39 مدل لباس بارداری مجلسی برای مجالس و مراسم عروسی در سال 1401

وقتی نوبت به حضور یک خانم باردار در رویدادها یا مراسم‌های رسمی می‌شود، انتخاب یک لباس مجلسی بارداری کمی پیچیده به نظر می‌رسد. اگرچه برآمدگی شکم یک خانم باردار، یک منظره زیبا و بی‌نظیر خلق می‌کند اما پیدا کردن یک لباس محلسی حاملگی که در عین شیک بودن، راحت نیز باشد یکی از دغدغه‌های خانم‌ها در دوران شیرین بارداری است.

شما یک لباس راحت می خواهید که برای پوشیدن تمام شب طراحی شده باشد که مد روز نیز باشد. خوشبختانه، تعداد زیادی لباس مجلسی هنگام بارداری وجود دارد و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین ها را انتخاب کنید. جذاب‌ترین لباس‌های مهمان عروسی بارداری را برای مراسم بعدی شما انتخاب کرده‌ایم. بهتر از همه، این لباس‌های بارداری مهمان عروسی برای تمام مراحل بارداری و حتی بعد از آن، از سه ماهه اول تا پس از زایمان، کار می‌کنند، پس بیایید وارد آن شویم.

لباس مجلسی بارداری, لباس حاملگی عروسی

بسیاری از خانم‌ها هنگام دعوت به یک مراسم عروسی، ممکن است باردار باشند و به دنبال لباس بارداری مجلسی مناسب و زیبا بگردند تا در این مراسم به زیبایی بدرخشند. نکته‌ای که در اینجا مطرح است این است که خانم باردار نباید هر لباسی را انتخاب کند و در انتخاب لباس حاملگی باید به برخی نکات توجه کنند؛ مثلاً جنس پارچه‌ی لباس خیلی مهم است و باید سبک و ضد حساسیت باشد، مدل لباس باید به گونه‌ای باشد که خانم باردار احساس راحتی کند.

در سال‌های آخر به ویژه توجه خانم‌ها باردار به این نوع نکات بیشتر شده است و متناسب با آن آگاهی خانم‌های باردار برای خریدهایی از جمله لباس مجلسی بارداری بیشتر شده و خریدهای خوب و مناسبی را به خوبی انجام می‌دهند اما باید در نظر داشت که انتخاب لباس حاملگی برخلاف تصور فکر همگانی مردم باید در کمال دقت انجام شود زیرا باردار به اندازه کافی زیبایی‌های بدنی خانم را تا حدی کاهش می‌دهد و از همین جهت خانم‌های باردار باید توجه زیادی به امر خرید لباس بارداری کنند.

لباس مجلسی بارداری

همچنین یکی دیگر از موضوعاتی که خانم‌های باردار باید از قبل از خرید لباس‌های بارداری به آن توجه داشته باشند و به کمک آن به هر نحوی که می‌توانند یک خرید خوب و ایده آل را انجام دهند، مطالعه درباره چگونگی خریدهایی است که باید از جمله لباس بارداری انجام دهند.

به طور کلی خانم‌های باردار باید برای خریدهای دوران بارداری اطلاعات زیادی را کسب کنند زیرا در مجموع خریدهای دوران بارداری یکی از انواع خریدهای گران و پرهزینه به شمار می‌رود و آگاهی درباره خریدها از جمله لباس بارداری می‌تواند کمک زیادی به خانم‌های باردار کند و در حقیقت آگاهی هر چه بیشتر در خرید همراه خانم‌ها باشد می‌تواند کمک بزرگی به آن‌ها در حین خریدهای بارداری از جمله خرید لباس بارداری کند.

چه تا الان لباس مجلسی بارداری شیک خود را انتخاب کرده‌اید، چه در حال تصمیم گیری هستید ما به شما نکاتی در مورد لباس بارداری مجلسی بیان می‌کنیم تا بتوانید با هر سلیقه‌ای، لباسی مناسب و جذاب برای جشن عروسی پیدا کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

در صورت نیاز ببینید: سالن های عقد تهرانلباس مجلسی حاملگی

بهترین مدل‌های لباس مجلسی بارداری

در ادامه 39 مدل لباس مجلسی بارداری شیک برای مراسم عروسی را آورده‌ایم که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

از طرفی اگر ساقدوش هستید و باردار باز هم جای نگرانی نیست. البته ممکن است انتخاب لباس مجلسی برای ساقدوش عروس می‌تواند دلهره آور باشد؛ مخصوصاً اگر ساقدوش عروس باردار باشد.

نگران نباشید! شما اولین نفری نیستید که ساقدوش باردار برای عروسی‌اش دارد و مطمئن باشید که آخرین نفر هم نیستید. چه تا الان لباس بارداری مجلسی رو انتخاب کردید یا در حال تصمیم گیری هستید ما چند تا ایده می‌توانیم به شما بدیم برای انتخاب بهترین لباس مجلسی.

ما تمام شرایط ممکن را در نظر گرفتیم که تمام سلیقه‌ها و استایل ها رو در بر می‌گیرد.

نکاتی در خصوص لباس بارداری مجلسی

 • اولین و مهم‌ترین نکته در انتخاب لباس مجلسی بارداری، راحتی شما در آن است و اصلاً نباید در انتخاب لباس به خود فشار بیاورید.
 • بعضی از خانم‌ها با انتخاب لباس‌های سایز بزرگ‌تر سعی دارند شکم خود را بپوشانند، غافل از اینکه انتخاب لباس خیلی بزرگ باعث می‌شود لباس در تن شما بدقواره به نظر برسد. پس خود را عذاب ندهید و از مشخص شدن برجستگی شکمتان هراس نداشته باشید.
 • زمانی که در حال خرید یا سفارش لباس هستید بهتر است لباس را تقریباً 2 سایز بزرگ‌تر سفارش بدهید زیرا زمانی که آماده می‌شود احتمالاً سایز شکم هم بزرگ‌تر شده است.
 • جنس لباس بارداری، بسیار حائز اهمیت است و بهتر است از جنس الیاف طبیعی مانند کتان و نخ باشد. زیرا لباس‌هایی با الیاف مصنوعی مانع از تبخیر عرق می‌شوند و ممکن است موجب عفونت‌های قارچی شوند.
 • لباس‌هایی که از پارچه نخی, حریر, کش کرپ دوخته شده باشند می‌توانند انتخاب خیلی خوبی برای لباس‌های بارداری مجلسی باشند. زیرا این لباس‌های سبک و ضد حساسیت هستند.
 • اگر نمی‌خواهید شکم شما خیلی نمایان شود، بهتر است لباس‌هایی را انتخاب کنید که از زیر سینه گشاد می‌شوند و تا پایین ادامه دارند. برای این مدل پارچه‌ی حریر بسیار مناسب است و می‌توان با آن مدل‌های زیبای متنوعی را دوخت.
 • سعی کنید لباس‌هایی را انتخاب کنید که در آن راحت باشید و آزادی عمل داشته باشید. اگر می‌خواهید لباس جذب انتخاب کنید دقت کنید که حتماً تمام کش باشد، به ناحیه‌ی شکمتان فشار نیاورد و موجب خستگی شما نشود.
 • اگر مراسم عروسی در فضای باز است یا در فصول سرد سال برگزار می‌شود لباس‌هایی را انتخاب کنید که از شما در برابر سرما محافظت کنند.
 • خانم‌هایی که سینه‌های بزرگی دارند بهتر است لباسشان را طوری انتخاب کند که حجم سینه‌ی آن‌ها را بپوشاند.
 • لباس‌های یقه گشاد، دکمه دار و بنده دار که پوشیدنشان آسان‌تر است را انتخاب کنید.
 • لباس‌های یقه هفت و یقه قایقی پیشنهادهای خوبی برای خانم‌های باردار هستند؛ زیرا موجب می‌شوند صورت خانم باردار بیشتر به چشم بیاید.

اگر ساقدوش باردار هستید:

اگر ساقدوش هستید و باردار، باز هم جای نگرانی نیست. البته انتخاب لباس مجلسی برای ساقدوش عروس می‌تواند دلهره آور باشد، مخصوصاً اگر ساقدوش باردار باشد. نگران نباشید! شما اولین نفری نیستید که ساقدوش باردار برای عروسی‌اش دارد و مطمئن باشید که آخرین نفر هم نیستید. در واقع اگر همان‌طور که در ابتدای مقاله به آن به خوبی اشاره شد قبل از برگزاری مراسم عقد و عروسی بتوانید اطلاعات زیاد و خیلی خوبی را برای موضوع خرید لباس بارداری داشته باشید می‌توانید در حین برگزاری مراسم عقد و عروسی به خوبی از زیبایی خود نزد نگاه تمامی میهمانان خوشنود و راضی باشید.

خرید لباس بارداری مجلسی

بعضی از طراحان لباس, مدل‌های لباس‌های مجلسی که طرفداران زیادی داشتد رو برای باردارها هم طراحی کردند که باعث شدند کار افراد برای انتخاب لباس ساقدوش راحت‌تر به شه. معمولاً افراد باردار از 5 ماهگی به بعد نیاز به لباس مجلسی مخصوص بارداری دارند. ماه‌های کمتر از 5 ماه تنها نیاز به لباس‌هایی دارند که یکم گشاد باشد و نیاز خاصی با لباس مخصوص بارداری ندارند.

اگر بیشتر از یک نفر ساقدوش هستید بهتر است لباس‌های هماهنگ با هم انتخاب کنید به جای لباس‌های یک شکل و تشریفات؛ در این صورت ساقدوشی که قراراست مادر شود می‌تواند مدل لباس و پارچه‌ای را انتخاب کند که در آن احساس راحتی می‌کند. این یکی از دلایلی است که انتخاب لباس‌های مجلسی هماهنگ، نسبت به لباس‌های کاملاً شبیه به هم، رایج شده است.

لباس‌های مجلسی بارداری

در صورتی که از اقوام درجه یک هستید مثل خواهر عروس یا داماد یا خاله و باردار هستید بدانید که با وجود تغییرات اندامتان هنوز هم زیبایید و نباید اعتماد به نفس خود را از دست دهید. پس بیش از پیش به ظاهرتان اهمیت دهید و لباس‌هایی بپوشید که اندامتان را زیباتر نشان دهد.

اگر لباس از قبل انتخاب شده و ساقدوش باردار شد:

اگر لباس از قبل انتخاب کرده‌اید و بعداً باردار شده‌اید، باید سریعاً با خیاط یا طراح لباس تماس بگیرید و اطلاع بدهید, بعضی از آن‌ها مدل لباس را عوض می‌کنند یا سایز را تغییر می‌دهند. اگر نتوانستید این کار را بکنید زمان برای سفارش لباس جدید هست.

اگر لباس مجلسی حاملگی نیاز به تغییر دارد:

اگر لباس مجلسی حاملگی نیاز به تغییر دارد، باید به خیاطی که طراح لباس معرفی کرده است یا خیاطی که می‌شناسید و از کیفیت کارش مطمئن هستید مراجعه کنید تا بتواند لباس را طوری تغییر بدهد که کاملاً اندازه‌تان شود.

در ادامه تعدادی از لباس‌های مجلسی بارداری برای ساقدوش‌ها که محبوب هستند رو ببینید.

لباس مجلسی حاملگی

 • پیراهن ساتن برای لباس بارداری مجلسی

لباس مجلسی بارداری

یکی از پرکاربردترین پارچه‌ها برای لباس مجلسی پارچه ساتن است که فرم دهی و شکل زیبایی به خود می‌گیرد و می‌تواند انتخابی مناسب برای لباس بارداری مجلسی به شمار آید.

 • نمونه ای از لباس مجلسی مناسب مجالس و عروسی A شکل:

لباس مجلسی‌های مدل A بسیار مناسب خانم‌های باردار هستند. این مدل در قسمت سینه جذب است و از زیر سینه تا پایین گشاد و پف دار است این موضوع سبب می‌شود برجستگی شکم خانم باردار کمتر دیده شود.

لباس بارداری پفی مجلسی

خیلی از خانم‌های باردار تصور می‌کنند اگر رنگ‌های تیره مثل مشکی و سرمه‌ای بپوشند لاغرتر به نظر می‌رسند؛ اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم بیشتر از رنگ‌های شاد استفاده کنید تا انرژی مثبت بیشتری به شما بدهد.

اگر می‌خواهید پیراهن شما خیلی ساده نباشد، می‌توانید لباس‌های مجلسی بارداری گیپور و یا لباس‌هایی که بالاتنه‌ی آن‌ها کارشده است را انتخاب کنید. که شکوه و جلوه خاصی به لباستان می‌دهد.

 • لباس مناسب فصل پاییز لباس حاملگی مجلسی عروسی

لباس مجلسی بارداری

 • لباس حریر مدل لباس حاملگی مجلسی مناسب مراسم عروسی

لباس بارداری عروسی

اگر نمی‌خواهید شکم شما خیلی نمایان شود، بهتر است لباس‌هایی را انتخاب کنید که از زیر سینه گشاد می‌شوند و تا پایین ادامه دارند. برای این مدل پارچه‌ی حریر بسیار مناسب است و می‌توان با آن مدل‌های زیبای متنوعی را دوخت.

لباس حاملگی مجلسی مناسب مراسم عروسی

لباس بارداری مجلسی حریر

سعی کنید لباس‌هایی را انتخاب کنید که در آن راحت باشید و آزادی عمل داشته باشید. اگر می‌خواهید لباس جذب انتخاب کنید دقت کنید که حتماً تمام کش باشد، به ناحیه‌ی شکمتان فشار نیاورد و موجب خستگی شما نشود.

لباس بارداری شیک مجلسی

 • لباس مجلسی ساده بارداری عروسی

لباس مجلسی بارداری عروسی

 • مدل لباس حاملگی مجلسی سنگ کار شده (کار دست)

لباس مجلسی بارداری

 • مدل لباس بارداری مجلسی پیراهن کوتاه

لباس مجلسی بارداری عروسی

لباس مجلسی حاملگی کوتاه

 • مدل لباس بارداری مجلسی پیراهن نقره ای کار شده بسیار زیبا و شیک

لباس مجلسی بارداری

 • مدل پیراهن بارداری مجلسی مناسب عروسی

لباس مجلسی بارداری

 • لباس مجلسی بارداری شیک گیپور کار شده

لباس مجلسی بارداری عروسی

گیپور یکی از محبوب‌ترین لباس‌های بارداری و حاملگی برای مجالس و مراسم عروسی است. لباس گیپور همواره جذاب و پر مخاطب است.

لباس حاملگی مجلسی شیک گیپور

 • پیراهن زیبای مجلسی بدون شانه

لباس مجلسی بارداری

لباس بارداری مجلسی طرح دار و شاد

لباس مجلسی بارداری عروسی

 • پیراهن یقه چپ و راستی

عروسی لباس مجلسی بارداری

 • سبکی دیگر از لباس بارداری عروسی

لباس مجلسی بارداری عروسی

 • لباس مجلسی بارداری مشکی

لباس مجلسی بارداری

 • پیراهن بارداری مجلسی صورتی با پارچه حریر

لباس بارداری عروسی

 • پیراهن مجلسی بارداری یقه هفت گلدار

پیراهن بارداری گلدار مجلسی

 • لباس حاملگی مجلسی یقه قایقی

لباس مجلسی بارداری

 • لباس ساتن آستین بلند لباس مجلسی بارداری

لباس بارداری

 • لباس بارداری بارداری مناس برای میهمانی

لباس بارداری مجلسی و شیک

لباس بارداری قرمزئ رنگ و جدید

لباس بارداری زیبا

 • لباس مجلسی برای بارداری و مناسب میهمانی‌ها

لباس بارداری زیبا و جذاب

 • لباس بارداری ساده و راحت برای خانه

لباس بارداری مجلسی

 • لباس بهاری بارداری و راحت برای منزل

لباس بارداری گل گلی

 • لباس بارداری شیک و جذاب برای میهمانی‌ها و دورهمی‌ها

طراحی لباس بارداری

 • لباس عروس خاص و زیبا برای مجلس و میهمانی‌های خاص

لباس بارداری شیک

 • لباس بارداری ساده و فانتزی مناسب برای خانه

لباس جدید بارداری

 • لباس بارداری فانتزی و زیبا برای میهمانی‌ها و دورهمی

لباس بارداری فانتزی

 • لباس بارداری زیبا و سر هم مناسب برای خرید و کار

لباس بارداری سرهم

 • لباس بارداری ساده و شیک و همچنین رسمی

لباس بارداری جدید و زیبا

 • لباس مجلسی بارداری سبزرنگ برای مراسم‌های پاییزی یا زمستانی:

این لباس مجلسی حاملگی به رنگ سبز زمردی برای یک مراسم رسمی یا حتی عروسی پاییزی و زمستانی انتخاب بسیار مناسبی است. خانم‌های باردار می‌توانند برای جلوه دادن به استایل بارداری‌شان از اکسسوری نیز استفاده کنند.

لباس مجلسی بارداری

 • لباس مجلسی بارداری با یقه کراواتی مناسب برای مراسم عروسی:

اگر در دوران بارداری‌تان به یک مراسم رسمی دعوت شدید، این لباس بارداری با مدل بی‌نظیرش می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. می‌توانید این مدل را با یک صندل پاشنه کوتاه فلزی ست کنید و استایل بارداری خیره‌کننده‌ای بسازید.

لباس مجلسی حاملگی

 • یک لباس مجلسی بارداری راحت و زیبا:

این لباس مجلسی بارداری خیره‌کننده علاوه بر جنس نرم و لطیفش، مدل روان و راحتی نیز دارد. در واقع رقصیدن این پیراهن بارداری در بدن شما در کنار یقه هالتری زیبا، جلوه باشکوهی خواهد داشت.

لباس حاملگی رسمی

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید/ تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار تهران

باغ تالار تهران

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :

۱ دیدگاه

 • برای خرید لباس مجلسی میخواستم اقدام کنم. میگید چطور باید خرید کنم؟ قیمت ها رو هم احتمالا به خاطر تغییرات نمیگذارید. اگه ممکنه لیست قیمت های لباس ها رو برام بگذارید . ممنون