10 آهنگ محبوب خارجی برای رقص عروسی 2022

هنگامی که نوبت به انتخاب آهنگ رقص عروسی شما می رسد، ضروری است که آهنگی را انتخاب کنید که برای شما و شریک زندگیتان معنادار باشد.

10 آهنگ محبوب خارجی برای رقص عروسی

با این حال ما اینجاییم تا اگر احساس می‌کنید آهنگ مناسبی را برای لحظه بزرگ خود پیدا نکرده‌اید، به شما کمک کنیم. در این مقاله محبوب ترین آهنگ های مناسب رقص عروسی خارجی را برای شما پیدا کردیم تا به لیست پخش روز عروسی خود اضافه کنید. و اگر برای انتخاب آهنگ برای روز بزرگ خود به کمک بیشتری نیاز دارید، از یک دی جی عروسی یا گروه با تجربه کمک بگیرید.

روز عروسی یکی از پر جنب و جوش ترین روزهای شما است، با انتخاب آهنگ مناسب رقص، مراسم عروسی خود را پر جنب و جوش تر کنید!

موزیک عروسی

نکته کلیدی برای انتخاب موزیک مناسب عروسی این است که آهنگ هایی را انتخاب کنید که هم شما و هم مهمانانتان از آنها لذت ببرید. آهنگ های پر انرژی و جذاب را انتخاب کنید تا مهمانان را به استیج رقص بکشانید.

همچنین ببینید : آموزش رقص عروس

البته، همه اینها به موسیقی و ترجیحات هنرمند شما بستگی دارد. با این حال برای کمک به شما در محدود کردن انتخاب‌هایتان، این مقاله را تیم تالارکده گردآوری کرده‌است.

یک توصیه مهم: هنگامی که آخرین انتخاب های آهنگ رقص 1401 خود را محدود کردید، انتخاب‌های خود را برای گروه عروسی یا دی جی خود ارسال کنید تا آنها بتوانند از انجام درخواست‌های شما اطمینان حاصل کنند.

آهنگ های زیبا مناسب رقص عروسی در سال 1400 – 2022

موزیک خارجی عروسی

وقت تلف نکنیم و به معرفی 10 آهنگ محبوب خارجی برای رقص عروسی بپردازیم:

  • آهنگ “عالی”از اد شیرن

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“عزیزم، من در تاریکی می رقصم، با تو بین بازوهایم / پابرهنه روی چمن ها، به آهنگ مورد علاقه مان گوش می دهم / وقتی تو را در آن لباس دیدم، خیلی زیبا به نظر می آیی / من نه لیاقت این را داری عزیزم، تو امشب عالی به نظر میرسی”

دانلود

  • آهنگ «همه چیزی که نیاز دارید عشق است» از بیتلز

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“هیچ چیزی که نمی توانید بدانید که شناخته نشده است / چیزی که نمی توانید ببینید که نشان داده نمی شود / هیچ کجا نمی توانید باشید ، جایی که قرار است باشی نیست / آسان است / تنها چیزی که نیاز دارید این است عشق”

این موزیک مناسب رقص آخر عروس و داماد است پس شب را با صدایی شاد به پایان برسانید و از گروه یا دی جی خود بخواهید «All You Need Is Love» از گروه بیتلز را اجرا کند.

دانلود

  • آهنگ «نمی توانم عاشق شوم» از الویس پریسلی

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“عاقلان می گویند/فقط احمق ها می شتابند/اما من نمی توانم جلوی عاشقت را نگیرم”

واضح است که چرا این آهنگ عاشقانه 1961 برای چندین دهه در لیست پخش عروسی قرار داشته است. رقصیدن با آن آسان است.

دانلود

  • آهنگ “زمان زندگی من” از جنیفر وارنز و بیل مدلی

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“حالا من زمان زندگیم را گذراندم/نه، قبلا چنین احساسی نداشتم/بله قسم می خورم این حقیقت است/و من همه آن را مدیون تو هستم”

“(I’ve Had) The Time of My Life” یکی دیگر از گزینه های عالی رقص آخر است.

دانلود

  • آهنگ “با هم بهتره.” از لوک کامبز

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“گاهی ما نفت و آب هستیم/اما من هیچ راه دیگری ندارم/و اگر صادقانه بگویم نام و نام خانوادگی من”

بله، آهنگ جک جانسون با همین نام یکی دیگر از آهنگ های محبوب عروسی است، اما آهنگ کانتری لوک کامبز در لیست سال 2022 ما قرار گرفت. اشعار به چیزهای ساده و روزمره اشاره دارد که روابط را خاص می کند.

دانلود

  • “زندگی در یک دعا” از بان جاوی

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“ما باید به آنچه داریم پایبند بمانیم/بسازیم یا نه فرقی نمی‌کند/ما همدیگر را داریم و این برای عشق زیاد است/ما” به آن ضربه می زنم”

اگر از علاقه مندان به موسیقی راک هستید، پس هیچ راهی بهتر از اجرای آهنگ “Livin’ On A Prayer” از Bon Jovi برای شب عروسی وجود ندارد.

دانلود

  • آهنگ “بالاخره” از اتا جیمز

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“بالاخره/عشق من آمد/روزهای تنهایی من تمام شد/و زندگی مثل یک آهنگ است”

این آهنگ سالهاست که پای ثابت عروسی ها بوده اما ما از شنیدن آن خسته نمی شویم. از اشعار زرق و برق دار گرفته تا صدای خیره کننده جیمز، این لحن فضایی فراگیر و دراماتیک را برای پذیرایی شما فراهم می کند. همچنین برای مراسم عروسی یک آهنگ زیبای دسته جمعی می سازد.

دانلود

  • آهنگ «کارولین شیرین» از نیل دایموند

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“به شب نگاه کن و به نظر نمی رسد آنقدر تنها باشد/ما آن را فقط با دو نفر پر کردیم/و وقتی درد می کشم/درد از شانه هایم می گذرد/چطور می توانم وقتی تو را در آغوش می کشم/یکی را لمس کنم صدمه ببینم یک / دراز کردن، لمس کردن من، لمس کردن تو”

«کارولاین شیرین» نیل دایموند همه را در پیست رقص متحد می‌کند

دانلود

  • آهنگ “مکالمات در تاریکی از جان لجند

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“من هرگز سعی نمی کنم تو را تغییر دهم، تو را تغییر دهم/همیشه همان تو را می خواهم، همان تو را خواهم داشت/به هر چیزی که برایش دعا می کنم قسم می خورم/که قلبت را نشکنم/من آنجا خواهم بود” وقتی تنها شدی، تنها شدی/ رازهایی را که به من گفتی، به من گفتی نگه دار/ و عشق تو تنها چیزی است که به من مدیونی/ و من دلت را نمی شکند”

دانلود

  • آهنگ «آنطور که امشب به نظر می‌آیید» از فرانک سیناترا

متنی از این آهنگ که امیدواریم خوشتان بیاید:

“بله، تو دوست داشتنی هستی، با لبخندت خیلی گرم/و گونه هایت آنقدر نرم/چیزی برای من نیست جز دوست داشتنت/و اینطوری که امشب به نظر میرسی”

دانلود


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :