به خواستگار می‌توان این موضوع را یکی از مهم‌ترین نکات در رابطه با این مبحث دانست.

زیبایی و توجه به خود

آرایش عروس و برگزاری مراسم عروسی

می‌توان به جرعت گفت هیچ مردی دلباخته و جذب دختر و یا زنی که به هیچ عنوان به خود نمی‌رسد و توجهی به خود نمی‌کند نمی‌شود. دخترها و زنان از این حیث همیشه در همه جا مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرند و این موضوع برای آن ها به مراتب بیشتر از مردان و پسرها ضروری‌تر و مهم‌تر است.

این نکته از آن جهت مورد توجه است که اگر دختر و یا حتی پسری به خودش توجه نکند غیر مستقیم و ناخودآگاه این حس را منتقل می‌کند که به دیگران نیز توجهی نخواهد داشت و دلیل اصلی همین است که هیچ کسی جذب کسی که به خودش توجهی نمی‌کند نمی‌شود برعکس بیشتر از او فاصله می‌گیرند.

سخن پایانی

حلقه عروسی و نامزدی

شاید دیده باشید که بسیاری از دختران و زنان برای جذب خواستگار و جذابیت بیشتر در حین برگزاری مراسم خواستگاری به هر دری زدند و هر راهی را رفته‌اند اما باید توجه داشت که برای دستیابی به چنین اهدافی فقط و صرفا می‌توان از طریق رعایت این نکات به آن ها دست پیدا کرد.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)،خیابان اسداللهی،خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سالن پذیرایی قصر آیلین
15% تخفیف

تالار پذیرایی قصر آیلین

تهران-خیابان ستارخان،روبروی آتش نشانی، خیابان صحرایی، خیابان دستبند غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$$$$
سفره عقد سالن عقد مجلل هورام غرب تهران

سالن عقد مجلل هورام غرب

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سفره عقد باغ تالار کلاسیک
10% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق،خ بیمارستان لواسانی،خ رشیدی،پ ۲۶
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :