شرایط موجود در کرونا باعث شده تا زندگی مردم را تحت شعاع آن قرار گیرد و روند عروسی ها نیز از این قاعده مثتثنی نبوده . متن کارت دعوت عروسی کرونایی نیز می تواند تحت همین شرایط با ایده های خاص و متفاوت همراه باشد و با کمی نوآوری متن های زیبایی را در این شاریط سخت کرونا برای کارت عروسی خود داشته باشید.

برگزاری مراسم عقد و عروسی از مبارک ترین مراسم‌هایی است که ایرانیان آن را با آداب ورسوم خاصی برگزار می‌کنند؛ این مراسم که با حضور اقوام، بزرگان و دوست داران زوجین برگزار می شود از مدعوین نه با تماس تلفنی بلکه با دعوت نامه یا همان کارت عروسی دعوت می شود. البته با توجه به اینکه کرونا زندگی همه را تحت شعاع خود قرار داده خیلی از مراسمات عروسی نیز به همین دلیل یا برگزار نمی شوند یا در صورت برگزاری با تعداد اندکی برگزار می شود. برای همین زوج ها از متن کارت دعوت عروسی کرونایی استفاده می کنند

کارت عروسی

یک ایده برای ساخت کارت عروسی در شرایط کرونا

انتخاب و نحوه ساخت کارت عروسی زیباترین قسمت عروسی نیز هست چرا که عروس و داماد با شوق و ذوق کارت عروسی شان را به کسانی که دعوت کرده اند می دهند و دیگران را هم در شادی شان سهیم می کنند. انتخاب کارت عروسی بسیار مهم است چرا که به عنوان یک یادگاری نزد همه کسانی که دعوت شده اند باقی می ماند. کارت دعوت عروسی، معمولا اولین چیزی است که مهمانان شما از مراسمتان می‌بینند و به خاطر می‌سپارند، بنابراین اگر موقع انتخاب کمی بیشتر وسواس به خرج دهید و از خلاقیت و سلیقه تان استفاده کنید، قطعا ضرر نمی‌کنید.

ساخت کارت عروسی آنلاین با متن دلخواه

سایت تالارکده پلتفرم جدیدی را جهت ساخت کارت عروسی ساخته که می توانید کارت خود را در آن اینجاد کنید. برای این منظور به صفحه “” کارت دعوت عروسی “” مراجعه کنید و کارت خود را آنلاین بسازید.

انتخاب یک کارت عروسی زیبا و شیک که مناسب برای عروس و داماد و میهمانان باشد، کار آن چنان ساده‌ای نخواهد بود. درصورتی‌ که عروس و داماد به دلیل مشغله، زمان محدودی برای انجام این کار در اختیار داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به یک تیم تشریفات، خواستار کمک آن ها شوند.

کارت عروسی

اما امروزه همانطور که می‌دانید گرفتن مراسم های عروسی به دلیل ویروس کرونا کار درستی نیست و کلا ممنوع می‌باشد و تالار ها در حال حاضر فعالیتی ندارند، اما خیلی از عزیزان می‌خواهند برای یادبود و ادای احترام به میهمانانشان به آن ها کارت عروسی بدهند که هم بابت پیوندشان به یک دیگر اطلاع رسانی کنند و هم این که بگویند مراسمشان به علت بیماری کرونا کنسل شده و در فرصت بهتری مراسم برگزار می‌کنند زیرا که سلامتی مهم ترین موضوع می‌باشد.

همچنین ببینید : بازگشایی تالارهای عروسی

هرچند با گذشت چند ماه از درگیری با این بیماری، به تازگی برخی کرونا را فراموش کرده‌اند و مراسماتی برپا می‌کنند که نهایتا منجر به ابتلای ده‌ها نفر از میهمانان و شرکت‌کننده‌ها می‌شود، اما برخی زوج‌های جوان نیز راه‌های تازه‌تری در پیش گرفته و به روش دیگری به خانه بخت رفتند؛ این عروس و دامادها با انتشار کارت عروسی‌شان و ارسال پیام‌هایی برای آشنایان خبر از شروع زندگی مشترکشان داده و با آرزوی سلامتی برای میهمانان، اعلام کردند که مراسم عروسی برگزار نمی‌کنند.

برای ساخت کارت عروسی کرونایی خود شما می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش انجام دهید

چند نمونه از کارت دعوت عروسی کرونایی را شما می توانید این زیر ببینید

متن کارت دعوت عروسی کرونایی

تصویر پایین که به تازگی در شبکه‎های اجتماعی منتشر شده و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است، تصویری از کارت عروسی یک عروس و داماد اهل مشهد است که ترجیح دادند در روزهای کرونایی بدون برگزای مراسم عروسی و دعوت اقوام زیر یک سقف بروند.

کرت عروسی زوج مشهدی

متن کارت دعوت عروسی کرونایی

متن کارت عروسی یکی از بخش های مهم هر کارت دعوت عروسی محسوب می شود و نحوه دعوت مهمانان محترمتان به مراسم عروس تان به این متن بستگی دارد و هرچه در انتخاب کارت عروسی و متن آن حساس‌تر باشید و سلیقه به‌ خرج دهید، نتیجه بهتری می گیرید. وقتی با متن‌های مختلفی روبرو شدید، تازه متوجه می شوید که چندان هم کار ساده ای نیست و انتخاب متن کارت عروسی مناسب که بیانگر روحیات شما باشد، کار چندان راحتی نیست.

متن کارت عروسی، انواع مختلفی دارد، معمولا این متن را، متناسب با استایل کارت انتخاب می‌کنند. به طور مثال، بهترین متن برای کارت فانتزی و عروسکی، متن صمیمی و ساده است، قطعا در چنین کارتی، متنی ادبی و شعری از حافظ نوشته نمی‌شود، خیلی از عروس و دامادها علاقه‌مند به استفاده از متن‌های ادبی، رسمی و سنگین هستند.

این متن‌ها، مناسب کارت‌های کلاسیک و لوکس است. متن کارت به‌ صورت طنز و شوخی نیز، یکی از انواع متن کارت عروسی محسوب می‌شود، که طرفداران خودش را دارد. سعی کنید برای انتخاب این متن، نوع کارت‌تان را درنظر بگیرید و متناسب با آن، متن را انتخاب کنید.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار مهران عقد فضای باز
10% روی کل قرارداد

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام زسک
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)، خیابان اسداللهی، خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پریسا بلوار پروین
10% تخفیف

تالار پذیرایی پریسا

تهرانپارس، بلوار شاهد (پروین)، نبش خیابان ۲۱۲(شهید عمارستانی)
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :