انتخاب تالار پذیرایی مهم ترین تصمیم زوج های جوان

برای یک زوج جوان که تصمیم به ازدواج دارند و قصد دارند یک مراسم عروسی بزرگ و باشکوه بگیرند هیچ چیز مهمتر از انتخاب یک تالار پذیرایی مجلل و زیبا نیست. بیشتر زیبایی و شکوه مراسم عروسی به خاطر تالار عروسی و دکوراسیون و طراحی آن است. اگر تالار عروسی به درستی انتخاب نشود و شرایط آن با نوع مراسم شما و مهمانانتان همخوانی نداشته باشد، هر چقدر هم برای مراسم خود هزینه کرده باشید، خاطره خوبی در ذهن شما و مهمانانتان باقی نمی ماند.

انتخاب تالار پذیرایی

بنابراین عروس و داماد باید در انتخاب تالار پذیرایی که برای مراسم عروسی خود در نظر می گیرند نهایت دقت و توجه را داشته باشند و شرایط آن را کاملاً بررسی کنند. انتخاب تالار عروسی شیک و مناسب آنقدر مهم است که هرچقدر زمان برای این کار در نظر بگیرید ضرر نکرده اید. می توانید شخصاً به تالار عروسی مورد نظر خود مراجعه کرده و شرایط و امکانات آن را بررسی کنید. یا اینکه در سایت های مختلف که به معرفی انواع تالار پذیرایی در مناطق مختلف می پردازند، جستجو کرده و تالار عروسی موردنظر خود را بیابید و با دیدن شرایط و امکانات آن و همچنین عکس هایی که از قسمت های مختلف تالار عروسی در سایت قرار داده شده است، در نهایت تصمیم درست را بگیرید و بهترین تالار عروسی را که با بودجه و شرایط شما مناسب تر است، بیابید.

در رابطه با این موضوع بخوانید:تالارکده، مرجع تخصصی خدمات عروسی

بعضی از زوج ها ترجیح می دهند به جای اینکه مراسم عروسی خود را در یک تالار پذیرایی سرپوشیده برگزار کنند، این روز مهم زندگی شان را در یک باغ تالار زیبا و سرسبز جشن گرفته و مراسم خود را بیش از پیش به یاد ماندنی و خاطره انگیز کنند. انتخاب باغ عروسی مناسب نیز بسیار مهم است و باید بسیاری از شرایط و امکانات آن را بسنجید تا در روز عروسی خود و مهمانانتان با امکانات باغ تالار دچار مشکل نشوید.

در رابطه با این موضوع بخوانید:زیباترین و مجلل ترین باغ تالارهای تهران

انتخاب تالار پذیرایی

برای انتخاب یک تالار پذیرایی شیک و مناسب یا یک باغ عروسی زیبا و باشکوه در ابتدا مشخص کنید که تعداد مهمانان شما چقدر است. از آنجا که انتخاب تالار عروسی یا باغ تالار مهم ترین تصمیم شما زوج های جوان در برنامه ریزی عروسی است، باید حتماً تخمین درستی از تعداد مهمانان خود داشته و سپس ظرفیت تالار عروسی و یا باغ تالار موردنظر خود را نیز به درستی مشخص کنید. اگر تالار پذیرایی یا باغ عروسی موردنظر شما ظرفیتی کمتر از تعداد مهمانانتان داشته باشد نه تنها با کمبود فضا برای نشستن و پذیرایی از مهمانان مواجه می شوید بلکه با مشکلات دیگری مانند کم بودن تعداد سرویس های بهداشتی موجود در تالار پذیرایی یا باغ عروسی ، کم بودن تعداد ظروف و بسیاری موارد دیگر نیز روبرو می شوید.

مورد دیگری که در انتخاب تالار پذیرایی و یا باغ تالار مناسب باید در نظر بگیرید، به اندازه بودن تعداد پرسنل موجود در آن تالار عروسی یا باغ تالار برای میزبانی از مهمانانتان است. این موضوع به حدی اهمیت دارد که باید حتماً در مورد آن به اندازه کافی تحقیق کرده و از مدیر تالار پذیرایی یا باغ عروسی بخواهید که آمار دقیقی از تعداد پرسنل تالار عروسی را به شما بدهند. باید تعداد پرسنل و کارکنانی که از مهمانان پذیرایی می کنند، غذاها را سرو می نمایند و یا سرویس های بهداشتی تالار پذیرایی یا باغ تالار را تمیز می کنند به اندازه ای باشد که مهمانان از این نظر هیچ کمبودی حس نکنند و حتی پذیرایی ها چندین مرتبه تکرار شود.

انتخاب تالار پذیرایی

یکی از امکاناتی که امروزه به کمک زوج های جوان برای تصمیم گیری در مورد تالار پذیرایی یا باغ تالار مناسب و انتخاب یک تالار عروسی یا باغ عروسی شیک و با امکانات کافی آمده است، شرکت های تشریفات عروسی است. این شرکت های تشریفات عروسی با بسیاری از باغ تالار ها یا انواع تالار پذیرایی قرارداد داشته و می توانند بهترین تالار عروسی که با امکانات شما و نیز بودجه ای که برای این کار اختصاص داده اید هماهنگی دارد را به شما معرفی کنند.

در رابطه با این موضوع بخوانید:بهترین تشریفات عروسی و خدمات دهندگان مجالس در تهران را بشناسید

شرکت های تشریفات عروسی معمولاً عهده دار تهیه دیگر ملزومات برپایی مراسم عروسی مانند دکوراسیون تالار پذیرایی یا باغ تالار ، گل آرایی تالار عروسی ، تزئین جایگاه عروس و داماد در تالار پذیرایی و موارد دیگر مانند تهیه شام عروسی و پذیرایی ها نیز می شوند. شما می توانید همه بخش های مختلف برگزاری مراسم عروسی یا بخشی از آن را بر عهده تشریفات عروسی مورد نظر خود قرار دهید. تشریفات عروسی معمولاً در فصل هایی از سال مانند زمستان که تعداد عروسی ها کمتر است پکیج هایی با تخفیفات ویژه ارائه می دهند که می توانید از آنها استفاده کرده و یک تالار پذیرایی مجلل و زیبا یا یک باغ تالار باشکوه و مجلل را با قیمتی بسیار کمتر از حد معمول آن و با امکاناتی مناسب برای مراسم عروسی خود رزرو کنید. شما می توانید اطلاعات مربوط به این پکیج های ویژه تشریفات عروسی را از سایت هایی که مختص معرفی تشریفات عروسی ، تالار پذیرایی و باغ تالار هستند، دریافت کنید.

انتخاب تالار پذیرایی

اگر تصمیم گرفته اید از یک تشریفات عروسی برای برپایی جشن خود استفاده کنید و امور مربوط به برگزاری عروسی خود را تماماً به یک شرکت تشریفات عروسی بسپارید، حتماً قبل از انتخاب تشریفات عروسی مدنظر خود از سابقه آنها در برپایی مراسم عروسی، تحقیق و پرس و جوی کافی کنید. معمولاً شرکت های تشریفات عروسی که سابقه زیادی در برپایی مراسم مختلف عروسی ندارند، از عهده برپایی یک جشن بزرگ با تعداد مهمانان زیاد برنمی آیند. بنابراین اگر تعداد مدعوین به مراسم عروسی شما زیاد است، در انتخاب تشریفات عروسی دقت کنید.

حتماً به تالار عروسی یا باغ تالار که به شما معرفی شده است، سر بزنید و شرایط و امکانات آن را به درستی بسنجید. اگر برایتان مقدور است در یک مراسم عروسی که توسط تشریفات عروسی مدنظر شما برگزار شده است بروید و از نحوه دکوراسیون تالار پذیرایی و گل آرایی باغ عروسی مطلع شوید و نظرات و پیشنهاد های خود را با مدیران تشریفات عروسی و تالار پذیرایی یا باغ تالار در میان بگذارید.

همچنین از کیفیت و طعم غذاهایی که در شام عروسی توسط تشریفات عروسی مدنظر شما سرو می شود، اطمینان حاصل کنید. از دیگر برنامه هایی که تشریفات عروسی برای سرگرم کردن مهمانان تدارک دیده است مانند آتش بازی در محوطه باغ عروسی و موارد دیگر پرس و جو کنید و در صورت تایید آنها را تهیه کنید.

انتخاب تالار پذیرایی مناسب در فصل زمستان و باغ تالار زیبا و سرسبز در عروسی تابستانی شما مهمترین تصمیم تان در برنامه ریزی عروسی است. پس برای آن زمان بگذارید و از مهمترین روز زندگی خود لذت ببرید.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?
تالار بزرگ پامچال (جاده اصفهان - شیراز)
قصر امپراطور یکی از بزرگ‌ترین تالارهای عروسی در هرات

آخرین دیدگاه‌ها

شمشیری
باغ تالار تک درخت

منو سیلور برای ۲۵۰ نفر چقد میشود

شمشیری
باغ تالار مجنون

هزیمت برای ۲۵۰ نفر مهمان برای مهرماه چقد میشه

بدون نام
خرید بازار و چمدان عروس و داماد

به نظر من اشتباهه که خانواده عروس یا داماد این موارد رو تهیه کنن. عروس و دامادی که نتونن روی پای خودشون وایسن بعدا دچار مشکلات زیادی میشن. بهتره عروس و داماد با درآمد شخص خودشون این وسایل رو به تدریج تهیه کنن.

نقدیان
تالار پذیرایی میثاق ارتش

ماتالارمیثاق 1مراسم داشتیم،همه چیزعالی بود،حتی به کارکنان انعام دادیم،نگرفتن،کلیه ی غذاهاومیوه و شیرینی ماروکامل بعدازمراسم تحویل شد.

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ایشالله همیشه مراسم عروسی باشه و خوشی ما چند وقت پیش مهمان این تالار بودیم،برخورد پرسنل مجموعه خوب بود تنها عیب اون شب سردی غذا بود واقعا با وجود کلی منو و سلف سرویس همه ی غذا ها سرد سرد بودن

نوشین
باغ تالار عمارت فاخر

سلام هزینه ها برای حدود ۱۵۰ نفر شهریور ماه رو میخواستم بدونم

آرمان
کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

سلام رقص‌دو نفره برای عروس و داماد لطفا مسیر ارتباطی را اعلام‌بفرمایید

سارا
عروسی های مختلط در باغ تالارهای تهران

سلام چند کمله حرف منطقی یک مقدار به نظر کلمه مختلط غلطه. ممکنه هر خانواده ای با تعداد زیاد در یک مهمانی دور هم جمع باشند آیا بگیم مختلط درسته ؟ استخر مختلط قطعا بد و با فرهنگ ما سازگار نیست. این یک باغ تالار رو که ممکنه بخشی از مراسم مهمانان و محارم دور هم باشند انقدر ازش بد گفته بشه هم صحیح نیست. اینکه پوشش ها نامناسب و زننده باشه و آقایان مشروبات الکلی مصرف کنند و جو ناسالم برای خانواده باشه اصلا مطلوب خانواده ها نیست و قطعا هیچکس این شرایط رو نمیپسنده. من این بخش رو جدا میکنم ولی اینکه بعضی ها با رعایت اصول و عقاید و احترام بخواهند یک مراسم مهمانی داشته باشند آیا باید مواضع تند گرفت ؟ آیا نباید به دیدگاه و تفکر مردم احترام گذاشت ؟ ممنو از اینکه دیدگاه من رو منتشر میکنید و ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید.