20 مدل عکس عروسی زمستانی

احتمالا به نظر خیلی از عروس و دامادها زمستان فصل مناسبی برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی نیست، اما تا به حال نگاهی به مدل عکس های عروسی درفصل زمستان انداخته اید؟ برای گرفتن عکس های عروسی زمستانی نیاز نیست تاریخ عروسی شما حتما در این فصل باشد. می توانید جشن عروسی خود را در فصل بهار و یا تابستان بگیرید و برای عکاسی عروسی در فصل زمستان و پیش از روز مراسم برنامه ریزی های هیجان انگیز داشته باشید. دیدن مدل های عکس عروسی با تم زمستانی در این مطلب قطعا شما را برای گرفتن عکس های عروسی زیبا در فصل زمستان ترغیب خواهد کرد.

البته فراموش نکنید برای گرفتن عکس های زیبای عروسی در فصل زمستان باید تحمل کمی سرما را داشته باشید، اما با دیدن عکس های خود در آینده متوجه می شوید گرفتن این عکس ها حتی ارزش تحمل چند روز سرماخوردگی را داشته اند. ایده های خلاقانه ی زیادی وجود دارند که می توانند عکس های عروسی را به خاص ترین خاطرات شما تبدیل کنند.

نگران ظاهر لباس عروس خود برای عکاسی در برف نباشید. به هر حال ممکن است لباس عروس شما کمی گلی شود. بهتر است اول عکس های عروسی در محیط بسته ی آتلیه را بندازید و سپس به سراغ عکس های زمستانی خود در محیط باز و طبیعت بروید تا تمیزی لباس عروس خود را برای مدت بیشتری در عکس ها حفظ کنید.

بهترین مدل های عکس عروسی با تم زمستانی

نشانه هایی از فصل زمستان به لباس عروس خود اضافه کنید

عکاسی عروسی با تم زمستانی

پوشیدن یک کلاه و یا کت زمستانی روی لباس عروس، عکس های عروسی زمستانی شما را زمستانی تر خواهد کرد!

عکس عروسی با تم زمستانی در جنگل پوشیده از برف

عکس عروسی زمستانی

نهایت زیبایی و احساس را در عکس های عروسی زمستانی و در جنگل های پوشیده از برف خواهید یافت. از رفتن به جنگل های شمال در فصل زمستان برای گرفتن عکس های عروسی با تم زمستانی غافل نشوید.

یک منظره ی خیره کننده برای عکس های عروسی زمستانی

عکس عروسی در برف

منظره های خیره کننده برفی برای عکاسی عروسی در یک زمستان رویایی. با این ایده عکس های عروسی زمستانی شما نظیر نخواهند داشت.

مراسم عقد در برف زمستانی

مراسم عروسی در زمستان

می تواند مراسم عقد خود را در یک فضای باز زمستانی و هنگام بارش برف برگزار کنید و عکس های ناب و منحصر به فرد از جشن عقد و عروسی خود داشته باشید.

عکس های عروسی خودمانی با تم زمستانی

مراسم عروسی زمستانی

یک فنجان چای داغ در زمستان سرد، در حالی که لباس عروس به تن دارید و کنار همسرتان رویای آینده ای زیبا را برای خود متصور می شوید.

بوسه های گرم زمستانی در عکس های عروسی

عکس عروسی با تم زمستانی

همسر خود را هنگام بارش دانه های برف ببوسید و این لحظات عاشقانه را در عکس های عروسی زمستانی خود به ثبت برسانید.

همسر خود را در آغوش بگیرید

عکس عروسی زمستانی

سرمای زمستان بهانه ی خوبی است تا همسر خود را عاشقانه در آغوش بگیرید و عکس های عروسی زمستانی زیبا داشته باشید.

ژست مناسب عکس های عروسی زمستانی

عکس عروسی زیبا

از عکاس عروسی خود بخواهید شما را برای گرفتن بهترین عکس های زمستانی راهنمایی کند. یک لباس عروس ساده برای عکس های عروسی با تم زمستانی بسیار مناسب است.

عکس عروسی زمستانی در ارتفاعات

عکس های عروسی در برف

عکس های با شکوه بر فراز کوه های پوشیده از برف از جشن عروسی رویایی شما در فصل زمستان.

عکس از حلقه های عروسی با تم زمستانی

حلقه ی عروسی

از حلقه های عروسی خود عکس های خلاقانه و به یاد ماندنی با تم زمستانی بگیرید.

پتوی گرم برای عکس های عروسی زمستانی

عکس عروسی زیبا در فصل زمستان

در روز عکاسی مراسم عروسی، یک پتو با طرح و نقش زیبا همراه خود داشته باشید. این کار هم شما را تا حدی از سرما حفظ می کند و هم زیبایی خاصی به عکس های عروسی شما می بخشد.

عکس عروسی در جنگل های همیشه سبز

عکس عروسی زمستانی زیبا

جنگل های پوشیده از درختان همیشه سبز، همچون کاج، در یک زمستان برفی، عکس های عروسی شما را به عکس هایی رویایی و مناسب کتاب داستان های عاشقانه تبدیل می کند.

عکس های عروسی عاشقانه ی زمستانی

عکس عروسی رویایی

نگاهی به این عکس عروسی خیره کننده بیاندازید. عاشقانه یکدیگر را در آغوش بگیرید، در چشمان هم نگاه کنید و از عکاس خود بخواهید این لحظات عاشقانه را در عکس های عروسی زمستانی شما به ثبت برساند.

در میان برف ها قدم بزنید

مدل عکس عروس و داماد در زمستان

همیشه عکس های عروسی غیر منتظره و طبیعی، زیباتر هستند. وقتی روی زمین پوشیده از برف با همسر خود قدم می زنید، عکاس عروسی می تواند عکس های خارق العاده و به یاد ماندنی از شما بگیرد.

ساختمان های بلند به جای جنگل برای عکس های عروسی زمستانی

مدل عکس عروسی در زمستان

لزومی ندارد تمام عکس های عروسی زمستانی خود را در دل طبعیت بگیرید. گاهی ساختمان های بلند و خیابان های ماشین رو هنگام بارش برف بهترین منظره را برای یک عکس عروسی زمستانی خلق می کنند.

عکس کلوز آپ عروس با تم زمستانی

عکس عروس در برف

اگر عکس کلوز آپ عروس در هوای برفی را فراموش کنید، برای همیشه پشیمان خواهید شد. عکس های عروسی با تم زمستانی بدون یک عکس زیبا از چهره ی عروس در برف تکمیل نخواهند بود.

یک منظره ی افسانه ای برای عکس عروسی زمستانی

عکس عروسی برفی

منظره ای افسانه ای و پوشیده از برف، مانند این قلعه ی قدیمی و زیبا بیابید و با کمک عکاس عروسی خود عکس های زیبا با تم زمستانی بگیرید.

چتر را فراموش نکنید

عکس عروس و داماد در برف

چتر همیشه تکمیل کننده ی عکس های پاییزی و زمستانی است. برای عکس های عروسی خود در برف نیز چتر همراه داشته باشید.

برف بازی عروس و داماد در عکس های عروسی با تم زمستانی

جشن عروسی درزمستان

شاید بازی گوشی و برف بازی کمی با لباس عروس و کت شلوار دامادی در تضاد باشد، اما بعدها با نگاه کردن به همین عکس ها لبخند روی لب شما و همسرتان خواهد نشست.

سورتمه سواری در عکس های عروسی زمستانی

عکاسی عروسی در زمستان

سورتمه سواری یکی از زیباترین نشانه های زمستان است که می توانید به عکس های عروسی زمستانی خود اضافه کنید.

اسکی با لباس عروس و کت و شلوار دامادی!

عکس های عروسی در زمستان

عکس های عروسی در کوه های پوشیده از برف و در حال اسکی؟! ایده ی جالبی به نظر می رسد. اگر با ورزش اسکی آشنایی دارید، از عکاس عروسی خود بخواهید عکس های زیبایی از شما و همسرتان با لباس عروس و کت و شلوار دامادی و در حال انجام حرکات اسکی بگیرد.

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?
تالار بزرگ پامچال (جاده اصفهان - شیراز)
قصر امپراطور یکی از بزرگ‌ترین تالارهای عروسی در هرات

آخرین دیدگاه‌ها

شمشیری
باغ تالار تک درخت

منو سیلور برای ۲۵۰ نفر چقد میشود

شمشیری
باغ تالار مجنون

هزیمت برای ۲۵۰ نفر مهمان برای مهرماه چقد میشه

بدون نام
خرید بازار و چمدان عروس و داماد

به نظر من اشتباهه که خانواده عروس یا داماد این موارد رو تهیه کنن. عروس و دامادی که نتونن روی پای خودشون وایسن بعدا دچار مشکلات زیادی میشن. بهتره عروس و داماد با درآمد شخص خودشون این وسایل رو به تدریج تهیه کنن.

نقدیان
تالار پذیرایی میثاق ارتش

ماتالارمیثاق 1مراسم داشتیم،همه چیزعالی بود،حتی به کارکنان انعام دادیم،نگرفتن،کلیه ی غذاهاومیوه و شیرینی ماروکامل بعدازمراسم تحویل شد.

بدون نام
تالار پذیرایی باشگاه نیاوران

سلام ایشالله همیشه مراسم عروسی باشه و خوشی ما چند وقت پیش مهمان این تالار بودیم،برخورد پرسنل مجموعه خوب بود تنها عیب اون شب سردی غذا بود واقعا با وجود کلی منو و سلف سرویس همه ی غذا ها سرد سرد بودن

نوشین
باغ تالار عمارت فاخر

سلام هزینه ها برای حدود ۱۵۰ نفر شهریور ماه رو میخواستم بدونم

آرمان
کلاس های رقص عروس و داماد برای جشن عروسی

سلام رقص‌دو نفره برای عروس و داماد لطفا مسیر ارتباطی را اعلام‌بفرمایید

سارا
عروسی های مختلط در باغ تالارهای تهران

سلام چند کمله حرف منطقی یک مقدار به نظر کلمه مختلط غلطه. ممکنه هر خانواده ای با تعداد زیاد در یک مهمانی دور هم جمع باشند آیا بگیم مختلط درسته ؟ استخر مختلط قطعا بد و با فرهنگ ما سازگار نیست. این یک باغ تالار رو که ممکنه بخشی از مراسم مهمانان و محارم دور هم باشند انقدر ازش بد گفته بشه هم صحیح نیست. اینکه پوشش ها نامناسب و زننده باشه و آقایان مشروبات الکلی مصرف کنند و جو ناسالم برای خانواده باشه اصلا مطلوب خانواده ها نیست و قطعا هیچکس این شرایط رو نمیپسنده. من این بخش رو جدا میکنم ولی اینکه بعضی ها با رعایت اصول و عقاید و احترام بخواهند یک مراسم مهمانی داشته باشند آیا باید مواضع تند گرفت ؟ آیا نباید به دیدگاه و تفکر مردم احترام گذاشت ؟ ممنو از اینکه دیدگاه من رو منتشر میکنید و ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید.