کت و شلوار دخترانه برای عروسی و مهمانی معمولاً از یک کت، تاپ و شلوار تشکیل شده است. با تعداد بسیار زیادی از سبک های مختلف کت و شلوار عروسی که می توانید انتخاب کنید، این لباس همه کاره را می توان به راحتی در مجالس، نامزدی، تولد و غیره استفاده کرد

البته نباید هر کت و شلواری را در مجالس و عروسی بپوشید. هر رویدادی را که برای لحظه کت و شلوار دخترانه خود انتخاب می کنید، مطمئن باشید که گزینه های شیک زیادی پیش روی شما برای حضور در تالار عروسی است.

وقت آن است که لباس مجلسی شیک و مناسب یا کت و شلوار که یک انتخاب همیشه زیبا است را در کانون توجه قرار دهید! کت و شلوار برای زنان و دختران در حال افزایش است که خوب مزایای خود را دارد. اول از همه، آنها همه کاره هستند و می توانید آنها را در هر جایی استایل کنید. دوم، آنها راحت هستند و حرکت را آسان می کنند.

شاید کنجکاو باشید که وقتی به مجلس یا عروسی دعوت شدید چی بپوشید؟! ما همیشه به فکر شما هستیم. و در این مقاله، ما به بررسی کت و شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی و مدل های آن پرداختیم که شما را به شیک‌ترین تیپ خود تبدیل کنیم.

درهمین رابطه ببینید : کت و شلوار مادر عروس و مادر داماد

بررسی چند مدل کت و شلوار دخترانه برای عروسی و مجالس تشریفاتی

کت شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی

کت یقه انگلیسی با آستین های پفی کوتاه و شلوار مدادی قد ۹۰ به رنگ سال ، زیبا و کاملا دخترانه برای مراسم عروسی

کت با یقه چپ و راستی

کت با یقه چپ و راستی نا متقارن و آستین های سه ربع با شلوار راسته  بلند که استفاده از کمربند طلایی برای فیکس کردن کار، جلوه ویژه ای به آن بخشیده است.

کت یقه انگلیسی چپ و راستی عروسی

کت یقه انگلیسی چپ و راستی تک دگمه با طراحی خاص در قسمت کمر و آستین های تنگ و سه ربع  به همراه شلوار راسته

کت یقه ایستاده

کت یقه ایستاده، پشت بلند با شلوار راسته که استفاده از دو رنگ‌ متفاوت در طراحی آن، زیبایی این‌ مدل رو دو چندان نموده است.

کت جلو باز

کت و شلوار دخترانه شيک جلوباز،  کت جلو باز مدل ریزشی با تاپ یقه فرنچی به همراه شلوار به رنگ‌ سبز پاستلی، ست سه تیکه بسیار زیبا و جذابی را به نمایش گذاشته است.

لباس مجلسی دخترانه یقه انگلیسی

کت یقه انگلیسی کوتاه و آستین های کوتاه به همراه شلوار مام استایل یک طراحی بسیار شیک و جذاب و دخترانه

کت یقه انگلیسی باز

کت و شلوار شیک وجدید دخترانه برای عروسی، کت یقه انگلیسی باز تک دکمه کوتاه با شلوار دمپا گشاد که در عین سادگی، زیبا و شیک می باشد.

کت شلوار دخترانه یقه انگلیسی ساده

کت یقه انگلیسی ساده و تک دکمه با دو چاک کوچک در جلوی لباس و طراحی آستین ها به صورت مدل لاله در پایین آستین همراه با تاپ ساده و شلوار راسته ، یک ست سه تیکه خاص را پدید آوردند. یک انتخاب خاص برای دختر خانم های سخت پسند.

کت مدل چپ و راستی

کت مدل چپ و راستی با برشهای فوق العاده خاص و زیبا به همراه شلوار دمپا گشاد یک طراحی بی نظیر را به نمایش گذاشته اند و مناسب مراسمات و تالار عروسی است.

کت از جنس تافته گلدار دخترانه

کت و شلوار دخترانه با کت از جنس تافته گلدار بدون دگمه و فیکس شده با کمربندی از جنس کت و آستین های سه ربع با تاپ و شلوار ساده ، ست سه تیکه ساده و شیک را به وجود آورده اند.

کت یقه هفت دخترانه عروسی

کت یقه هفت (v) با طراحی کمر پهن و آستین های کلوش در پایین آستین ها و شلوار دمپا گشاد یک ست ساده وفوق العاده شیک مخصوص دختر خانمهای جوان را به معرض نمایش گذاشته است.

کت یقه بلیزر

مدل کت شلوار دخترانه شیک و مجلسی، کت یقه بلیزر با برشی خاص در ادامه یقه و طراحی زیبا درکمرلباس و بهره بردن از جنس ساتن در قسمتهایی از یقه لباس ، این ست را در زمره کت و شلوارهای خاص قرار داده است.

 کت یقه انگلیسی تک دگمه

کت و شلوار دخترانه مجلسی برای عروسی با یقه انگلیسی تک دگمه و شلوار راسته با بکارگیری دو رنگ متفاوت در لباس که معمولا بین انتخابهای خانمهای جوان قرار می گیرد.

ست سه تیکه کت

ست سه تیکه کت یقه گرد ساده و تاپ دکلته و شلوار راسته می تواند یک انتخاب شیک و جذاب و ساده باشد.

کت یقه فرنچی

کت شلوار دخترانه مجلسی به رنگ صورتی با یقه فرنچی وآستین کوتاه به همراه شلوار راسته یک طراحی بسیار شیک و دخترانه.

کت شلوار دختران مجلسی رنگ آبی روشن

کت و شلوار دخترانه مجلسی با رنگ آبی روشن با شلوار قد 90 به سبک اسپرت

لباس مجلسی دخترانه عروسی

رنگ کرم در کت شلوار مجلسی دخترانه بسیار محبوب، جزاب و پرطرفدار است. این سبک لباس را می توان در لباس عقد محضری نیز استفاده کرد.

کت شلوار دخترانه رنگ قرمز

کت شلوار دخترانه مجلسی منناسب مجالس و عروسی به رنگ قرمز با یقه انگیسی. ست کردن اکسسوری ها با لباس باعث شیک تر شدن استایل شما می‌شود.

کت شلوار مجلسی دخترانه عروسی

کت و شلوار دخترانه برای عروسی یک مدل زیبا و بروز با رنگ زیبا

لباس دخترانه مناسب مهمانی

دامن یقه انگلیسی با شلوار و آستین توری و کمربند از جنس دامن

لباس نارنجی مناسب عروسی و مهمانی

کت و شلوار مجلسی زانه و دخترانه مناسب برای مهمانی و حضور در تالار عروسی

لباس دخترانه مناسب مهمانیلباس دخترانه شیک و زیبا مناسب برای مهمانی

لباس لاکچری مناسب عروسی

لباس شیک و لاکچری مشکی دخترانه مناسب برای مراسم عروسی

لباس مناسب عروسی و مهمانی

کت و شلوار پوشیده و زیبا مناسب برای عروسی و مهمانی


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
دکوراسیون و فضای باز باغ عمارت یاسین
10% تخفیف

باغ عمارت مجلل یاسین

بعد از کیلومتر ۱۰ جاده قدیم - به سمت باغستان و شهریار - بعد از سعید آباد - روبه‌روی پمپ بنزین - باغ عمارت مجلل یاسین
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 

۳ دیدگاه