چرا پرنس هری کاخ سلطنتی را ترک کرد ؟

همانگونه که ما از عروسی سلطنتی پرنس هری و مگان مارکل در سال 2018 آموخته ایم ، از قرار معلوم میلیون ها رسم و رسوم برای عروسی های سلطنتی وجود دارد که انتظار میرود حتما در روز عروسی اجرا شوند. از داشتن حلقه های ازدواج طلای ولزی گرفته تا شرکت کردن بچه ها در جشن عروسیشان . اما یک جز لاینفک مربوط به ازدواج وجود دارد آن هم این است که اشراف زادگان نیز مثل عروس و داماد های غیر سلطنتی عاشق اولین اهنگ احساساتی رقصشان هستند.

آهنگ اولین رقص عروسی های سلطنتی که در عروسی های شاهانه شان نواخته شده است

اگر شما به دنبال تبادل نظر برای اولین آهنگ رقص عروسیتان هستید یا به اندازه ی ما به تمام چیزهایی که به عروسی های سلطنتی مربوط میشود علاقه دارید، آهنگ های شایسته عروسی‌های سلطنتی را چک کنید. قطعا وقتی بفهمید زمانی که پای انتخاب موزیک در میان باشد خانواده سلطنتی هم انتخاب هایی که ما در دست داریم را در دست دارند شگفت زده خواهید شد.

1)آهنگ رقص پرنس چارلز و پرنسس دایانا

ازدواج قرن را دست کم نگیرید ! اولین اهنگ رقص این زوج هرگز رسما ثبت نشده است اما چارلز و دایانا به لسترلنین رهبر گروه پاپ و جاز آمریکایی برای اینکه سطح موزیک جشنشان را بالا ببرند علاقه ی زیادی داشتند.

همچنین ببینید : آموزش رقص دو نفره عروس داماد

لینن که در جشن نامزدی گریس لکی و پرنس رینر سوم هم اجرا داشته آهنگهایی مثل ( آن ها میگویند این خارق العاده است ) اثر یروینگ برلین را نواخت. طبق گفته ی نیویورک تایمز لنین قطعه ی “مای لیدی لاو” را بر پایه ی ازدواج این زوج سلطنتی نوشته است.

آهنگ رقص عروسی های سلطنتی

2) آهنگ اولین رقص پرنس ویلیام و کیت میدلتون

برای عروسی این زوج سلطنتی در سال 2011 آن ها از نابغه پاپ بریتانیایی ” الی گولدینگ” خواستند تا در مراسمشان قطعه های عاشقانه بنوازد و نه آن ها آهنگ ” لاو می لایک یو دو ” را برای اولین آهنگشان انتخاب نکردند . ویل و کیت با اجرای زنده ی گولدینگ که آهنگ ” یور سانگ” اثر التون جان را که دوست صمیمی پرنس فقید دایانا بود بازخوانی میکرد شروع به رقص در سالن کردند.

همچنین ببینید : جدیدترین آهنگ های شاد عروسی

علیرغم اینکه گولدینگ موقعیت اجتماعی بالایی دارد ، این خواننده اعتراف کرد در طی اجرای برجسته ای که لایق جشن عروسی سلطنتی بود اعصابش کاملا متشنج شده و این حتی در اجرای اون مشهود بوده است . که این یعنی برای حضور داشتن در مراسم سلطنتی هرکسی چه مشهور باشد چه نباشد باید بهترین خود را ارائه دهد.

آهنگ عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون

 

3) آهنگ عروسی سلطنتی زارا فیلیپس و مایک تیندال

بزرگترین نوه ی ملکه الیزابت دوم که در حال حاضر منتظر سومین فرزندش است ، با ستاره ی راگبی مایک تیندال در جولای 2011 ، سه ماه بعد عروسی ویل و کیت ازدواج کردند. این زوج سلطنتی اولین آهنگ رقصشان را کاملا کلاسیک و رمانتیک انتخاب کردند تا اولین رقصشان به عنوان زن و شوهر را با آهنگ ” من تو را زیر پوستم نگه داشتم” اثر فرانک سیناترا به یادگار نگه دارند.

آهنگ ازدواج زوج های سلطنتی

 

4)اولین آهنگ رقص عروسی سلطنتی پرنس کارل و پرنسس سوفیا

پرنسس سوفیا و پرنس کارل از ازدواج سوئدی سال 2015 جشن هایشان را با چرخیدن در سالن رقص با والسی از سوفیا برادوالز که نوشته “پله آرهیو” و خوانده شده توسط هنرمند سوئدی ” پِر بردهمر” بود آغاز کردند. سپس آن ها موزیک را با اجرای مهیج ایکونا پاپ و آویچی ادامه دادند.این زوج هم مانند هری و مگان دارای توجه ویژه و بالاتر از انتظار بودند.

آهنگ مراسم ازدواج پرنس کارل و پرنسس سوفیا

 

5) آهنگ اولین رقص پرنس فیلیپ از یوگوسلاوی و داینکا مارین کوویک

در اولین ازدواج سلطنتی صربستانی از سال 1922 تا کنون ، پرنس فیلیپ از یوگوسلاوی با طراح گرافیک و هنرمند داینکا مارین کوویک در اکتبر گذشته ازدواج کرد.بعد از خوشگذرانی داماد با خانواده اش و عروس جدید این زوج اولین رقصشان را با آهنگ ” کنار من بایست” اثر بن ای کینگ شروع کردند.

اولین آهنگ رقص زوج های سلطنتی

 

6) آهنگ عروسی سلطنتی پرنس هری و مگان مارکل

قابل انکار نیست که بگوییم موزیک ازدواج دوک و دوشس اهل ساسِکس از نظر زیر و بمی صدا کاملا حرفه ای بود.

آهنگ های جشن آنها که شامل یک تک نوازی به وسیله ” شکو کانه ” 19 ساله میسن و کارن گیبسون و بازخوانی آهنگ ” کنار من بایست” با اجرای گروه کر پادشاهی آنقدر زیباست که فراموش نشدنی است.

اما حتی بعد از همه ی اینها آن موزیک شوکه کننده سنتی جشن رقص هری و مگان هنوز هم برای همه ما سورپرایز است. در جشن ازدواج سلطنتی که در 19 می برگزار شد تازه عروس و داماد سلطنتی ظاهرا برای اولین رقصشان آهنگ ” من میخواهم با کسی برقصم اثر ویتنی هوستون سال 1987 را انتخاب کردند. با توجه به قانون ممنوع بودن تلفن همراه دانستن اینکه تازه عروس و داماد سلطنتی با چه آهنگی رقصیده اند سخت است.

اما در مصاحبه ای در سال 2016 دوشس گفت “کلاسیک” اثر ویتنی هوستون آهنگ شاد موردعلاقه اوست پس در آخر همین آهنگ به زیبایی برای ازدواج آن ها مناسب و به جا بوده است.

آهنگ ازدواج پرنس هری و مگان مارکل

7) آهنگ اولین رقص پرنسس یوجین و جک بروکس بانک

مانند زوج های سلطنتی پیش از آن ها پرنسس یوجین و همسرش جک بروکس بانک از یک نابغه رده بالا دعوت کردند تا برای مهمان های مراسمشان قطعات عاشقانه بنوازد. خواننده اپرا ” آندریا بوکِلّی” در جشن ازدواج این زوج آواز خواند. و همچنین موزیسین انگلیسی رابین ویلیامز چند آهنگ زنده در کلیسای جورج و در جشن بعد از ظهر این زوج اجرا کرد. درحالیکه آهنگ دقیقی که این زوج برای اولین رقص‌شان انتخاب کردند مشخص نیست ما میتوانیم حدس بزنیم که این آهنگ یکی از آهنگ های رابین ویلیامز بوده است.

اولین آهنگ رقص ازدواج های سلطنتی


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)،خیابان اسداللهی،خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سالن پذیرایی قصر آیلین
15% تخفیف

تالار پذیرایی قصر آیلین

تهران-خیابان ستارخان،روبروی آتش نشانی، خیابان صحرایی، خیابان دستبند غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی
$$$$
سفره عقد سالن عقد مجلل هورام غرب تهران

سالن عقد مجلل هورام غرب

بزرگراه نواب جنوب به شمال،خیابان محبوب مجاز شرقی(سینا)،خیابان خوشیاران جنوبی، روبروی بانک پاسارگاد
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سفره عقد باغ تالار کلاسیک
10% تخفیف

باغ تالار کلاسیک

انتهای اتوبان زین الدین شرق،خ بیمارستان لواسانی،خ رشیدی،پ ۲۶
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :