اگر مراسم عروسیتان درپیش است و در حال تهیه لیستی از افرادی هستید که قرار است در جشنتان حضور داشته باشند، جالب است بدانید که هیچ الزامی برای ارسال کارت دعوت کاغذی برای این افراد وجود ندارد. دعوت از مهمان‌ها به روش آنلاین و بدون نیاز به کاغذ چاپ‌شده، روشی عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های عروسی است.

کارت دعوت انلاین

کارت دعوت آنلاین یا دیجیتال می‌توانند به‌اندازه کارت دعوت کاغذی زیبا و متنوع باشند. تنها با انتخاب سایتی مناسب جهت طراحی کارت دعوت آنلاین، می‌توانید تمامی ویژگی‌های یک کارت دعوت سنتی را با هزینه بسیار کمتری ایجاد کنید.

دلایل استفاده از کارت دعوت آنلاین به‌جای کارت‌های چاپ‌شده:

  1. ارزان‌تر بودن کارت دعوت آنلاین در مقایسه با نسخه چاپی

میانگین هزینه ارسال کارت دعوت عروسی چاپی بین 1 تا 5 میلیون تومان است. ازطرف‌دیگر، هزینه کارت دعوت آنلاین یا دیجیتال بسیار کمتر است. جالب است بدانید حتی وب‌سایت‌هایی وجود دارند که به‌طور رایگان امکان طراحی کارت آنلاین را به کاربرانشان می‌دهند. واضح است که ارسال کارت دعوت به صورت آنلاین برای مهمانان، تفاوت چشمگیری در هزینه‌های عروسی‌ ایجاد خواهد کرد.

یکی از وب‌سایت‌های مناسب برای ساخت کارت دعوت عروسی آن سایت wed تالارکده به نشانی www.wed.talarkadeh.com است.  در این وب سایت، ساخت کارت دعوت آنلاین به‌صورت رایگان انجام می‌شود. به علاوه می‌توانید با پرداخت مبلغی مشخص، از امکانات بیشتری بهره برده و کارت دعوت زیباتری داشته باشید.

  1. صرفه‌جویی در زمان و دردسرهای کمتر ارسال کارت دعوت عروسی به صورت آنلاین

انتخاب روش آنلاین را برای دعوت کردن از مهمان‌ها صرفه‌جویی در زمان را نیز در پی خواهد داشت. با این روش دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه‌های مختلف و انتخاب کارت، پشت نویسی پاکت کارت‌های دعوت با خطی خوش، قرار دادن کارت‌ها در پاکت و ارسال آن درب منزل تمامی مهمان‌ها نیست.

همچنین ببینید : متن کارت عروسی

  1. امکان اعلام آمادگی مهمان‌ها جهت حضور یا عدم حضور در مراسم از طریق کارت دعوت آنلاین

وب سایت‌های ارائه‌دهنده کارت دعوت آنلاین این امکان را برای مهمان‌ها فراهم می‌کنند که تنها با یک کلیک، حضور یا عدم حضور خود را به اطلاع میزبان برسانند.

  1. کمک به حفظ محیط زیست

اگر دوست‌دار محیط زیست هستید، با انتخاب کارت دعوت آنلاین می‌توانید با خیالی آسوده و بدون هدر رفتن حتی یک ورق کاغذ، از مراسم عروسیتان لذت ببرید.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار تفرشی
10% تخفیف

باغ تالار تفرشی

کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص - بلوار کرمان خودرو - کوچه اسنا یدک - باغ تالار تفرشی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ عروسی ترانه
10% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای ترانه

احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا ،خیابان انقلاب، انتهاي كوچه درختي، باغ تالار ترانه
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی کشتی ارم
15% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پذیرایی از میهمانان تالار هتل پرشین پلازا
پکیج ویژه

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

خیابان سهروردی خیابان میرزایی زینالی شرقی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :