جدیدترین مدل های لباس عروس سایز بزرگ سال 2019

یکی از مشکلاتی که عروس هایی که دارای اضافه وزن هستند با آن مواجه اند انتخاب مدل لباس عروسی است که اندام آنها را به زیباترین حالت ممکن نشان دهد.

اما به هیچ عنوان نگران نباشید. شما هر اندامی که داشته باشید لباس عروسی وجود دارد که اصطلاحاً به تن شما بنشیند و اندام تان را به زیباترین حالت ممکن نشان دهد. در این مقاله بهترین مدل های لباس عروس سایز بزرگ در سال 2019 به شما معرفی شده و اندام های مناسب آن توضیح داده شده است. با این حال نگران اضافه وزن خود نباشید و سعی کنید از این روز بزرگ نهایت لذت را ببرید. خوشحالی درونی شما و رضایت از خودتان بیشتر از هر مدل لباس و نوع آرایشی باعث زیبایی تان می شود.

در رابطه با این موضوع بخوانید: 7 مدل لباس عروسی که هر عروسی باید بشناسد

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

بهترین مدل های لباس عروس سایز بزرگ در سال 2019

روزهایی که طراحان صنعت مد و لباس عروس تنها لباس عروس های سایز کوچک طراحی می کردند و گمان می کردند عروس ها همه باربی هستند !! گذشته است. امروزه طراحان لباس عروس طراحی های بسیار زیبایی برای لباس عروس های سایز بزرگ و خیلی بزرگ انجام می دهند و می توان گفت هیچ زمانی بهتر از الان برای عروس سایز بزرگ بودن خوب نیست.

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

طراح مد  Curvissa کالکشن جدید لباس عروس سایز بزرگ خود را در 16 مارس 2019 رونمایی کرده است که شامل لباس های زیبای عروس، اکسسوری های عروس و کفش است. لباس های این مجموعه سایزهای 14-32 اروپایی معادل 42 تا 60 ایرانی را شامل می شوند و از بهترین متریال برای ساخت آنها استفاده شده است. هدف از این مجموعه کمک به عروس های سایز بزرگ برای افزایش اعتماد به نفس شان در روز عروسی است.

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

این مجموعه اولین مجموعه لباس عروس سایز بزرگ Curvissa است که شامل طراحی های جدید لباس عروس در تابستان پیش رو است.

لباس های عروس سایز بزرگ

برخی از نام های بسیار معروف و شناخته شده در صنعت عروسی مانند  آلفرد آنجلو، مگی ساترو و ترو براید رنج اندازه های خود را افزایش داده اند به طوری که عروس های سایز بزرگتر بتوانند از طرح های خیره کننده آنها استفاده کنند.

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

طراحانی مانند جیسون جنینگز دقیقا می دانند که چگونه یک لباس عروس را برش بزنند تا در بهترین حالت ممکن روی اندام شما بنشیند و به زیباتر دیده شدن اندام شما کمک کند و مناسب بدن شما باشد.

جیسون متوجه شده بود که لباس عروس هایی که برای خانم های دارای اضافه وزن طراحی می شود به اندازه کافی خلاقانه و تأثیرگذار نیست. بنابراین در سال 2009 Sonsie را تأسیس کرد. قرار دادن کرست داخلی در لباس های طراحی شده توسط جیسون و برش های متناسب و درست آن باعث شد عروس های سایز بزرگ دیگر هیچ مشکلی در انتخاب لباس عروس مناسب خود نداشته باشند.

صرف نظر از اینکه به دنبال چه استایل و مدل لباس عروسی هستید، می توانید هزاران طرح مختلف لباس عروس را پیدا کرده و از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

در رابطه با این موضوع بخوانید: مدل های محبوب لباس عروس و اندامهای مناسب برای آنها

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

اگر عروسی هستید که به مدل های پرنسسی علاقه دارید می توانید طرح های Julietta ارائه شده توسط موری لی را بررسی کنید.

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

اگر شما یک عروس مد روز هستید که نمی خواهید علایق خود را فدا کنید نگاهی به لباس عروس های خیره کننده Allure Bridal در کالکشن Woman بیندازید. طرح های این مجموعه کاملاً مطابق روز بوده و حس خارق العاده بودن به شما می دهد.

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

همچنین مجموعه های Sincerity Plus و Gorgeous With Curves با طرح های بنجامین رابرتز بسیار زیبا و خیره کننده هستند.

جدیدترین مدل لباس عروس سایز بزرگ

نکاتی برای خرید پارچه لباس عروس سایز بزرگ

پارچه لباس عروس خود را هوشمندانه انتخاب کنید.

گیپور: گیپور یکی از کلاسیک‌ترین پارچه‌هایی است که در انواع لباس های مجلسی و لباس‌های عروس مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارچه زیبایی و جذابیت خاصی دارد و برای همه انواع اندام مناسب است و هیچ محدودیتی ندارد.

ابریشم: ابریشم پارچه لوکسی و گران قیمتی است که در بسیاری از لباس‌های عروس مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابریشم انواع مختلفی دارد و نوع ضخیم آن برای فصل سرد و نوع نازک و سبک آن برای فصل‌های گرم مناسب است. خانم‌هایی که دارای اضافه وزن هستند بهتر است از نوع نازک این پارچه استفاده نکنند زیرا پستی و بلندی هاس بدن را کاملاً نشان می دهد.

شیفون: این پارچه نازک نیز معمولا از جنس ابریشم است اما انواع مصنوعی آن نیز وجود دارد. شیفون پارچه سبکی است اما معمولا به تنهایی به کار نمی‌رود و روی یک لایه موسلین یا ساتن استفاده می‌شود که برای خانم‌های سایزبزرگ مناسب است به همین دلیل برای فصل‌های گرم مناسب تر است.

ساتن: ساتن نوعی پارچه با بافت خاص است. نوع بافت آن باعث می‌شود در یک رو براق و در طرف دیگر مات باشد. این نوع پارچه برای خانم‌های چاق بسیار مناسب است به شرطی که میزان کشسانی آن در نظر گرفته شود.

پلی استر: پلی استر نوعی پارچه مصنوعی است که در بسیاری از لباس‌های عروس به کار می‌رود. این پارچه راحت و سبک است اما قابلیت تنفس ندارد و در زمستان سرد و در تابستان گرم است اما محدودیتی از نظر فرم اندام و … ندارد.

ارگانزا: این نوع پارچه همان چیزی است که به عنوان توری ساده می‌شناسیم که در بیشتر لباس‌های عروس به عنوان لایه دوم به کار می‌رود. این پارچه خاصیت کشسانی ندارد و از این نظر ممکن است برای خانم‌های سایزبزرگ ایجاد محدودیت کند.

در انتخاب اکسسوری های عروس نیز دقت لازم را به عمل آورید. با استفاده از اکسسوری مناسب می توانید توجه ها را به سمت جاهای باریک تر و فیت تر اندام خود جلب کنید

در رابطه با این موضوع بخوانید: جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2019 کالکشن طراح مد ایان استوارت

 


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :