آهنگ برای کلیپ جهیزیه عروس

تهیه جهیزیه توسط خانواده عروس از قدیم در اکثر شهرهای ایران مرسوم بوده است. همچنین جهاز برون یکی از رسومات قبل از ازدواج است که در برخی از شهرها و اقوام ایرانی مرسوم است. از کارهای مهمی که بعد از چیدمان خانه عروس می‌بایست یادتان باشد انجام دهید، تهیه کلیپ جهیزیه عروس است. تهیه یک کلیپ از دیزاین و لوازم نو و تزیین شده می تواند یادآور خاطرات و لحظات شیرین روزهای اول زندگی باشد.

اگر ویدئویی که تهیه میکنید با صدای اطراف باشد و روی آن اهنگ نگذارید ممکن است بعد از چندین بار دیدن دلتان را بزند و دیگر مایل به تماشای آن نباشید؛ بنابراین اهنگ برای کلیپ جهیزیه عروس را با وسواس زیاد انتخاب کنید و توجه داشته باشید که آهنگ متناسب با کلیپ باشد. این کلیپ را می توانید برای خودتان ضبط کنید یا می توانید در فضای مجازی آن را پست کنید تا دیگران هم ایده بگیرند.

آهنگ برای جهاز برون عروس جدید

اگر شما بخواهید چندین ساعت فقط در حال چیدن لوازم باشید، قاعدتا فضا برایتان کسل کننده خواهد شد. بهتر است لیست چند آهنگ شاد را آماده داشته باشید تا برای رفع خستگی، بخشی از زمان انتهای مراسم را با رقصیدن سپری کنید. در ادامه چندین آهنگ برای جهاز برون عروس به شما پیشنهاد خواهیم کرد. امیدواریم آهنگ ها برایتان کاربردی و جذاب باشد و از آن استفاده ببرید.

همچنین ببینید: لیست کامل جهیزیه عروس با جزئیات

بهترین آهنگ‌ها برای کلیپ جهیزیه عروس یا جهاز برون عروس

شما چه آهنگی به ما پیشنهاد می‌کنید؟

  • “A Thousand Years” از Christina Perri

بخشی از متن آهنگ:
Heart beats fast
قلب تند می تپه
Colors and promises
رنگ ها و عهد و پیمان ها
How to be brave
چه طور باید شجاع باشم
How can I love when I’m afraid to fall
چه طور میتونم عشق بورزم وقتی از سقوط واهمه دارم

  • “Can’t Help Falling in Love” از Elvis Presley

بخشی از متن آهنگ:
Wise men say only fools rush in
But I can’t help falling in love with you
Shall I stay
Would it be a sin
If I can’t help falling in love with you

دانلود اهنگ شاد برای جهیزیه گرفتن عروس

  • “Perfect” از Ed Sheeran

بخشی از متن آهنگ:
I found a love for me
Darling, just dive right in
And follow my lead
Well, I found a girl, beautiful and sweet
I never knew you were the someone waiting for me
‘Cause we were just kids when we fell in love

  • اهنگ جهاز برون عروس ترکی

  • اهنگ لری کلیپ جهیزیه عروس

  • اهنگ جهاز برون عروس کردی

این اهنگ ها برای کلیپ جهیزیه عروس بسیار زیبا و مناسب هستند و می توان از آنها برای جشن عروسی استفاده کرد.

تامین جهیزیه بعنوان یک رسم و سنت دیرینه در بین ملل دنیا و به ویژه در کشورهای شرقی همچنان متداول است. گردآوری وسایل مورد نیاز زندگی جدید برای زوج جوان علاوه بر آن که کمک به شکل گیری و سامان یافتن کانون خانواده نوپا است بلکه حس و حال خوب، جوانه زندگی، نو بودن و انرژی را می پراکند. طراوت، نشاط، شادی، عطر جوانی و تکاپو را در میان خانواده ها انتشار می دهد.

اهنگ جهاز دیدن

و حال چه خوب است اگر بتوانیم این لحظات ناب و فوق العاده را از طریق ثبت و ضبط آن به بهترین شکل از نظر کیفی و کمی مانا و ماندگار نماییم.

به عنوان کلام آخر، همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم جهیزیه دادن و جهاز برون یک سنت دیرینه است که با حضور خانم ها این مراسم برگزار می شود. در این روز به یاد ماندنی در کنار بستگان نزدیک و دوستان صمیمیتان می توانید بهترین خاطره ها را بسازید و از کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید. هنگام چیدن لوازم، پذیرایی مفصلی انجام دهید و مراسم را با رقص و پایکوبی، با آهنگ های خوانندگان معروف و به روز به اتمام برسانید.

معرفی دو تالار خوب در تهران:  تالار متین خیابان شریعتی (تا 50 تا 300 نفر ظرفیت) و تالار پارسیس چهاردنگه (50 تا 600 نفر ظرفیت)

تالار کده/ مرجع خدمات عروسی


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار امرالد

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفات باغ‌ تالار نیان
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی رویای پارس
10% تخفیف

مجموعه تشریفاتی رویای پارس

فلکه دوم تهرانپارس - خیابان جشنواره - ابتدای خیابان ذهدی - تالار پذیرایی رویای پارس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :