25 مدل کت و شلوار زنانه مجلسی برای عروسی و مهمانی

کت و شلوار دخترانه برای عروسی و مهمانی معمولاً از یک کت، تاپ و شلوار تشکیل شده است. با تعداد بسیار زیادی از سبک های مختلف کت و شلوار عروسی که می توانید انتخاب کنید، این لباس همه کاره را می توان به راحتی در مجالس، نامزدی، تولد و غیره استفاده کرد

البته نباید هر کت و شلواری را در مجالس و عروسی بپوشید. هر رویدادی را که برای لحظه کت شلوار مجلسی خود انتخاب می کنید، مطمئن باشید که گزینه های شیک زیادی پیش روی شما برای حضور در تالار عروسی است.

وقت آن است که لباس مجلسی شیک و مناسب یا کت شلوار زنانه مجلسی که یک انتخاب همیشه زیبا است را در کانون توجه قرار دهید! کت و شلوار برای زنان و دختران در حال افزایش است که خوب مزایای خود را دارد. اول از همه، آنها همه کاره هستند و می توانید آنها را در هر جایی استایل کنید. دوم، آنها راحت هستند و حرکت را آسان می کنند.

‌شیک‌ترین مدل های کت و  شلوار مجلسی زنانه و دخترانه

همانطور که از نام کت و شلوار زنانه مجلسی پیداست، این پوشاک اغلب در مراسم و مهمانی‌ها به‌کار می‌روند. کت و شلوار زنانه مجلسی دارای تنوع بسیاری از نظر رنگ، مدل، برش و نوع دوخت هستند.

این پوشاک ممکن است با سنگ‌های زینتی، پولک و دیگر جزئیات زینتی دوخته شده باشند که به لباس ظاهری درخشان و جذاب بخشند. در انتخاب و خرید کت شلوار زنانه مجلسی، نکاتی که باید مد نظر قرار گیرند شامل دقت به شکل طبیعی بدن و استایل است. با توجه به فرم بدن خود، می‌توانید کت شلوار مناسب خود را انتخاب کرده و در مراسم‌ها به شکل زیباتری به نظر بیایید.

کت و شلوار زنانه

 

کت و شلوار دخترانه اسپرت مجلسی

شاید کنجکاو باشید که وقتی به مجلس یا عروسی دعوت شدید چی بپوشید؟! ما همیشه به فکر شما هستیم. و در این مقاله، ما به بررسی کت و شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی و مدل های آن پرداختیم که شما را به شیک‌ترین تیپ خود تبدیل کنیم.

کت و شلوار زنانه مجلسی برای عروسی

 

کت و شلوار دخترانه شيک جلو باز

کت شلوار مجلسی زنانه

کت و شلوار دخترانه

کت یقه انگلیسی با آستین های پفی کوتاه و شلوار مدادی قد ۹۰ به رنگ سال، زیبا و کاملا دخترانه برای مراسم عروسی زنانه مجلسی

کت و شلوار دخترانه برای عروسی

کت شلوار زنانه مجلسی

مدل کت و شلوار زنانه مجلسی

مدل کت شلوار دخترانه

کت و شلوار دخترانه اسپرت مجلسی

کت با یقه چپ و راستی نا متقارن و آستین های سه ربع با شلوار راسته بلند که استفاده از کمربند طلایی برای فیکس کردن کار، جلوه ویژه ای به آن بخشیده است.

کت شلواره دخترانه شیک باکلاس

مدل کت و شلوار زنانه مجلسی با زنگ زرد که یکی از رنگ‌های مد سال 2023 می‌باشد و به دلیل جذابیت خود، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیر کت سفید همچنین به دلیل کمک به تعادل رنگی، انتخاب خوبی برای این ست است. با ترکیب شلوار سفید و کفش پشنه دار سفید، این ست به شما شیکی و طراوتی می‌بخشد که در هر مجلس می‌تواند شما را متمایز کند

کت یقه انگلیسی چپ و راستی عروسی

کت یقه انگلیسی چپ و راستی تک دکمه با طراحی خاص در قسمت کمر و آستین های تنگ و سه ربع  به همراه شلوار راسته

کت یقه ایستاده

کت یقه ایستاده، پشت بلند با شلوار راسته که استفاده از دو رنگ‌ متفاوت در طراحی آن، زیبایی این‌ مدل رو دو چندان نموده است.

کت جلو باز

کت جلو باز مدل ریزشی با تاپ یقه فرنچی به همراه شلوار به رنگ‌ سبز پاستلی، ست سه تیکه بسیار زیبا و جذابی را به نمایش گذاشته است.

لباس مجلسی دخترانه یقه انگلیسی

کت یقه انگلیسی کوتاه و آستین های کوتاه به همراه شلوار مام استایل یک طراحی بسیار شیک و جذاب و دخترانه

کت یقه انگلیسی باز

کت یقه انگلیسی باز تک دکمه کوتاه با شلوار دمپا گشاد که در عین سادگی، زیبا و شیک می باشد.

کت شلوار دخترانه یقه انگلیسی ساده

کت یقه انگلیسی ساده و تک دکمه با دو چاک کوچک در جلوی لباس و طراحی آستین ها به صورت مدل لاله در پایین آستین همراه با تاپ ساده و شلوار راسته ، یک ست سه تیکه خاص را پدید آوردند. یک انتخاب خاص برای دختر خانم های سخت پسند.

کت مدل چپ و راستی

کت مدل چپ و راستی با برشهای فوق العاده خاص و زیبا به همراه شلوار دمپا گشاد یک طراحی بی نظیر را به نمایش گذاشته اند و مناسب مراسمات و تالار یا باغ عروسی است.

کت از جنس تافته گلدار دخترانه

کت از جنس تافته گلدار بدون دگمه و فیکس شده با کمربندی از جنس کت و آستین های سه ربع با تاپ و شلوار ساده ، ست سه تیکه ساده و شیک را به وجود آورده اند.

کت یقه هفت دخترانه عروسی

کت یقه هفت (v) با طراحی کمر پهن و آستین های کلوش در پایین آستین ها و شلوار دمپا گشاد یک ست ساده و فوق العاده شیک مخصوص دختر خانمهای جوان را به معرض نمایش گذاشته است.

کت یقه بلیزر

کت یقه بلیزر با برشی خاص در ادامه یقه و طراحی زیبا درکمرلباس و بهره بردن از جنس ساتن در قسمتهایی از یقه لباس ، این ست را در زمره کت و شلوارهای خاص قرار داده است.

 کت یقه انگلیسی تک دگمه

کت و شلوار دخترانه مجلسی برای عروسی با یقه انگلیسی تک دگمه و شلوار راسته با بکارگیری دو رنگ متفاوت در لباس که معمولا بین انتخابهای خانمهای جوان قرار می گیرد.

ست سه تیکه کت

ست سه تیکه کت یقه گرد ساده و تاپ دکلته و شلوار راسته می تواند یک انتخاب شیک و جذاب و ساده باشد.

کت یقه فرنچی

کت شلوار دخترانه مجلسی به رنگ صورتی با یقه فرنچی و آستین کوتاه به همراه شلوار راسته یک طراحی بسیار شیک و دخترانه

کت شلوار دخترانه شیک

کت شلوار دخترانه مجلسی

ست کت و شلوار مجلسی دخترانه

شیک‌ترین مدل کت و شلوار مجلسی دخترانه

کت شلوار دخترانه مجلسی

کت شلوار دختران مجلسی رنگ آبی روشن

مدل کت وشلوار مجلسی زنانه با رنگ آبی روشن با شلوار قد 90 به سبک اسپرت

لباس مجلسی آبی شیک عروسی

این کت شلوار آبی مجلسی دخترانه برای هر قد و اندازه ای قابل استفاده است و با موضوعات مختلفی همچون کیف ها و کفش های مختلف ست می شود. با پوشیدن این کت شلوار، دختران می توانند در میان دوستان و خانواده به عنوان یکی از شیک ترین و خاص ترین افراد شناخته شوند.

لباس مجلسی دخترانه عروسی

رنگ کرم در مدل کت شلوار مجلسی بسیار محبوب، جزاب و پرطرفدار است. این سبک لباس را می توان در لباس عقد محضری نیز استفاده کرد.

کت شلوار دخترانه رنگ قرمز

کت و شلوار مجلسی زنانه منناسب مجالس و عروسی به رنگ قرمز با یقه انگیسی. ست کردن اکسسوری ها با لباس باعث شیک تر شدن استایل شما می‌شود.

کت شلوار مجلسی دخترانه عروسی

کت شلوار دخترانه

لباس دخترانه مناسب مهمانی

یقه انگلیسی با شلوار و آستین توری و کمربند از جنس دامن

لباس نارنجی مناسب عروسی و مهمانی

ترکیب یک دست همراه با سندل یک ژست خاص و بی نظیر به حساب می آید.

لباس دخترانه مناسب مهمانی

لباس لاکچری مناسب عروسی

این ترکیب را میتوانید با کفش پاشنه بلند مشکی ست کنید.

لباس مناسب عروسی و مهمانی

کت و شلوار پوشیده و زیبا مناسب برای عروسی و مهمانی

سوالات متداول
چگونه کت و شلوار مناسب برای روز عروسی انتخاب کنم؟
برای انتخاب لباس مجلسی شیک و کت و شلوار مناسب، ابتدا باید به جنس پارچه، مدل، طراحی و سبک لباس توجه کنید. همچنین، باید با توجه به محل و زمان برگزاری عروسی، لباسی را انتخاب کنید که به محل و فصل مناسب باشد. همچنین، لباسی را انتخاب کنید که با شخصیت و سبک شما همخوانی داشته باشد.

بله، کت و شلوار مجلسی برای عروسی یک گزینه مدرن و زیبا است. این لباس برای افرادی که می‌خواهند از لباس های سنتی و بلند خلاص شوند و یا به دنبال یک لباس مجلسی شیک و مدرن هستند، مناسب است.

میتوانید با کفش های بلند و جوراب بلند پوشید. این ترکیب یکی از رایج‌ترین ترکیبات لباس برای مراسم عروسی است و به شما اجازه می‌دهد که شیک و مدرن باشید. از مدل‌هایی که در سایت تالارکده آورده شده میتوانید ایده بگیرید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

قیمت آرایش و آرایشگاه عروس درسال 1403
چگونه قبل از عروسی از شر شوره سر خلاص شویم
بهترین سالن زیبایی زعفرانیه
بهترین آرایشگاه داماد شهریار

آخرین دیدگاه‌ها

شمشیری
باغ تالار تک درخت

منو سیلور برای ۲۵۰ نفر چقد میشود

شمشیری
باغ تالار مجنون

هزیمت برای ۲۵۰ نفر مهمان برای مهرماه چقد میشه

بدون نام
خرید بازار و چمدان عروس و داماد

به نظر من اشتباهه که خانواده عروس یا داماد این موارد رو تهیه کنن. عروس و دامادی که نتونن روی پای خودشون وایسن بعدا دچار مشکلات زیادی میشن. بهتره عروس و داماد با درآمد شخص خودشون این وسایل رو به تدریج تهیه کنن.

نقدیان
تالار پذیرایی میثاق ارتش

ماتالارمیثاق 1مراسم داشتیم،همه چیزعالی بود،حتی به کارکنان انعام دادیم،نگرفتن،کلیه ی غذاهاومیوه و شیرینی ماروکامل بعدازمراسم تحویل شد.

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ایشالله همیشه مراسم عروسی باشه و خوشی ما چند وقت پیش مهمان این تالار بودیم،برخورد پرسنل مجموعه خوب بود تنها عیب اون شب سردی غذا بود واقعا با وجود کلی منو و سلف سرویس همه ی غذا ها سرد سرد بودن

نوشین
باغ تالار عمارت فاخر

سلام هزینه ها برای حدود ۱۵۰ نفر شهریور ماه رو میخواستم بدونم

آرمان
کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

سلام رقص‌دو نفره برای عروس و داماد لطفا مسیر ارتباطی را اعلام‌بفرمایید

سارا
عروسی های مختلط در باغ تالارهای تهران

سلام چند کمله حرف منطقی یک مقدار به نظر کلمه مختلط غلطه. ممکنه هر خانواده ای با تعداد زیاد در یک مهمانی دور هم جمع باشند آیا بگیم مختلط درسته ؟ استخر مختلط قطعا بد و با فرهنگ ما سازگار نیست. این یک باغ تالار رو که ممکنه بخشی از مراسم مهمانان و محارم دور هم باشند انقدر ازش بد گفته بشه هم صحیح نیست. اینکه پوشش ها نامناسب و زننده باشه و آقایان مشروبات الکلی مصرف کنند و جو ناسالم برای خانواده باشه اصلا مطلوب خانواده ها نیست و قطعا هیچکس این شرایط رو نمیپسنده. من این بخش رو جدا میکنم ولی اینکه بعضی ها با رعایت اصول و عقاید و احترام بخواهند یک مراسم مهمانی داشته باشند آیا باید مواضع تند گرفت ؟ آیا نباید به دیدگاه و تفکر مردم احترام گذاشت ؟ ممنو از اینکه دیدگاه من رو منتشر میکنید و ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید.

نظرات کاربران

 • بدون نام

  سلام چطور سفارش برارم

  پاسخ
  • تالارکده

   سلام روز شما بخیر. کلیه مدل هایی که درسایت مشاهده میکنید صرفا برای ایده گرفتن هستند و برای فروش نیست. موفق باید.

   پاسخ
 • زیبا

  به دنبال خرید بلوز شلوار دخترانه قیمت مناسبید؟ تاحالا از فروشگاهی به نام .. خرید کردین؟

  پاسخ
 • بدون نام

  سلام آدریس کجاست

  پاسخ
  • بدون نام

   سلام آدرس کجاست ؟ برای مراجعه حضوری و خرید چطور باید هماهنگ کنیم ؟

   پاسخ
   • فهیمه

    خواستم خرید کنم

    پاسخ
 • معصومه بیانی

  کت وشلوارمجلسی واسه عروسی

  پاسخ