18 ایده جذاب برای استفاده از لوستر در سالن عروسی و باغ تالار

اکسسوری و لوازم دکوری متنوعی برای تزیین تالار پذیرایی و باغ تالار وجود دارد. می‌توانید علاوه بر تزئین راهروهای ورودی و میزها، ایده‌های طراحی زیادی را با یکدیگر ترکیب و برای تکمیل دکوراسیون تالارپذیرایی استفاده کنید. یکی از لوازمی که اغلب در حین دکوراسیون تالار عروسی نادیده گرفته می‌شود، لوستر برای تزئین سقف سالن پذیرایی و یا نورپردازی باغ تالار است.

لوستر در تالار پذیرایی

لوستر یک اکسسوری کاملاً کلاسیک بوده که محدود به زمان یا دوره خاصی نمی‌شود و برای فضاهای مختلف ازجمله تالار سالن عقد و باغ‌تالار نیز مناسب است و می‌تواند دکوراسیون محل برگزاری مراسم عروسی را بیش‌ازپیش زیبا کند.

حتی درصورتی‌که مراسم عروسیتان را در فضای باز باغ عروسی برگزار می‌کنید، باز هم می‌توانید از لوستر برای تزیین فضا و نورپردازی بیشتر استفاده کنید.

در ادامه 18 ایده برای استفاده از لوستر در دکوراسیون تالار عروسی و باغ تالار آورده شده است:

 1. استفاده از یک لوستر بزرگ در فضای باز باغ تالار:

نصب یک لوستر بزرگ درست بالای میز پذیرایی، یک ایده عالی برای ایجاد حال و هوای خوب و صمیمی در مراسم عروسی است. می‌توانید لوستر را به یک درخت بزرگ و تنومند بیاویزید، به‌طوریکه لوستر در هوا معلق به‌نظر برسد.

استفاده از لوستر در فضای باز

 1. لوسترهای گل‌آرایی شده در فضای سالن عقد و عروسی:

اگر طرفدار شکوفه‌های تازه هستید، می‌توانید از آنها برای تزئین لوستر مرکزی سالن عقد یا عروسی استفاده کنید. لوسترهای تزئین‌شده با گل می‌توانند توجه هر کسی را به خود جلب کند.

لوسترهای تزئین شده با گل

 1. استفاده از علف پامپاس در تزیین لوستر:

می‌توانید از روش‌های جدید و منحصر به‌فرد برای تزیین سقف سالن استفاده کنید. تزئین علف پامپاس به شکل لوستر و آویزان کردن آن از سقف یا بالای میزهای پذیرایی یکی از این روش‌های خلاقانه است.

لوسترهای تزئین شده با پامپاس

 1. ساختن لوستر با استفاده از گل و چراغ‌های چشمک‌زن کوچک:

اگر طرفدار استفاده از لوسترهای کلاسیک در دکوراسیون سالن عروسی نیستید، می‌توانید از تزیینات دیگر برای زیباتر شدن دکوراسیون تالار استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید چراغ‌های کوچک چشمک‌زن و جوانه‌های گل را به شکل گوی تزئین کرده و از سقف بیاویزید.

تزئین تالار با لوستر

 1. استفاده از لوسترهای اسپوتنیک:

یزئین فضای سبز باغ تالار با لوسترهای اسپوتنیک برنجی رنگ یکی دیگر از ایده‌های جذاب و کلاسیک برای زیباتر شدن محل برگزاری مراسم عروسیتان است. طراحی جالب لوسترهای اسپوتنیک، حس زیبایی‌شناختی هر کسی را برمی‌انگیزد و فضا را رمانتیک‌تر می‌کند.

لوسترهای اسپوتنیک در عروسی

 1. ساخت لوستر با پایه‌های آهنی و گل و شمع:

ممکن است تالار پذیرایی که برای مراسم عروسی خود درنظر گرفته‌اید از قبل با لوستر تزیین شده باشد. اما اگر اینطور نبود، نگران نباشید؛ می‌توانید تنها با استفاده از سه پایه فلزی و گل‌های زیبا و شمع، لوسترهای خاص و متفاوت درست کنید. این سبک صمیمیت بیشتری به مراسمتان اضافه خواهد کرد.

لبوسترهای آهنی

 1. نصب لوستر و نورپردازی در محل ورودی سالن پذیرایی:

شاید تصور کنید که لوسترها فقط برای تزئین سقف هستند و باید از جایی آویزان باشند، در حالی که روش‌ها و ایده‌های متفاوتی برای بکارگیری از آنها وجود دارد. لوسترها نور و درخشندگی خاصی به فضا می‌بخشند، بنابراین می‌توان به جای آویزان کردنشان از سقف، از آنها برای تزئین ورودی سالن استفاده کرد.

نصب لوستر در ورودی تالار

 1. لوسترهای طلایی با اشکال هندسی:

لوسترها نه‌تنها می‌توانند یک اکسسوری کلاسیک باشند بلکه برای سبک‌های مدرن و امروزی نیز مناسب هستند. دکوراسیون سیاه و سفید با لوسترهای طلایی، یک ایده شیک و مدرن برای تزیین تالار پذیرایی است به‌خصوص اگر در طراحی لوسترها از اشکال هندسی الهام گرفته شده باشد.

لوستر طلایی با اشکال هندسی

لوستر طلایی با اشکال هندسی

 1. استفاده از تعداد زیادی لوستر در فضای باز:

نصب تعداد زیادی لوستر کریستالی به‌همراه شاخ و برگ‌های سبز گیاهان، فضای پذیرایی را به‌مراتب رمانتیک‌تر می‌کند.

درهمین رابطه سالن عقد روف گاردن را ببینید.

لوستر عروسی

 1. لوسترهای ساخته شده از گل و برگ:

شاید تصور کنید لوسترها حتماً باید قابلیت نورپردازی داشته باشند، اما این تصور کاملاً اشتباه است. در واقع لوستر به هر وسیله تزئینی گفته می‌شود که بتوان از سقف آویزان کرد. بنابراین شاخ و برگ‌های رونده به همراه گل و شکوفه‌های ریز نیز می‌توانند به‌عنوان آویز برای تزئین سقف سالن عروسی استفاده شوند.

لوستر گل

لوستر گل

 1. استفاده از انواع مختلف لوستر به‌طور همزمان:

هیچ محدودیتی در استفاده از لوستر وجود ندارد. به‌عبارت دیگر نباید خودتان را مجبور به استفاده از یک طرح خاصی از لوستر در تالار عروسیتان کنید، بلکه می‎‌توانید چند لوستر با طرح متفاوت را به‌طور همزمان در دکوراسیون سالن به کار ببرید. البته هارمونی بین طرح‌های مختلف می‌تواند در جلوه نهایی سالن تاثیرگذار باشد؛ بنابراین در انتخاب طرح‌های لوسترها دقت و سلیقه بیشتری به‌خرج دهید.

لوستر

 1. استفاده از گل به عنوان لوستر:

با استفاده از گل‎های رونده به عنوان لوستر، مراسم عروسیتان را با سبک و سیاق روستایی برگزار کنید. زیبایی خیره‌کننده این گل‌ها فضای مراسم را رمانتیک‌تر خواهد کرد.

لوستر گلدار

 1. انتخاب لوسترهای آنتیک و عتیقه:

اگرچه لوسترهای کریستالی، براق و درخشنده هستند، اما لوسترهای قدیمی‌تر با ظاهری مشابه اشیاء آنتیک و عتیقه برای تزئین فضای سبز گزینه‌های مناسب‌تری هستند.

لوستر در تالار

 1. ساخت لوسترهای کاغذی:

یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه برای ساخت لوستر، نوشتن نام مهمانان دعوت‌شده به مراسم به همراه شماره میزشان روی تکه‌های کاغذ و آویزان کردن آن در بالای هر میز است.

لوستر کاغذی

 1. لوسترهای آهنی به همراه شمع:

لوسترهای آهنی به همراه شمع یک ایده بسیار متفاوت برای تزئین محل برگزاری مراسم عروسیتان است. این سبک بیشتر مناسب بناهای سنگی مانند خانه‌ها و عمارت‌های قدیمی است.

لوستر شمع

 1. نصب لوستر در فضای باز باغ تالار:

اگر مراسم عروسیتان در فضای باز باغ تالار برگزار می‌شود، نصب لوستر در چادر می‌تواند کمی دشوار باشد، اما غیرممکن به‌نظر نمی‌رسد. می‌توانید یک ریسه یا رشته سیمی سرتاسری به دو سمت چادر نصب کنید و آن را با شاخ و برگ بپوشانید و سپس لوستر را به این رشته‌های سیمی تزئین شده بیاویزید.

لوستر در باغ تالار

 1. لوسترهای کریستالی در فضایی کلاسیک:

درصورتیکه سایر اجزای دکوراسیون سالن عروسیتان سفید است، حتماً از لوسترهای کلاسیک کریستالی استفاده کنید. این دو در کنار هم فضایی شیک و مجلل ایجاد خواهند کرد.

لوستر کلاسیک

 1. لوستر و نورپردازی مراسم:

در زمان غروب خورشید، چراغ‌های چشمک‌زن لوستر در فضای باز، مانند ستاره‌ در آسمان می‌درخشند.

لوستر خاص و شیک

تالارهای پیشنهادی

مقالات مشابه

بهترین تشریفات عروسی در اصفهان
بهترین نقاط و لوکیشن های عکاسی در استانبول کجاست؟
باغ تالار های با ظرفیت کم در کرج

آخرین دیدگاه‌ها

شیواحاج پور
تالار های ختم و ترحیم تهران

برای مراسم جهل تعداد۱۳۰نفرمهمان دارم هزینه رومیخوام درضمن نزدیک بهشت زهراباشه

شیواحاج پور
تالار های ختم و ترحیم تهران

سلام یک تالار خوب برای مراسم چهل میخوام برای۱۳۰نفرمهمان باقیمت به صرفه ولی کیفیت غذاوپذیراییش هم خوب باشه،به نوعی آبرومندانه برگزاربشه

مرادخانی
باغ تالار باشگاه سپهر پلاس

میشه قیمت سلف برای۱۳۰نفر را برام ارسال کنید

سید
جدایی مهدی قایدی از همسرش

از همون اولش معلوم بود که زن قایدی،،یه حول درجه یک هست و از اون تازه به دوران رسیده ها که از هر کاری ،یا هر غذایکه میخورد،،و خلاصه از همه کارهای روزانه فیلم میزاشت،،،حالا زنش چرا قبل از ازدواج این کارت رو نمیکرد،،،،چون پول هنگفتی مثل الان در اختیارش نبود،،،،من به جرات قسم میخورم که سر سوزنی زن مهدی قایدی هیچ حسی عشق و عاشقی به مهدی نداشت و فقط و فقط بخاطر معروفیت و پولدار بودنش بود،،وکرنه مهدی با توجه به سنش،قیافه ای هم اصلا نداره،،،ولی زنش ازش می‌باره که یه خوش گذران همه جوره هست و اصلا به خونه و زندگی اهمیت نمیده ،،و فقط کارش خوشگذارانی خیلی بیش از حد هست ،،،واقعا موندم مهدی چطور تحملش کرد،،،یه مرد تا میاد خونه دلش میخواد حداقل بوی غذا تو خونه پیچیده باشه و خانمش یه سفره دو نفره خوشگل چیده باشه،،،اما زن مهدی فقط در حال خیابان گردی،،خرید لباس،،،ارایشگاه رفتن اونم هر روز،،،صبح تا شب سرش تو اینستا،،،و خلاصه مهدی بنده خدا اسی شده بود و اصلا زندگی نداشت

صفدری
تالار عمارت بهشت

متاسفانه مسئولین تالار در آستانه ی برگزاری مراسم ختم، تماس گرفتند و گفتند که تالار را به کس دیگری اجاره داده اند! این در حالی بود که به ما تضمین داده بودند و این بدقولی دور از انسانیت بود.

امیرحسین نوری
باغ تالار عمارت ریورساید

ما ۲۲ فروردین در مجموعه ریورساید مراسممون رو برگزار کردیم با خوش قولی بی‌نظیر آقا طوفان و مدیریت مهمانی با برادرشون آقا بهنام بود که همه چیز عالی و بی‌نظیر بود. نه تنها چیزی از قول و قرارمون کم نذاشتن حتی یه سورپرایز هم برامون اضافه کردن. ممنون از این مجموعه عالی با مهمان‌نوازی خوب و سرویس‌دهی منظم و دقیقشون. حتما حتما حتما توصیه میکنم توی این تالار مراسمتون رو برگزار کنید تا لذت ببرید از بهترین شب زندگیتون.

حسن جسمی
باغ تالار شهرزاد ( مایا سابق )

مدیریت عالی و پرسنل دوست داشتنی. تمام تعهدات اجرا شد. هر آنچه درخواست کرده بودیم با روی گشاده پذیرفتند و انجام دادند. گروه عکاسی خیلی خوب. تالار شیک و ساده و قشنگ. محوطه بیرون خیلی قشنگ و دوست داشتنی. با حدود صد نفر مهمان همه چیز خیلی خوب بود و خوب پیشرفت و تمام شد. میهمانان همه راضی بودند. قیمت خوب و منطقی. از تمام پرسنل تشکر ویژه میکنم. به دیگران هم توصیه میکنم این باغ تالار زیبا را با تیم مدیریتی آقای جناقچی انتخاب کنند و خیالشان راحت باشد.

حسین بزدانی
تالار پذیرایی سیاره

سلام لطفا قیمت را بفرمایید در تلگرام ارسال بکنید لطفا متشکرم