تعطیلی ده روزه باغ تالار ها و تالارهای پذیرایی (مرداد 1400)

چندی از بازگشایی تالارها و باغ تالارهای تشریفاتی نمی‌گذشت که با آمدن پیک پنجم شیوع ویروس کرونا در کشور به دستور کمیته ملی مبارزه با ویروس کرونا تمامی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها باید تعطیل و پس از گذشت ده ورز دیگر مجدد تصمیم به بازگشایی بگیرند.

در حقیقت می‌توان گفت به دلیل شیوع بیش از حد کرونا به خصوص در شهر تهران تمامی شغل‌های درجه دو، سه و چهار که باعث ایجاد تجمعات می‌شوند باید فی‌الحال دست از فعالیت کشیده و برای بازگشایی مجدد و فعالیت باید منتظر اتمام زمان دو هفته‌ای این قرنطینه اخیر باشند.

فعالیت تالارهای پذیرایی و هتل‌ها همراه با کرونا

عروسی در کرونا

همانطور که می‌دانید بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌های جوان در برنامه‌ریزی‌های خود برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی، چنین موضوعی در نظر نگرفته‌اند و با توجه به این امر باید توجه داشته باشند که برگزاری جشن عقد و عروسی و هرگونه تجمع در شرایط فعلی تهران و دیگر شهرهای ایران، بسیار خطرناک بوده و هر برنامه‌ریزی در حال حاضر بهتر است که به زمان دیگری موکول شود.

عروس و دامادها و زوج‌های جوان باید در نظر داشته باشند که تعداد زیادی از هتل‌های موجود در شهرهای مختلف امکان برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی را دارند اما باید در نظر داشت که حتی هتل‌ها نیز به دستور کمیته مبارزه ملی با ویروس کرونا شامل ممنوعیت در اجرا و برگزاری هرگونه تجمعی نظیر جشن‌های عقد و عروسی هستند و اجازه برگزاری چنین مراسم‌هایی را تحت هیچ شرایطی نخواهند داشت.

برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم عقد و عروسی

تعداد زیادی از عروس و دامادها و زوج‌های جوان متاسفانه در برنامه‌ریزی‌های خود توجه چندانی به شیوع ویروس کرونا نمی‌کنند و در واقع به همین دلیل در زمان‌های زیادی کرونا باعث لغو بسیاری از جشن‌های عقد و عروسی شده است.

زوج‌های جوان از این پس باید در نظر داشته باشند که قبل از هر برنامه‌ریزی تمامی اخبار و مستندات موجود در رابطه با شیوع ویروس کرونا را به خوبی مطالعه و پیگیری کنند و در صورت نیاز برنامه‌ریزی‌های خود را با توجه به پیش‌بینی‌های لازم صورت دهند.

همچنین می‌توان گفت بسیاری دیگر از تازه عروس و دامادها و زوج‌های جوان تصمیم بر این گرفته‌اند تا پس از گذشت از دوران توامان با کرونا، به برگزاری مراسم عقد و جشن عروسیشان بپردازند و همین موضوع سبب شده است تا برنامه‌ریزی‌های خود را تقریبا تا زمان خیلی زیادی به آینده موکول کنند.

زوج‌های جوانی هم که تصمیم دارند تا در تابستان امسال جشن و مراسم عقد و عروسی خود را برگزار کنند باید توجه داشته باشند که می‌توانند در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های خود را کمی عقب انداخته و در حال حاضر به انجام برخی دیگر از مقدمات جشنشان بپردازند.

ده روز تعطیلی مشاغل درجه دو، سه و چهار در تهران

تعطیلی باغ تالارها و تالارهای پذیرایی کرونا

به گزارش ایسنا، تمامی مشاغل درجه دو، سه و چهار که شامل بازار و تالارهای پذیرایی و باغ تالارها نیز می‌شود به مدت ده روز تعطیل خواهند بود و این موضوع سبب شده تا حتی صاحبان برخی از مشاغل دیگر توان این قرنطینه را نداشته باشند و همچنان به فعالیت خود ادامه دهند.

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار تالارهای پذیرایی لینک زیر را دنبال کنید :

اخبار بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالار

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

عروسی آنانت آمبانی و رادیکا مرچنت پسر ثروتمندترین مرد آسیا
اطلاعیه لغو کلیه مراسمات عروسی
ازدواج کیوان ساکت اف و شیدا خلیق

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ما اخیرا مراسم عروسی داشتیم ، مدیریت خوب و متشخص اتاق عقد و فضای سالن زیبا و چشمگیر ، پرسنل مودب پذیرایی خوب و در مجموع رضایت بخش بود

مهرداد رستمی
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

غذای عالی پذیرایی منظم مهمترین موضوع از میوه و شیرینی هاتون کم نمیشه

سمیه رضایی
تالار پذیرایی حیات

سلام من حدود ۱۰۰ تا مهمون داذم میشه منو و قیمت رو لطف کنید بعلاوه ورودی

معتمد
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

با عرض سلام و احترام. بدینوسیله از کادر مجرب و محترم تالار ارغوان طلایی تشکر مینمایم. ما برای دومین مرتبه بود در این تالار مراسم برگزار کردیم.‌همه موارد پذیرایی، طعم غذا، ادب و پاکیزگی و برخورد بسیار عالی تمامی کادر تالار بسیار عالی و مورد تائید و تعریف میزبان و تمامی مهمانان بود. قطعا دفعات بعدی نیز همین تالار را در نظر خواهیم گرفت.‌ مالک تالار بسیار انسان محترم، متشخص و در حرفه خویش مجرب هستند. سپاس فراوان

علی
تالار پذیرایی یزدان

عالی و کم نظیر با پرسنل عالی

عاطفه
تالار پذیرایی یزدان

ممنون واقعا از مراسم و پرسنل راضی بودم

بدون نام
تالار مجلل ایساتیس پلاس

پذیرایی وغذا ومکان عالی. عالی. عالی

فرناز
تالار پذیرایی قصر پردیس

خیلی خیلی کیفیت غذا افتضاح بود خیلی محیط،گرم بود خدمات صفر

امید
عمارت قصر پایتخت کرج

مدیریت بسیار ضعیف ،پرسنل پذیرایی نمی‌کردند و طبق قرار داد عمل نمی‌کنند،برخورد بد با مهمانها وهمه چی افتضاح

نظرات کاربران

  • Mk

    سلام پس چرا تالارها بازن مراسم میگیرن همینا باعث شیوع ویروس کورنامیشه هیچ کی ام رسیدگی نمیکنه الان فردا درتالار ... تهران . مراسم گرفتن بعد همین مراسم ببینین چقدر امارمیره بالا چرا نمیبندین توروخدا حداق رسیدگی کنین دراین تالارببنید که باز فردا حالاچند نفرکورنا تو اون جمعیت بگیرن خدا میدونه

    پاسخ