20 مدل عکس عروسی زمستانی

احتمالا به نظر خیلی از عروس و دامادها زمستان فصل مناسبی برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی نیست، اما تا به حال نگاهی به مدل عکس های عروسی درفصل زمستان انداخته اید؟ برای گرفتن عکس های عروسی زمستانی نیاز نیست تاریخ عروسی شما حتما در این فصل باشد. می توانید جشن عروسی خود را در فصل بهار و یا تابستان بگیرید و برای عکاسی عروسی در فصل زمستان و پیش از روز مراسم برنامه ریزی های هیجان انگیز داشته باشید. دیدن مدل های عکس عروسی با تم زمستانی در این مطلب قطعا شما را برای گرفتن عکس های عروسی زیبا در فصل زمستان ترغیب خواهد کرد.

البته فراموش نکنید برای گرفتن عکس های زیبای عروسی در فصل زمستان باید تحمل کمی سرما را داشته باشید، اما با دیدن عکس های خود در آینده متوجه می شوید گرفتن این عکس ها حتی ارزش تحمل چند روز سرماخوردگی را داشته اند. ایده های خلاقانه ی زیادی وجود دارند که می توانند عکس های عروسی را به خاص ترین خاطرات شما تبدیل کنند.

نگران ظاهر لباس عروس خود برای عکاسی در برف نباشید. به هر حال ممکن است لباس عروس شما کمی گلی شود. بهتر است اول عکس های عروسی در محیط بسته ی آتلیه را بندازید و سپس به سراغ عکس های زمستانی خود در محیط باز و طبیعت بروید تا تمیزی لباس عروس خود را برای مدت بیشتری در عکس ها حفظ کنید.

بهترین مدل های عکس عروسی با تم زمستانی

نشانه هایی از فصل زمستان به لباس عروس خود اضافه کنید

عکاسی عروسی با تم زمستانی

پوشیدن یک کلاه و یا کت زمستانی روی لباس عروس، عکس های عروسی زمستانی شما را زمستانی تر خواهد کرد!

عکس عروسی با تم زمستانی در جنگل پوشیده از برف

عکس عروسی زمستانی

نهایت زیبایی و احساس را در عکس های عروسی زمستانی و در جنگل های پوشیده از برف خواهید یافت. از رفتن به جنگل های شمال در فصل زمستان برای گرفتن عکس های عروسی با تم زمستانی غافل نشوید.

یک منظره ی خیره کننده برای عکس های عروسی زمستانی

عکس عروسی در برف

منظره های خیره کننده برفی برای عکاسی عروسی در یک زمستان رویایی. با این ایده عکس های عروسی زمستانی شما نظیر نخواهند داشت.

مراسم عقد در برف زمستانی

مراسم عروسی در زمستان

می تواند مراسم عقد خود را در یک فضای باز زمستانی و هنگام بارش برف برگزار کنید و عکس های ناب و منحصر به فرد از جشن عقد و عروسی خود داشته باشید.

عکس های عروسی خودمانی با تم زمستانی

مراسم عروسی زمستانی

یک فنجان چای داغ در زمستان سرد، در حالی که لباس عروس به تن دارید و کنار همسرتان رویای آینده ای زیبا را برای خود متصور می شوید.

بوسه های گرم زمستانی در عکس های عروسی

عکس عروسی با تم زمستانی

همسر خود را هنگام بارش دانه های برف ببوسید و این لحظات عاشقانه را در عکس های عروسی زمستانی خود به ثبت برسانید.

همسر خود را در آغوش بگیرید

عکس عروسی زمستانی

سرمای زمستان بهانه ی خوبی است تا همسر خود را عاشقانه در آغوش بگیرید و عکس های عروسی زمستانی زیبا داشته باشید.

ژست مناسب عکس های عروسی زمستانی

عکس عروسی زیبا

از عکاس عروسی خود بخواهید شما را برای گرفتن بهترین عکس های زمستانی راهنمایی کند. یک لباس عروس ساده برای عکس های عروسی با تم زمستانی بسیار مناسب است.

عکس عروسی زمستانی در ارتفاعات

عکس های عروسی در برف

عکس های با شکوه بر فراز کوه های پوشیده از برف از جشن عروسی رویایی شما در فصل زمستان.

عکس از حلقه های عروسی با تم زمستانی

حلقه ی عروسی

از حلقه های عروسی خود عکس های خلاقانه و به یاد ماندنی با تم زمستانی بگیرید.

پتوی گرم برای عکس های عروسی زمستانی

عکس عروسی زیبا در فصل زمستان

در روز عکاسی مراسم عروسی، یک پتو با طرح و نقش زیبا همراه خود داشته باشید. این کار هم شما را تا حدی از سرما حفظ می کند و هم زیبایی خاصی به عکس های عروسی شما می بخشد.

عکس عروسی در جنگل های همیشه سبز

عکس عروسی زمستانی زیبا

جنگل های پوشیده از درختان همیشه سبز، همچون کاج، در یک زمستان برفی، عکس های عروسی شما را به عکس هایی رویایی و مناسب کتاب داستان های عاشقانه تبدیل می کند.

عکس های عروسی عاشقانه ی زمستانی

عکس عروسی رویایی

نگاهی به این عکس عروسی خیره کننده بیاندازید. عاشقانه یکدیگر را در آغوش بگیرید، در چشمان هم نگاه کنید و از عکاس خود بخواهید این لحظات عاشقانه را در عکس های عروسی زمستانی شما به ثبت برساند.

در میان برف ها قدم بزنید

مدل عکس عروس و داماد در زمستان

همیشه عکس های عروسی غیر منتظره و طبیعی، زیباتر هستند. وقتی روی زمین پوشیده از برف با همسر خود قدم می زنید، عکاس عروسی می تواند عکس های خارق العاده و به یاد ماندنی از شما بگیرد.

ساختمان های بلند به جای جنگل برای عکس های عروسی زمستانی

مدل عکس عروسی در زمستان

لزومی ندارد تمام عکس های عروسی زمستانی خود را در دل طبعیت بگیرید. گاهی ساختمان های بلند و خیابان های ماشین رو هنگام بارش برف بهترین منظره را برای یک عکس عروسی زمستانی خلق می کنند.

عکس کلوز آپ عروس با تم زمستانی

عکس عروس در برف

اگر عکس کلوز آپ عروس در هوای برفی را فراموش کنید، برای همیشه پشیمان خواهید شد. عکس های عروسی با تم زمستانی بدون یک عکس زیبا از چهره ی عروس در برف تکمیل نخواهند بود.

یک منظره ی افسانه ای برای عکس عروسی زمستانی

عکس عروسی برفی

منظره ای افسانه ای و پوشیده از برف، مانند این قلعه ی قدیمی و زیبا بیابید و با کمک عکاس عروسی خود عکس های زیبا با تم زمستانی بگیرید.

چتر را فراموش نکنید

عکس عروس و داماد در برف

چتر همیشه تکمیل کننده ی عکس های پاییزی و زمستانی است. برای عکس های عروسی خود در برف نیز چتر همراه داشته باشید.

برف بازی عروس و داماد در عکس های عروسی با تم زمستانی

جشن عروسی درزمستان

شاید بازی گوشی و برف بازی کمی با لباس عروس و کت شلوار دامادی در تضاد باشد، اما بعدها با نگاه کردن به همین عکس ها لبخند روی لب شما و همسرتان خواهد نشست.

سورتمه سواری در عکس های عروسی زمستانی

عکاسی عروسی در زمستان

سورتمه سواری یکی از زیباترین نشانه های زمستان است که می توانید به عکس های عروسی زمستانی خود اضافه کنید.

اسکی با لباس عروس و کت و شلوار دامادی!

عکس های عروسی در زمستان

عکس های عروسی در کوه های پوشیده از برف و در حال اسکی؟! ایده ی جالبی به نظر می رسد. اگر با ورزش اسکی آشنایی دارید، از عکاس عروسی خود بخواهید عکس های زیبایی از شما و همسرتان با لباس عروس و کت و شلوار دامادی و در حال انجام حرکات اسکی بگیرد.


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار تهران

باغ تالار تهران

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :