شکایت از تالار عروسی و باغ تالار/ معرفی مراحل و اتحادیه 

همان‌طور که می‌دانید در زمان قدیم به دلیل کم بودن جمعیت در مراسم‌های عقد، عروسی، ختم و… میزبان اقدام به برگزاری مراسم خود در خانه شخصی می‌کرد، اما با گذشت زمان و بالا رفتن جمعیت مهمان‌ها و تجمل‌گرایی، این گونه مراسم‌‌ها در تالارها و باغ تالارهای مجلل و شیک برگزار می‌شود؛ در بعضی مواقع ممکن است در روند برگزاری مراسم عقد، عروسی، تولد، ختم و… مشتریان با مدیریت مجموعه به مشکلاتی اعم از اخذ مبلغ بیشتر، عدم رعایت بهداشت و… برخورد کنند، که این مشکلات نیاز به بستری مناسب دارد که هنگام بروز چنین مشکلاتی مشتریان بتوانند اقدام به شکایت از تالار عروسی کنند.

از این رو ما قصد داریم در ادامه به نحوه شکایت از تالار عروسی و باغ تالار بپردازیم تا شما بتوانید در مواقع خاص با آگاهی بیشتر اقدام به گرفتن حق خود کنید.

نحوه‌ی شکایت از تالار عروسی و باغ تالار

شکایت از باغ تالار و تالار

ممکن است شما با مشکلاتی مواجه شوید که قصد شکایت از تالار و یا باغ تالار مدنظر خود را دارید ولی از نحوه‌ی شکایت از آن ها مطلع نیستید، ما در ادامه قصد داریم به شما چند نمونه از تخلفات تالارها و باغ تالارهای پذیرایی اشاره کنیم و به شما نحوه شکایت از تالارها و باغ تالارها را شرح دهیم.

 • عدم رعایت نکات بهداشتی

یکی از دلایلی که شما در صورت ناراضی بودن از آن می‌‌توانید اقدام به شکایت از مجموعه تالار و یا باغ تالار کنید عدم رعایت نکات بهداشتی می‌باشد.

بی‌‎شک می‌توان گفت یکی از بدترین اتفاقاتی که در حین مراسم عروسی می‌تواند بیفتد عدم رعایت بهداشت از طرف مهمان‌داران مجموعه می‌باشد.

مکان‌های غیر بهداشتی، سرو غذا به صورت غیر بهداشتی و… همگی عواملی هستند که به شما این امکان را می‌‌‌دهد تا اقدام به شکایت از تالار و یا باغ تالار طرف قرارداد کنید.

 • عدم رعایت قوانین مرتبط با کنسل کردن سفارشات

بدیهی می‌باشد که شما می‌بایست چند روز قبل از برگزاری مراسم اقدام به ثبت سفارشات خود بکنید، ممکن است اشخاص به هر دلیلی اقدام به کنسل کردن این سفارشات کنند در این مواقع تالار باید قوانین مربوط به کنسل کردن سفارش را به درستی اعمال کند، در غیر این صورت شما می‌توانید اقدام به شکایت از تالار عروسی کنید.

مراحل و اتحادیه جهت شکایت از تالار و یا باغ تالار پذیرایی

شما به صورت حضوری و غیر حضوری می‎‌توانید اقدام به شکایت از تالار عروسی و باغ تالار کنید.

حضوری:

شما در این مورد می‌‌توانید شخصاً به اتحادیه تالار پذیرایی مراجعه کنید و بعد از مطرح کردن مشکل با کارکنان اقدام به ثبت شکایت خود کنید.

آدرس و شماره تلفن اتحادیه تالار و پذیرایی شهر تهران

سهروردی شمالی-پایین تر از شهید بهشتی-کوچه شهید زمانی-پلاک 19

021-88535255-7

غیر حضوری:

اگر شما به هر دلیلی از جمله مسافرت، مشغله کاری و… توانایی مراجعه حضوری را ندارید می‌تواند از سایت این اتحادیه شکایت خود را اعلام کنند تا مسئولان در اسرع وقت به آن شکایات رسیدگی نمایند و با تالارهای متخلف به طور قانونی برخورد کنند.

شکایت از تالار عروسی

4 نکته برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی

در این مسئله شکی نیست که با وجود قوانین سخت‌گیرانه شما در صورت مواجه شدن با رفتار غیر حرفه‌ای توانایی شکایت و گرفتن حق خود را دارید، اما مطمئن باشید این روند زیاد باب میل شما نیست، به دلیل اینکه در کنار دردسرهای رفت و آمد و تلف شدن تایم شما، موجب اعصاب خوردی و آزرده خاطر شدن شما می‌شود.

در ادامه قصد داریم به شما 4 نکته اساسی در جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی در روند برگزاری مراسم عروسی را ذکر کنیم.

 1. قبل از انتخاب تالار و باغ تالار تحقیق کنید

مهم‌ترین شب زندگی‌تان را با پول معامله نکنید، و همین‎طور در دام تبلیغات رؤیایی نیفتید.

هیچ فروشنده‌ای نمی‌گوید که محصولات یا خدمات من بد است، این شما هستید که می‌بایست با تحقیق درست و اصولی از منابع معتبر تشخیص دهید که چه مکانی برای شما مناسب است.

از تحقیق کردن دریغ نکنید، نگذارید رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان با بی‌حوصلگی خراب شود.

منبعی معتبر پیدا کنید، ساعت‌ها وقت بگذراید و با تحقیق فراوان متناسب با بودجه‌ی خود تالار و یا باغ تالاری را انتخاب کنید که با برگزاری مراسمتان در آن تالار مشکلی برای شما پیش نیاید.

سایت تالارکده در جهت حمایت از شأن مشتری و آسوده خاطر بودن آن‌ها در روند برگزاری مراسم عروسی اقدام به جمع‌آوری اطلاعات تمامی تالارها و باغ تالارهای تهران و حومه کرده است، تا شما بتوانید در کم‌ترین زمان تمام جوانب تالارها و باغ تالارهای تهران و کرج را بسنجید تا بتوانید با چشمانی باز انتخاب خود را انجام دهید.

 1. با مدیریت شفاف صبحت کنید

بسیاری از مواقع مشتریان از روی خجالت و رودروایسی، در جلسه‌ی اول حضوری با مدیریت تمامی ابهامات و سؤالاتی که در ذهن دارند را نمی‌پرسند، و بسیاری از پیش آمدهای احتمالی را با مدیریت مجموعه هماهنگ نمی‌کنند از همین رو باعث می‌شود بعد از عقد قرارداد مدیر تالار و یا باغ تالار هر سازی که می‌زند شما مجبور به رقصیدن باشید.

 1. شرایط را بسنجید

حتی بعد از صحبت‌های اولیه اقدام به بازدید کامل از مجموعه کنید بدون رودروایسی وضعیت تهویه سالن را جویا شوید، سیستم صوتی را چک کنید، از بهداشت آشپزخانه مطمئن شوید و… این موضوع باعث می‌شود مراسم همان‌طور که شما مدنظرتان می‌باشد پیش برود.

 1. نظرات مشتریان قبل را جویا شوید

از یک منبعی معتبر نظرات مشتریان قبلی را جویا شوید.

 • آیا از بهداشت راضی بودند؟
 • آیا از رفتار مهمان‌داران راضی بودند؟
 • آیا مزه‌ی غذا باب میل همه بود؟
 • آیا سیستم تهویه سالن به قدر کافی قدرتمند بود؟

و ده ها سؤالی که اگر قبل از عقد قرارداد نپرسید، جدا از خراب شدن مهم‌ترین شب زندگی‌تان، دردسرهای شکایت هم به شما تحمیل می‌کند.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

اطلاعیه لغو کلیه مراسمات عروسی
ازدواج کیوان ساکت اف و شیدا خلیق
هتل اسپیناس میزبان مراسم عروسی دختر شمخانی

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام

نظرات کاربران

 • حسنی پور

  سلام - کجا و چطوری می‌توان از لیست تالارهای عضو اتحادیه اطلاع پیدا کرد و همچنین نام و مشخصات صاحب یا مدیر تالار ها که قراداد تالار را امضا می کنند ' احراز هویت شود -

  پاسخ
  • تالارکده

   سلام و احترام ما در سایت تالارکده تعداد زیادی مجموعه رو معرفی کردیم و تاجای ممکن سعی کردیم بروز نگه داریم. ولی به هرحال تالارها مدام در حال تغییر هستند و مدیران جدید عهده دار مسئولیت میشن. فکر میکنم اگر به سایت اتحادیه سر بزنید اطلاعات کامل تری بدست بیارید.

   پاسخ
 • بدون نام

  شکایت از باغ تالار سمت اسلامشهر باید کجا بریم ؟ اتحادیه شون متفاوت هست ظاهرا ممکنه راهنمایی کنید

  پاسخ