متن کارت دعوت عروسی کرونایی+ یک پیشنهاد ویژه و خاص!

شرایط موجود در کرونا باعث شده تا زندگی مردم را تحت شعاع آن قرار گیرد و روند عروسی ها نیز از این قاعده مثتثنی نبوده . متن کارت دعوت عروسی کرونایی نیز می تواند تحت همین شرایط با ایده های خاص و متفاوت همراه باشد و با کمی نوآوری متن های زیبایی را در این شاریط سخت کرونا برای کارت عروسی خود داشته باشید.

برگزاری مراسم عقد و عروسی از مبارک ترین مراسم‌هایی است که ایرانیان آن را با آداب ورسوم خاصی برگزار می‌کنند؛ این مراسم که با حضور اقوام، بزرگان و دوست داران زوجین برگزار می شود از مدعوین نه با تماس تلفنی بلکه با دعوت نامه یا همان کارت عروسی دعوت می شود. البته با توجه به اینکه کرونا زندگی همه را تحت شعاع خود قرار داده خیلی از مراسمات عروسی نیز به همین دلیل یا برگزار نمی شوند یا در صورت برگزاری با تعداد اندکی برگزار می شود. برای همین زوج ها از متن کارت دعوت عروسی کرونایی استفاده می کنند

کارت عروسی

یک ایده برای ساخت کارت عروسی در شرایط کرونا

انتخاب و نحوه ساخت کارت عروسی زیباترین قسمت عروسی نیز هست چرا که عروس و داماد با شوق و ذوق کارت عروسی شان را به کسانی که دعوت کرده اند می دهند و دیگران را هم در شادی شان سهیم می کنند. انتخاب کارت عروسی بسیار مهم است چرا که به عنوان یک یادگاری نزد همه کسانی که دعوت شده اند باقی می ماند. کارت دعوت عروسی، معمولا اولین چیزی است که مهمانان شما از مراسمتان می‌بینند و به خاطر می‌سپارند، بنابراین اگر موقع انتخاب کمی بیشتر وسواس به خرج دهید و از خلاقیت و سلیقه تان استفاده کنید، قطعا ضرر نمی‌کنید.

ساخت کارت عروسی آنلاین با متن دلخواه (یک پیشنهاد ویژه و خاص!)

سایت تالارکده پلتفرم جدیدی را جهت ساخت کارت عروسی ساخته که می توانید کارت خود را در آن اینجاد کنید.

برای این منظور به صفحه “” کارت دعوت عروسی “” مراجعه کنید و کارت خود را آنلاین بسازید.

برخی از ویژگی های کارت دعوت مجازی و آنلاین :

 • عدم نیاز به هزینه های گذاف چاپ و تکثیر
 • امکان ارسال به آسانی برای مهمانان
 • امکان درج آهنگ درخواستی روی کارت دعوت
 • امکان ثبت عکس دلخواه روی کارت عروسی آنلاین
 • امکان مشخص کردن زمان و مکان عروسی
 • درج متن کارت عروسی بصورت دلخواه و امکان انتخاب از متون پیشفرض
 • طرح ها و قالب های مختلف
 • ثبت لوکیشن محل برگزاری و امکان مسیریابی بصورت آنلاین
 • تایمر بسیار زیبا و روز شمار تا مراسم
 • امکان ثبت یادبود توسط مهمانان
 • امکان اطلاع از شرکت یا عدم شرکت مهمانان (بسیار مورد استقبال در شرایط کرونا)
 • امکان ساخت کلیپ ویدئوی اختصاصی

انتخاب یک کارت عروسی زیبا و شیک که مناسب برای عروس و داماد و میهمانان باشد، کار آن چنان ساده‌ای نخواهد بود. درصورتی‌ که عروس و داماد به دلیل مشغله، زمان محدودی برای انجام این کار در اختیار داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به یک تیم تشریفات، خواستار کمک آن ها شوند.

کارت عروسی

اما امروزه همانطور که می‌دانید گرفتن مراسم های عروسی به دلیل ویروس کرونا کار درستی نیست و کلا ممنوع می‌باشد و تالار ها در حال حاضر فعالیتی ندارند، اما خیلی از عزیزان می‌خواهند برای یادبود و ادای احترام به میهمانانشان به آن ها کارت عروسی بدهند که هم بابت پیوندشان به یک دیگر اطلاع رسانی کنند و هم این که بگویند مراسمشان به علت بیماری کرونا کنسل شده و در فرصت بهتری مراسم برگزار می‌کنند زیرا که سلامتی مهم ترین موضوع می‌باشد.

همچنین ببینید : بازگشایی تالارهای عروسی

هرچند با گذشت چند ماه از درگیری با این بیماری، به تازگی برخی کرونا را فراموش کرده‌اند و مراسماتی برپا می‌کنند که نهایتا منجر به ابتلای ده‌ها نفر از میهمانان و شرکت‌کننده‌ها می‌شود، اما برخی زوج‌های جوان نیز راه‌های تازه‌تری در پیش گرفته و به روش دیگری به خانه بخت رفتند؛ این عروس و دامادها با انتشار کارت عروسی‌شان و ارسال پیام‌هایی برای آشنایان خبر از شروع زندگی مشترکشان داده و با آرزوی سلامتی برای میهمانان، اعلام کردند که مراسم عروسی برگزار نمی‌کنند.

برای ساخت کارت عروسی کرونایی خود شما می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش انجام دهید

چند نمونه از کارت دعوت عروسی کرونایی را شما می توانید این زیر ببینید

متن کارت دعوت عروسی کرونایی

تصویر پایین که به تازگی در شبکه‎های اجتماعی منتشر شده و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است، تصویری از کارت عروسی یک عروس و داماد اهل مشهد است که ترجیح دادند در روزهای کرونایی بدون برگزای مراسم عروسی و دعوت اقوام زیر یک سقف بروند.

کرت عروسی زوج مشهدی

متن کارت دعوت عروسی کرونایی

متن کارت عروسی یکی از بخش های مهم هر کارت دعوت عروسی محسوب می شود و نحوه دعوت مهمانان محترمتان به مراسم عروس تان به این متن بستگی دارد و هرچه در انتخاب کارت عروسی و متن آن حساس‌تر باشید و سلیقه به‌ خرج دهید، نتیجه بهتری می گیرید. وقتی با متن‌های مختلفی روبرو شدید، تازه متوجه می شوید که چندان هم کار ساده ای نیست و انتخاب متن کارت عروسی مناسب که بیانگر روحیات شما باشد، کار چندان راحتی نیست.

متن کارت عروسی، انواع مختلفی دارد، معمولا این متن را، متناسب با استایل کارت انتخاب می‌کنند. به طور مثال، بهترین متن برای کارت فانتزی و عروسکی، متن صمیمی و ساده است، قطعا در چنین کارتی، متنی ادبی و شعری از حافظ نوشته نمی‌شود، خیلی از عروس و دامادها علاقه‌مند به استفاده از متن‌های ادبی، رسمی و سنگین هستند.

این متن‌ها، مناسب کارت‌های کلاسیک و لوکس است. متن کارت به‌ صورت طنز و شوخی نیز، یکی از انواع متن کارت عروسی محسوب می‌شود، که طرفداران خودش را دارد. سعی کنید برای انتخاب این متن، نوع کارت‌تان را درنظر بگیرید و متناسب با آن، متن را انتخاب کنید.

اما پیشنهاد ویژه و خاص تالارکده

مجموعه تالارکده خدمتی چدید به زوج های جوان ارائه کرده است . راه اندازی بخش کارت دعوت عروسی آنلاین باعث شده تا زوج های جوان به راحتی بتوانند کارت دعوت خود را برای اقوام و دوستان ارسال نمایند و آنها را به مراسم عقد و عروسی خود دعوت نمایند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
تالار عروسی ایرانیان نیاوران جماران
15% تخفیف

باغ تالار پذیرایی ایرانیان

نیاوران، خیابان جماران، خیابان حسن پور، انتهای ششم، باغ تالار پذیرایی ایرانیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار مهران غرب
پکیج ویژه

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام وسک
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پردیس
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :