آیا بررسی هزینه های عروسی به شما فشار آورده است؟ آیا به دلیل بالا بودن قیمت تالارهای عروسی دچار مشکل شده اید ؟ برنامه‌ریزی بر اساس بودجه، هزینه های عروسی را بهتر کنترل می‌کند. فرقی ندارد بودجه شما چقدر باشد. مهم است بدانید هزینه ‌های معمولی عروسی چگونه زیاد می‌شوند.

بررسی قیمت و هزینه های عروسی و برنامه ریزی بر اساس بودجه

در زیر یک نمونه پایه از هزینه های عروسی اورده شده است که باعث می‌شود بدون نگرانی مراسم خوبی داشته باشید. فایل اکسل خود را باز کنید که هزینه ‌های عروسی را بررسی کنیم!

بررسی هزینه های عروسی و برنامه ریزی بر اساس بودجه
بررسی قیمت هزینه های عروسی و برنامه ریزی بر اساس بودجه

در نظر گرفتن بودجه برای هزینه ‌های عروسی

ابتدا، کمک‌هایی که از خانواده هر دو طرف دریافت خواهید کرد را یادداشت کنید. سپس مقدار هدفی که شما و همسرتان برای خرج هزینه  عروسی در ذهن دارید را یادداشت کنید. بدانید که این مقدار ممکن است بیشتر شود، اما حداقل هدفی دارید که می‌توانید به آن شلیک کنید. تعداد میهمانان پیش‌بینی شده و همچنین تعداد ساقدوشان عروس و داماد را یادداشت کنید. این به شما کمک می‌کند هزینه ‌های پذیرایی را مشخص کنید. تمام میهمانانی که دعوت بکنید نمی‌آیند. به عنوان یک قانون سرانگشتی، ده تا پانزده درصد از میهمانان احتمالا دعوت را نپذیرند.

محاسبه هزینه ‌های تالار یا باغ تالار ارائه دهنده خدمات عروسی شما

بسیار خوب! اکنون دسته‌بندی‌هایی مشخص کنید و هرکدام را آیتم‌بندی کنید که بودجه‌بندی عروسی خود را تکمیل کنید. خدمات مناسب را در سایت‌ها جستجو کنید که هزینه  پیش‌بینی شده‌ای از این مورد نیز داشته باشید. یکی از راه هایی که میتوانید براورد قیمت تالارهای پذیرایی را داشته باشید استفاده از سایت تالارکده است.

می توانید با مراجعه به هر مجموعه تالار یا باغ تالار مورد نظر خود را انتخاب نموده درخواست قیمت خود را ثبت نمایید تا از قیمت منوها و خدمات آن مطلب شوید. استفاده از سایت تالارکده علاوه بر صرفه جویی در هزینه باعث می شود زمان کمتری جهت پیدا کردن یک مجموعه جهت برگزاری مراسم عروسی خود بگذرانید.

پس از آنکه کلیه هزینه ها مشخص شد هر مورد را یادداشت کردید، به صفحه محاسبات  بودجه عروسی خود برگردید و هزینه  واقعی را قراردهید که مقدار خرج واقعی را بررسی کنید. یکی دیگر از خدمات سایت تالارکده صفحه کارت عروسی آنلاین است که علاوه بر سفارش کارت عروسی دیجیتال و رایگان می توانید مدیریت هزینه ها و امور خود را به آسانی بر عهده بگیرید.

دسته بندی‌هایی برای پذیرایی، لباس، گل و دکور، سرگرمی، عکس و فیلم، هزینه ‌های ثابت، حلقه‌های عروسی، حمل و نقل و اسکان و درنهایت هدایا/پیشکش‌هایی برای میهمانان، والدین و جشن عروسی ایجاد کنید. از انجا که هزینه ‌ها و هزینه ‌های نماینده برای هر آیتم را تخمین زده‌اید، به این فکر کنید که کدام موارد مهم‌تر هستند. برای من دکور از ویدیو مهم‌تر است پس از هزینه  مربوط به فیلم‌بردار برای طراحی پذیرایی دراماتیک‌تر استفاده می‌کنم. هر عروسی دید خاصی نسبت به روز بزرگ زندگی‌اش دارد و اینکه چه چیزی نسبت به سایر موارد ارجح‌تر است، برای هر عروس متفاوت است.

انتظار هزینه ‌های غیرمنتظره عروسی را داشته باشید

ایده خوبی است که همیشه یک بودجه نسبی و معمولی برای هزینه ‌های غیرمنتظره عروسی داشته باشید. در بدترین حالت باید اگر چیز غیرمنتظره‌ای پیش آمد از پولی که با صرفه‌جویی کنار گذاشته بودید استفاده کنید. خبر خوب این است که اگر نیازی به مصرف این پول نباشد، هزینه  مازادی برای خرج کردن در طی یک ماه‌عسل رمانتیک و رویایی شماست.

حالا برنامه‌ریزی برای عروسی هزینه ‌های عروسی را مدیریت کرده اید

خب یک لیوان از شربت مورد علاقه‌تان برای خود بریزید و نفس راحتی بکشید، کار شما تمام شده است! فرقی ندارد بودجه عروسی شما کم باشد یا زیاد، همه ما زندگی سعادتمانه برایتان آرزو می‌کینم!

کلمات کلیدی: بودجه ثانویه عروسی: هزینه ‌های عروسی، هزینه ‌های غیرمنتظره، نمونه بودجه عروسی، بررسی هزینه ‌های عروسی، توضیحات مربوط به هزینه  نماینده: راهنمای شما برای بودجه‌بندی ساده عروسی که کمک می‌کند تمام هزینه ‌های عروسی را بررسی کنید.

 

منبع : yannidesignstudio


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$

تالار پذیرایی باغ سعادت

تهران- سعادت آباد- بین میدان کاج و قیصر امین پور- خ صرافها- نبش ۱۷غربی
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قصر ملک
23% تخفیف

باغ تالار قصر ملک

احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار در جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار گل یاس

میدان ونک - ابتدای میر داماد - آموزش و پرورش منطقه ۳ - تالار گل یاس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار آسو جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار آسو

جاجرود - جاده سد لتیان - پلاک ۱۲۱
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :