سارق طلا و جواهرات، آلبوم عروسی مالباخته را برگرداند!

« بعد از سرقت جعبه طلاهایتان تصمیم گرفتم آلبوم خاطراتتان را برگردانم، اما به دلیل مشکلات مالی از بازگرداندن طلا و جواهرات معذورم، لطفاً مرا ببخشید و حلال کنید.»

این جملات گوشه‌ای از متن نامه‌ای می‌باشد که زوج جوان بعد از این که از سرقت طلا و جواهرات خانه خود مطلع شدند، برای آن‌ها ارسال شد.

سارق طلا و جواهرات

پرونده‌ای عجیب در لیست پرونده‌های سرقت سریالی خانه‌های پایتخت

به گزارش پلیس پایتخت پرونده‌ی سرقت سریالی خانه‌های شمال پایتخت با موردی عجیب و تأمل برانگیز برخورد کرده است؛ در این پرونده سارقان حرفه‌ای بعد از سرقت از یکی از خانه‌های پایتخت اقدام به بازگرداندن آلبوم عروسی زوج جوان به آن‌ها کرده‌اند.

با بررسی‌های مکرر، نیرو‌های پلیس پایتخت متوجه شدند سارقان حرفه‌ای هیچ یک از قفل‌های خانه را نشکستند و با استفاده از شاه‌کلید وارد خانه شدند، همچنین به محض ورود به خانه تمامی دوربین‌ها مداربسته را از کار انداخته‌اند.

این سارقان حرفه‌ای در طول تمام سرقت هیچ ردی از خود به جایی نگذاشته‌اند.

با وجود این موضوع گروهی از مأموران پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی منافی، بازپرس شعبه ششم دادسرای ویژه سرقت وارد عمل شدند تا ردی از سارقان حرفه‌ای به‌دست آورند.

ماه عسل زوج جوان، کار را برای سارقان هموار کرد

به گفته این زوج جوان آن‌ها زمانی که از سفر ماه عسل خود برگشتند با صحنه‌‌ای عجیب روبرو شده‌‌اند، در نبود آن‌ها سارقان به خانه‌ی این زوج جوان تجاوز کردند و تمام طلا و جواهراتی که در مراسم عروسی دریافت کرده‌‌اند را به سرقت رسانده‌اند.

اما در جعبه‌ای که این سارقان حرفه‌ای به سرقت رسانده‌اند چیزی بیش از مسائل مالی نظر آن‌ها را جلب مرد، در آن جعبه آلبوم عروسی این زوج جوان وجود داشت که برای آن‌ها اندازه طلا و جواهرات داخل جعبه ارزش داشت.

اما چندی نمی‌گذرد که آن‌ها با بسته‌ای به دستشان می‌رسد که آن‌ها را متعجب می‌کند.

سارقان بعد از اینکه متوجه وجود آلبوم عکس در جعبه شده‌اند اقدام به بازگرداندن آن‌ها به زوج جوان کردند.

اما نکته جالب این است که در کنار آلبوم عکس، نامه‌ای از طرف سارقان داخل بسته بود.

سرقت ازخانهسارق در نامه نوشت: «من وضع مالی خوبی داشتم و هرگز در زندگی‌ام دست به خلاف نزده بودم، اما زندگی پیچ و خم زیادی داشت و اتفاقاتی رخ داد که موجب ورشکستی‌ام شد. از دست دادن شغلم از یک سو و بدهکار شدنم به چند نفر از سوی دیگر مرا عذاب می‌داد و زندگی‌ام را مختل کرده بود تا اینکه چاره‌ای جز سرقت برایم نماند. به پیشنهاد دوستانم وارد دنیای سارقان شدم چرا که تنها با این کار می‌توانستم یک شبه به پول برسم و بدهی‌هایم را بپردازم.

روزی که به خانه شما دستبرد زدم و جعبه طلا و جواهرات را سرقت کردم وقتی به خانه برگشتم و در جعبه را باز کردم با آلبوم عکس‌های عروسی شما مواجه شدم، اما اصلا آلبوم را باز نکردم و خدا را شاهد می‌گیرم که حتی یک عکس هم از آلبوم خانوادگی و شخصی شما را ندیدم. می‌دانم که این آلبوم یادآور شب خاطره‌انگیز شماست و دلم نیامد که آن را برایتان ارسال نکنم، اما به‌ خاطر مشکلات مالی فراوانی که این روزها گریبان گیرم شده از برگرداندن طلا و جواهرات شما معذورم و نمی‌توانم آنها را برگردانم. امیدوارم مرا ببخشید و حلال کنید.»


 
 

خدمات تالارکده

کارت عروسی آنلاین رایگان اینستاگرام تالار عروسی


 
 

محصولات تالارکده


 

تبلیغات


 
 

پیشنهادات تالارکده

$$$$
باغ تالار فلامینگو
پکیج ویژه

باغ تالار پذیرایی فلامینگو

آزادگان - اتوبان تهران ساوه - نرسیده به اولین عوارضی - کنار اتوبان جنب فیروز بهرام
تخفیفات لحظه آخری- پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محل‌بازی‌کودک-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
قیمت تالار عروسی هتل شیان در تهران
10% تخفیف

تالار هتل دهکده شیان

اتوبان امام علی، بعد از پل همت، خروجی لویزان (شیان)، پارک جنگلی شیان، هتل شیان
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-سفره‌خانه‌سنتی-کافی‌شاپ-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-اینترنت‌بی‌سیم-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
باغ تالار در جاجرود
پکیج ویژه

باغ تالار گل یاس

میدان ونک - ابتدای میر داماد - آموزش و پرورش منطقه ۳ - تالار گل یاس
پارکینگ‌اختصاصی-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی
$$$$
پارکینگ‌اختصاصی-آسانسور-اتاق‌عقدمجزا-اتاق‌عقدداخل‌سالن-سفره‌عقد-استیج‌رقص-محوطه‌و فضای‌سبز-عکاسی و فیلم‌برداری-نورپردازی-سیستم‌صوتی-نمایشگرتصویر-آتش‌بازی-گل‌آرایی-شمع‌آرایی-میوه-کیک و شیرینی

 

 
 

 نظرات، نقد و بررسی

نام شما:
موبایل(اختیاری) :