25 مدل کت و شلوار زنانه مجلسی برای عروسی و مهمانی

کت و شلوار دخترانه برای عروسی و مهمانی معمولاً از یک کت، تاپ و شلوار تشکیل شده است. با تعداد بسیار زیادی از سبک های مختلف کت و شلوار عروسی که می توانید انتخاب کنید، این لباس همه کاره را می توان به راحتی در مجالس، نامزدی، تولد و غیره استفاده کرد

البته نباید هر کت و شلواری را در مجالس و عروسی بپوشید. هر رویدادی را که برای لحظه کت و شلوار دخترانه خود انتخاب می کنید، مطمئن باشید که گزینه های شیک زیادی پیش روی شما برای حضور در تالار عروسی است.

وقت آن است که لباس مجلسی شیک و مناسب یا کت و شلوار که یک انتخاب همیشه زیبا است را در کانون توجه قرار دهید! کت و شلوار برای زنان و دختران در حال افزایش است که خوب مزایای خود را دارد. اول از همه، آنها همه کاره هستند و می توانید آنها را در هر جایی استایل کنید. دوم، آنها راحت هستند و حرکت را آسان می کنند.

شاید کنجکاو باشید که وقتی به مجلس یا عروسی دعوت شدید چی بپوشید؟! ما همیشه به فکر شما هستیم. و در این مقاله، ما به بررسی کت و شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی و مدل های آن پرداختیم که شما را به شیک‌ترین تیپ خود تبدیل کنیم.

درهمین رابطه ببینید : کت و شلوار مادر عروس و مادر داماد

بررسی چند مدل کت و شلوار دخترانه برای عروسی و مجالس تشریفاتی

کت شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی

کت یقه انگلیسی با آستین های پفی کوتاه و شلوار مدادی قد ۹۰ به رنگ سال ، زیبا و کاملا دخترانه برای مراسم عروسی زنانه مجلسی

کت با یقه چپ و راستی

کت با یقه چپ و راستی نا متقارن و آستین های سه ربع با شلوار راسته  بلند که استفاده از کمربند طلایی برای فیکس کردن کار، جلوه ویژه ای به آن بخشیده است.

کت شلواره دخترانه شیک باکلاس

کت و شلوار شیک و مجلسی دخترانه رنگ زرد، یکی از رنگ‌های مد سال 2023 می‌باشد و به دلیل جذابیت خود، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیر کت سفید همچنین به دلیل کمک به تعادل رنگی، انتخاب خوبی برای این ست است. با ترکیب شلوار سفید و کفش پشنه دار سفید، این ست به شما شیکی و طراوتی می‌بخشد که در هر مجلس می‌تواند شما را متمایز کند

کت یقه انگلیسی چپ و راستی عروسی

کت یقه انگلیسی چپ و راستی تک دگمه با طراحی خاص در قسمت کمر و آستین های تنگ و سه ربع  به همراه شلوار راسته

کت یقه ایستاده

کت یقه ایستاده، پشت بلند با شلوار راسته که استفاده از دو رنگ‌ متفاوت در طراحی آن، زیبایی این‌ مدل رو دو چندان نموده است.

کت جلو باز

کت و شلوار دخترانه شيک جلوباز،  کت جلو باز مدل ریزشی با تاپ یقه فرنچی به همراه شلوار به رنگ‌ سبز پاستلی، ست سه تیکه بسیار زیبا و جذابی را به نمایش گذاشته است.

لباس مجلسی دخترانه یقه انگلیسی

کت یقه انگلیسی کوتاه و آستین های کوتاه به همراه شلوار مام استایل یک طراحی بسیار شیک و جذاب و دخترانه

کت یقه انگلیسی باز

کت و شلوار شیک وجدید دخترانه برای عروسی، کت یقه انگلیسی باز تک دکمه کوتاه با شلوار دمپا گشاد که در عین سادگی، زیبا و شیک می باشد.

کت شلوار دخترانه یقه انگلیسی ساده

کت یقه انگلیسی ساده و تک دکمه با دو چاک کوچک در جلوی لباس و طراحی آستین ها به صورت مدل لاله در پایین آستین همراه با تاپ ساده و شلوار راسته ، یک ست سه تیکه خاص را پدید آوردند. یک انتخاب خاص برای دختر خانم های سخت پسند.

کت مدل چپ و راستی

کت مدل چپ و راستی با برشهای فوق العاده خاص و زیبا به همراه شلوار دمپا گشاد یک طراحی بی نظیر را به نمایش گذاشته اند و مناسب مراسمات و تالار یا باغ عروسی است.

کت از جنس تافته گلدار دخترانه

کت و شلوار دخترانه با کت از جنس تافته گلدار بدون دگمه و فیکس شده با کمربندی از جنس کت و آستین های سه ربع با تاپ و شلوار ساده ، ست سه تیکه ساده و شیک را به وجود آورده اند.

