شکایت از تالار عروسی و باغ تالار/ معرفی مراحل و اتحادیه 

همان‌طور که می‌دانید در زمان قدیم به دلیل کم بودن جمعیت در مراسم‌های عقد، عروسی، ختم و… میزبان اقدام به برگزاری مراسم خود در خانه شخصی می‌کرد، اما با گذشت زمان و بالا رفتن جمعیت مهمان‌ها و تجمل‌گرایی، این گونه مراسم‌‌ها در تالارها و باغ تالارهای مجلل و شیک برگزار می‌شود؛ در بعضی مواقع ممکن است در روند برگزاری مراسم عقد، عروسی، تولد، ختم و… مشتریان با مدیریت مجموعه به مشکلاتی اعم از اخذ مبلغ بیشتر، عدم رعایت بهداشت و… برخورد کنند، که این مشکلات نیاز به بستری مناسب دارد که هنگام بروز چنین مشکلاتی مشتریان بتوانند اقدام به شکایت از تالار عروسی کنند.

از این رو ما قصد داریم در ادامه به نحوه شکایت از تالار عروسی و باغ تالار بپردازیم تا شما بتوانید در مواقع خاص با آگاهی بیشتر اقدام به گرفتن حق خود کنید.

نحوه‌ی شکایت از تالار عروسی و باغ تالار

شکایت از باغ تالار و تالار

ممکن است شما با مشکلاتی مواجه شوید که قصد شکایت از تالار و یا باغ تالار مدنظر خود را دارید ولی از نحوه‌ی شکایت از آن ها مطلع نیستید، ما در ادامه قصد داریم به شما چند نمونه از تخلفات تالارها و باغ تالارهای پذیرایی اشاره کنیم و به شما نحوه شکایت از تالارها و باغ تالارها را شرح دهیم.

  • عدم رعایت نکات بهداشتی

یکی از دلایلی که شما در صورت ناراضی بودن از آن می‌‌توانید اقدام به شکایت از مجموعه تالار و یا باغ تالار کنید عدم رعایت نکات بهداشتی می‌باشد.

بی‌‎شک می‌توان گفت یکی از بدترین اتفاقاتی که در حین مراسم عروسی می‌تواند بیفتد عدم رعایت بهداشت از طرف مهمان‌داران مجموعه می‌باشد.

مکان‌های غیر بهداشتی، سرو غذا به صورت غیر بهداشتی و… همگی عواملی هستند که به شما این امکان را می‌‌‌دهد تا اقدام به شکایت از تالار و یا باغ تالار طرف قرارداد کنید.

  • عدم رعایت قوانین مرتبط با کنسل کردن سفارشات

بدیهی می‌باشد که شما می‌بایست چند روز قبل از برگزاری مراسم اقدام به ثبت سفارشات خود بکنید، ممکن است اشخاص به هر دلیلی اقدام به کنسل کردن این سفارشات کنند در این مواقع تالار باید قوانین مربوط به کنسل کردن سفارش را به درستی اعمال کند، در غیر این صورت شما می‌توانید اقدام به شکایت از تالار عروسی کنید.

مراحل و اتحادیه جهت شکایت از تالار و یا باغ تالار پذیرایی

شما به صورت حضوری و غیر حضوری می‎‌توانید اقدام به شکایت از تالار عروسی و باغ تالار کنید.

حضوری:

شما در این مورد می‌‌توانید شخصاً به اتحادیه تالار پذیرایی مراجعه کنید و بعد از مطرح کردن مشکل با کارکنان اقدام به ثبت شکایت خود کنید.

آدرس و شماره تلفن اتحادیه تالار و پذیرایی شهر تهران

سهروردی شمالی-پایین تر از شهید بهشتی-کوچه شهید زمانی-پلاک 19

021-88535255-7

غیر حضوری:

اگر شما به هر دلیلی از جمله مسافرت، مشغله کاری و… توانایی مراجعه حضوری را ندارید می‌تواند از سایت این اتحادیه شکایت خود را اعلام کنند تا مسئولان در اسرع وقت به آن شکایات رسیدگی نمایند و با تالارهای متخلف به طور قانونی برخورد کنند.

شکایت از تالار عروسی

4 نکته برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی

در این مسئله شکی نیست که با وجود قوانین سخت‌گیرانه شما در صورت مواجه شدن با رفتار غیر حرفه‌ای توانایی شکایت و گرفتن حق خود را دارید، اما مطمئن باشید این روند زیاد باب میل شما نیست، به دلیل اینکه در کنار دردسرهای رفت و آمد و تلف شدن تایم شما، موجب اعصاب خوردی و آزرده خاطر شدن شما می‌شود.

در ادامه قصد داریم به شما 4 نکته اساسی در جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی در روند برگزاری مراسم عروسی را ذکر کنیم.

  1. قبل از انتخاب تالار و باغ تالار تحقیق کنید

مهم‌ترین شب زندگی‌تان را با پول معامله نکنید، و همین‎طور در دام تبلیغات رؤیایی نیفتید.

هیچ فروشنده‌ای نمی‌گوید که محصولات یا خدمات من بد است، این شما هستید که می‌بایست با تحقیق درست و اصولی از منابع معتبر تشخیص دهید که چه مکانی برای شما مناسب است.

از تحقیق کردن دریغ نکنید، نگذارید رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان با بی‌حوصلگی خراب شود.

منبعی معتبر پیدا کنید، ساعت‌ها وقت بگذراید و با تحقیق فراوان متناسب با بودجه‌ی خود تالار و یا باغ تالاری را انتخاب کنید که با برگزاری مراسمتان در آن تالار مشکلی برای شما پیش نیاید.

سایت تالارکده در جهت حمایت از شأن مشتری و آسوده خاطر بودن آن‌ها در روند برگزاری مراسم عروسی اقدام به جمع‌آوری اطلاعات تمامی تالارها و باغ تالارهای تهران و حومه کرده است، تا شما بتوانید در کم‌ترین زمان تمام جوانب تالارها و باغ تالارهای تهران و کرج را بسنجید تا بتوانید با چشمانی باز انتخاب خود را انجام دهید.

  1. با مدیریت شفاف صبحت کنید

بسیاری از مواقع مشتریان از روی خجالت و رودروایسی، در جلسه‌ی اول حضوری با مدیریت تمامی ابهامات و سؤالاتی که در ذهن دارند را نمی‌پرسند، و بسیاری از پیش آمدهای احتمالی را با مدیریت مجموعه هماهنگ نمی‌کنند از همین رو باعث می‌شود بعد از عقد قرارداد مدیر تالار و یا باغ تالار هر سازی که می‌زند شما مجبور به رقصیدن باشید.

  1. شرایط را بسنجید

حتی بعد از صحبت‌های اولیه اقدام به بازدید کامل از مجموعه کنید بدون رودروایسی وضعیت تهویه سالن را جویا شوید، سیستم صوتی را چک کنید، از بهداشت آشپزخانه مطمئن شوید و… این موضوع باعث می‌شود مراسم همان‌طور که شما مدنظرتان می‌باشد پیش برود.

  1. نظرات مشتریان قبل را جویا شوید

از یک منبعی معتبر نظرات مشتریان قبلی را جویا شوید.

  • آیا از بهداشت راضی بودند؟
  • آیا از رفتار مهمان‌داران راضی بودند؟
  • آیا مزه‌ی غذا باب میل همه بود؟
  • آیا سیستم تهویه سالن به قدر کافی قدرتمند بود؟

و ده ها سؤالی که اگر قبل از عقد قرارداد نپرسید، جدا از خراب شدن مهم‌ترین شب زندگی‌تان، دردسرهای شکایت هم به شما تحمیل می‌کند.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار تهران / چیتگر

باغ تالار تهران | چیتگر

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار امرالد

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :