مراسم خواستگاری همواره مورد توجه خانواده ها بخصوص عروس خانم ها هست و همواره سعی می نمایند تا در این مراسم به بهترین شکل و شرایط حاضر باشند.

در ایام قدیم مراسم خواستگاری با این هدف انجام می‌شد تا دختر و پسری که توسط والدینشان به یکدیگر معرفی میشدند با یکدیگر آشنا شوند و پس از اینکه دریافتند با هم تفاهم دارند با یکدیگر ازدواج کنند.

اما امروزه این مراسم کاملا برعکس زمان قدیم برگزار میشود یعنی دختر و پسر پس از آشنایی با یکدیگر و دوستی طی یک مدت کوتاهی خانواده های خود را در جریان گذاشته و پس از تایید آن‌ها مراسم خواستگاری با هماهنگی های والدین دو طرف شکل میگیرد. در واقع این مراسم برعکس زمان قدیم با هدف آشنایی والدین از یکدیگر صورت میگیرد.

یکی از مسائلی که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است پیروی از مد روز است و به این علت است که امروزه لباس خواستگاری از اهمیت بالایی میان عروس و داماد برخوردار میباشد

ما در این مقاله میخواهیم در رابطه با اینکه چه لباسی در مراسم خواستگاری میتواند شما را بیش از اندازه زیبا جلوه دهد صحبت کنیم تا شما را در این امر یاری کنیم.

شاید برای شما جالب باشد : مدل سبد گل و دسته گل خواستگاری 

انواع مدل لباس خواستگاری

کت و شلوار مدل چپ و راستی یکی از بهترین مدل هایی است که یک عروس میتواند در مراسم خواستگاری خود آن را پوشیده و تیپ و استایل زیبایی را برای خود خلق کند.

 کت و شلوار مدل چپ و راستی-1 کت و شلوار مدل چپ و راستی-2

پیراهن فون آستین کلوش یکی دیگر از اون مدل لباس هایی است که به نظر هر کسی با هر سلیقه ای زیبا به نظر میرسد. پس پوشیدن این لباس میتواند به زیبایی استایل عروس در خواستگاری کمک کند.

لباس خواستگاری فون آستین

لباس خواستگاری فون آستین-2

 

ترکیب شومیز، ساتن یقه ایستاده و شلوار مدادی میتواند ترکیبی باشد هر کسی را مجذوب زیبایی اش میکند. این ترکیب یکی از زیباترین ترکیب‌هایی است که عروس میتواند بپوشد و بیش از پیش به زیبایی خود بی افزاید.

 

لباس خواستگاری شومیز یقه دار

 

اورال چپ و راستی یکی دیگر از مدل هایی است که خانم ها میتوانند آن را در مراخود بپوشند و با توجه به طرح و رنگ آن جذابیت خود را دوچندان کند.

لباس خواستگاری اورال چپ و راستی

لباس خواستگاری اورال چپ و راستی-2

ترکیب پیراهن شومیز و شلوار دم پا یکی دیگر از زیباترین ترکیب‌هایی است که میتواند جذابیت و اعتماد به نقس را به شما در مراسم خواستگاری یا بله برون هدیه دهد.

لباس خواستگاری شومیز

یکی دیگر از مدل هایی که میتواند در عین سادگی زیباترین استایل را برای عروس خانم در مراسم خواستگاری فراهم سازد ترکیب کت یقه ایستاده پشت بلند با شلوار راسته است که با تناژ رنگی سبز میتواند به زیباترین شکل ممکن به نظر برسد.

 

کت و شلوار مجلسی

 

ترکیب بعدی که میتواند برای مراسم خواستگاری شما مناسب باشد، ترکیب بلوز حریر با شلوار حریر است. این ترکیب برای عروس خانم هایی که دارای چشم‌های سبز رنگ هستند جذابیت دو برابر را به همراه خواهد داشت.

جنس حریر در لباس خواستگاری

 

پیراهن فون با آستین‌های کوتاه میان طرح های مطرح شده ساده ترین بوده ولی در عین حال بسیار شیک است.

عروس خانم هایی که علاقه مند به پوشیدن این لباس هستند بهتر است رنگ موهای خود را پیش از مراسم طلایی کنند تا جلوه جذاب‌ تری را به چهره خود در مراسم خواستگاری ببخشند.

لباس خواستگاری با آستین فون

 

ترکیبی که امروزه بیش از اندازه در بازار فروش داشته و خیلی از عروس خانم ها از آن به عنوان یکی از بهترین ترکیب لباس های مراسم خواستگاری یاد میکنند بلوز ساتن که با سنگ کار شده با شلوار دم پا گشاد چاک دار می‌باشد.

لباس خواستگاری ساتن

 

بلوز یقه دراپه جدا کار شده با شلوار دم پا یکی دیگر از ترکیب هایی است که میتواند جذابیت مناسبی را برای شما به همراه داشته باشد.

لباس خواستگاری یقه دراپه

لباس بعدی که به زیباتر شدن استایل خانم ها در مراسم خواستگاری‌ کمک می‌کند، پیراهن یقه گره ای با آستین های پفی از جنس حریر است که استایلی مانند پرنسس های دیزنی را به عروس خانم ها هدیه میدهد و باعث جذابیت آنان میشود.

لباس خواستگاری یقه گره ای

 

اورال یقه انگلیسی یکی دیگر از مدل هایی است که در میان عروس خانم ها طی چند سال اخیر بسیار محبوب شده و یکی از پرفروش های بازار به شمار میرود.

این مدل نیز میتواند یکی از مدل لباس هایی باشد که عروس خانم ها را در مراسم خواستگاریشان جذاب میکند.

لباس خواستگاری لباس خواستگاری یقه انگلیسی-2

کت و شلوار چهار دکمه چپ و راستی با شلوار راسته یکی دیگر از همان ترکیب هایی است میان عروس های جوان محبوب است. اکثر عروس خانم ها این مدل را به دلیل قیمت مناسب و به صرفه بودن آن نسبت به مدل و کیفیت، انتخاب میکنند.

کت و شلوار چهار دکمه چپ و راستی

 

کت اورال با ریش‌های تزیینی کار شده بر روی کت یکی از زیباترین و شیک ترین کت های مراسم خواستگاری را برای عروس خانم های عزیز فراهم ساخته است تا با پوشیدن آن عروس خانم ها استایل شیک و جذابی را برای خود بسازند.

کت و شلوار اورال

 

کت های طرح دار نیز میتوانند با توجه به طرحی که دارند برای مراسم خواستگاری مناسب باشند. به عنوان مثال کت با طرح اسپانیایی یکی از زیباترین طرح هایی است که میتوان از آن به عنوان نمونه ای از طرح های شیک کار شده بر روی کت برای مراسم خواستگاری یاد کرد.

ترکیب این کت با شلوار دم پا بسیار زیبا میباشد و به همه عروس خانم ها توصیه میشود.

 

کت و شلوار طرح دار

 

بلوز حریری با دامن تنگ یکی از زیباترین و شیک ترین لباس های مناسب مراسم خواستگاری است که میتواند نگاه هر بیننده را به خود مجذوب کند. این مدل بلوز حریری با مرواریدهایی که روی آن کار شده جذاب ترین طراحی ممکن را برای یک لباس در مراسم خواستگاری به وجود آورده است.

لباس خواستگاری حریر با مروارید

 

ترکیب سارافون، شومیز و شلوار مخصوصا با تناژ رنگی آبی میتواند بهترین مدل و استایل ممکن را برای خانم ها در مراسم خواستگاری به همراه داشته باشد.

همچنین ببینید : راه‌های جذب مرد در مراسم خواستگاری

لباس خواستگاری سارافون

 

کت مدل ریزشی و بلوز و شلوار راسته را میتوان به عنوان بهترین و شیک ترین لباس مناسب خواستگاری معرفی کرد. زیرا این لباس از نظر تمامی کارشناسان مد و لباس هیچ ایرادی نداشته و توانسته است بهترین نمره را از کارشناسان دریافت کند.

کت و شلوار ریزشی


 
 

خدمات تالارکده

آتلیه عروس رایمون کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
گل آرایی و چیدمان سالن عقد کویین لانژ

سالن عقد عمارت کویین لانژ

اتوبان نیایش غرب، ابتدای اتوبان آبشناسان، خیابان بهار ششم، عمارت کویین لانژ
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سالن تالار پذیرایی سناتور
10% تخفیف

تالار پذیرایی سناتور

تهران- انتهای اتوبان حکیم غرب، اتوبان شهید باکری جنوب، فردوس غرب، جنب پارک الهام، تالار پذیرایی سناتور
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار لتیان
10% تخفیف

باغ تالار لتیان

تهران - جاجرود اولین دوربرگردان خیابان سد لتیان نرسیده به سد پلاک ۱۱۷ - عمارت لتیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
سالن عقد طلایی

سالن عقد طلایی

پاسداران، نبش بوستان دهم، سالن عقد طلایی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :