همانطور که در دیگر مقالات مرتبط با شب یلدا به این موضوع اشاره شد، مراسم شب یلدای عروس از آن دسته مراسم‌هایی است که از اهمیت آن نمی‌توان به هیچ وجه غافل شد.

تازه‌عروس‌ها در این مراسم خاص که در منزل پدر و مادر خودشان برگزار می‌شود، فرصت بسیار خوبی دارند که باسلیقگی خود را به خانواده داماد نشان بدهند.

یکی از روش‌های نشان دادن این حسن سلیقه، تهیه و تزئین غذاهای این مراسم می‌باشد. که به تفصیل به آن پرداخته شده‌است.

پیشنهاد تالارکده
طراحی هندوانه شب یلدا

طراحی هندوانه شب یلدا

شماره تماس: 91025330(021)

روش دیگری برای این مسئله، انتخاب لباس مناسب و زیبا برای این شب به‌یادماندنی است که در این مقاله قصد داریم در این انتخاب مهم به شما کمک کنیم.

لباس مناسب شب یلدا برای عروس

اول از همه لازم است بدانیم تقریبا هر لباس قرمزرنگ یا سبزرنگی می‌تواند برای این مراسم مناسب محسوب شود چون با تم کلی این شب هماهنگی دارد.

لباس شب یلدا برای عروس

مسئله دیگری که لازم است برای انتخاب خود مدنظر قرار دهید، نوع مراسم می‌باشد. باید به خانواده‌های دوطرف و میزان صمیمیت و تعداد مدعویین و رسمی یا خودمانی بودن مراسم نیز توجه داشته‌باشید.

درصورت عدم توجه به مسائل ذکرشده ممکن است باعث شوید برداشت اشتباهی از شخصیت و استایل شما در ذهن دیگران شکل بگیرد که تغییر دادن آن می‌تواند تاحدی دشوار باشد.

درهمین رابطه ببینید : تزیین هدایای عروس شب یلدا

انواع مختلف لباس‌های انتخابی برای عروس در شب یلدا:

-مانتو ساده

انتخاب اول و ساده‌ترین انتخاب برای این شب به‌خصوص که برای خانواده‌های مذهبی‌تر و مراسم‌های رسمی‌تر توصیه می‌شود، مانتوهایی با دوخت شیک به رنگ‌های قرمز یا سبز یا ترکیبی از این دو رنگ می‌باشد.

این مانتوها را می‌شود با شلوار یا دامن ست کرد و ترکیبی شیک و ساده خلق کرد.

لباس مناسب شب یلدا

مانتو مناسب شب یلدا برای عروس مانتو شب یلدا برای عروس

-شومیز زیبا مناسب شب یلدا و تازه عروس

تهیه شومیزهای خوش‌دوخت و خوش‌رنگی که مناسب این مراسم باشند، چندان دشوار نیست. این شومیزها را می‌توان با دامن یا شلوار ست کرد تا هم پوشیدگی داشته‌باشد و هم زیبایی اندام عروس خانم را چندین برابر کند.

شومیز مناسب شب یلدا برای عروس شومیز شب یلدا برای عروس شومیز مناسب شب یلدا شومیز مناسب یلدا برای عروس

-کت و شلوار

پوشیدن یک دست کت و شلوار خاص و زیبا می‌تواند به نوعی بهترین انتخاب برای این شب محسوب شود که پیشنهاد می‌شود حتما آن را به صورت جدی مدنظر قرار دهید.

کت شلوار مناسب شب یلدا برای عروس

-پیراهن‌های بلند و پوشیده

گروه‌های تولید و دوخت پوشاک در چند سال اخیر به خلاقیت زیادی در زمینه لباس‌های مناسبی رسیده‌اند. پیراهن‌های بلند که عموما یا از جنس مخمل یا پارچه کبریتی مناسب فصل هستند، می‌توانند انتخاب‌های به‌جایی برای این شب باشند که علاوه بر شادابی و جذابیت، پوشیدگی کافی هم دارند و در انواع مجلسی و ساده موجود هستند.

لباس مناسب یلدا برای عروس پیراهن مناسب شب یلدا برای عروس پیراهن شب یلدا برای عروس پیراهن مناسب شب یلدا


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
تالار امرالد هفت حوض

تالار تشریفاتی امرالد

نارمک، بالاتر از میدان نبوت، مجتمع تجاری امرالد استار، طبقه چهارم و پنجم
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
اُشهن

عمارت عقد طلایی

خیابان موحد دانش، بعد از گلستان شمالی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
تالار پذیرایی قصر پارسه
10% تخفیف

تالار قصر پارسه

مهرآباد جنوبی - پشت بیمارستان شریعت رضوی - خیابان سی متری طالقانی - پلاک ۸۶
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :