محبوب ترین طعم های کیک عروسی سال 2018

کیک عروسی یکی از مراکز توجه مهم در جشن‌ها است که زمان نسبتاً زیادی از جشن صرف آن می‌شود. کیک‌های عروسی در طول سال‌ها با طراحی‌ها و جزئیات مختلف با استفاده از فوندانت یا گل‌های شکری و در رنگ‌های مختلف ارائه شده‌اند، اما صرف نظر از اینکه کیک چه شکل و دیزاینی دارد، طعم خوب آن می‌تواند تا سال‌ها در خاطره شما و مهمانانتان بماند.

ما اینجاییم تا به شما در انتخاب یک طعم خوب و لذت بخش و خاطره انگیز کمک کنیم. بنابراین هفت تا از محبوب‌ترین طعم‌های کیک عروسی به انتخاب سرآشپزان در سال 2018 را معرفی می‌کنیم.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک عروسی با طعم وانیل

تعجب کردید؟ یک کیک وانیلی مورد پسند عموم و تضمین شده، گزینه مناسبی برای بسیاری از عروس و دامادها است. طعم خوشمزه و ساده آن با بسیاری از رویه ها و پرکننده ها هماهنگی خوبی دارد. اما به عقیده سرآشپزان کیک وانیلی با کرم کره ای معمولا سفارش داده نمی شود.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک عروسی با طعم شکلات

به عنوان یک جایگزین مناسب برای وانیل، کیک شکلاتی نیز در عروسی ها حاکم است. این دسر خوشمزه اغلب با کرم کره ای، کارامل یا تمشک سرو می شود. سرآشپزان معتقدند که کیک شکلاتی با موس تمشک پردرخواست ترین سفارش آنهاست. تنوع کیک شکلاتی، شامل شکلات تیره و انواع دیگر آن نیز از نقاط قوت آن است.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک عروسی با ترافل های رنگارنگ

کیک هایی که با ترافل های رنگارنگ تزیین شده اند در سال های اخیر به شدت محبوب شده اند. کیک های رنگارنگی که به گفته سرآشپزان محبوبیت شان به خاطر فاکتور سرگرم کننده ذاتی شان است.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک عروسی با طعم لیمو

کیک لیمو با عطر تند و مزه خوبش در بسیاری از عروسی هایی که در آب و هوای گرم برگزار می شود محبوبیت فوق العاده ای دارد. کیک لیمو با رویه لیمویی، کرم کره وانیلی یا انواع توت های تازه هماهنگی خوبی دارد.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک های عروسی با طعم ادویه ای

طعم های آرامش بخش و شادی آور در ماه های سرد سال طرفداران بسیاری دارد. در این ماه ها درخواست های زیادی برای کیک هویج و دارچین و همین طور کیک دارچین و کرم کره ای افرا وجود دارد.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک های عروسی با طعم های قوی

در جستجوی کیک های دلپذیر و سنگین، بسیاری از زوج هایی که در فصل پاییز و زمستان ازدواج می کنند کیک های قوی با طعم های زنده را انتخاب می کنند. کیک فندق با کارامل شور و شکلات تیره محبوب زوج هایی است که دنبال کیک منحصر به فردی هستند.

کیک های محبوب عروسی 2018

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

  • کیک عروسی با طعم بادام

کیک بادام به خاطر تطبیق پذیری و طعم شیرین آن دسری است که همه جا متداول است. سفارش های زیادی برای کیک بادام با کارامل شور و کرم کره ای کاراملی و همین طور پرکننده های لیمو و بلوبری توسط زوج ها داده می شود.

کیک عروسی, طعم کیک عروسی

 


 

 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
4.23 
 
 (13)
تالار پذیرایی الیزه
10% تخفیف

تالار تشریفاتی الیزه

میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، رو به روی اداره پست
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.00 
 
 (5)
تالار عروسی پردیس شهرری
10% تخفیف

تالار پذیرایی پردیس

شهر ری، میدان بسیج، خ ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-سفره‌عقد-استیج‌رقص-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
4.50 
 
 (4)
باغ تالار صفاجو احمدآباد مستوفی

باغ تالار عمارت صفاجو

شمال به جنوب اتوبان آزادگان، ورودی احمدآباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، روبروی بهزیستی ریحانه، کوچه یاس، باغ عمارت صفاجو
پارکینگ‌اختصاصی-سفره‌عقد-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
3.75 
 
 (4)
باغ تالار نیکان احمدآباد مستوفی
20% تخفیف

باغ تالار نیکان

تهران، اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر ست چپ، انتهای بن بست نسیم
پارکینگ‌اختصاصی-سفره‌عقد-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :


 
کمک نیاز دارید؟
چت از طریق واتساپ