ورود عروس داماد تالار عروسی

حتماً بسیاری از زوجین برای شب عروسی خود برنامه ریزی‌های خاصی داشته‌اند و ورود عروس و داماد به تالار عروسی نیز می‌تواند به لحظه‌ای با شکوه و به یادماندنی تبدیل شود و مهمترین شب زندگی‌تان را رؤیایی تر و زیباتر رقم بزند. اگر برای این شب بزرگ برنامه ریزی کرده باشید بدون شد بعد از مراسم عروسی‌تان که دیگر این شب برایتان تکرار نمی‌شود با خود نمی‌گویید که می‌توانستم کارهای بیشتری در آنجا انجام دهم.

برای برگزاری مراسم عروسی در تالار و باغ تالار رسم و رسومات زیادی وجود دارد که یکی از این رسم و رسومات هنگام ورود عروس و داماد به تالار یا باغ تالار می‌باشد. زمانی که عروس و داماد قصد ورود به تالار را دارند معمولاً مهمان‌ها در یک کنار به صف ایستاده و تمام فیلم بردار و عکاس‌های مراسم از این لحظه زیبا فیلم برداری می‌کنند.

اما برای لحظه وارد شدن عروس و داماد نکات مهم و کلیدی وجود دارد که باعث زیباتر شدن آن می‌شود و لحظه ایی به یاد ماندنی را پا بر جای می‌گذارد.

برای ورود به تالار عروس و داماد معمولاً خود تالار و باغ تالارها یک راهرو مخصوص را فراهم کرده‌اند تا عروس و داماد از این قسمت وارد تالار شوند. اما کارها و نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که باعث زیباتر شدن مراسم عروسی شما می‌شود. همچنین ببینید : لیست جهیزیه عروس

در این مقاله سعی داریم تا 15 نکته مهم و کلیدی که باعث زیباتر شدن مراسم هنگام ورود عروس و داماد می‌شود را به شما معرفی کنیم.

15 نکته کلیدی در لحظه ورود عروس داماد به تالار عروسی

هنگام ورود با قدم های کوتاه حرکت کنید

گام برداشتن شما نشان میتواند دیسپرین خاصی به شما ببخشد. هنگامی که وارد تالار عروسی می شوید عجله نکنید با قدم های کوتاه در دست یکدیگر حرکت کنید و از بین مهمانان حرکت کرده و خوش آمد بگویید.

گل ریزان کردن مسیر حرکت عروس داماد

می توانید مسیر حرکت عروس داماد را لحظاتی قبل از وارد شدن به تالار عروسی گل ریزان کنید . این کار زیبایی خاصی هنگام ورود آنها در پی خواهد داشت . چنانچه تالار شما مسیر و راهروی خاصی نداشت با همین گل آرایی و گر ریزان می توانید آن را ایجاد کنید.

گل ریزان عروس داماد ورودی تالار
گل ریزان عروس داماد ورودی تالار

مدیریت مکان ورود

مسافتی که در لحظه ورود در راهرو طی میکنید باید به نحوی باشد که نه زیاد طولانی و نه کوتاه باشد .

شمع آرایی ورودی تالار

شمع آرایی در کنار گل ریزان مسیر نیز یک ایده خوب می تواند باشد. این شمع ارایی در کنار نور پردازی می تواند زیبایی خاصی به مراسم شما ببخشد.

گل آرایی راهروی ورودی تالار

راهروی اصلی ورودی تالارها و بخصوص باغ تالارها معمولا دارای سقف های گل و دیزاین شده است. اگر اینچنین نیست این ورودی را به زیبایی و با کمک گرفتن از افراد متخصص طراحی و گل آرایی نمایید.

ورود عروس داماد تالار عروسی

فشفشه و آتش بازی هنگام ورود عروس داماد

انجام آتش بازی هنگام ورود شما به تالار می تواند جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد. امروزه بیشتر تالارها دستگاه های ویژه ای جهت آتش بازی لحظه ورود عروس داماد به تالار را دارند که می توانید از آنها استفاده نمایید.

نورپردازی ویژه هنگام ورود عروس داماد

بهترین برنامه ریزی و نورپردازی را برای لحظه ورود عروس داماد به تالار عروسی بگذراید. لحظه ورود شما باید متفاوت با دیگر لحظات حضور مهمانان در تالار عروسی باید باشد.

ورود عروس داماد تالار عروسی

پخش آهنگ خاص و متفاوت 

لحظه ورود شما بهتر از بهترین آهنگ ها و جذاب ترین آنها پخش شود تا توجه مهمانان شما را به محل ورود جلب نماید و تفاوت را نشان دهد.

فاصله مناسب تا مهمانان

بهتر است لحظه ورود شما اطراف شما خالی باشد و فاصله مناسب تا مهمانان داشته باشید.

هماهنگی با ساقدوش ها

ساقدوش ها علاوه بر اینکه  همراه عروس داماد هستند وظیفه مدیریت مهمانان را نیز بر عهده دارند و می بایست لحظه ورود شما از کنار شما  خارج شده و کمک به نظم مراسم نمایند. آنها می بایست از مهمانان بخواهند که در جایگاه خود قرار گیرند و به احترام شما سکوت را رعایت نمایند. آنها می توانند مسیر ورود عروس داماد را گل باران کنند و با حرکات شمع مهمانان و مسیر را آماده ورود شما به تالار عروسی کنند.

استفاده از یخ خشک یا مه مصنویی

در زمان آتش بازی و لحظه ورود یخ خشک یا مه مصنویی نیز می تواند زیبایی هنگام ورود شما را به تالار عروسی زیباتر سازد.

عدم استفاده از بادکنک و برف شادی

بعضی از دیزاین ها و طراحی ها قدیمی شده و یا مناسب مراسم عروسی شما نیست. از انجام آنها بپرهیزید.

ثبت لحظه های  عاشقانه 

در ورودی تالار می توانید لحظات زیبا و عاشقانه خود را توسط عکاس ثبت نمایید .

ورود عروس و داماد

نگاه های عاشقانه

توجه داشته باشید که در نهایت همه این امور از نگاه های عاشقانه به یکدیگر دریغ ننمایید. این لحظه های عاشقانه و رومانتیک است که زیبایی واقعی را در کنار دیزاین به همراه دارد.

سرگرم کردن بچه ها

حضور بچه ها می تواند باعث شیرینی مراسم شما شود به شرط آنکه آنها را به نحو مطلب مدیریت نمایید. ساقدوش ها می توانند با فشفشه های ساده یا روبان های تزیین شده ای که به آنها می دهند آنها را سرگرم کرده باعث زیباتر شدن مراسم شما شود.

در دست گرفتن صحیح دسته گل عروس

با توجه به نوع دسته گل عروس می بایست از قبل برنامه ریزی کنید که چطور دست یکدیگر را گرفته و دسته گل به چه صورت قرار گیرد. به عنوان مثال اگر دسته گل عروس آبشاری است دستتان را در دست همسرتان حلقه کنید و دسته گل را با کمک دو دست در مرکز نگه دارید.

 

راهروی ورود عروس و داماد

مواردی که گفته شد جزو مهم ترین و نکات می باشد که علاوه بر منظم تر شدن مراسم هنگام ورود عروس و داماد باعث جذاب تر شدن آن هم می شود و می تواند خاطره ایی بسیار زیبا را برای عروس و داماد در سالیان سال رقم بزند.

البته در رسم و رسوم های ایرانی در هنگام ورود عروس و داماد نیز گوسفندی را به عنوان قربانی سر می برند . سعی کنید در صورتی که قصد قربانی کردن را دارید با فاصله از محل و راهروی ورودی عروس و داماد این کار را انجام دهید تا خون گوسفند باعث بد ترکیبی شد عکس ها و … نشود.

همچنین دود کردن اسفند نیز در هنگام ورود عروس و داماد یکی دیگر از سنت های عروسی های ایرانی می باشد که معمولا در هنگام ورود عروس و داماد از آن استفاده می کنند.

نکات مهم برای ورود عروس و داماد تالار عروسی

امیدواریم تا با برنامه ریزی دقیق و درست برای عروسی و همچنین در هنگام ورود عروس و داماد بتوانید شبی رویایی و خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنید.


 
 

ساخت کارت دعوت عروسی دیجیتال

کارت عروسی آنلاین رایگان


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار مهران عقد فضای باز
10% روی کل قرارداد

باغ تالار مهران

تهران، انتهای همت غرب، بعد از تقاطع جنت آباد، انتهای شهید باکری شمالی، تقاطع سیمون بولیوار، خیابان بام زسک
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باشگاه نیاوران برگزار کننده جشن عروسی
تخفیف ویژه

باشگاه تشریفاتی نیاوران

میدان تجریش، خیابان دربند(فناخسرو)، خیابان اسداللهی، خیابان حسینی، باشگاه تشریفاتی نیاوران
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پریسا بلوار پروین
10% تخفیف

تالار پذیرایی پریسا

تهرانپارس، بلوار شاهد (پروین)، نبش خیابان ۲۱۲(شهید عمارستانی)
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :