تبلیغات تالارهای پذیرایی و باغ تالار تشریفات عورسی و معرفی به کاربران یکی از ملزمات این کسب و کار به شمار می آید. از این رو بسیاری از مدیران این حرفه به دنبال معرفی و شناساندن مجموعه و خدمات خود در قالب تبلیغات هستند.
” مشاوره رایگان تبلیغات”

جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین واتساپ اطلاعات کسب نمایید.

تالارکده با بسیاری از برندهای سرشناس تالار و باغ تالار و خدمات مجالس عروسی در سطح تهران همکاری دارد که به برخی از آنها اشاره می نماییم.

تالارهای پذیرایی: تالار سناتور، تالار پارسیس، مجموعه تالارهای رویال، تالار الیزه، مجموعه تالارهای دانیال، تالار پارسین و …

باغ تالارها: عمارت دانیال، باغ تالار والا، باغ تالار تک درخت، باغ تالار  ایرانی، باغ تالار آریل، عمارت عصر نوین، باغ تالار عقیق و …

همکاری با خدمات دهندگان مجالس عروسی و تشریفات

در دنیای امروز کسی نیست که به لزوم تبلیغات و تاثیر آن در شناساندن محصول یا خدمات به مخاطب آگاهی نداشته باشد. در حقیقت تبلیغات رکن اصلی افزایش فروش و توسعه ی بازار است. با تبلیغات درست و اصولی علاوه بر فروش بیشتر و گسترش بازار محصولات یا خدمات خود می توانید بازارهای جدید را شناسایی کرده و محصول یا خدمات جدید خود را نیز به مخاطب معرفی کنید.

تبلیغات تالار عروسی و باغ تالار

به عنوان مثال در حوزه خدمات مربوط به مراسم و تالارهای پذیرایی عروسی، از آنجا که ارائه دهندگان خدمات در این حوزه مدام در حال ایجاد خلاقیت و بروزرسانی در ارائه خدمات خود از دیزاین و دکوراسیون تالار پذیرایی عروسی یا باغ تالار گرفته تا ارائه منوهای جدید در قسمت پذیرایی و شام و همچنین ارائه پکیج های مناسبتی همراه با تخفیف تالار پذیرایی یا باغ تالار و خیلی موارد دیگر، لازم است در این بازار پر رقابت خدمات جدید خود را با سرعت و جذابیت هر چه تمام تر به اطلاع مخاطبان خود برسانند.

در این میان انتخاب یک بستر و رسانه مناسب برای ارائه تبلیغات خود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. صاحب نظران معتقدند برای تأثیرگذار بودن تبلیغات باید رسانه ای انتخاب شود که صفات زیر را دارا باشد:

  1. ماندگاری
  2. تاثیرگذاری
  3. فراگیری

هرچقدر که یک رسانه مخاطبان بیشتری داشته باشد، افراد بیشتری نیز تبلیغات آنها را مشاهده کرده و ماندگاری و تاثیرگذاری بیشتری نیز خواهد داشت. همچنین در یک رسانه مناسب باید بتوان با هر بودجه ای نیاز تبلیغ را فراهم کرد و نیز سرعت و فراگیری آن به اندازه ای باشد که با دنیای پرسرعت امروز که خبرها در کسری از ثانیه منتشر می شود، هماهنگی داشته باشد.

با گسترش استفاده از اینترنت در دنیای امروز و شروع فعالیتهای تجاری در اینترنت، تبلیغات اینترنتی نیز پا به عرصه وجود گذاشت. در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغات در اینترنت مزایای بسیار زیادی دارد. در ادامه مقاله به بررسی مزایای استفاده از اینترنت به عنوان یک رسانه مناسب برای ارائه تبلیغات می پردازیم.

تبلیغات تالار عروسی و باغ تالار

تبلیغات اینترنتی به شکلی است که امکان تعامل با مخاطبان و ایجاد یک ارتباط دوسویه بین مخاطب و تبلیغ کننده را فراهم می کند. مخاطب در بستر اینترنت می تواند به راحتی تبلیغات را دریافت کرده و سوالات خود را با تبلیغ کننده مطرح کند، نظر و پیشنهاد خود را بیان کرده و از نظرات دیگران نیز آگاه شود.

مزایای تبلیغات تالارها و مجموعه های تشریفات عروسی در تالارکده

  • معرفی خدمات و امکانات و تشریح خدمات
  • گسترش بازار و کسب و کار
  • از بین بردن واسطه ها
  • جذب مشتری جدید و افزایش درآمد
  • ارتباط با مشتریان به شیوه های نوین
  • یادآوری به مشتریان قدیمی و تثبیت برند

این امکان در تبلیغات سنتی بسیار سخت و یا حتی ناممکن است. مثلاً در گذشته تازه عروس و دامادهایی که به دنبال تهیه و تدارک مقدمات عروسی و انتخاب تالار پذیرایی عروسی یا باغ تالار خود بودند، برای پیدا کردن مکان مناسب و به دست آوردن اطلاعات لازم در مورد آن، باید به صورت حضوری به محل رفته و از آنجا بازدید می کردند. از آنجا که این کار را باید برای همه تالارهای پذیرایی عروسی محل زندگی خود انجام می دادند، مستلزم صرف زمان زیادی بود. اما امروزه با حضور سایتهایی که مختص معرفی تالارهای پذیرایی عروسی و باغ تالارها هستند و این کار را با ارائه توضیحات کافی و به روز همراه با عکس های باکیفیت و آخرین اطلاع رسانی ها انجام می دهند، انتخاب یک تالار پذیرایی یا باغ تالار مناسب برای زوج ها بسیار آسان شده است. حتی می توان با خواندن نظرات کاربران دیگر از بازخوردهای آنها مطلع شد. کاری که در گذشته امکان برآوردن آن بسیار سخت و محدود بود.

از دیگر مزایای تبلیغات اینترنتی تالارها می توان به ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات یا خدمات اشاره کرد. تبلیغات اینترنتی باغ تالارها با یک پیوند مستقیم، دسترسی به اطلاعات تمام محصولات یا خدمات ارائه شده را برای مخاطبان ممکن می سازد. تنها یک کلیک ساده کافی است که حجم بالایی از اطلاعات مرتبط با خدمات یا محصول موردنظر خود را دریافت کنید.

تبلیغات تالار عروسی و باغ تالار

 

به عنوان مثال در تصویر بالا با کلیک بر روی تالارهای پذیرایی تهران می توانید لیستی از بهترین و مجلل ترین تالارهای پذیرایی تهران را ببینید یا با کلیک بر روی باغ تالارهای تهران لیستی از زیباترین باغ تالارهای تهران برای شما نمایش داده خواهد شد.

دسترسی جهانی و شبانه روزی نیز یکی دیگر از مزایای تبلیغات اینترنتی است. کاربران در هر کجای دنیا باشند و در تمام روزهای سال و تمام ساعات روز می توانند به اینترنت دسترسی داشته و از سایتها بازدید کنند. این امر باعث می شود قابلیت مشاهده و بالطبع تعداد مشاهدات افزایش یافته و در نتیجه باعث گسترش بازار شما می شود.

از دیگر مزایای تبلیغات اینترنتی می توان به نمایش، نگهداری و به روزرسانی آسان آن اشاره کرد. تبلیغات سنتی به صورت چاپ بنر یا تراکت های تبلیغاتی، قابلیت بروزرسانی بالایی ندارند زیرا فرآیند تهیه و اجرای تبلیغات در آنها دشوار است. اما تبلیغات اینترنتی به دلیل ماهیت دیجیتالی، به سرعت قابل نمایش و به روز رسانی هستند. شما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مرتبط با مراسم و تالار پذیرایی عروسی می توانید تمام به روزرسانی ها و خدمات جدیدی را که در حوزه کسب و کار خود ارائه می دهید در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق بستر اینترنت و سایت های معرفی تالارهای پذیرایی عروسی و باغ تالارها به اطلاع مخاطبان خود برسانید.

تبلیغات تالار عروسی و باغ تالار

و در نهایت هزینه پایین تر تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی، مزیتی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. به عنوان مثال برای گرفتن بیلبورد در بزرگراههای تهران باید هزینه سرسام آوری پرداخت کنید یا هزینه یک دقیقه تبلیغ در صدا و سیما مبلغ بسیار بالایی است. در حالیکه با تبلیغ در یک سایت پرمخاطب مرتبط با کسب و کارتان علاوه بر اینکه مخطبان زیادی تبلیغات شما را خواهند دید، هزینه بسیار پایین تری نیز پرداخت خواهید کرد.

سایت تالارکده با معرفی بهترین و مجلل ترین تالارهای پذیرایی عروسی و باغ تالارها در سطح شهر تهران و کرج، یکی از بسترهای مناسب برای معرفی کسب و کار و خدمات شما است که با داشتن یک رابط کاربری مدرن و زیبا می تواند انواع تبلیغات شما را به صورت های مختلف مانند بنرهای ثابت تبلیغاتی، بنرهای پویا و بسیاری از انواع دیگر به مخاطبانتان ارائه دهد. دیدن تبلیغات بنری شما از سوی مشتریان در سایت های مختص کسب و کارتان چه با کلیک بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف کردن برند شما نقشی باورنکردنی دارد.

از آنجا که عمده مخاطبان این سایت را زوج های جوان و کسانی که در آستانه ازدواج قرار دارند، تشکیل می دهند، این سایت گزینه ای مناسب برای تبلیغات شما به شمار می آید.

سفارش تبلیغات : 09122383221


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار پذیرایی پارسیس
15% تخفیف

تالار پذیرایی پارسیس

بزرگراه آیت اله سعیدی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار دارایی
20% تخفیف

مجموعه تالارهای پذیرایی دارایی

اتوبان بابایی شرق، بعد از اتوبان باقری، خروجی استخر تهرانپارس، باغ تالار دارایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی در تالار

تالار پذیرایی هتل بزرگ ارم

تهران - میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - بعد از کتابخانه ملی، تالار پذیرایی هتل ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه
10% تخفیف

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه

تهران، خیابان اقدسیه (موحد دانش)، نرسیده به سه راهی اقدسیه، مقابل پاساژ صدف
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :