18 ایده جذاب برای استفاده از لوستر در سالن عروسی و باغ تالار

اکسسوری و لوازم دکوری متنوعی برای تزیین تالار پذیرایی و باغ تالار وجود دارد. می‌توانید علاوه بر تزئین راهروهای ورودی و میزها، ایده‌های طراحی زیادی را با یکدیگر ترکیب و برای تکمیل دکوراسیون تالارپذیرایی استفاده کنید. یکی از لوازمی که اغلب در حین دکوراسیون تالار عروسی نادیده گرفته می‌شود، لوستر برای تزئین سقف سالن پذیرایی و یا نورپردازی باغ تالار است.

لوستر در تالار پذیرایی

لوستر یک اکسسوری کاملاً کلاسیک بوده که محدود به زمان یا دوره خاصی نمی‌شود و برای فضاهای مختلف ازجمله تالار سالن عقد و باغ‌تالار نیز مناسب است و می‌تواند دکوراسیون محل برگزاری مراسم عروسی را بیش‌ازپیش زیبا کند.

حتی درصورتی‌که مراسم عروسیتان را در فضای باز باغ عروسی برگزار می‌کنید، باز هم می‌توانید از لوستر برای تزیین فضا و نورپردازی بیشتر استفاده کنید.

در ادامه 18 ایده برای استفاده از لوستر در دکوراسیون تالار عروسی و باغ تالار آورده شده است:

 1. استفاده از یک لوستر بزرگ در فضای باز باغ تالار:

نصب یک لوستر بزرگ درست بالای میز پذیرایی، یک ایده عالی برای ایجاد حال و هوای خوب و صمیمی در مراسم عروسی است. می‌توانید لوستر را به یک درخت بزرگ و تنومند بیاویزید، به‌طوریکه لوستر در هوا معلق به‌نظر برسد.

استفاده از لوستر در فضای باز

 1. لوسترهای گل‌آرایی شده در فضای سالن عقد و عروسی:

اگر طرفدار شکوفه‌های تازه هستید، می‌توانید از آنها برای تزئین لوستر مرکزی سالن عقد یا عروسی استفاده کنید. لوسترهای تزئین‌شده با گل می‌توانند توجه هر کسی را به خود جلب کند.

لوسترهای تزئین شده با گل

 1. استفاده از علف پامپاس در تزیین لوستر:

می‌توانید از روش‌های جدید و منحصر به‌فرد برای تزیین سقف سالن استفاده کنید. تزئین علف پامپاس به شکل لوستر و آویزان کردن آن از سقف یا بالای میزهای پذیرایی یکی از این روش‌های خلاقانه است.

لوسترهای تزئین شده با پامپاس

 1. ساختن لوستر با استفاده از گل و چراغ‌های چشمک‌زن کوچک:

اگر طرفدار استفاده از لوسترهای کلاسیک در دکوراسیون سالن عروسی نیستید، می‌توانید از تزیینات دیگر برای زیباتر شدن دکوراسیون تالار استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید چراغ‌های کوچک چشمک‌زن و جوانه‌های گل را به شکل گوی تزئین کرده و از سقف بیاویزید.

تزئین تالار با لوستر

 1. استفاده از لوسترهای اسپوتنیک:

یزئین فضای سبز باغ تالار با لوسترهای اسپوتنیک برنجی رنگ یکی دیگر از ایده‌های جذاب و کلاسیک برای زیباتر شدن محل برگزاری مراسم عروسیتان است. طراحی جالب لوسترهای اسپوتنیک، حس زیبایی‌شناختی هر کسی را برمی‌انگیزد و فضا را رمانتیک‌تر می‌کند.

لوسترهای اسپوتنیک در عروسی

 1. ساخت لوستر با پایه‌های آهنی و گل و شمع:

ممکن است تالار پذیرایی که برای مراسم عروسی خود درنظر گرفته‌اید از قبل با لوستر تزیین شده باشد. اما اگر اینطور نبود، نگران نباشید؛ می‌توانید تنها با استفاده از سه پایه فلزی و گل‌های زیبا و شمع، لوسترهای خاص و متفاوت درست کنید. این سبک صمیمیت بیشتری به مراسمتان اضافه خواهد کرد.

لبوسترهای آهنی

 1. نصب لوستر و نورپردازی در محل ورودی سالن پذیرایی:

شاید تصور کنید که لوسترها فقط برای تزئین سقف هستند و باید از جایی آویزان باشند، در حالی که روش‌ها و ایده‌های متفاوتی برای بکارگیری از آنها وجود دارد. لوسترها نور و درخشندگی خاصی به فضا می‌بخشند، بنابراین می‌توان به جای آویزان کردنشان از سقف، از آنها برای تزئین ورودی سالن استفاده کرد.

نصب لوستر در ورودی تالار

 1. لوسترهای طلایی با اشکال هندسی:

لوسترها نه‌تنها می‌توانند یک اکسسوری کلاسیک باشند بلکه برای سبک‌های مدرن و امروزی نیز مناسب هستند. دکوراسیون سیاه و سفید با لوسترهای طلایی، یک ایده شیک و مدرن برای تزیین تالار پذیرایی است به‌خصوص اگر در طراحی لوسترها از اشکال هندسی الهام گرفته شده باشد.

لوستر طلایی با اشکال هندسی

لوستر طلایی با اشکال هندسی

 1. استفاده از تعداد زیادی لوستر در فضای باز:

نصب تعداد زیادی لوستر کریستالی به‌همراه شاخ و برگ‌های سبز گیاهان، فضای پذیرایی را به‌مراتب رمانتیک‌تر می‌کند.

درهمین رابطه سالن عقد روف گاردن را ببینید.

لوستر عروسی

 1. لوسترهای ساخته شده از گل و برگ:

شاید تصور کنید لوسترها حتماً باید قابلیت نورپردازی داشته باشند، اما این تصور کاملاً اشتباه است. در واقع لوستر به هر وسیله تزئینی گفته می‌شود که بتوان از سقف آویزان کرد. بنابراین شاخ و برگ‌های رونده به همراه گل و شکوفه‌های ریز نیز می‌توانند به‌عنوان آویز برای تزئین سقف سالن عروسی استفاده شوند.

لوستر گل

لوستر گل

 1. استفاده از انواع مختلف لوستر به‌طور همزمان:

هیچ محدودیتی در استفاده از لوستر وجود ندارد. به‌عبارت دیگر نباید خودتان را مجبور به استفاده از یک طرح خاصی از لوستر در تالار عروسیتان کنید، بلکه می‎‌توانید چند لوستر با طرح متفاوت را به‌طور همزمان در دکوراسیون سالن به کار ببرید. البته هارمونی بین طرح‌های مختلف می‌تواند در جلوه نهایی سالن تاثیرگذار باشد؛ بنابراین در انتخاب طرح‌های لوسترها دقت و سلیقه بیشتری به‌خرج دهید.

لوستر

 1. استفاده از گل به عنوان لوستر:

با استفاده از گل‎های رونده به عنوان لوستر، مراسم عروسیتان را با سبک و سیاق روستایی برگزار کنید. زیبایی خیره‌کننده این گل‌ها فضای مراسم را رمانتیک‌تر خواهد کرد.

لوستر گلدار

 1. انتخاب لوسترهای آنتیک و عتیقه:

اگرچه لوسترهای کریستالی، براق و درخشنده هستند، اما لوسترهای قدیمی‌تر با ظاهری مشابه اشیاء آنتیک و عتیقه برای تزئین فضای سبز گزینه‌های مناسب‌تری هستند.

لوستر در تالار

 1. ساخت لوسترهای کاغذی:

یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه برای ساخت لوستر، نوشتن نام مهمانان دعوت‌شده به مراسم به همراه شماره میزشان روی تکه‌های کاغذ و آویزان کردن آن در بالای هر میز است.

لوستر کاغذی

 1. لوسترهای آهنی به همراه شمع:

لوسترهای آهنی به همراه شمع یک ایده بسیار متفاوت برای تزئین محل برگزاری مراسم عروسیتان است. این سبک بیشتر مناسب بناهای سنگی مانند خانه‌ها و عمارت‌های قدیمی است.

لوستر شمع

 1. نصب لوستر در فضای باز باغ تالار:

اگر مراسم عروسیتان در فضای باز باغ تالار برگزار می‌شود، نصب لوستر در چادر می‌تواند کمی دشوار باشد، اما غیرممکن به‌نظر نمی‌رسد. می‌توانید یک ریسه یا رشته سیمی سرتاسری به دو سمت چادر نصب کنید و آن را با شاخ و برگ بپوشانید و سپس لوستر را به این رشته‌های سیمی تزئین شده بیاویزید.

لوستر در باغ تالار

 1. لوسترهای کریستالی در فضایی کلاسیک:

درصورتیکه سایر اجزای دکوراسیون سالن عروسیتان سفید است، حتماً از لوسترهای کلاسیک کریستالی استفاده کنید. این دو در کنار هم فضایی شیک و مجلل ایجاد خواهند کرد.

لوستر کلاسیک

 1. لوستر و نورپردازی مراسم:

در زمان غروب خورشید، چراغ‌های چشمک‌زن لوستر در فضای باز، مانند ستاره‌ در آسمان می‌درخشند.

لوستر خاص و شیک


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار تهران

باغ تالار تهران

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :