کت و شلوار دخترانه مناسب عروسی و مهمانی معمولاً از یک کت، تاپ و شلوار تشکیل شده است. با تعداد بسیار زیادی از سبک های مختلف کت و شلوار عروسی که می توانید انتخاب کنید، این لباس همه کاره را می توان به راحتی در مجالس، نامزدی، تولد و غیره استفاده کرد

البته نباید هر کت و شلواری را در مجالس و عروسی بپوشید. هر رویدادی را که برای لحظه کت و شلوار دخترانه خود انتخاب می کنید، مطمئن باشید که گزینه های شیک زیادی پیش روی شما برای حضور در تالار عروسی است.

وقت آن است که لباس مجلسی شیک و مناسب یا کت و شلوار که یک انتخاب همیشه زیبا است را در کانون توجه قرار دهید! کت و شلوار برای زنان و دختران در حال افزایش است که خوب مزایای خود را دارد. اول از همه، آنها همه کاره هستند و می توانید آنها را در هر جایی استایل کنید. دوم، آنها راحت هستند و حرکت را آسان می کنند.

شاید کنجکاو باشید که وقتی به مجلس یا عروسی دعوت شدید چی بپوشید؟! ما همیشه به فکر شما هستیم. و در این مقاله، ما به بررسی کت شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی و مدل های آن پرداختیم که شما را به شیک‌ترین تیپ خود تبدیل کنیم.

درهمین رابطه ببینید : کت و شلوار مادر عروس و مادر داماد

بررسی چند مدل کت شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی

کت شلوار دخترانه مناسب مجالس و عروسی

کت یقه انگلیسی با آستین های پفی کوتاه و شلوار مدادی قد ۹۰ به رنگ سال ، زیبا و کاملا دخترانه

کت با یقه چپ و راستی

کت با یقه چپ و راستی نا متقارن و آستین های سه ربع با شلوار راسته  بلند که استفاده از کمربند طلایی برای فیکس کردن کار، جلوه ویژه ای به آن بخشیده است.

کت یقه انگلیسی چپ و راستی عروسی

کت یقه انگلیسی چپ و راستی تک دگمه با طراحی خاص در قسمت کمر و آستین های تنگ و سه ربع  به همراه شلوار راسته

کت یقه ایستاده

کت یقه ایستاده، پشت بلند با شلوار راسته که استفاده از دو رنگ‌ متفاوت در طراحی آن، زیبایی این‌ مدل رو دو چندان نموده است.

کت جلو باز

کت جلو باز مدل ریزشی با تاپ یقه فرنچی به همراه شلوار به رنگ‌ سبز پاستلی، ست سه تیکه بسیار زیبا و جذابی را به نمایش گذاشته است.

لباس مجلسی دخترانه یقه انگلیسی

کت یقه انگلیسی کوتاه و آستین های کوتاه به همراه شلوار مام استایل یک طراحی بسیار شیک و جذاب و دخترانه

کت یقه انگلیسی باز

کت یقه انگلیسی باز تک دکمه کوتاه با شلوار دمپا گشاد که در عین سادگی، زیبا و شیک می باشد.

کت شلوار دخترانه یقه انگلیسی ساده

کت یقه انگلیسی ساده و تک دکمه با دو چاک کوچک در جلوی لباس و طراحی آستین ها به صورت مدل لاله در پایین آستین همراه با تاپ ساده و شلوار راسته ، یک ست سه تیکه خاص را پدید آوردند. یک انتخاب خاص برای دختر خانم های سخت پسند.

کت مدل چپ و راستی

کت مدل چپ و راستی با برشهای فوق العاده خاص و زیبا به همراه شلوار دمپا گشاد یک طراحی بی نظیر را به نمایش گذاشته اند و مناسب مراسمات و تالار عروسی است.

کت از جنس تافته گلدار دخترانه

کت و شلوار دخترانه با کت از جنس تافته گلدار بدون دگمه و فیکس شده با کمربندی از جنس کت و آستین های سه ربع با تاپ و شلوار ساده ، ست سه تیکه ساده و شیک را به وجود آورده اند.

کت یقه هفت دخترانه عروسی

کت یقه هفت (v) با طراحی کمر پهن و آستین های کلوش در پایین آستین ها و شلوار دمپا گشاد یک ست ساده وفوق العاده شیک مخصوص دختر خانمهای جوان را به معرض نمایش گذاشته است.

کت یقه بلیزر

کت یقه بلیزر با برشی خاص در ادامه یقه و طراحی زیبا درکمرلباس و بهره بردن از جنس ساتن در قسمتهایی از یقه لباس ، این ست را در زمره کت و شلوارهای خاص قرار داده است.

 کت یقه انگلیسی تک دگمه

کت و شلوار دخترانه مجلسی با یقه انگلیسی تک دگمه و شلوار راسته با بکارگیری دو رنگ متفاوت در لباس که معمولا بین انتخابهای خانمهای جوان قرار می گیرد.

ست سه تیکه کت

ست سه تیکه کت یقه گرد ساده و تاپ دکلته و شلوار راسته می تواند یک انتخاب شیک و جذاب و ساده باشد.

کت یقه فرنچی

کت شلوار دختران مجلسی به رنگ صورتی با یقه فرنچی وآستین کوتاه به همراه شلوار راسته یک طراحی بسیار شیک و دخترانه.

کت شلوار دختران مجلسی رنگ آبی روشن

کت و شلوار دخترانه مجلی با رنگ آبی روشن با شلوار قد 90 به سبک اسپرت

لباس مجلسی دخترانه عروسی

رنگ کرم در کت شلوار مجلسی دخترانه بسیار محبوب، جزاب و پرطرفدار است. این سبک لباس را می توان در لباس عقد محضری نیز استفاده کرد.

کت شلوار دخترانه رنگ قرمز

کت شلوار دخترانه منناسب مجالس و عروسی به رنگ قرمز با یقه انگیسی. ست کردن اکسسوری ها با لباس باعث شیک تر شدن استایل شما می‌شود.

کت شلوار مجلسی دخترانه عروسی

یک مدل زیبا و بروز با رنگ زیبا


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار تفرشی
10% تخفیف

باغ تالار تفرشی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو - کوچه اسنا یدک - باغ تالار تفرشی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی کشتی ارم
15% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :