محضر عقد روف گاردن و فضای باز مشهد

برگزاری مراسم‌های مختلف در روف گاردن از مواردی است که این روزها بسیار مرسوم شده است و جوانان به این موضوع بسیار تمایل نشان داده‌اند. در این مقاله از تالارکده می‌خواهیم به معرفی سالن عقد و محضر عقد روف گاردن مشهد بپردازیم پس مانند همیشه با ما همراه باشید.

برگزاری مراسم عقد در روف گاردن و فضای باز زیبایی خاص خود را دارد که شاید خیلی از ما آن برای جشن عقد خودمان بخواهیم؛ در همین خصوص محضر عقد روف گاردن برای چیدمان، دیزاین و دیگر موارد راحت‌تر عمل می‌کند و می‌تواند هر نوع دیزاینی که شما بخواهید را برای شما فراهم کند.

روف گاردن ها با فضای سبزی که می‌سازند زیبایی مراسم عقد شما را چندین برابر می‌کند. بهتر است وقت تلف نکنیم و بریم برای معرفی دو محضر و سالن عقد روف گاردن در مشهد!

2 تا از بهترین محضر عقد روف گاردن مشهد

برای دریافت اطلاعات قیمت روف گاردن عقد مشهد با شماره تماس‌ها ارتباط بگیرید. شما برای مراسم‌های خود چه روف گاردنی در مشهد را انتخاب کردید؟

سالن عقد آفریدگان (شاندیز)

سالن عقد آفریدگان با لوکیشن‌های خاص اروپایی که یکی از خاطره‌انگیزترین روز زندگی شما را می‌تواند بسازد. سالن عقد روف گاردن مهرگان با مشاوره تخصصی و برنامه ریزی درست میزبان شما برای برگزاری مراسم عقد در فضای باز است.

سالن عقد آفریدگان (شاندیز)

دیگر خدمات و ویژگی‌های روف گاردن مهرگان:

آدرس: ابتدای جاده شاندیز – خیابان دانشگاه – بین دانشگاه 7 و 9 – سالن عقد آفریدگان

شماره تماس: 09150899070

*-*تالارکده*-*

محضر عقد روف گاردن دایموند (فارغ التحصیلان)

محضر ازدواج و ععقد روف گاردن دایموند در مشهد که توانایی برگزاری انواع مراسم‌ها و جشن‌ها از قبیل مراسم عروسی با تعداد مهمان کم، عقد، نامزدی، تولد و … دارد. با کیفیت بالای خود میزبان شما مهمانان است.

محضر ازدواج دایموند (فارغ التحصیلان)

دیگر خدمات و ویژگی‌های روف گاردن دایموند:

  • فضایی دلنشین و زیبا
  • پکیج‌های خاص و باور نکردنی
  • لوکیشن‌های اختصاصی مخصوص عکاسی و فیلم‌برداری در فضای باز و سرسبز عمارت
  • امکان پذیرایی و سرو غذا در فضای باز

آدرس: بلوار وکیل اباد – نبش فارغ التحصیلان – پلاک ۱

شماره تماس: 135097556

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید / تالارکده


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$ $ $ $
باغ تالار تهران

باغ تالار تهران

اتوبان تهران-کرج، خروجی پارک چیتگر (بلوار علیمردانی)، خیابان کوهک، نسیم سوم، باغ تالار تهران
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ عمارت رویال
پکیج ویژه

باغ تالار عمارت رویال

شعبه اول: گرمدره | شعبه دوم: سعید آباد شهریار
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
باغ تالار نیان برای عروسی
15% تخفیف

مجموعه باغ تالارهای نیان

گرمدره - خیابان سعادتیه - خیابان واعظی
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$ $ $ $
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :