قیمت تالار برای مراسم ختم

در فرهنگ ایران مراسم ختم و سوگواری برای خانواده‌ها از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار می‌باشد؛ برگزاری یک مراسم آبرومندانه برای هر خانواده عزادار جزء دغدغه‌های اصلی آن‌ها به حساب می‌آید، از این رو در ادامه قصد به شما عزیزان عوامل تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم را شرح دهید، تا توانسته باشیم در روند برگزاری مراسم ختم در کار شما عزیزان تسهیل ایجاد کنیم.

قیمت تالار برای مراسم ختم

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم

قیمت تالار مراسم ختم به عوامل مختلفی بستگی دارد که اگر قصد برگزاری مراسم ترحیم، مراسم سوم، مراسم چهلم و … را دارید می‌بایست به این معیارها توجه ویژه‌ای داشته باشید تا در روند برگزاری مراسم ختم با مشکل مواجه نشوید و بتوانید مراسم خود را به بهترین شکل ممکن و با کمترین دردسر برگزار کنید.

پیشنهاد تالارکده
تالار پذیرایی پردیس

تالار پذیرایی پردیس

تهران - شهرری
با 2 سالن اختصاصی و شیک با ظرفیت های 450 و 700 نفر
تالار پذیرایی باغ سعادت

تالار پذیرایی باغ سعادت

تهران - سعادت آباد
یکی از تالارهای خوب و با کیفیت تهران
تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

تالار پذیرایی هتل پرشین پلازا

تهران - سهروردی
با طراحی و دیزاین جدید و به‌روز مناسب هر سلیقه‌ای
تالار پذیرایی فدک

تالار پذیرایی فدک

تهران - میدان بهمن
با دو سالن با ظرفیت هر سالن ۳۵۰ نفر در مجموع ۷۰۰ نفر متخصص برگزاری مراسم ولیمه و ترحیم
تالار پذیرایی قصر گلها

تالار پذیرایی قصر گلها

تهران - میدان فاطمی
مناسب برای برگزاری مراسم ترحیم، ختم و ولیمه
تالار پذیرایی ارغوان طلایی

تالار پذیرایی ارغوان طلایی

تهران - شهرک غرب
با بهترین کیفیت‌های ممکن آماده برگزاری مراسم ختم
مجموعه رستورانی سیمرغ طلایی

مجموعه رستورانی سیمرغ طلایی

تهران - اسلامشهر
لاکچری ترین مجموعه جنوب غرب تهران برای مراسم ختم، ترحیم، یادبود
مجموعه تالارهای پذیرایی توسکا

مجموعه تالارهای پذیرایی توسکا

تهران - آزادگان
امکان برگزاری کلیه مراسمات ترحیم و یادبود

پذیرایی از مهمانان معمولاً بعد از مراسم خاکسپاری به صرف ناهار می‌باشد اما این مراسم می‌تواند سه، هفت، چهل روز بعد از خاکسپاری متوفی هم برگزار شود؛ و همچنین مراسم‌های سالگرد برای یادبود متوفی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، ار این رو ما در ادامه  قصد داریم عوامل اصلی تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم را برای شما عزیزان ذکر کنیم، با ما همراه باشید.

  1. پذیرایی؛ اصلی‌ترین عامل تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم

مهم‌ترین معیار در روند برگزاری مراسم ترحیم نحوه‌ی پذیرایی می‌باشد؛ این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل اینکه شما می‌بایست برای قدردانی از مهمانان‌تان برای حضور در مراسم ختم بهترین پذیرایی را در اختیار آن‌‌‌‌ها بگذارید.

همچنین نحوه پذیرایی یکی از مهم‌ترین معیارهای تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم می‌باشد؛ از این بسیار مهم است که شما عزیزان قبل از در نظر گرفتن هر معیار دیگری از نحوه پذیرایی ویژه مطمئن شوید و بعد از آن به سراغ دیگر معیارها بروید تا بتوانید هزینه‌‌های برگزاری مراسم ختم خود را سازماندهی کنید.

  1. از اهمیت دکوراسیون شیک غافل نشوید

نحوه شمع‌آرایی، گل‌‌آرایی، چیدمان صندلی‌ها و … همگی عواملی تأثیرگذار بر کیفیت برگزاری مراسم ختم شما می‌باشد، از این رو بدیهی است که باعث افزایش و یا کاهش هزینه‌های تالار برای مراسم ختم شما شود.

قیمت تالار برای مراسم ختم در تهران

  1. ظرفیت تالار

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم ظرفیت تالار می‌باشد‌؛ این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل اینکه در صورت عدم توجه به این نکته قبل از برگزاری مراسم می‌تواند عاملی شود که مراسم شما را خراب کند، از این رو بسیار مهم است که تعداد دقیق مهمانان خود را مشخص کنید و طبق آن اعداد اقدام به رزرو تالار برای مراسم ختم کنید تا در روند برگزاری مراسم دچار مشکل نشوید.

تالار برای مراسم ترحیم

  1. موقعیت مکانی تالار برای مراسم ختم

یکی از نکات دیگری هم که بر قیمت تالار برای مراسم ختم تأثیرگذار می‌باشد موقعیت مکانی تالار است؛ این نکته از این جهت حائز اهمیت است که بعد از خاکسپاری مهمانان شما بدون دردسر و به راحتی به تالار دسترسی داشته باشند تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن از آن‌‌ها پذیرایی کنید.

درهمین رابطه ببینید : تالارهای نزدیک بهشت زهرا

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم عوامل تأثیرگذار بر قیمت تالار برای مراسم ختم در تهران و کرج را برای شما عزیزان شرح دهیم تا شما بتوانید با رعایت این نکات هزینه‌‌های خود را در روند برگزاری مراسم ترحیم مدیریت کنید.

تالارکده/ مرجع خدمات تالارهای پذیرایی و باغ تالارها


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار آنیت

باغ تالار آنیت

جاده قدیم دماوند، نرسیده به بومهن ،بعد از پارک فناوری پردیس،محله کرشت ، خیابان دیانت پور ،باغ تالار آنیت
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار کشتی ارم
10% تخفیف

تالار پذیرایی کشتی ارم

ابتدای اتوبان باکری - پارک ارم - مجموعه تالارهای کشتی ارم
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی و تشریفاتی باغ بهشت
10% تخفیف

تالار پذیرایی باغ بهشت

اتوبان بابایی شرق، خیابان هنگام جنوب، نبش میدان هنگام، خیابان یا مهدی
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-طرح‌ازدواج‌آسان-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
تالار پذیرایی عمارت شمس
پکیج ویژه

تالار پذیرایی عمارت شمس

همت شرق به غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، ابتدای خروجی بلوار عدل
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-روف‌گاردن-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :