همیشه یکی از مشکلات بسیاری از عروس و دامادها انتخاب یک محضر عقد با شام و ازدواج با امکاناتی مناسب و ایده‌آل مثل داشتن یک سالن جهت پذیرایی و شام در منطقه‌ای نزدیک به محل سکونت آن ها و همچنین میهمانانشان بوده است و شاید هم اغلب به دلیل نداشتن اطلاعات کافی موفق به انجام این کار نشده باشند.

پیشنهاد تالارکده
سالن عقد هورام (شرق تهران)

سالن عقد هورام (شرق تهران)

خیابان دماوند
مجموعه هورام با دو سالن عقد جداگانه و مجلل در شرق تهران

در واقع در سال‌های اخیر به دلیل افزایش تعداد زیادی از محضر ازدواج ها و محضر عقد ها در شهر تهران تقریبا می‌توان گفت در بیشتر مناطق تهران محضر عقد با شام های خوب و مناسب همراه با کیفیت‌هایی ایده‌آل مشغول به فعالیت هستند و عروس و دامادها و زوج‌های جوان می‌توانند با کمی تحقیق و مطالعه بهترین محضر ازدواج و محضر عقد نزدیک به محل سکونتشان را به خوبی بیابند.

محضر عقد با امکان پذیرایی

یکی دیگر از موضوعاتی که عروس و دامادها و در کل زوج‌های جوان همواره باید به آن توجه داشته باشند، انتخاب یک محضر عقد با شام مناسب و باکیفیت است. در حقیقت زوج‌های جوان می‌توانند علاوه بر انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج در نزدیکی محل سکونت خود، کیفیت آن مجموعه را نیز به خوبی بررسی کرده و در نهایت دست به انتخاب بهترین گزینه برای برگزاری مراسم عقدشان بزنند.

شاید در نگاه اول بررسی و تحلیل کیفیت یک محضر ازدواج و عقد برای زوج‌های جوان کمی سخت به نظر برسد اما باید در نظر داشت که  عروس و دامادها می‌توانند با استفاده از برخی شاخصه‌ها و نکات مهم به خوبی کیفیت یک مجموعه را بررسی کرده و آن برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود انتخاب کنند.

در ادامه مقاله علاوه بر معرفی تعدادی از بهترین سالن عقد با شام  و محضر عقد های شرق تهران با امکان پذیرایی و سرو شام برای میهمانان، به برخی نکات مهم که هر عروس و داماد و زوج جوانی می‌بایست در برنامه‌ریزی‌های خود برای انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج به آن ها توجه زیادی داشته باشند تا حد ممکن می‌پردازیم.

پرسنل پذیرایی و کیفیت سرو شام در محضر عقد

سالن عقد کویین لانژ با امکان پذیرایی

در واقع می‌توان گفت سرو شام در هر جشنی یکی از موضوعات بسیار مهم برای همه میهمانان خواهد بود. زیرا تمامی میهمانان مایل‌اند بعد از جشن و پایکوبی ضیافت انجام شده با شام و پذیرایی درخور از آن ها به اتمام برسد.

به همین دلیل عروس و دامادها باید توجه داشته باشند برای رزرو هر سالن عقد با شام و محضر عقدبا شام ابتدا باید در نظر داشت که مجموعه مورد نظر چه تشریفاتی را برای سرو شام و پذیرایی از میهمانان در نظر دارد و چه پرسنلی با چه کیفیتی در حین برگزاری مراسم و جشن از میهمانان پذیرایی خواهند کرد.

پاسخ دقیق به این سوال می‌تواند به زوج جوان کمک کند که بتوانند در انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج مناسب، نهایت دقت را به خرج دهند و در نهایت از انتخاب خود خرسند باشند.

دکوراسیون سالن پذیرایی و محضر ازدواج

سالن پذیرایی محضر عقد با شام

بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌های جوان در همان نگاه اول ممکن است که محضر عقدی رایا بپسندند و یا در نظرشان زیبا جلوه نکند و سرانجام هم از انتخاب آن صرف نظر کنند. این موضوع اهمیت زیبایی و دکوراسیون سالن عقد ها و محضر عقد ها را به خوبی نمایان می‌کند.

در حقیقت دکوراسیون یک محضر ازدواج از جایی اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند که یک زوج قرار است در تمام طول زندگی مشترک خود عکس‌هایی را از اولین روز زندگی مشترکشان بینند که در آن مکان گرفته شده و یا فیم‌هایی را مشاهده کنند که در پس زمینه همه آن ها دکوراسیون‌ها و چیدمان‌های آن مجموعه قرار گرفته‌اند.

به همین دلیل عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که یکی از موضوعات مهم در انتخاب یک محضر ازدواج و محضر عقد و یا حتی سالن عقد ها دکوراسیون و چیدمان سالن پذیرایی و در کل همه اجزای مجموعه مورد نظرشان خواهد بود.

برای بررسی این موضوع بهتر است اول پس زمینه‌ای که در جشن و حین برگزاری مراسم عقد وجود خواهد داشت را به خوبی بررسی و پس از آن به همخوانی اجزای پس زمینه و تم جشن با دکوراسیون و نحوه چیدمان فضای داخل سالن عقد و  یا محضر ازدواج دقت کرد.

این همخوانی سبب می‌شود تا عروس و داماد بتوانند برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود را در محیطی جذاب و کاملا زیبا داشته باشند و  عکس‌ها و فیلم‌هایی که در آینده از آن روز برای آن ها به یادگار می‌ماند زیبایی خاصی را در خود داشته باشد.

کیفیت کلی سالن عقد و امکانات جانبی محضر ازدواج

سالن عقد ماکان با سالن پذیرایی و شام

یکی دیگر از موضوعات مهم که عروس و داماد باید به خوبی برای انتخاب یک محضر ازدواج و عقد مناسب به آن توجه داشته باشند امکانات جانبی است که مجموعه در حین برگزاری جشن و مراسم به آن ها ارائه می‌کند.

این امکانات ممکن است تحت یک پکیج خاص از طرف مجموعه به عروس و داماد و زوج‌های جوان ارائه شوند و یا ممکن است به صورت کاملا مجزا در اختیار آن ها قرار بگیرند. امکانات ممکن است پارکینگ اختصاصی، منوهای خاص برای پذیرایی از میهمانان، تشریفات جذاب و مجزا، گل‌آرایی‌های خاص و زیبا و… باشند و هر کدام هم در واقع جایگاه خود را از نظر اهمیت نزد عروس و داماد خواهند داشت که می‌توان از هر کدام از آن ها به خوبی در حین برگزاری مراسم عقد استفاده و بهره برد.

امکانات مذکور به عروس و داماد و زوج‌های جوان کمک می‌کنند تا جشن زیباتر و مراسم به یادماندنی‌تری را برگزار کنند و خاطرات زیبا و خوبی از جشن به یادگار برای آن ها بماند. علاوه بر این موضوع برخی از این امکاناتی که سالن عقد و یا محضر ازدواج در اختیار عروس و داماد می‌گذارد می‌تواند راحتی و آرامش بیشتری را در حین برگزاری مراسم و جشن نصیب آن ها کند.

در ادامه به معرفی یکی از بهتری سالن عقد ها و محضر ازدواج های شرق تهران خواهیم پرداخت که عروس و دامادها و زوج‌های می‌توانند با استفاده از امکان رزرو آنلاین تالارکده در اسرع وقت این مجموعه با کیفیت را به خوبی رزرو کنند.

سالن عقد و محضر عقد هورام شرق تهران

محضر عقد با شام

در سال‌های پیش قبل از افتتاح این مجموعه در شرق تهران تقریبا می‌توان گفت محضر ازدوج و سالن عقد های خاص و یا خیلی باکیفیتی در این ناحیه از تهران وجود نداشتند و اغلب عروس و دامادها و زوج‌های جوانی که در این محل سکونت می‌کردند مجبور بودند تا سالن عقد و محضر ازدواج‌های ناحیه‌ها و مناطق دیگر تهران را برای برگزاری مراسم و جشن عقد خود رزرو کنند.

سالن عقد هورام را به جرعت می‌توان یکی از بهترین سالن عقد با شام و محضر عقدهای تهران دانست. این مجموعه بزرگ و زیبا در شرق تهران فضایی بسیار خاص و مجللی را برای عروس و دامادها و زوج‌های جوانی که در شرق تهران ساکن هستند فراهم کرده است.

دکوراسیون‌های این مجموعه به سبک کلاسیک طراحی شده‌اند و فضای داخلی سالن پذیرایی هورام با بهترین اکسسوری‌ها و دکوریشن‌های خاص دیزاین شده است و در واقع می‌توان گفت عروس و دامادهایی که در پسند دکوراسیون‌های سالن عقد ها و محضر ازدواج های شرق تهران به مشکل برخورده‌اند قطعا با فضای این مجموعه مجلل ارتباط خوبی خواهند گرفت.

همچنین کیفیت پرسنل پذیرایی از میهمانان به صورتی برگزیده شده‌اند تا عروس و داماد و همینطور میهمانان دعوتی و حاضر در جشن و مراسم حتی اندکی احساس ناخوشایندی از امر پذیرایی نداشته باشند و با خیالی آسوده به برگزاری مراسم و جشن عقد خود بپردازند.

انتخاب درست محضر عقد با امکان پذیرایی و سرو شام

همانطور که در طی این مقاله به آن اشاره شد عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که برای انتخاب درست از میان تعداد خیلی زیادی از سالن عقد با شام و محضر های ازدواج چه در شرق و یا هر ناحیه دیگر از شهر تهران باید با استفاده از برخی نکات و شاخصه‌های مهم سنجش کیفیت این مجموعه دست به انتخاب درست‌ترین گزینه متناسب با شرایط خود بزنند.

انتخاب یک سالن عقد و محضر عقد با شام از این جهت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که عروس و دامادها و زوج‌های جوان در این مجموعه‌ها یکی از بهترین روزهای زندگیشان را رقم خواهند زد و پس بهتر است که همه چیز در بهترین سطح خود صورت بگیرد و زوج‌های جوان بتوانند با کیفیت ایده‌آل و خیلی مناسبی جشن عقد و عروسی خود را به خوبی برگزار کنند.

علاوه بر تمامی موضوعات بیان شده در طی مقاله زوج‌های جوان باید به یکی دیگر از شاخصه‌های مهم برای انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج چه در شرق تهران و یا مناطق دیگر شهر  توجه داشته باشند و به خوبی در انتخاب مجموعه مورد نظرشان آن را بررسی کنند.

تناسب قیمت با کیفیت خدماتی که محضر ازدواج ارائه می‌کند یکی از موضوعات و موارد مهمی است که عروس و دامادهای محترم باید به خوبی قبل از رزرو هر مجموعه آن را بررسی کنند و متناسب با آن دست به انتخاب بزنند.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص، ابتدای کمربندی اندیشه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
گل آرایی و شمع آرایی تالار شیان
15% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :