بررسی هزینه های عروسی و برنامه ریزی بر اساس بودجه

آیا بررسی هزینه های عروسی به شما فشار آورده است؟ آیا به دلیل بالا بودن قیمت تالارهای عروسی دچار مشکل شده اید ؟ برنامه‌ریزی بر اساس بودجه، هزینه های عروسی را بهتر کنترل می‌کند. فرقی ندارد بودجه شما چقدر باشد. مهم است بدانید هزینه ‌های معمولی عروسی چگونه زیاد می‌شوند.

بررسی قیمت و هزینه های عروسی و برنامه ریزی بر اساس بودجه

در زیر یک نمونه پایه از هزینه های عروسی اورده شده است که باعث می‌شود بدون نگرانی مراسم خوبی داشته باشید. فایل اکسل خود را باز کنید که هزینه ‌های عروسی را بررسی کنیم!

بررسی هزینه های عروسی و برنامه ریزی بر اساس بودجه

در نظر گرفتن بودجه برای هزینه ‌های عروسی

ابتدا، کمک‌هایی که از خانواده هر دو طرف دریافت خواهید کرد را یادداشت کنید. سپس مقدار هدفی که شما و همسرتان برای خرج هزینه  عروسی در ذهن دارید را یادداشت کنید. بدانید که این مقدار ممکن است بیشتر شود، اما حداقل هدفی دارید که می‌توانید به آن شلیک کنید. تعداد میهمانان پیش‌بینی شده و همچنین تعداد ساقدوشان عروس و داماد را یادداشت کنید. این به شما کمک می‌کند هزینه ‌های پذیرایی را مشخص کنید. تمام میهمانانی که دعوت بکنید نمی‌آیند. به عنوان یک قانون سرانگشتی، ده تا پانزده درصد از میهمانان احتمالا دعوت را نپذیرند.

محاسبه هزینه ‌های تالار یا باغ تالار ارائه دهنده خدمات عروسی شما

بسیار خوب! اکنون دسته‌بندی‌هایی مشخص کنید و هرکدام را آیتم‌بندی کنید که بودجه‌بندی عروسی خود را تکمیل کنید. خدمات مناسب را در سایت‌ها جستجو کنید که هزینه  پیش‌بینی شده‌ای از این مورد نیز داشته باشید. یکی از راه هایی که میتوانید براورد قیمت تالارهای پذیرایی را داشته باشید استفاده از سایت تالارکده است.

می توانید با مراجعه به هر مجموعه تالار یا باغ تالار مورد نظر خود را انتخاب نموده درخواست قیمت خود را ثبت نمایید تا از قیمت منوها و خدمات آن مطلب شوید. استفاده از سایت تالارکده علاوه بر صرفه جویی در هزینه باعث می شود زمان کمتری جهت پیدا کردن یک مجموعه جهت برگزاری مراسم عروسی خود بگذرانید.

پس از آنکه کلیه هزینه ها مشخص شد هر مورد را یادداشت کردید، به صفحه محاسبات  بودجه عروسی خود برگردید و هزینه واقعی را قراردهید که مقدار خرج واقعی را بررسی کنید. یکی دیگر از خدمات سایت تالارکده صفحه کارت عروسی آنلاین است که علاوه بر سفارش کارت عروسی دیجیتال و رایگان می توانید مدیریت هزینه ها و امور خود را به آسانی بر عهده بگیرید.

دسته بندی‌هایی برای پذیرایی، لباس، گل و دکور، سرگرمی، عکس و فیلم، هزینه ‌های ثابت، حلقه‌های عروسی، حمل و نقل و اسکان و درنهایت هدایا/پیشکش‌هایی برای میهمانان، والدین و جشن عروسی ایجاد کنید. از انجا که هزینه ‌ها و هزینه ‌های نماینده برای هر آیتم را تخمین زده‌اید، به این فکر کنید که کدام موارد مهم‌تر هستند. برای من دکور از ویدیو مهم‌تر است پس از هزینه  مربوط به فیلم‌بردار برای طراحی پذیرایی دراماتیک‌تر استفاده می‌کنم. هر عروسی دید خاصی نسبت به روز بزرگ زندگی‌اش دارد و اینکه چه چیزی نسبت به سایر موارد ارجح‌تر است، برای هر عروس متفاوت است.

انتظار هزینه ‌های غیرمنتظره عروسی را داشته باشید

ایده خوبی است که همیشه یک بودجه نسبی و معمولی برای هزینه ‌های غیرمنتظره عروسی داشته باشید. در بدترین حالت باید اگر چیز غیرمنتظره‌ای پیش آمد از پولی که با صرفه‌جویی کنار گذاشته بودید استفاده کنید. خبر خوب این است که اگر نیازی به مصرف این پول نباشد، هزینه  مازادی برای خرج کردن در طی یک ماه‌عسل رمانتیک و رویایی شماست.

حالا برنامه‌ریزی برای عروسی هزینه ‌های عروسی را مدیریت کرده اید

خب یک لیوان از شربت مورد علاقه‌تان برای خود بریزید و نفس راحتی بکشید، کار شما تمام شده است! فرقی ندارد بودجه عروسی شما کم باشد یا زیاد، همه ما زندگی سعادتمانه برایتان آرزو می‌کینم!

کلمات کلیدی: بودجه ثانویه عروسی: هزینه ‌های عروسی، هزینه ‌های غیرمنتظره، نمونه بودجه عروسی، بررسی هزینه ‌های عروسی، توضیحات مربوط به هزینه  نماینده: راهنمای شما برای بودجه‌بندی ساده عروسی که کمک می‌کند تمام هزینه ‌های عروسی را بررسی کنید.

مشاوره هزینه ها و انتخاب مجموعه با تالارکده

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

منو عروسی دیس پرس سلف رویس
انجام برنامه ریزی برای اجرای رقص عروسی خود
وسایل بله برون از کجا بخرم
چقدر قبل عروسی باید کارت دعوت پخش کرد?

آخرین دیدگاه‌ها

بدون نام
باغ تالار تاج

هفته پیش عروسی در عمارت تاج داشتیم واقعا تالار زیبایی هست رفتار پرسنل خوب بود وپذیرایی عالی اماااااا کارکنان آتلیه برای عکس از مدعوین فوق العاده مزاحمت ایجاد کرده بودند اول دعوت میکردن برای عکس بعد از ۳۰۰ تا عکس دائما مزاحم میشدند بیا عکسو انتخاب کن بعد اول قیمت پایین میگفتند بعد یه عکس به یه میلیونم با تبصره های مختلف میرسید بازم اینا مهم نبود دیگه کارشون به آزار رسیده بود دائما مردمو از سالن میکشیدند بیرون برای عکس اصلا درکی از موضوع نداشتند که فامیل نزدیک باید در صحنه حضور داشته باشن یا تبلیغات این چنینی جواب نمیده آخرم تهدید میکردند اگر عکس نمیخواهین باید تعهد بدید من مقاومت کردم اما خبر داشتم که اینقدر مزاحم اقوام شده بودند همه کلافه شده بودن وداشت تبدیل به تنش میشد بعضی ها را هم ۸ یا ۹ میلیون پیاده کرده بودن

موسی صادق تبار
باغ تالار پرنیا

فضای تالار بسیار دل نشین پذیرایی عالی غذا با کیفیت عالی با پرسنل مجرب با لباس فرم

بدون نام
باغ تالار vip شرق

بسیار پذیرایی بد ما که راضی نبودیم اصلااا اخلاق صفر

بدون نام
در دفتر بله برون چه چیز هایی نوشته می شود/ متن زیبا و توضیحات کامل

خیلی از مشکلات زوجین و بهم ریخته شدن زندگی ها سخت گیری های خانواده ها قبل از ازدواجه. مگه معامله است که همه چیز رو تو دفتر بله برون ثبت میکنید ؟ زن و شوهر باید توافق و تفاهم داشته باشن و برن سر خونه زندگیشون و یک زندگی رو بسازن مراسم بله برون به خودی خود بسیار زیباست. شما با گذاشتن قوانین سختگیرانه مشکل دارشن نکنید برای زوجین. بررسی کنید کشورهای دیگه که چنین رسومی ندارن راحت تر زندگی میکنن یا ما ؟ مدام گرو کشی و مال من و مال تو دارن ...

شاهقلی
باغ تالار قصر ملک

سلام برای مهر ماه منوی شماره یک با ششصد تا مهمون میفرمایید چقدر میشه

زهرا
آهنگ رقص عروس و خواهرش

وای چقدر این آهنگ ها زیبا هستند ۲ تاش فقط قشنگ بود ولی من بازم داخل سالن با آبجی بزرگم که عروس بود درخشیدیم با هم دیگه

تو آهنگ
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ های جالبی بود

بدون نام
باغ تالار عمارت سام

بهترین عمارت بهترین مدیریت کیفیت کار عالی واقعا از انتخابمون راضی بودیم ممنون از آقای مولایی عزیز بابت بهترین شب که برای ما رقم زدن

بهنام توکلی فر
تالار پذیرایی میثاق ارتش

سلام