مزایای کارت دعوت عروسی آنلاین نسبت به کارت دعوت کاغذی

اگر مراسم عروسیتان درپیش است و در حال تهیه لیستی از افرادی هستید که قرار است در جشنتان حضور داشته باشند، جالب است بدانید که هیچ الزامی برای ارسال کارت دعوت کاغذی برای این افراد وجود ندارد. دعوت از مهمان‌ها به روش آنلاین و بدون نیاز به کاغذ چاپ‌شده، روشی عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های عروسی است.

کارت دعوت انلاین

کارت دعوت آنلاین یا دیجیتال می‌توانند به‌اندازه کارت دعوت کاغذی زیبا و متنوع باشند. تنها با انتخاب سایتی مناسب جهت طراحی کارت دعوت آنلاین، می‌توانید تمامی ویژگی‌های یک کارت دعوت سنتی را با هزینه بسیار کمتری ایجاد کنید.

دلایل استفاده از کارت دعوت آنلاین به‌جای کارت‌های چاپ‌شده:

  1. ارزان‌تر بودن کارت دعوت آنلاین در مقایسه با نسخه چاپی

میانگین هزینه ارسال کارت دعوت عروسی چاپی بین 1 تا 5 میلیون تومان است. ازطرف‌دیگر، هزینه کارت دعوت آنلاین یا دیجیتال بسیار کمتر است. جالب است بدانید حتی وب‌سایت‌هایی وجود دارند که به‌طور رایگان امکان طراحی کارت آنلاین را به کاربرانشان می‌دهند. واضح است که ارسال کارت دعوت به صورت آنلاین برای مهمانان، تفاوت چشمگیری در هزینه‌های عروسی‌ ایجاد خواهد کرد.

یکی از وب‌سایت‌های مناسب برای ساخت کارت دعوت عروسی آن سایت wed تالارکده به نشانی www.wed.talarkadeh.com است.  در این وب سایت، ساخت کارت دعوت آنلاین به‌صورت رایگان انجام می‌شود. به علاوه می‌توانید با پرداخت مبلغی مشخص، از امکانات بیشتری بهره برده و کارت دعوت زیباتری داشته باشید.

  1. صرفه‌جویی در زمان و دردسرهای کمتر ارسال کارت دعوت عروسی به صورت آنلاین

انتخاب روش آنلاین را برای دعوت کردن از مهمان‌ها صرفه‌جویی در زمان را نیز در پی خواهد داشت. با این روش دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه‌های مختلف و انتخاب کارت، پشت نویسی پاکت کارت‌های دعوت با خطی خوش، قرار دادن کارت‌ها در پاکت و ارسال آن درب منزل تمامی مهمان‌ها نیست.

همچنین ببینید : متن کارت عروسی

  1. امکان اعلام آمادگی مهمان‌ها جهت حضور یا عدم حضور در مراسم از طریق کارت دعوت آنلاین

وب سایت‌های ارائه‌دهنده کارت دعوت آنلاین این امکان را برای مهمان‌ها فراهم می‌کنند که تنها با یک کلیک، حضور یا عدم حضور خود را به اطلاع میزبان برسانند.

  1. کمک به حفظ محیط زیست

اگر دوست‌دار محیط زیست هستید، با انتخاب کارت دعوت آنلاین می‌توانید با خیالی آسوده و بدون هدر رفتن حتی یک ورق کاغذ، از مراسم عروسیتان لذت ببرید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :