عروسی یا جدایی؟ حاشیه‌های سحر قریشی و امیر تتلو

ازدواج و عروسی سحر قریشی با امیر تتلو

اگر بخواهیم داستان این زوج را مرور کنیم باید به حداقل ۱۰ سال قبل بریم که حاشیه‌هایی پیرامون سحر قریشی و امیر تتلو را گرفته بود که این دو با هم وارد رابطه‌ای عاشقانه شده‌اند. آن روزها که امیر تتلو هم در ایران زندگی می‌کرد هر دو وجود این رابطه را تکذیب کردند. اگر بخواهیم به بیوگرافی و اسم این دو هنرمند بپردازیم مدام یک کلمه می‌شنویم: حاشیه!

با تالارکده همانند همیشه همراه باشید تا با هم به بررسی حاشیه‌های ازدواج و عروسی سحر قریشی با امیر تتلو بپردازیم و ببینیم که چه اتفاقاتی افتاده است.

شروع رابطه سحر قریشی و امیر تتلو

در ‌این سال‌ها لایوهای اینستاگرامی تتلو همیشه حرف از سحر قریشی بود و امیر تتلو شاید از همان موقع خواهان او بوده است اما به هر حال در آن روزها خبر موثق و رسمی‌ای مبنی بر رابطه این دو وجود نداشت.

سال‌ها گذشت و حاشیه‌های زیادی پیش آمد که خوب طبیعتاً امیر تتلو بیشتر گریبان گیر آن بود از رابطه‌های مختلفی که او داشت تا داستان مهاجرت و تتو زدن روی صورتش همه باعث شد که حاشیه‌های زیادی پیرامون از وجود داشته باشد.

از این سو هم رابطه عاشقانه سحر قریشی و مهدی طارمی بازیکن آن زمان تیم پرسپولیس و تیم ملی هم تقریباً تأیید شده بود و حاشیه‌های مختلفی را به همراه داشت که البته بعد از تقریباً یک سال این دو از هم جدا شدند و برادر سحر قریشی با مهدی طارمی حاشیه‌هایی ساخت.

رابطه عاشقانه سحر قریشی و مهدی طارمی

مهاجرت سحر قریشی به ترکیه برای ازدواج با امیر تتلو

در سال ۱۴۰۰ سریال نمایش خانگی نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی با بازی حسین یاری و سحر قریشی در حال ساخت و نمایش بود که در قسمتی از این سریال فیلم برداری در ترکیه صورت می‌گرفت؛ امیر تتلو هم پس از خروج از ایران اول به گرجستان مهاجرت کرده بود که البته پس از برگزاری کنسرتی با تعداد بالای تماشاگر و ایجاد حاشیه‌های زیادی از این کشور اخراج شد و ترکیه را به عنوان کشور محل سکونت خود انتخاب کرد.

فیلم برداری سریال نیسان آبی در جریان بود که خبر آمد سحر قریشی با تیم تولید این سریال به ایران بازنگشته است و عوامل از تصمیم او آگاه نیستند. همان موقع زمزمه‌هایی مبنی بر کشف حجاب این بازیگر آمد اما هیچ خبری از این بازیگر نبود.

البته که در آن زمان رسانه ها خبر رابطه امیر تتلو و سحر قریشی را می دادند اما هیچ عکس یا خبری از این دو نبود تا اینکه سحر قریشی صفحه ای در یوتیوب باز کرد.

امیر تتلو در پی تهمتی که به او زده شد صفحه اینستاگرام آن از دسترس خارج شد و دیگر نتوانست صفحه جدیدی باز کند و به همین خاطر او هم از قبل به یوتیوب رفته بود و در آن جا با طرفداران زیاد خود ارتباط داشت

منتشر شدن اخبار ازدواج سحر قریشی و تتلو

سحر قریشی تقریبا پس از سه هفته از برنگشتنش به ایران ویدیویی در یوتیوب خود منتشر کرد که نمایی از ویلای امیر تتلو در ترکیه بود. با آنکه هیچ اثری از خود تتلو نبود اما همین ویدیو کافی بود تا رابطه این دو تایید شود.

سحر قریشی

پس از گذشت چند هفته دیگر خود تتلو رابطه اش با سحر قریشی را تایید کرد و عکس هایی از خودشان انتشار داد که با هم عکس های عاشقانه ای گرفته بودند که البته در همه آن ها سحر قریشی با حجاب دیده می شد.

رابطه تتلو با سحر قریشی

امیر تتلو بعدا اعلام کرد که نمی گذارد سحر قریشی حجاب خود را بردارد تا هر وقت از تصمیم خود پشیمان شد بتواند به ایران برگردد و فیلم و سریال بازی کند. البته پس از چندی سحر قریشی هم مانند امیر تتلو تتوهای رنگی‌ای بر روی دست و بدن خود زد.

تتو سحر قریشی برای امیر تتلو

این دو در یوتیوب لایوی گذاشتند و با هم بسیار خوشحال به نظر می‌رسیدند و همچنین در کنسرت بزرگ امیر تتلو که در استانبول با هفت هزار تماشاگر برگزار می‌شد سحر قریشی در کنار مادر امیر تتلو نشسته بود که از همان جا خبر عروسی این دو شروع شد.

لایو یوتیوب تتلو با سحر قریشی

عروسی امیر تتلو و سحر قریشی – خبری رسمی یا شایعه؟!

عروسی امیر تتلو و سحر قریشی با آنکه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است اما بسیاری این نوید را می‌دهند اما امیر تتلو خود مدام می‌گوید که باید ازدواج آسانی داشته باشند یعنی بدون برگزاری مراسم تا جوانان به این کار تشویق شوند.

حالا با توجه به حرف‌های تتلو مشخص نیست که آیا دوست دارد که این‌گونه ازدواج سحر قریشی با خودش صورت بگیرد یا نه عروسی این دو هنرمند به همین شیوه از قبل انجام شده است.

البته لازم به ذکر است که بگوییم امیر تتلو مدام خبر از جدایی و آشتی خود می‌دهد که مشخص است رابطه این دو حالت پایداری ندارد و احتمالاً هم هیچ‌وقت حالت پایداری نخواهد داشت.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۱ دیدگاه