کت یقه هفت دخترانه عروسی

کت یقه هفت (v) با طراحی کمر پهن و آستین های کلوش در پایین آستین ها و شلوار دمپا گشاد یک ست ساده وفوق العاده شیک مخصوص دختر خانمهای جوان را به معرض نمایش گذاشته است.

کت یقه بلیزر

مدل کت شلوار دخترانه شیک و مجلسی، کت یقه بلیزر با برشی خاص در ادامه یقه و طراحی زیبا درکمرلباس و بهره بردن از جنس ساتن در قسمتهایی از یقه لباس ، این ست را در زمره کت و شلوارهای خاص قرار داده است.

 کت یقه انگلیسی تک دگمه

کت و شلوار دخترانه مجلسی برای عروسی با یقه انگلیسی تک دگمه و شلوار راسته با بکارگیری دو رنگ متفاوت در لباس که معمولا بین انتخابهای خانمهای جوان قرار می گیرد.

ست سه تیکه کت

ست سه تیکه کت یقه گرد ساده و تاپ دکلته و شلوار راسته می تواند یک انتخاب شیک و جذاب و ساده باشد.

کت یقه فرنچی

کت شلوار دخترانه مجلسی به رنگ صورتی با یقه فرنچی وآستین کوتاه به همراه شلوار راسته یک طراحی بسیار شیک و دخترانه.

کت شلوار دختران مجلسی رنگ آبی روشن

کت و شلوار دخترانه مجلسی با رنگ آبی روشن با شلوار قد 90 به سبک اسپرت

لباس مجلسی آبی شیک عروسی

این کت شلوار آبی مجلسی دخترانه برای هر قد و اندازه ای قابل استفاده است و با موضوعات مختلفی همچون کیف ها و کفش های مختلف ست می شود. با پوشیدن این کت شلوار، دختران می توانند در میان دوستان و خانواده به عنوان یکی از شیک ترین و خاص ترین افراد شناخته شوند.

لباس مجلسی دخترانه عروسی

رنگ کرم در کت شلوار مجلسی دخترانه بسیار محبوب، جزاب و پرطرفدار است. این سبک لباس را می توان در لباس عقد محضری نیز استفاده کرد.

کت شلوار دخترانه رنگ قرمز

کت شلوار دخترانه مجلسی منناسب مجالس و عروسی به رنگ قرمز با یقه انگیسی. ست کردن اکسسوری ها با لباس باعث شیک تر شدن استایل شما می‌شود.

کت شلوار مجلسی دخترانه عروسی

کت و شلوار دخترانه برای عروسی یک مدل زیبا و بروز با رنگ زیبا

لباس دخترانه مناسب مهمانی

کت شلوار زنانه مجلسی مناسب عروسی/ دامن یقه انگلیسی با شلوار و آستین توری و کمربند از جنس دامن

لباس نارنجی مناسب عروسی و مهمانی

کت و شلوار مجلسی زانه و دخترانه مناسب برای مهمانی و حضور در تالار عروسی. ترکیب یک دست همراه با سندل یک ژست خاص و بی نظیر به حساب می آید.

لباس دخترانه مناسب مهمانیلباس دخترانه شیک و زیبا مناسب برای مهمانی

لباس لاکچری مناسب عروسی

لباس شیک و لاکچری زنانه و دخترانه مشکی مناسب برای مراسم عروسی. این ترکیب را میتوانید با کفش پاشنه بلند مشکی ست کنید.

لباس مناسب عروسی و مهمانی

کت و شلوار پوشیده و زیبا مناسب برای عروسی و مهمانی

شاید برای شما هم سوال باشد ...

چگونه کت و شلوار مناسب برای روز عروسی انتخاب کنم؟

برای انتخاب لباس مجلسی شیک و کت و شلوار مناسب، ابتدا باید به جنس پارچه، مدل، طراحی و سبک لباس توجه کنید. همچنین، باید با توجه به محل و زمان برگزاری عروسی، لباسی را انتخاب کنید که به محل و فصل مناسب باشد. همچنین، لباسی را انتخاب کنید که با شخصیت و سبک شما همخوانی داشته باشد.

آیا کت و شلوار زنانه یا دخترانه برای عروسی مناسب است؟

بله، کت و شلوار مجلسی برای عروسی یک گزینه مدرن و زیبا است. این لباس برای افرادی که می‌خواهند از لباس های سنتی و بلند خلاص شوند و یا به دنبال یک لباس مجلسی شیک و مدرن هستند، مناسب است.

کت و شلوار مجلسی را با چه کفشی ست کنم ؟

میتوانید با کفش های بلند و جوراب بلند پوشید. این ترکیب یکی از رایج‌ترین ترکیبات لباس برای مراسم عروسی است و به شما اجازه می‌دهد که شیک و مدرن باشید. از مدل‌هایی که در سایت تالارکده آورده شده میتوانید اید بگیرید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار مهران غرب
پکیج ویژه

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام وسک
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پردیس
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۳ دیدگاه