چندی از بازگشایی تالارها و باغ تالارهای تشریفاتی نمی‌گذشت که با آمدن پیک پنجم شیوع ویروس کرونا در کشور به دستور کمیته ملی مبارزه با ویروس کرونا تمامی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها باید تعطیل و پس از گذشت ده ورز دیگر مجدد تصمیم به بازگشایی بگیرند.

در حقیقت می‌توان گفت به دلیل شیوع بیش از حد کرونا به خصوص در شهر تهران تمامی شغل‌های درجه دو، سه و چهار که باعث ایجاد تجمعات می‌شوند باید فی‌الحال دست از فعالیت کشیده و برای بازگشایی مجدد و فعالیت باید منتظر اتمام زمان دو هفته‌ای این قرنطینه اخیر باشند.

فعالیت تالارهای پذیرایی و هتل‌ها همراه با کرونا

عروسی در کرونا

همانطور که می‌دانید بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌های جوان در برنامه‌ریزی‌های خود برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی، چنین موضوعی در نظر نگرفته‌اند و با توجه به این امر باید توجه داشته باشند که برگزاری جشن عقد و عروسی و هرگونه تجمع در شرایط فعلی تهران و دیگر شهرهای ایران، بسیار خطرناک بوده و هر برنامه‌ریزی در حال حاضر بهتر است که به زمان دیگری موکول شود.

عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که تعداد زیادی از هتل‌های موجود در شهرهای مختلف امکان برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی را دارند اما باید در نظر داشت که حتی هتل‌ها نیز به دستور کمیته مبارزه ملی با ویروس کرونا شامل ممنوعیت در اجرا و برگزاری هرگونه تجمعی نظیر جشن‌های عقد و عروسی هستند و اجازه برگزاری چنین مراسم‌هایی را تحت هیچ شرایطی نخواهند داشت.

برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم عقد و عروسی

تعداد زیادی از عروس و دامادها و زوج‌های جوان متاسفانه در برنامه‌ریزی‌های خود توجه چندانی به شیوع ویروس کرونا نمی‌کنند و در واقع به همین دلیل در زمان‌های زیادی کرونا باعث لغو بسیاری از جشن‌های عقد و عروسی شده است.

زوج‌های جوان از این پس باید در نظر داشته باشند که قبل از هر برنامه‌ریزی تمامی اخبار و مستندات موجود در رابطه با شیوع ویروس کرونا را به خوبی مطالعه و پیگیری کنند و در صورت نیاز برنامه‌ریزی‌های خود را با توجه به پیش‌بینی‌های لازم صورت دهند.

همچنین می‌توان گفت بسیاری دیگر از تازه عروس و دامادها و زوج‌های جوان تصمیم بر این گرفته‌اند تا پس از گذشت از دوران توامان با کرونا، به برگزاری مراسم عقد و جشن عروسیشان بپردازند و همین موضوع سبب شده است تا برنامه‌ریزی‌های خود را تقریبا تا زمان خیلی زیادی به آینده موکول کنند.

زوج‌های جوانی هم که تصمیم دارند تا در تابستان امسال جشن و مراسم عقد و عروسی خود را برگزار کنند باید توجه داشته باشند که می‌توانند در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های خود را کمی عقب انداخته و در حال حاضر به انجام برخی دیگر از مقدمات جشنشان بپردازند.

ده روز تعطیلی مشاغل درجه دو، سه و چهار در تهران

تعطیلی باغ تالارها و تالارهای پذیرایی کرونا

به گزارش ایسنا، تمامی مشاغل درجه دو، سه و چهار که شامل بازار و تالارهای پذیرایی و باغ تالارها نیز می‌شود به مدت ده روز تعطیل خواهند بود و این موضوع سبب شده تا حتی صاحبان برخی از مشاغل دیگر توان این قرنطینه را نداشته باشند و همچنان به فعالیت خود ادامه دهند.

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار تالارهای پذیرایی لینک زیر را دنبال کنید :

اخبار بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالار


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار تشریفاتی ستاره طلایی
10%

باغ تالار تشریفاتی ستاره طلایی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص، ابتدای کمربندی اندیشه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی
تخفیف ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
گل آرایی و شمع آرایی تالار شیان
15% تخفیف

مجموعه پذیرایی شیان

اتوبان بابایی شرق - ورودی هنگام رسالت - پارک جنگلی لویزان - مجموعه پذیرایی شیان
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
خانه عقد دفتر ازدواج زعفرانیه

خانه عقد لکسون

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان یکتا
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :